صفحه 1233 از 1371 نخستنخست ... 2337331133118312231224122512261227122812291230123112321233123412351236123712381239124012411242124312831333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,321 تا 12,330 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

بچه ها میشه کمکم کنید، منظور چی هست از این بخش، در یک سوالی که پرسیدم

If you feel the expertise of either one matches your educational and career objections, let me have a brief statement regarding your proposed research agenda, and I will seek advice from the relevant faculty member(s).

من به یه استاد ایمیل دادم، اون گفت من سرم شلوغه، دوتا استادو گفته بعدش این جمله ها رو گفت: الان من باید دقیقا چیکار کنم؟
    من دقیقا اون جمله ای که زیرش خط کشیده رو نمیفهمم!
    ویرایش توسط MAHAN7 : November 19th, 2016 در ساعت 03:33 AM
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها

If you feel the expertise of either one matches your educational and career objections, let me have a brief statement regarding your proposed research agenda, and I will seek advice from the relevant faculty member(s).

من به یه استاد ایمیل دادم، اون گفت من سرم شلوغه، دوتا استادو گفته بعدش این جمله ها رو گفت: الان من باید دقیقا چیکار کنم؟
    گفته که ببین اگه هر کدومشون حیطه‌ی کاریش بهت می‌خوره، معرفیت کنه بهشون. اون جمله هم منظورش اینه که یک کلیتی از چیزی که در نظر داری روش کار کنی بگی که هم مشخص بشه برای کار به چه کسی مناسب‌تری و هم در معرفی به اون اساتید استفاده بشه احتمالاً.
    س
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

سلام منظورش اینه که یه research agenda بنویس بفرست واسه من که بدم به اون دو تا استاد. سرچ کنی توی اینترنت در مورد research agenda مطلب هست اما چون گفته مختصر چیز پیچیده ای نمی خواد احتمالا در همین حد که بگی علائق پژوهشیت در حال حاضر و احیانا در میان مدت و بلندمدت چی هست کافی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام منظورش اینه که یه research agenda بنویس بفرست واسه من که بدم به اون دو تا استاد. سرچ کنی توی اینترنت در مورد research agenda مطلب هست اما چون گفته مختصر چیز پیچیده ای نمی خواد احتمالا در همین حد که بگی علائق پژوهشیت در حال حاضر و احیانا در میان مدت و بلندمدت چی هست کافی باشه.
    مرسی از نظر شما و ایمان عزیز
    من داخل رزومه سه تا حوزه پژوهشی مرتبط گفتم! البته تا حالا research agenda نشنیده بودم
    کافی نیست همون سه تا ریسرچ اینترست که اسمشونو آوردم؟

راستی من الان زیاد ایده جدید ندارم! نمیخام یه چیزی بگم فردا روزی عوضش کنم! چیکار کنم؟

مرسی از نظر شما و ایمان عزیز
    من داخل رزومه سه تا حوزه پژوهشی مرتبط گفتم! البته تا حالا research agenda نشنیده بودم
    کافی نیست همون سه تا ریسرچ اینترست که اسمشونو آوردم؟

راستی من الان زیاد ایده جدید ندارم! نمیخام یه چیزی بگم فردا روزی عوضش کنم! چیکار کنم؟
    عوض کردنش که معمولا مسأله ای نیست چون استاد میدونه شما به مرور زمان با موضوعات بیشتری آشنا میشید ممکنه علائق جدیدی پیدا کنید، مخصوصا توی آمریکای شمالی. استاد من همین یکی دو ساعت پیش باهاش جلسه هفتگی داشتم می گفت خوشم میاد هر هفته یه ایده جدید (و بعضا غیر مرتبط با حوزه کاری استاد) به ذهنت میرسه واسه پژوهش. طبیعتا از یه زمانی به بعد انتظار میره مسیرتون مشخص بشه اما اول کار خیلی مهم نیست و البته طبق معمول استاد با استاد و دانشکده با دانشکده و ... فرق داره. چون گفته ایجندا شاید بد نباشه به شکل کلی و تقریبی و احتمالی اشاره ای هم به برنامه های آینده تون داشته باشید ولی ممکنه همون sopخلاصه هم کافی باشه.

سلام
    I have now reviewed your CV and your paper. Please apply to Iowa State’s PhD program in Industrial Engineering. I would be interested in advising you.
    Best of luck!

این ایمیل رو از یکی از اساتید آمریکایی دریافت کردم !
    معنی خاصی میده ؟ یعنی ممکنه نظرش روی فرآیند پذیرش دانشگاه و کمیته پذیرش تاثیر داشته باشه؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mmehran2009z نمایش پست ها
    سلام
    I have now reviewed your CV and your paper. Please apply to Iowa State’s PhD program in Industrial Engineering. I would be interested in advising you.
    Best of luck!

معنی خاصی میده ؟ یعنی ممکنه نظرش روی فرآیند پذیرش دانشگاه و کمیته پذیرش تاثیر داشته باشه؟
    به نظر من جواب خوبیه.
    من بودم اپلای می کردم. (البته حتمی نیست این جواب)
    اگه استاد واقعا خوشش بیاد همه کار می کنه. رو کمیته هم تاثیر میزاره...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    عوض کردنش که معمولا مسأله ای نیست چون استاد میدونه شما به مرور زمان با موضوعات بیشتری آشنا میشید ممکنه علائق جدیدی پیدا کنید، مخصوصا توی آمریکای شمالی. استاد من همین یکی دو ساعت پیش باهاش جلسه هفتگی داشتم می گفت خوشم میاد هر هفته یه ایده جدید (و بعضا غیر مرتبط با حوزه کاری استاد) به ذهنت میرسه واسه پژوهش. طبیعتا از یه زمانی به بعد انتظار میره مسیرتون مشخص بشه اما اول کار خیلی مهم نیست و البته طبق معمول استاد با استاد و دانشکده با دانشکده و ... فرق داره. چون گفته ایجندا شاید بد نباشه به شکل کلی و تقریبی و احتمالی اشاره ای هم به برنامه های آینده تون داشته باشید ولی ممکنه همون sopخلاصه هم کافی باشه.
    میشه بهش بگم من research agenda خاصی رو نمیتونم الان داشته باشم و فقط در چند خط بصورت کلی و خلاصه حوزه های مورد علاقه ی تحقییقی و اهداف کلی رو داخل همون متن ایمیل بیارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmehran2009z نمایش پست ها
    سلام
    Best of luck!

سلام دوست عزیز،

با فرض اینکه به این پروگرام علاقه داشتید که به این استاد ایمیل زدید، اپلای کنید. ایمیلی که دریافت کردید حاکی از اینکه استاد در پروسه بررسی پرونده ها اعمال نفوذ کنه و پرونده شما رو پیگیری کنه نیست. البته خلافش را هم نگفته. ولی برداشت من این هست که نمیشه زیاد روش حساب باز کرد. پیشنهاد من این هست که مراحل پر کردن فرم ها و اپلای را که انجام دادید، استاد رو در جریان بگذارید و توی اون ایمیل ازش بپرسید یا خواهش کنید که اگر میتونه پرونده شما رو پیگیری کنه. اون موقع جواب خواهید گرفت که حتما ساپورت میکنه یا نه.

نکته دیگه هم اینکه با بچه های ایرانی اونجا تماس بگیرید، ازشون مشورت بگیرید. گاهی بچه ها کمکی میکنن که شما حدسش را نمیزدید البته طلبکار نباشید ولی جویای کمک بشید. مخصوصا اگر کسی از سال بالایی های شما تو اون دانشگاه هست. گاهی بچه ها اعضای کمیته پذیرش را میشناسن حتی باهاشون کار میکنن. مورد بوده اعضای کمیته به دانشجو های ایرانی گفتن اگر کسی از هم دانشگاهی هاتون هست تشویقش کنید اپلای کنه و ما بهشون پذیرش میدیم.
    موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

با سلام!
    دوستان اگر سوالم تکراری هم باشه ببخشید. سوال من کلی هست. در روند مکاتبه با اساتید اکثر یا می گویند جا نداریم و یا ترغیب به اپلای می کنند. بنده آخرش متوجه نشدم دقیقا کدام استاد حتما می خواهد کسی را بردارد؟ اگر چنین باشد آن استاد نعمولا چه می گوید؟ آیا می گوید من 100% تو را برمی دارم؟ آیا مصاحبه اسکایپ ترتیب می دهد؟ ....
    با تشکر از دوستان بزرگوار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)