صفحه 90 از 217 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 2166

موضوع: جواب ندادن استادها

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

پیش فرض پاسخ : جواب ندادن استادها

سلام یه سوال اگه یه استادی جواب نداد بهتره دوباره و سه باره بهش میل بزنیم یا بریم سراغ یه استاد دیگه ؟ یا صبر کنیم؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام یه سوال اگه یه استادی جواب نداد بهتره دوباره و سه باره بهش میل بزنیم یا بریم سراغ یه استاد دیگه ؟ یا صبر کنیم؟
    اگر استادی دانشجو بخواد و به رزومتون علاقمند باشه حتما باهاتون تماس می گیره! بعضی موقع ها ممکنه تا 1 ماه هم طول بکشه! صبر کنین و در این حین با استادهای دیگه هم تماس بگیرین!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    می خوام به چند تا استاد در یک دپارتمان ایمیل بزنم و برای یکیشون هم فرستادم، که هنوز جواب نداده ! زمان deadline هم حدودا یک ماه دیگه هست !! گاهی میگن استادها ایمیل ها رو به مدیر گروه forward میکنن تا اون هم نظر بده ! حالا چقدر زمان میبره نمی دونم. بنظرتون چقدر زمان بگذارم تا جواب بده و بعد ایمیل برای استادهای دیگه بفرستم؟! ممنون میشم راهنماییم کنید.
    در مواردی ممکنه استادی یه هفته بعد جواب بده و در موارد نادری حتی ممکنه چند هفته بعد! خیلی مواقع هم اصلا جواب نمیدن. تجربه عملی من میگه که بعد یکی دو روز جواب نداد دیگه روی اون استاد حساب نکنید. استادایی که قراره جواب بدن "معمولا" یک یا دو روز بعد جواب میدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    اگر استادی دانشجو بخواد و به رزومتون علاقمند باشه حتما باهاتون تماس می گیره! بعضی موقع ها ممکنه تا 1 ماه هم طول بکشه! صبر کنین و در این حین با استادهای دیگه هم تماس بگیرین!
    حرف شما درست ولي من كه نميدونم كه طرف ايميل من رو خونده يا نخونده كه دوباره ايميل بدم يا نه بعدشم بعضا بيش اومده مواردي كه طرف از يكي خوشش اومده و از تعدادي از استادا برس و جو كرده كه اين يارو به شما هم ميل زده يا نه. ..

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    در مواردی ممکنه استادی یه هفته بعد جواب بده و در موارد نادری حتی ممکنه چند هفته بعد! خیلی مواقع هم اصلا جواب نمیدن. تجربه عملی من میگه که بعد یکی دو روز جواب نداد دیگه روی اون استاد حساب نکنید. استادایی که قراره جواب بدن "معمولا" یک یا دو روز بعد جواب میدن.
    این استاد به من جواب نداد. دوباره بهش میل زدم و گفتم چون جواب ندادید بنظرم رسیده شاید ایمیلمو دریافت نکردید، برای همین دوباره فرستادم و از این حرفا. اونم بلافاصله جواب داد که من الان دانشجو نمیگیرم . باز خدارو شکر یک جوابی گرفتم و برای یکی دیگه از استادهای همونجا میل زدم. بنظرم این ایمیل زیاد هم بد نبود !

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    این استاد به من جواب نداد. دوباره بهش میل زدم و گفتم چون جواب ندادید بنظرم رسیده شاید ایمیلمو دریافت نکردید، برای همین دوباره فرستادم و از این حرفا. اونم بلافاصله جواب داد که من الان دانشجو نمیگیرم . باز خدارو شکر یک جوابی گرفتم و برای یکی دیگه از استادهای همونجا میل زدم. بنظرم این ایمیل زیاد هم بد نبود !
    لازم نیست جدا جدا بزنین. یعنی منتظر باشین تا جواب یکی بیاد بعد به بعدی میل بزنی. همه ی استادای دپارتمان مرتبط با رشتتو تو یه زمان بزن. خیلی خیلی کم پیش میاد که اینا بگن یه دانشجو بهم میل زد اینجوری گفت!
    مساله بعدی اینه که اگه تا یه هفتعه جواب نگرفتی دوباره بزن. اینا انقدر ایمیل میاد براشون که حتی وقت نمیکنن جواب دانشجوهای خودشونو بدن چه برسه به شما! شانس باید باشه که میلتونو اتفاقی ببینه یا استاد خیلی پیگیر باشه همه ی میل هاشو جواب بده!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    حرف شما درست ولي من كه نميدونم كه طرف ايميل من رو خونده يا نخونده كه دوباره ايميل بدم يا نه بعدشم بعضا بيش اومده مواردي كه طرف از يكي خوشش اومده و از تعدادي از استادا برس و جو كرده كه اين يارو به شما هم ميل زده يا نه. ..
    منظور من استادهای دانشگاههای دیگه بود اگر می خوای تو اون دانشکده دوباره میل بزنی بهتره یه فایل excel یا چیزی شبیه به این درست کنی برای هر دانشگاه یه صفحه بسازی و استادهای مورد نظرتو تو اون دانشکده توش بنویسی بعد به هر استادی که میل می زنی تاریخشو بنویسی، اگر استاده مثلا تا دو هفته جواب نداد بری سراغ یکی دیگه که کار وقت گیریه! نظر شخصی من اینه که اگر به همه میل بزنی کار درستی نیست ولی دوتا سه تا زیاد مشکلی نداره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Strucrural Engineering

سلام
    یه سوال: اینکه بعضی از استادا yahoo و Gmail رو بلاک می کنند درسته؟ اگه درسته تکلیف چیه؟ من هیچ ایمیل دانشگاهی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aReza نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال: اینکه بعضی از استادا yahoo و Gmail رو بلاک می کنند درسته؟ اگه درسته تکلیف چیه؟ من هیچ ایمیل دانشگاهی ندارم.
    بعضی دانشگاهها فکر کنم مثل gergia tech اینجور میل های مجانی رو بلاک می کنند که gmail به شما میگه که میل به دست گیرنده نرسیده!
    ولی در کل اگر استادی بخواد دانشجوی اینترنشنال بگیره میل gmail و yahoo شو بلاک نمی کنه استاده نمی خواد که شانس گرفتن یه دانشجوی خوب و از دست بده! نگران نباش!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aReza نمایش پست ها
    سلام

دانشگاه هايرو سرغ دارم كه ايميلشون بلاكه با گزارشي كه گرفتم اما اونها دانشگاه هاي درجه دو رو به سه بودن. همونطور كه دوستم گفت دانشگاه هاي خوب باز ايميلشون. جرجيا تك با جيميل مشكلي نداره راحت باشيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)