صفحه 1202 از 1371 نخستنخست ... 2027021102115211921193119411951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211121212521302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,011 تا 12,020 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    معمولا تعدادی از اساتید میخاند که بدوند که طرف چیکار کرده در دوران کارشناسی و جه درسهایی رو پاس کرده است، که آیا بیس تئوری فرد در حد و اندازه های گروه و کارش هست. در مورد پایان نامه هم تعداد معدودی از اساتید میخانند بدونند که تز در چه مورد و چه کیفیتی بوده است. این دو تقاضا عجیب نیست و معمولا اتفاق میافتد.
    اما کاش به این سرعت جواب نمیدادی. به نظرم باس بهش میگفتی که من Official transcript ندارم و خودت میشستی نمراتتو از پروفایلت از دانشگاه میگرفی و یک unofficial بهش میدادی. فقط کافی بود بهش میگفتی که یه کم زمان میخاد و دو روزه اوکی میکردی.
    در مورد پایان نامه ات بگو که به زبان فارسی نوشتم. اما مقالاتم دقیقا استخراج شده از کام هست و اگر باز میدونید نیاز هست براتون ترجمه میکنم و میفرستم خدممتون.
    موفق باشید
    راستش من چون معدل ليسانسم پايين بود اينكار رو كردم. حالا به نظرتون چجوري اصلاحش كنم؟ الان ريز نمرات غير رسمي رو براش بفرستم ضايع نيست؟
    اين قضيه مال پريشبه و ايشون هنوز جواب نداده
    البته برخي از نمرات ارشدم رو به صورت غير رسمي قبلا در ذيل ايميلم فرستاده بودم براش.
    ویرایش توسط the_y : September 22nd, 2016 در ساعت 08:27 PM

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط the_y نمایش پست ها
    راستش من چون معدل ليسانسم پايين بود اينكار رو كردم. حالا به نظرتون چجوري اصلاحش كنم؟ الان ريز نمرات غير رسمي رو براش بفرستم ضايع نيست؟
    اين قضيه مال پريشبه و ايشون هنوز جواب نداده
    البته برخي از نمرات ارشدم رو به صورت غير رسمي قبلا در ذيل ايميلم فرستاده بودم براش.
    نه ضایع چرا. میتونی بهش بگی از اونجایی که گرفتن رسمی یاز به یکسری کارهای زمانگیر دارد الان براتون غیررسمی رو فرستادم و معذرت خواهی کن از این بابت و بهش بگو که در اولین فرصت رسمی رو هم خدمتتشون ارسال میکنم.
    سعی کن چیزی رو که گفته براش بفرستی... برخی و کمی یا اندکی نمیشه روش حساب باز کرد.
    در مورد معدل لیسانس، دیر یا زود شما باید بهش بگی دیگه و خود این شخصم دقیقا خمون چیزی رو میخاد که شما دارید قایم میکنید. سعی کن صادقانه و حرفه ای برخورد کن، خدا بزرگه....

موفق باشید.

Junior Member

Dear Mahsa,
    We’d be happy to consider your application for graduate study in VCU’s chemistry department. It is our policy that prospective students apply to the department and not to a particular research group. Normally, incoming Ph.D. students choose an advisor by the end of their first semester of study. I anticipate having at least one spot for a student interested in nano projects in Fall 2017, so it is definitely possible that you could join my research group should you come to VCU.

Below is a link to the website with instructions for the admissions application.
    http://chemistry.vcu.edu/graduate-pr...on-procedures/
    Once you complete the TOEFL and GRE tests, you should contact Dr. Indika Arachchige iuarachchige@vcu.edu for instructions on how to submit a fee waiver form (you would be eligible for a fee waiver if your total GRE score is above 300 and your TOEFL is above 92) before you submit your application for admission. Based on your GPA and research experience, I would expect that your application would be competitive in our applicant pool based on the applicants from this past year. We typically review applications for fall admission starting in January, so I would recommend submitting your application as soon as you’ve completed the TOEFL and GRE. Feel free to contact me if you have any additional questions.

Regards
    دوستان به نظرتون این ایمیل تمپلیت هست یا شخصی جواب داده شده؟ میشه امیدوار بود؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsashe نمایش پست ها
    Dear Mahsa,
    We’d be happy to consider your application for graduate study in VCU’s chemistry department. It is our policy that prospective students apply to the department and not to a particular research group. Normally, incoming Ph.D. students choose an advisor by the end of their first semester of study. I anticipate having at least one spot for a student interested in nano projects in Fall 2017, so it is definitely possible that you could join my research group should you come to VCU.

Below is a link to the website with instructions for the admissions application.
    http://chemistry.vcu.edu/graduate-pr...on-procedures/
    Once you complete the TOEFL and GRE tests, you should contact Dr. Indika Arachchige iuarachchige@vcu.edu for instructions on how to submit a fee waiver form (you would be eligible for a fee waiver if your total GRE score is above 300 and your TOEFL is above 92) before you submit your application for admission. Based on your GPA and research experience, I would expect that your application would be competitive in our applicant pool based on the applicants from this past year. We typically review applications for fall admission starting in January, so I would recommend submitting your application as soon as you’ve completed the TOEFL and GRE. Feel free to contact me if you have any additional questions.

Regards
    دوستان به نظرتون این ایمیل تمپلیت هست یا شخصی جواب داده شده؟ میشه امیدوار بود؟
    شما تافل و GRE ندارین درسته؟
    در این صورت شخصی جواب داده و تمپلت نیست.
    فقط حواستون باشه که هیچ قولی بهتون نداده!!!
    یعنی حتما این رو اپلای کنید ولی امید الکی نداشته باشید. دنبال جوابای بهتر و قوی تر باشید...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member

ممنونم، تافل و جی آر ای رو توی آبان امتحان میدم ، بقیه کامل هست ، اما اون قسمت که گفته بر اساس معدل و زمینه ی تحقیق شما در رقابتید؟ یا مثلا مقایسه کرده با بقیه؟ چون معدل و اینهام بالا هست و دانشگاه خیلی خوبی بودم، یکی اینجا رو متوجه نشدم لحنش رو و یکی هم اولش که گفته من حداقل یک‌ پوزیشن دارم و شما قطعا میتونی بیای؟ نظر کلیش رو هم نفهمیدم در کل مثبته یا خنثی؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Operations Research, University of Tehran

سلام دوستان، من به یکی از اساتید دانشگاه کلمبیا ایمیل زدم و چند ساعت بعد این جواب رو گرفتم:
    Dear Ali, I encourage you to apply to our PhD program. If you get admitted, I'd be very happy to work with you. Regards
    به نظرتون میتونم اینو به عنوان یه جواب مساعد در نظر بگیرم یا اینکه باید جور دیگه ای نتجه گیری کنم؟؟
    از اونجایی که این دانشگاه خیلی خوبه و معمولا تو دانشگاه های خفن کمیته تصمیم میگیره، و همینطور بر اساس جواب ایشون، به نظر میاد من تو پذیرش گرفتن اصلا نمیتونم روی این استاد حساب کنم.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikamali1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به یکی از اساتید دانشگاه کلمبیا ایمیل زدم و چند ساعت بعد این جواب رو گرفتم:
    Dear Ali, I encourage you to apply to our PhD program. If you get admitted, I'd be very happy to work with you. Regards
    به نظرتون میتونم اینو به عنوان یه جواب مساعد در نظر بگیرم یا اینکه باید جور دیگه ای نتجه گیری کنم؟؟
    از اونجایی که این دانشگاه خیلی خوبه و معمولا تو دانشگاه های خفن کمیته تصمیم میگیره، و همینطور بر اساس جواب ایشون، به نظر میاد من تو پذیرش گرفتن اصلا نمیتونم روی این استاد حساب کنم.
    مرسی
    منظورشون اینه که اون از طرف خودش از رزومتون خوشش اومده اما اول اپلای کن اگه قبول شدی من اکی هستم، در واقع اصل کار دست دانشگاهه، اپلای کنید امیدوارم موفق شید

Junior Member

ارزش داره اپلای کنم یا نه؟ اساتید محترم

You certainly have a skill set that would fit well with my research. Presently I have no research assistantships available; however, the School of EECS has been known to grant a graduate student a teaching assistantship while the student completes their PhD dissertation conducting research in my lab. With a teaching assistantship you would have grading duties in addition to your course work and research. If you and I were to conduct research together the following sequence of events must happen:
    1. You would apply to *** to be admitted as a PhD graduate student in the School of EECS.
    2. The *** Graduate School must accept you into*** as a graduate student.
    3. The*** School of EECS must accept you into their graduate studies program.
    4. The *** School of EECS must offer you a teaching assistantship with my major advisor .
    There are many steps in that sequence of events and I control none of them. Thus you will need a very strong academic record if you are to make your way to *** and make your way to conduct research in my lab. Please recognize that this is not an "acceptance" letter but merely an expression of mutual interest in *** research.Thanks for contacting me.

Junior Member

Dear Mahdi;

Thank you for your interest. Your credential looks great and I encourage you to apply. I am accepting a new graduate student for 2017.

Sincerely,

نظرتون چیه؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirian نمایش پست ها
    Dear Mahdi;

Thank you for your interest. Your credential looks great and I encourage you to apply. I am accepting a new graduate student for 2017.

Sincerely,

نظرتون چیه؟
    این جواب ممکنه Template‌ باشه ممکن هم هست نباشه! شخصاً فکر می‌کنم حالت اول احتمالش بیشتره. بسته به رشته و دانشگاه، اگه روال اینه که استاد زمان اپلای مشخص شده باشه این احتمال بیشتره.
    نکته‌ی دیگه جمله‌ی آخره که یک دانشجو می‌گیره این استاد. بنابراین، باید سطح Program مورد نظر رو با سطح خودتون قیاس کنید که چقدر امکان این رو دارید تنها انتخاب باشید؟
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)