صفحه 1284 از 1371 نخستنخست ... 284784118412341274127512761277127812791280128112821283128412851286128712881289129012911292129312941334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,831 تا 12,840 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان یه استادی تو اروپا جواب من و اینطوری داده
    Thank you very much indeed for your enquiry. Your interest and skills would fit indeed well into our group. Unfortunately, I do not have an open PhD position and I do not expect one in the foreseeable future. Two larger projects are starting, but they will be conducted by postdocs and research assistants only. The only option is to have your own fellowship.
    منظورش اینه که خودم باید فاند داشته باشم؟ یا باید پروژه پیشنهاد بدم؟ چجوری جوابش و بدم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط safasnm نمایش پست ها
    سلام دوستان یه استادی تو اروپا جواب من و اینطوری داده
    Thank you very much indeed for your enquiry. Your interest and skills would fit indeed well into our group. Unfortunately, I do not have an open PhD position and I do not expect one in the foreseeable future. Two larger projects are starting, but they will be conducted by postdocs and research assistants only. The only option is to have your own fellowship.
    منظورش اینه که خودم باید فاند داشته باشم؟ یا باید پروژه پیشنهاد بدم؟ چجوری جوابش و بدم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    دوست عزیز
    گفته که شما خودت باید پولت رو بدی.
    اگر از عهدش بر میای و مشکل با هزینه ها نداری که میتونی باهاش کار کنی.
    و گرنه بنویس: "unfortunetly, I can not afford ....."
    موفق باشید.

Junior Member

سلام به دوستان
    من با استادی مکاتبه داشتم و توی ایمیل گفتم که کاراشون رو پیگیری میکنم و علاقمندم که باهاشون همکاری کنم. ایشون هم در پاسخ به من ایمیل زیر رو قرستادند:
    thank you for your interest in study and research at XXXXXX. I suggest that you apply for the PhD program in XXXXXXXX in order to pursue your interests. The application deadline is towards the end of this year.
    به نظر دوستان الان این جواب ایشون مثبته یا منفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و من چه پاسخی باید به ایشون بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون از دوستان عزیز

Junior Member

دوستان من یه نگاهی که به صفحات قبل انداختم فکر کنم ایمیل ایشون تمپلت هست و باتوجه به سطح قابل قبول دانشکده به نظر خودم شانسی ندارم برای اینجا
    حالا میخوام برای یکی دیگه از دانشکده ها ی همین دانشگاه اقدام کنم الان با توجه به این مسئله چه جوابی به ایشون بدم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط akhlaghi نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من با استادی مکاتبه داشتم و توی ایمیل گفتم که کاراشون رو پیگیری میکنم و علاقمندم که باهاشون همکاری کنم. ایشون هم در پاسخ به من ایمیل زیر رو قرستادند:
    thank you for your interest in study and research at XXXXXX. I suggest that you apply for the PhD program in XXXXXXXX in order to pursue your interests. The application deadline is towards the end of this year.
    به نظر دوستان الان این جواب ایشون مثبته یا منفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و من چه پاسخی باید به ایشون بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون از دوستان عزیز

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط akhlaghi نمایش پست ها
    دوستان من یه نگاهی که به صفحات قبل انداختم فکر کنم ایمیل ایشون تمپلت هست و باتوجه به سطح قابل قبول دانشکده به نظر خودم شانسی ندارم برای اینجا
    حالا میخوام برای یکی دیگه از دانشکده ها ی همین دانشگاه اقدام کنم الان با توجه به این مسئله چه جوابی به ایشون بدم؟
    صرفا تشکر کنید. همانطور که گفتید تمپلیت است.

Junior Member nmn آواتار ها

سلام دوستان.
    من از استادی این جواب رو دریافت کردم. لطفا نظرتون رو باهام به اشتراک بگذارید. ضمنا من در ایمیل ام هیچ اشاره ای به فاند نکرده بودم الان به نظرتون متوجه شدن که من فاند میخوام؟ چطوری مطرحش کنم؟

Dear nmn
    The deadline for Fall 2018 has passed, but it is possible to join in Winter 2019. Please send me a copy of your transcript.
    Regards

نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من از استادی این جواب رو دریافت کردم. لطفا نظرتون رو باهام به اشتراک بگذارید. ضمنا من در ایمیل ام هیچ اشاره ای به فاند نکرده بودم الان به نظرتون متوجه شدن که من فاند میخوام؟ چطوری مطرحش کنم؟

Dear nmn
    The deadline for Fall 2018 has passed, but it is possible to join in Winter 2019. Please send me a copy of your transcript.
    Regards
    معمولا به صورت پیش فرض میدونن که دانشجو فاند میخواد وگرنه ذکر میکنن که اسکولارشیپ و اینا داری؟
    حالا هنوز مونده تا کار به اونجاها بکشه علی الحساب ریزنمرات رو بفرستید ببینید جواب بعدی ایشون چیه.

سلام دوستان
    من 4 روز پیش این جوابو از یکی از اساتید دریافت کردم:
    Dear nmn,

Thank you for your interest in undertaking studies at BBB. From your CV, it seems that you may have some of the technical skills we require our prospective students to have; and we will be happy to explore further whether your background and skills suit one of our research programs within the bbbbb discipline at BBB.

As a next step, can I please ask you to do the following?

1) Please send us evidence of your English Language skills (e.g., TOFEL, IELTS).

2) Please review the information provided on the following page (www) and let us know if you satisfy ALL entry requirements to one of the two research degrees: Master of Philosophy and Doctor of Philosophy.

Looking forward to hearing from you.

3 روز پیش هم بهشون جواب دادم و مدرک ام رو فرستادم و توضیحاتی درباره وضعیت ام اما دیگه جوابی ازشون نگرفتم. خواستم ببینم بهتره پیگیری کنم یا خیر؟ بهشون ایمیل بزنم یا منتظر باشم... اگه بهتره ایمیل بزنم به نظرتون چی بنویسم؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

سلام به نظرم زود باشد. دو روز که شنبه - یکشنبه بوده و با توجه به اختلاف ساعت زیاد با ایران احتمالا روز اول هم پس از ساعت کاری نامه شما رسیده باشد.پس امروز احتمالا اولین روزی است که استاد ایمیل شما را همراه با کلی ایمیل دیگر باز کرده اند. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 4 روز پیش این جوابو از یکی از اساتید دریافت کردم:
    Dear nmn,

Thank you for your interest in undertaking studies at BBB. From your CV, it seems that you may have some of the technical skills we require our prospective students to have; and we will be happy to explore further whether your background and skills suit one of our research programs within the bbbbb discipline at BBB.

As a next step, can I please ask you to do the following?

1) Please send us evidence of your English Language skills (e.g., TOFEL, IELTS).

2) Please review the information provided on the following page (www) and let us know if you satisfy ALL entry requirements to one of the two research degrees: Master of Philosophy and Doctor of Philosophy.

Looking forward to hearing from you.

3 روز پیش هم بهشون جواب دادم و مدرک ام رو فرستادم و توضیحاتی درباره وضعیت ام اما دیگه جوابی ازشون نگرفتم. خواستم ببینم بهتره پیگیری کنم یا خیر؟ بهشون ایمیل بزنم یا منتظر باشم... اگه بهتره ایمیل بزنم به نظرتون چی بنویسم؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    معمولا به صورت پیش فرض میدونن که دانشجو فاند میخواد وگرنه ذکر میکنن که اسکولارشیپ و اینا داری؟
    حالا هنوز مونده تا کار به اونجاها بکشه علی الحساب ریزنمرات رو بفرستید ببینید جواب بعدی ایشون چیه.
    سلام دوستان.
    این استاد بالاخره جواب دادند و نوشتند:
    Thank you for the message, and I apologize for the delay in responding. Please apply to our program and indicate you have talked to me.

میشه نظرتون رو باهام به اشتراک بگذارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)