صفحه 2 از 185 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : چرا جواب نمی دن پس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asman نمایش پست ها
    این خیلی عادیه که یه استاد جواب نده، از بین 500 تا mail اگه 10 تا جواب نگرفتی تعجب کن. خیلی از اساتید هر ترم دانشجو نمی گیرن و به همین دلیل این جور mail ها رو به سادگی ignore می کنند.
    متوجه منظورتون نشدم. این تعداد جواب که خیلی خیلی خوش بینانه است و فک نکنم ممکن باشه!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member

یعنی شما از 500 تا ایمیل 490 تاشو جواب گرفتی؟ خیلی عالیه، خوش به حالت ;D
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

منظورم این بود که اگه 10 تا هم جواب نگرفتی.... نه اینکه 10 تاش فقط بی جواب بمونه. در خوندن دقت کنید

سلام به همه
    راستش من به چند تا از اساتید دانشگاهای امریکا ایمیل زدم، همش بمن میگن ما به صورت مستقیم دانشجو نمیگیریم، باید از طریق دانشگاه اپلای کنی. یکی میگفت این یعنی ریجکت، یه ادم دیگه میگفت تو اپلای کن، به طرفم ایمیل بزن که اپلای کردم.
    حالا نظرتون راجع به این طور جواب دادن اساتید چیه؟ یعنی دیگه بیخیال اپلای از اون دانشگاه و استاد شم؟

یه سوال دیگه، اگر بدون ارتباط با استاد خاصی از دانشگاههای امریکا، اپلای کنم احتمال فاند گرفتن خیلی پایینه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط shima_arasteh نمایش پست ها
    سلام به همه
    راستش من به چند تا از اساتید دانشگاهای امریکا ایمیل زدم، همش بمن میگن ما به صورت مستقیم دانشجو نمیگیریم، باید از طریق دانشگاه اپلای کنی. یکی میگفت این یعنی ریجکت، یه ادم دیگه میگفت تو اپلای کن، به طرفم ایمیل بزن که اپلای کردم.
    حالا نظرتون راجع به این طور جواب دادن اساتید چیه؟ یعنی دیگه بیخیال اپلای از اون دانشگاه و استاد شم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط shima_arasteh نمایش پست ها
    یه سوال دیگه، اگر بدون ارتباط با استاد خاصی از دانشگاههای امریکا، اپلای کنم احتمال فاند گرفتن خیلی پایینه؟
    خب مطمئنا اگه با استاد ارتباط داشته باشید شانس شما خیلی بیشتره

اگر استادی به شما حتی جواب تمپلیت هم داده یعنی اینکه احتمالا به ایمیل و رزومه شما یه نگاهی انداخته.
    بعضی ها هم بدون اینکه رزومه رو بخونند واسه اینکه از دست دانشجو راحت بشن و دانشجو دیگه ایمیل نزنه این جواب تمپلیت رو میدن. اگر هم دانشجو نخوان که غالبا سریع میگن که دانشجو نمیخوان یا تو سایتشون مینویسن. اما باید دفت کنید چون بعضی استادا جواب تمپلیت شون جوری هست که نشون میده دانشجو میخوان. اگر با توجه به رزومه دانشجوهای دیگه همون استاد رزومه و شانس خودتون رو خوب میبینید سعی کنید به ایمیل استاد جواب بدید تشکر کنید و بگید که اپلای میکنید
    موقع اپلای کردن هم اسم همون استاد رو توی SOP بیارید. وقتی که اپلای کردید همون ایمیل استاد که به شما گفت اپلای کنید رو مجدد پاسخ بدید و بگید با توجه به این ایمیل شما من اپلای کردم و اسم شما رو هم رو SOP آوردم

Junior Member

سلام من مدتی هست که در حال مکاتبه با استاد ها هستم . بین همه ی اونها دو تا استاد هستن که من خیلییی خیلییی به موضوعشون علاقه دارم زمینه کاریم و حتی درس های ارشد هم دقیقا مرتبط با رشته اونها به صورت اختیاری گرفتم داشنگاهشون خیلی برام خوبه چون دوست زیاد اونجا دارم ولی تا حالا دوبار برای هرکدوم ایمیل زدم و هییییییچ جوابی ندادن رزومم و ایمیلم خیلی بد نیستن چون از جاهای دیگه حواب هایی گرفتم ولی این دونفر حتی نه هم نمیگن .. دوباره ایمیل فرستادن مشکلی ایجاد میکنه ؟

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط afaq نمایش پست ها
    سلام من مدتی هست که در حال مکاتبه با استاد ها هستم . بین همه ی اونها دو تا استاد هستن که من خیلییی خیلییی به موضوعشون علاقه دارم زمینه کاریم و حتی درس های ارشد هم دقیقا مرتبط با رشته اونها به صورت اختیاری گرفتم داشنگاهشون خیلی برام خوبه چون دوست زیاد اونجا دارم ولی تا حالا دوبار برای هرکدوم ایمیل زدم و هییییییچ جوابی ندادن رزومم و ایمیلم خیلی بد نیستن چون از جاهای دیگه حواب هایی گرفتم ولی این دونفر حتی نه هم نمیگن .. دوباره ایمیل فرستادن مشکلی ایجاد میکنه ؟
    معمولا اگر استاد پوزیشن و فاند داشته باشه و از رزومه شما هم خوشش بیاد جواب میده. اگر هم مسافرت باشه یا خیلی مشغولیت داشته باشه و اولین ایمیل رو میس کنه با دومین ایمیل یادآوری میشه براش. معمولا اساتید حجم بسیار بالائی از ایمیل ها رو دریافت می کنن روزانه که گاهی حتی نگاه هم نمی کنن به رزومه ها (در این موارد احتمالا استاد دانشجو نیاز نداره) بنابراین ممکنه این استادها دانشجو نخوان...
    به موقعیت های دیگه تون فکر کنید و بهترین رو براش انتخاب کنبد و دنبال کارای ویزا باشید چون اون مرحله هم زمان بر هست. اگر باز هم می خواهید شانستون رو برای اون 2 تا استاد امتحان کنید بذارید کمی زمان بگذره و بعد ایمیل بزنید (امیدوارم این 2 استاد از یک دانشکده نبوده باشن و همزمان ایمیل نزده باشید!). ایمیل بعدی رو هم متنش رو عوض کنید و همون قبلی رو دوباره نفرستید (مثلا بگید به دلیل علاقه زیادی که به فیلد شما دارم علیرغم آفرهای دیگه ای که دارم میخوام با شما همکاری کنم و خواهش کنید پاسخ شما رو بدن که بتونید زودتر تصمیمتون رو بگیرید . اینا رو خیلی محترمانه بگید ) و باز منتظر بمونید. کار دیگه ای نمیشه کرد.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

Junior Member

سلام و خسته نباشيد
    يه راهنماييم کنيد لطفا از دانشگاه James Cook در استراليا با يه استاد مکاتبه کردم. دفعه اول گفت زمينه کار من بينايي ماشين هست.من هم از کارهاي خودم در اين زمينه گقتم. دفعه بعد اين متن رو برام فرستادشThank you for your interest in applying for a PhD scholarship with JCU. However I receive many such enquirers and for me to commit my time to you I need to see you will be a good student. Please select any computer vision competition on kaggle.com and do fast.ai lessons. Then report your progress. که در مجموع يه تمرين دادش بهم که حل کنم. منم انجام دادم و براش فرستادم در نهايت اين ايميل رو برام زدش: Thank you for trying. Next time please send me link to your kaggle notebook.
    My kaggle id for sharing که يعني به اين ايميلم از اين به بعد تماس بگير و آخر ايميل هم نوشته بود مقاله هاي خودت در اين زمينه رو بفرست برامPlease remind me if you have research publications. Without publications you will not get the scholarship.منم ارسال کردم.
    الان سوالم اينجاست که ديگه اين استاده جواب نداده بهم! آيا بايد بهش دوباره ايميل بزنم و جويا جواب بشم يا نه بيخيال شده؟ لطفا بهم کمک کنيد ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mesdaghis نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد
    يه راهنماييم کنيد لطفا از دانشگاه James Cook در استراليا با يه استاد مکاتبه کردم. دفعه اول گفت زمينه کار من بينايي ماشين هست.من هم از کارهاي خودم در اين زمينه گقتم. دفعه بعد اين متن رو برام فرستادشThank you for your interest in applying for a PhD scholarship with JCU. However I receive many such enquirers and for me to commit my time to you I need to see you will be a good student. Please select any computer vision competition on kaggle.com and do fast.ai lessons. Then report your progress. که در مجموع يه تمرين دادش بهم که حل کنم. منم انجام دادم و براش فرستادم در نهايت اين ايميل رو برام زدش: Thank you for trying. Next time please send me link to your kaggle notebook.
    My kaggle id for sharing که يعني به اين ايميلم از اين به بعد تماس بگير و آخر ايميل هم نوشته بود مقاله هاي خودت در اين زمينه رو بفرست برامPlease remind me if you have research publications. Without publications you will not get the scholarship.منم ارسال کردم.
    الان سوالم اينجاست که ديگه اين استاده جواب نداده بهم! آيا بايد بهش دوباره ايميل بزنم و جويا جواب بشم يا نه بيخيال شده؟ لطفا بهم کمک کنيد ممنونم
    سلام دوست عزیز

اگر مدتی گذشته مناسب است که نامه بدهید و پیگیری کنید.

در مجموع البته استاد پر غمیشی به نظر می آیند و اینکه خواسته هایشان را یکبار منسجم نخواسته اند نشان از این دارد که یا سرشان خیلی شلوغ است یا منسجم فکر نمیکنند .

پیشنهاد میکنم علاوه بر اینکه از ایشان پیگیری میکنید در جستجوی اساتیددیگر هم باشید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)