صفحه 1063 از 1371 نخستنخست ... 63563963101310531054105510561057105810591060106110621063106410651066106710681069107010711072107311131163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,621 تا 10,630 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1024 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یکی از اساتید میل زدم و ایشان این میل رو واسه می فرستادن
    Thank you for your interest in joining my research group.
    I encourage you to apply for PhD program. I am however not sure about my financial support till the end of March 2016. If I get more fund, I can consider you.
    اول که در کل امیدی به این استاد هست یا نه؟ جوابش چه جوریه؟
    ثانیا الان سپتامبر هست و ددلاین در فوریه، من کی باید دوباره ایمیل بزنم تا منو فراموش نکنه؟
    اینو هم بگم من تا آخر دسامبر میتونم اپلای کنم.

دوست عزیز
    اول اینکه به نظرم جواب بدی نگرفتید
    به هر حال ایشون شما رو جزو کاندیداهای اولیه تایید کردن و ازتون خواشتن که اپلای کنید
    فارغ ازینکه چه اتفاقی بیفته به نظرم اپلیکیشنتون رو کامل کنید
    و این کامل شدن رو همون حوالی ددلاین که فرمودید دسامبر هست رو همین هیستوری ایمیل هاتون به اطلاع استاد برسونید
    مقلا: استاد فلانی پیرو صحبت های گذشته مون من اپلیکیشنمو کامل کردم و امیدوارم برای ورود به تیم تحقیقاتی شما شانسی داشته باشم. (چیزی با همین مضامین)

توی پروسه اپلای احتمالا شما استاد راهنماتون رو همین استاد معرفی خواهید کرد و بالاخره اپلییشن شما به دست ایشون میرسه
    نگران نباشید که شما رو فراموش کنند!
    به هر حال شما باید امیدوار باشید در رقابت با باقی کاندیداها بتونید موفق باشید
    البته بعضی از دوستان هم پیشنهاد میکنن که با خوندن مقاله های استاد ارتباطتون رو باهاش حفظ کنید (من خودم این مورد رو خیلی پیشنهاد نمیکنم. بیشتر حسیه حرفم تا عقلی!)
    تصمیم با خودتونه به هر حال

و هر کاری که کنید مطمئن باشید کار اشتباهی نخواهد بود

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemm نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر به دوستای عزیز. تو این تایپیک دوستان گفتن بعد از جواب مثبت اولیه با بحث در مورد مقالات استاد رابطه رو حفظ کنیم تا در ذهن استاد هم بمونه.منم چند تا از مقالات استاد رو خوندم و یه ایده در مورد استفاده از بعضی چیزها در پروژه هایی که استاد انجام میده به ذهنم رسیده.سوالم اینه که چجوری مطرح کنم؟چون ممکنه استاد بهش بر بخوره. لطفا راهنمایی کنید با چه جملاتی این قضیه رو مطرح کرد؟ ممنون از دوستان عزیز
    دوست عزیز
    من خودم شخصا این پیشنهاد رو نمیکنم که بعد از تایید اولیه استاد رو حفظ کنید با بحث در مورد تحقیقاتشون
    به نظرم توی استپ بعدی که شما از مرحله اولیه کارتون با استاد جدی تر میشه شاید بهتر باشه که با استاد در مورد پروپوزال خودتون و نهایتا کارهای ایشون در ارتباط باشید
    چون معمولا استادها اطلاعات کارهاشونو به کسایی میدن که مطمئن باشن توی تیم تحقیقاتیشون خواهند بود
    ولی
    اینی هم که شما الان به عنوان یه فرد اکادمیک با یه استاد در ارتباط باشید و نظرات علمیتون رو بهش بدید اصلا کار بدی نیست که اتفاقا خوب هم هست و اگه اون استاد شعور داشته باشه باید خوشحال هم بشه!

حالا در نهایت اگه شما میخوایید همچین کاری کنید اصلا نگران بی احترامی نباشید
    خیلی راحت به استاد ایمیل بزنید و بگید من فلان کارهاتون رو خیلی علاقه مند بودم و خوندم و این ایده ها هم برای پیشرفت کار به ذهنم رسید که خواستم با شما هم در جریان بذارم.

پیشنهاد:
    اشتباهات استاد رو توی این مرحله اگه پیدا کردید فعلا بهش نگید
    سوالات خودتون رو در قالب ایده از استاد نپرسید فعلا! یه جوری نباشه انگار شما میخوایید از کار سر در بیارید

اینم بگم: حرفای بالای من شاید فکر شکاک و شاید کمی ایرانی منو نشون میده
    آخه اونور ابی ها معمولا خیلی زاحت با این مسابل برخورد میکنند
    ولی من خودم دوستی دارم که دانشجوی امریکا ست (top ten) و اونجا از استادش اشکالاتی گرفته و اون استاده که هندی هم بوده فاندشو قطع کرده!!!!!!!!

ولی هر کاری رو اگه با احترام انجام بدید چیزی نمیشه
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان من با یکی از اساتید این مکاتبه رو انجام دادم؛ ایشان این جواب رو دادن.
    به نظرتون از این به بعد باید چیکار کنم.
    Thank you for your interest in my research and in the xxx Department at xxx University.

Your background looks interesting, and I am certainly interested in attracting bright and motivated graduate students to work on xxx and xxx problems in xxx. At the moment, I cannot say whether or not I will be able to take on any new graduate students in Fall 2016. My major research grant sources are all up for renewal this year, and I won't know until early next year how much funding I will have to support students.

That said, it is still a good thing that you contact me to express your interest. Because my department's application deadline is the beginning of February each year, I suggest that you write to me again closer to this deadline (say in December or January) and I could give you a better idea then of my situation. Also, it would be helpful at that time if you could send me a detailed CV along with a description of your ...research interests so that I can get a better idea of your abilities and interests. You can find out more information about the graduate application process at:

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام دوستان من با یکی از اساتید این مکاتبه رو انجام دادم؛ ایشان این جواب رو دادن.
    Thank you for your interest in my research and in the xxx Department at xxx University.

Your background looks interesting, and I am certainly interested in attracting bright and motivated graduate students to work on xxx and xxx problems in xxx. At the moment, I cannot say whether or not I will be able to take on any new graduate students in Fall 2016. My major research grant sources are all up for renewal this year, and I won't know until early next year how much funding I will have to support students.

That said, it is still a good thing that you contact me to express your interest. Because my department's application deadline is the beginning of February each year, I suggest that you write to me again closer to this deadline (say in December or January) and I could give you a better idea then of my situation. Also, it would be helpful at that time if you could send me a detailed CV along with a description of your ...research interests so that I can get a better idea of your abilities and interests. You can find out more information about the graduate application process at:
    1)رزومه کامل و مقالاتتون رو بفرستین.
    2)بعدش منتظر باشید ببینید خوشش اومد یا نه.
    3) اگه خوشش اومد بگین حتما January بهتون ایمیل میزنم و January بهش ایمیل بزنید.
    در کل از رزومتون خوشش امده و اگه پول گیر بیاره واستون خوب میشه...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

ApplyAbroad Guru

در ادامه نظر دوستم Sina0077 اضافه میکنم:

دوست عزیز
    به نظر من جواب خوبی گرفتین. ایشون گفتن که تکلیف فاندشون هنوز معلوم نیست و ازتون خواستن که در تاریخی نزدیک تر باز با ایشون در ارتباط باشید تا بتونن جواب قطعی تری بدن
    به نظرم همونطور که خواستن ازتون CV تون رو با دیتیل بیشتری براشون بفرستید و به نظرم در مورد زمینه کاری مورد علاقه تون (که فاعدتا باید شبیه به زمینه استاد هم باشه) باهاشون در ارتباط باشید
    من خودم اگه بودم حتما در مورد مقاله هاشونم نظری اگه داشتم میدادم و سعی میکردم مقاله هاشون رو بخونم و اگه ایده ای دارم توی ایمیلم بهشون بدم

نهایتا میتونید ارتباطتون رو نگه داارید و لعدا روی همین هیستوری ایمیل هاتون توی تاریخ هایی که خودشون گفتن باز بهشون ایمیل بزنید

موفق باشید

Junior Member

دوستان میشه نظرتون راجع به این جواب بگین..
    good to hear from you. I highly recommend that you start applying to the program now, even though our deadline is not until January 30. That way, you can be assured that you are considered for Fall, 2016 cohort and we might even be able to decide on your candidacy before the deadline.
    As the website specifies, we have a lockstep program with only one entry date – August, 2016. A spring entry is not possible.

I hope to see your application soon. Keep the questions coming if you have them.

We will conduct a phone or Skype interview with you after you have completed your application.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lb2012 نمایش پست ها
    دوستان میشه نظرتون راجع به این جواب بگین..
    good to hear from you. I highly recommend that you start applying to the program now, even though our deadline is not until January 30. That way, you can be assured that you are considered for Fall, 2016 cohort and we might even be able to decide on your candidacy before the deadline.
    As the website specifies, we have a lockstep program with only one entry date – August, 2016. A spring entry is not possible.

I hope to see your application soon. Keep the questions coming if you have them.

We will conduct a phone or Skype interview with you after you have completed your application.

دوست عزیز
    به نظر من جواب خیلی خوبی گرفتین و اشتیاق استاد رو نسبت به رزومه تون میشه حس کرد
    به نظرم در اولین فرصت اپلیکیشنتونو کامل کنید و این کامل شدنو به اطلاع استاد هم برسونید حتما،

و منتظر مصاحبه ای باشید که تو ی متن ایمیل گفتن و امیدوارم اونم خوب بشه
    و در نهایت یه اپشن بشه و اگه دوست داشتید پیش رو بگیرید

موفق باشید

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

سلام .
    من یه ایمیلی رو یه دو هفته پیش به استاذی زدم .
    دیروز یه استاد دیگه از همون دانشگاه بهم ایمیل زده . گفت استاد فلانی سی وی شما رو نشون داده . گفته دوست دارین بیان دانشگاه ما .
    اگه مایل باشین من advisor باشم ایشون co advisor .
    من الان باید اینو چه جوری جواب بدم .
    موضوع استاد اولی کاملا با موضوع من میخونه . دومی هم کم و بیش میخونه اما نه اندازه اولی .
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    سلام .
    من یه ایمیلی رو یه دو هفته پیش به استاذی زدم .
    دیروز یه استاد دیگه از همون دانشگاه بهم ایمیل زده . گفت استاد فلانی سی وی شما رو نشون داده . گفته دوست دارین بیان دانشگاه ما .
    اگه مایل باشین من advisor باشم ایشون co advisor .
    من الان باید اینو چه جوری جواب بدم .
    موضوع استاد اولی کاملا با موضوع من میخونه . دومی هم کم و بیش میخونه اما نه اندازه اولی .
    سلام

خب اگر مدنظرتون هست، جواب مثبت بدید!...
    مثلا:

Dear Prof. XXX

I am truly glad to hear from you.
    Research under your joint supervision will be a great opportunity for me and my propensity to catch this chance is undeniable.
    Would you please guide me toward the right way for entrance of the admission process?...

Kind ragards
    ZZZ

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member roseA آواتار ها

سلام. وقتتون بخیر.
    استادی در جواب ایمیل من اینطور گفتند:

Thank you for your interest in my research program. I may have one or two open positions for a new graduate student next year, but that will depend on currently pending research proposals. Your experience in XXXX and XXXX looks strong. I look forward to seeing your full application.

منظورشونو از اینکه گفتند but that will depend on currently pending research proposals. متوجه نشدم، الان چه پاسخی باید بهشون بدم؟

ممنون از راهنماییتون.
    .“Open your eyes so the sun can rise, flowers can blossom because all are waiting to see your beautiful smile”

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)