صفحه 199 از 217 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

سلام بر همگی
    من برای فرصت مطالعاتی به یه استاد ایمیل زدم. اونم در جوابم گفت که براش CV بفرستم و زمان و مدت شروع دوره فرصت مطالعاتی را بگم، که من هم جواب ایمیلش را دادم. بعد اون جواب داد که متاسفانه نمیتونه میزبان من باشه و آرزوی موفقیت برام کرده بود.
    به نظر شما ازش بپرسم که دلیل نپذیرفتنش چی بوده یا اینکار مرسوم نیست؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad68 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    من برای فرصت مطالعاتی به یه استاد ایمیل زدم. اونم در جوابم گفت که براش CV بفرستم و زمان و مدت شروع دوره فرصت مطالعاتی را بگم، که من هم جواب ایمیلش را دادم. بعد اون جواب داد که متاسفانه نمیتونه میزبان من باشه و آرزوی موفقیت برام کرده بود.
    ممنون
    سلام دوست عزیز

واقعا توصیه نمیشود. اگر مایل بودند خودشان دلیل تصمیمشان را می گفتند هرچند که معمول واقعا این است که حتی اگر شده یکی دوخط اساتید دلایلشان را توضیح میدهند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad68 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    ممنون
    سلام. اگه واقعا فکر می کنید دونستن دلیلش بهتون کمکی می کنه، به نظر من ایرادی نداره یه ایمیل محترمانه بهش بزنید و اول تشکر کنید از این که درخواست شما رو بررسی کرده و در انتها بپرسید آیا نقطه ضعف خاصی در رزومه شما هست که می تونید بر طرف کنید برای آینده یا نه. هر چند در مورد کیس شما که فرصت مطالعاتی هست و ازتون زمان شروع رو هم پرسیده، مشکل احتمالا یا عدم همخوانی رزومه شما هست با برنامه مورد نظر استاد یا مشکل زمان‌بندی.

اما پرسش از این منظر که مثلا فردی احساس کنه حقی ازش ضایع شده و بر این اساس از طرف مقابل دلیل بخواد درست نیست. البته منظور شما هم قطعا این نبود، اینو به شکل کلی گفتم واسه معدود دوستانی که ممکنه طرز فکرشون این طوری باشه و این پست رو در آینده بخونن...
    لطفا اگه پیام خصوصی میدین توجه کنید صندوق پیام هاتون پر نباشه...

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام دوستان
    بنده تا حالا 75 تا ایمیل زدم فقط 5 تا جواب رد دادن گفتن پوزیشن نداریم ممنون واسه علاقت.. بقیه هیچی نگفتن
    دوستم که الان کاناداست میگه باید بیشتر ایمیل بزنی و در کورد مقالاتش حرف بزنی
    اعصابم بهم ریخته....چیکار کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    از لوند به BC, Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirKazemi89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده تا حالا 75 تا ایمیل زدم فقط 5 تا جواب رد دادن گفتن پوزیشن نداریم ممنون واسه علاقت.. بقیه هیچی نگفتن
    جالبه به بخش اطلاعات عمومی دانشگاه بی سی ایمیل زدم یک هفته ایی میشه اما جوابی نگرفتم. هنوز منتظرم جواب یه سوال ساده رو بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirKazemi89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام دوست عزیز...
    بازهم خوبه که شما چند جواب رد گرفتید. تجربه یکی از دوستانم 400 ایمیل بود که بالاخره یکجایی تونست پذیزش بگیره. یکی دیگه هم 1000تا. در مقابل هم یکی از دوستانم فقط با یک ایمیل تونست فرصت مطالعاتی رو بگیره. نا امید نشید. دوستتون هم صحیح فرمودند. به مقالات اون استاد اشاره کنید و بگید مثلا بخاطر فلان بخش از مقاله یا فلان متدی که به کار برده بسیار شیفته کارشون شدید و ..... از اشتراکات تحقیقات قبلی خودتون با استاد بگید و اونها رو برجسته کنید. باید خودتون رو کاملا علاقمند نشون بدید. البته نه برای هر استادی و هر فیلدی.

Junior Member

سلام، من به یک استاد ایمیل زدم، گفتن امسال بازنشسته شدن و دیگه دانشجو نمی گیرن...بعد نوشته با فلانی از گروه ما مکاتبه کن ممکنه مفید واقع بشه، چنین چیزی مرسومه؟
    کسی رو هم ک ب من معرفی کرده فیلد کاریش خیلی به مقالات من نزدیک تر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    سلام، من به یک استاد ایمیل زدم، گفتن امسال بازنشسته شدن و دیگه دانشجو نمی گیرن...بعد نوشته با فلانی از گروه ما مکاتبه کن ممکنه مفید واقع بشه، چنین چیزی مرسومه؟
    کسی رو هم ک ب من معرفی کرده فیلد کاریش خیلی به مقالات من نزدیک تر هست
    بله مرسومه

Junior Member

سلام،
    وقتی یه ستاد جواب نمیده، ایمیل ریمایندر می‌تونه کارساز باشه؟ بعد از چند روز باید ریمایندر زد؟ چند روز بعد می‌شه به استادی توی همون دانشکده ایمیل زد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mychance نمایش پست ها
    سلام،
    وقتی یه ستاد جواب نمیده، ایمیل ریمایندر می‌تونه کارساز باشه؟ بعد از چند روز باید ریمایندر زد؟ چند روز بعد می‌شه به استادی توی همون دانشکده ایمیل زد؟
    سلام دوست عزیز

قاعده خاص و استانداردی ندارد دیگر بعد از حدود یک هفته میشود پیگیری کرد.

برای اساتید دیگر وقتی مینویسید مناسب است اشاره به اساتیدی که قبلا برای انها ایمیل داده اید هم اشاره بفرمائید

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)