صفحه 1286 از 1371 نخستنخست ... 286786118612361276127712781279128012811282128312841285128612871288128912901291129212931294129512961336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,851 تا 12,860 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    من به یک استادی ایمیل زدم و ایشون گفتند فعلا فاند ندارند و ... . بعد ایمیل زدم که بنده رو به عنوان یک
    potential candidate در نظر بگیرید و الان این جواب رو دادند:
    I will look out for opportunities, best wishes.
    حالا من سوالم اینکه اولاً به این ایمیل جواب بدم؟ و چی بگم؟ و ثانیاً چه زمانی جواب بدم؟ یک هفته دیگه؟ چه کار کنم که ارتباطم رو باهاش توسعه بدم؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام کار زیادی دیگر واقعا باقی نمانده تشکر کنید و بگویید تلاشش را مثلا appreciate میکنید و لوک فوروارد برای کار با او و تمام.
    برای حفظ ارتباط من به دوستان توصیه میکنم در خصوص پروپوزال دکتری - اگر قرار است چنین چیزی تهیه کنید من نمیدانم برای چه رشته و چه کشور و دانشگاهی جستجو میکنید - از استاد کمک بگیرند به این صورت هم ارتباط حفظ شده و هم از کمک یک صاحب نظر در رشته خودشان برای بهبود پروژه ای که قرار است بالاخره دیر یا زود شروع کنند استفاده شده است.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط belief نمایش پست ها
    سلام
    من به یک استادی ایمیل زدم و ایشون گفتند فعلا فاند ندارند و ... . بعد ایمیل زدم که بنده رو به عنوان یک
    حالا من سوالم اینکه اولاً به این ایمیل جواب بدم؟ و چی بگم؟ و ثانیاً چه زمانی جواب بدم؟ یک هفته دیگه؟ چه کار کنم که ارتباطم رو باهاش توسعه بدم؟
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام. دوستان. به یکی از اساتید ایمیل زدم و در مورد علاقه خودم به زمینه تحقیقاتی و خلاصه رزومه ام توضیح دادم. حالا ایشون این ایمیل رو زده:

?Thank you for your email. Just to clarify, do you mean that you are interested in registering for a PhD

?Have you investigated potential sources of funding for doctoral studies
    منظورش این بوده که فاند نداره؟ چی جواب بدم؟ بخش اول اش که می گم برای دکتری قصد اپلای دارم. اما بخش دوم نمی دونم چی بگم که بهتر باشه.
    ممنون از راهنمایی تون.

Junior Member

سلام.
    بعد از مکاتبه با یک استاد، به من اطلاع دادند که دارند بازنشسته میشند و در عین حال یکی از همکارانشون رو پیشنهاد دادند. حالا اگر من بخوام با همکار ایشون شروع به مکاتبه کنم، در ایمیل ارسالی اشاره بکنم که فلان شخص شما رو به بنده پیشنهاد داد؟

ApplyAbroad Veteran

سلام.
    بعد از مکاتبه با یک استاد، به من اطلاع دادند که دارند بازنشسته میشند و در عین حال یکی از همکارانشون رو پیشنهاد دادند. حالا اگر من بخوام با همکار ایشون شروع به مکاتبه کنم، در ایمیل ارسالی اشاره بکنم که فلان شخص شما رو به بنده پیشنهاد داد؟
    سلام
    بله. حتما. بفرمایید ایشون شمارو به من معرفی کردند (من خودم در این موارد cc هم می کنم). موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام پیشنهاد من این است که از استاد بخواهید اولین ای میل را برای معرفی شما به استاد دوم ایشان خودشان بنویسند. اگر به هر دلیل غیر محتمل لازم شد شما نامه اول را بنویسید شما باید رفرنس به استاد اول بدهید یعنی انتخابی به نظرم حتی نباشد و شرح آنچه بین شما و استاد اول گذشته را به استاد دوم گزارش کنید. تاکید میکنم بعید است این حالت پیش بیاید و استاد اول خودشان قاعدتا پیشقدم برای معرفی شما میشوند.

موفق باشید

سلام.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام. دوستان. به یکی از اساتید ایمیل زدم و در مورد علاقه خودم به زمینه تحقیقاتی و خلاصه رزومه ام توضیح دادم. حالا ایشون این ایمیل رو زده:

?Thank you for your email. Just to clarify, do you mean that you are interested in registering for a PhD

?Have you investigated potential sources of funding for doctoral studies
    منظورش این بوده که فاند نداره؟ چی جواب بدم؟ بخش اول اش که می گم برای دکتری قصد اپلای دارم. اما بخش دوم نمی دونم چی بگم که بهتر باشه.
    ممنون از راهنمایی تون.
    شما "حداقل" با قید کشور میتونین کمک کنین به اعضای این فروم که بتونن به شما کمک کنند!
    اما- این استاد فاند نداره
    شما هم احتمالا دنبال فاندین - لزومی نداره جوابشو بدین

موفق باشید.

سلام.
    ایمیل به همکار - شرح مختصر مکاتبه با استاد اول (هر چه مختصرتر بهتر-شده یه خط!)
    قراردادن استاد اول در CC

موفق باشید.

سلام
    ممنون
    تشکر کنین و بگین که با یه فاصله زمانی مجدد تماس میگیرین برای تجدید بیعت

موفق باشین.

سلام. من به یک استادی ایمیل زدم، جوابی که ارسال کرده برام اینه:
    Dear ,

I have no funding for PhD students at present, so all of my PhDs are supported by scholarships, usually from their own country. If you have funding, or know of a source of scholarship, we could pursue the idea, but without it, I am afraid there are no possibilities at present.

Best wishes,
    حالا به نظرتون چی جواب بدم؟ مثلاً بگم من رو به عنوان یک PhD candidate در نظر بگیره؟ چی بنویسم بهتره.
    ممنون
    -
    شما فاند دارین؟ اون موقع بگین که خودم هزینه هامو میدم (که البته این مورد رو همه جا قبول نمیکنه - مثلا حداقل بعضی دپارتمانای مک گیل قبول نمیکنند به عنوان مثال - حالا دانشگاه ها و کشورهای دیگه هم
    همینطور- اینا منظورشون اینه که شما از یه third party فاند بگیرین)
    اگه هم فاند ندارین که اصن سرتونو درد آوردیم - هیچی- جوابم نمی خواد
    حالا اگه دوس داشتین یه جمله تشکر برای پاسخ دادن به ایمیل تون.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)