صفحه 195 از 217 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام دوستان

من دوباره گرفتار این استاد هایی شدم که جواب نمیدن و ادم رو تو برزخ میزارن

من با یه استاد در انگلیس مکاتبه کردم که فیلد شیمی هست و یک سری ربات robo-chemist تو ازمایشگاهش داره در واقع یک پوریشن رباتیک داره که به بکگراند من میخوره. باهاش مکاتبه و اسکایپ داشتم قرار شد که من برای 6 ماه به عنوان کار اموز برم انگلیس تا بعدش به جمع بندی برسیم برای شروع PHD ی رسمی (ببینیم که اصلا میتونیم با هم کار کنیم چون هیچی از شیمی نمیدونم / یا من بدرد کارش میخورم یا نه و ...). قرار شد که واسه ویزا و کارهای اداریش بپرسه و به من خبر بده.
    بعد از اون اسکایپ دیگر خبری ازش نشد. یک هفته بعدش یه سرچی کردم خودم تو اینترنت و یه ایمیل زدم بهش ، که ارتباط قطع نشه و به نوعی یاداوری باشه و تو ایمیل بهش کفتم که کار مطالعه رو شروع کنم. که اون رو هم جواب نداد. 4 روز بعدش دوباره همون ایمیل رو براش فوروارد کردم که جواب فرمودند که امار میگیرم و این هفته خبر میدم بهت. الان از اون ایمیلش هم یک هفته گذشته و هیچ خبری نداده.

الان از زمان اسکایپ که قرار بود بپرسه 18 روز گذشته.
    الان به نظر شما چکار کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر به شما رسما و مکنوب با ایمیل چنین قول/ تعهدی داده اند - که حتما داده اند - بدون تردید دارند پیگیری میکنند.

به نظرم شما بازهم صبر کنید. احتمالا در دانشگاه سر نوع دعوتنامه و ویزایی که قرار است برای آن اسپانسر شوند باید به توافقی/هماهنگی برسند و این گاهی زمان بر هست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دوباره گرفتار این استاد هایی شدم که جواب نمیدن و ادم رو تو برزخ میزارن

من با یه استاد در انگلیس مکاتبه کردم که فیلد شیمی هست و یک سری ربات robo-chemist تو ازمایشگاهش داره در واقع یک پوریشن رباتیک داره که به بکگراند من میخوره. باهاش مکاتبه و اسکایپ داشتم قرار شد که من برای 6 ماه به عنوان کار اموز برم انگلیس تا بعدش به جمع بندی برسیم برای شروع PHD ی رسمی (ببینیم که اصلا میتونیم با هم کار کنیم چون هیچی از شیمی نمیدونم / یا من بدرد کارش میخورم یا نه و ...). قرار شد که واسه ویزا و کارهای اداریش بپرسه و به من خبر بده.
    بعد از اون اسکایپ دیگر خبری ازش نشد. یک هفته بعدش یه سرچی کردم خودم تو اینترنت و یه ایمیل زدم بهش ، که ارتباط قطع نشه و به نوعی یاداوری باشه و تو ایمیل بهش کفتم که کار مطالعه رو شروع کنم. که اون رو هم جواب نداد. 4 روز بعدش دوباره همون ایمیل رو براش فوروارد کردم که جواب فرمودند که امار میگیرم و این هفته خبر میدم بهت. الان از اون ایمیلش هم یک هفته گذشته و هیچ خبری نداده.

الان از زمان اسکایپ که قرار بود بپرسه 18 روز گذشته.
    الان به نظر شما چکار کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام اگر به شما رسما و مکنوب با ایمیل چنین قول/ تعهدی داده اند - که حتما داده اند - بدون تردید دارند پیگیری میکنند.

به نظرم شما بازهم صبر کنید. احتمالا در دانشگاه سر نوع دعوتنامه و ویزایی که قرار است برای آن اسپانسر شوند باید به توافقی/هماهنگی برسند و این گاهی زمان بر هست.

موفق باشید

ببینید اینکه اینطور عنوان کرده اند رو شاید نشه به عنوان قول یا تعهد در نظر گرفت. همچنین این رو هم بگم که این مسائل در مصاحبه اسکایپ عنوان شده
    دو ایمیل بعدی رو در زیر کپی پیست کردم:

این ایمیل من:

I have searched for the type of trainee visa, and found these types:
    https://www.gov.uk/study-visit-visa

https://www.gov.uk/tier-5-international-agreement

Would you please take a look at them and advise me for the suitable kind of visa?
    and I think I need to prepare some documents for the university to issue the documents for the embassy.

I think it would be a good idea to start the study next week, just need to know the subject of the case study?

Regards

جواب ایشون:

Dear Hossein,

Yes, I will try and come back to you this week with advice.

به نظر خودم اینطور میرسه که اگر بهش ایمیل نزنم خیلی جوابی شاید نگیرم ازش. اگر هم بخوام هی بهش ایمیل بزنم شاید صورت جالبی نداشته باشه

ApplyAbroad Superstar

سلام منظور من تعهد اخلاقی است که از ایمیل دوم ایشان چنین استنباطی غلط نیست . اینجا هم انصافا به این تعهدات عموما پایبند هستند. به خصوص اگر - متهم به ریسیست بودن نشوم! ولی به تجربه من تفاوت واقعی وجود دارد- بچه سفید همین خطه باشند و ریشه اسیایی نداشته باشند(خدا مرا ببخشد ).

از اینجا به بعد هم کمی موضوع به سلیقه و روش هر فرد برمیگردد. مثلا من اگر باشم به این زودیها ایمیلی نخواهم زد. ولی ممکن است روش شما تفاوت کند. نمیخواهم بحث کنم که یکی درست و دیگری اشتباه است بلکه روش و سلیقه فردی است. من با خودم اینطور استدلال میکنم اگر جواب نمیدهند دو حالت دارد ۱- یا مساله در دانشگاه هنوز به جایی نرسیده و او دارد به روش ارام انگلیسی پیگیری میکند تا کار روالش را طی کند ۲- از اساس فکرش در مورد پیشنهادی که داده عوض شده. هر کدام که باشد در هر صورت ایمیل پیگیری من تغییری در شرایط نمیدهد.

همانطور که گفتم شما روش خودتان را دارید که محترم است و جایگاه خودش را دارد.

موفق باشید
    [QUOTE=Tesla64;2572036]ببینید اینکه اینطور عنوان کرده اند رو شاید نشه به عنوان قول یا تعهد در نظر گرفت. همچنین این رو هم بگم که این مسائل در مصاحبه اسکایپ عنوان شده

این ایمیل من:

Would you please take a look at them and advise me for the suitable kind of visa?
    and I think I need to prepare some documents for the university to issue the documents for the embassy.

I think it would be a good idea to start the study next week, just need to know the subject of the case study?

Regards

جواب ایشون:

Dear Hossein,

به نظر خودم اینطور میرسه که اگر بهش ایمیل نزنم خیلی جوابی شاید نگیرم ازش. اگر هم بخوام هی بهش ایمیل بزنم شاید صورت جالبی نداشته باشه

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    ببینید اینکه اینطور عنوان کرده اند رو شاید نشه به عنوان قول یا تعهد در نظر گرفت. همچنین این رو هم بگم که این مسائل در مصاحبه اسکایپ عنوان شده

این ایمیل من:

Regards

جواب ایشون:

Dear Hossein,

دوست عزیز
    نوع ویزا و این چیزها رو چرا باید استاد بدونه؟ یا چرا شما از ایشون سوال کردی؟
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

دوستان سلام
    ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.
    بنده حدودا دو ماه پیش به یک استاد چینی(در آمریکا ) که اگهی پذیرش دانشجو داده بودن ایمیل زدم و بهشون گفتم چون شرایط مالیم برای اپلای های متعدد خوب نیست ممنون میشم اگه مدارک من رو بررسی کنن و نظرشون رو قبل اپلای بگن. من کارنامه ارشد و رزومه شامل نمرات تافل و جی ار ای رو هم براشون فرستادم. ایشون بعد از کلی تعریف و تمجید کردن در نهایت این جمله رو گفتن:
    Sounds good. I encourage you to apply for our program. I will seriously consider your application. Just let me know if any questions.
    این پوزیشن برای بهار 2019 هست. بخاطر همین من هم اپلای کردم و به ایشون اطلاع دادم که پرونده کامله و ایشون هم گفتن تا آخر ماه سپتامبر متقاضیان رو بررسی می کنند . الان 10 روز از اکتبر گذشته و نتیجه ای هم نیومده و الان تقریبا یک ماه از کامل شدن مدارک من هم می گذره.
    سوال : آیا اگر از ایشان در مورد نتیجه سوال کنم ایرادی داره؟ و اینکه چقدر منتظر بمونم بعد سوال کنم بهتره؟
    ممنون از نظراتتون
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر بعد از تقاضا به ایشان اطلاع داده اید من فکر میکنم حداقل دو هفته ای صبر کنید. عمدتا به ۲ دلیل

۱- شاید ایشان تقویم دانشگاه را برای پذیرش ها دقیقا نمیدانسته اند و در ذهنشان آخر سپتامبر بوده ولی وقت دیگری بوده
    ۲- هنوز واقعا خیلی دیر نشده است. ادمیشن احتمالا دارد برای رفع نواقص مدارک با بعضی داوطلبین مکاتبه میکند... بعضی استادها هنوز نظرشان را قطعی نگفته اند... و صد داستان دیگر اداری که ممکن است اتفاق بیافتد

موفق باشید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بنده حدودا دو ماه پیش به یک استاد چینی(در آمریکا ) که اگهی پذیرش دانشجو داده بودن ایمیل زدم و بهشون گفتم چون شرایط مالیم برای اپلای های متعدد خوب نیست ممنون میشم اگه مدارک من رو بررسی کنن و نظرشون رو قبل اپلای بگن. من کارنامه ارشد و رزومه شامل نمرات تافل و جی ار ای رو هم براشون فرستادم. ایشون بعد از کلی تعریف و تمجید کردن در نهایت این جمله رو گفتن:
    Sounds good. I encourage you to apply for our program. I will seriously consider your application. Just let me know if any questions.
    این پوزیشن برای بهار 2019 هست. بخاطر همین من هم اپلای کردم و به ایشون اطلاع دادم که پرونده کامله و ایشون هم گفتن تا آخر ماه سپتامبر متقاضیان رو بررسی می کنند . الان 10 روز از اکتبر گذشته و نتیجه ای هم نیومده و الان تقریبا یک ماه از کامل شدن مدارک من هم می گذره.
    سوال : آیا اگر از ایشان در مورد نتیجه سوال کنم ایرادی داره؟ و اینکه چقدر منتظر بمونم بعد سوال کنم بهتره؟
    ممنون از نظراتتون

Keep Calm and APPLY ON

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون از نظراتتون
    حتما ایمیل بزنین و پیگیر بشین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    دوست عزیز
    نوع ویزا و این چیزها رو چرا باید استاد بدونه؟ یا چرا شما از ایشون سوال کردی؟
    خود استاد گفت که سرچ میکنه و خبر میده. من هم منتظر جوابشون هستم که بگه چکار کنم چون بلاخره باید با دانشگاه به یک جمع بندی برسه و به من بگه که چه نوع ویزایی باید اقدام کنم

سلام.
    میشه دوستان با تجربه به منم بگم چجوری ریمایندر بزنم برا اساتید؟
    -روی ایمیل قبلیم ریپلای کنم پیام جدیدی تایپ کنم؟ (اگه بله ممنون میشم برام یه نمونه هم بذارید، اصلا ایده ای ندارم)
    -از اول همون ایمیل رو ارسال کنم به استاد مورد نظر؟

سوال دومم اینکه هم زمان با این استادی که میخوام ریمایندر بزنم بهش، به استاد دیگه ای در اون دپارتمان ایمیل ندم ؟ (آخه منتظر این موندم ج نداده واسه همین گفتم هم زمان برم سراغ بعدی)

ممنون میشم جوابمو بدید. مخصوصا نحوه ریمایندر زدنو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)