صفحه 1287 از 1371 نخستنخست ... 287787118712371277127812791280128112821283128412851286128712881289129012911292129312941295129612971337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,861 تا 12,870 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام و تشکر ویژه از همه دوستان. امروز صبح یک ایمیل از استادی که چند روز پیش باهاشون مکاتبه کردم دریافت کردم:
    Dear

Thanks for your interest in working at the University of .... in my research group.

All available positions I may have in the future will be advertised on the University website and my groups website . So please keep an eye out for such openings.

If you are interested in doing a PhD under my supervision, please send a short (max 4 pages) research proposal as well as ideas how the PhD would be financed.

best regards
    سوال ام در مورد بخش دوم ایمیل ایشون هست. متوجه نمیشم اون قسمت که میگه
    ideas how the PhD would be financed.

یعنی منظورشون اینه که فاند دارم یا نه؟ یا فقط خواسته احتمالش رو بدونه؟ میشه این ایمیل رو مثبت ارزیابی کرد؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام این قسمت کمی حالت template و قالبی دارد. به نظرم شما خیلی روشن بنویسید که به فاند او متکی خواهید بود. یا مثلا یک مقدار پس انداز دارید و برای منبع بقیه به فاند دانشگاه نظر دارید یا حالا هر ترکیبی که واقعا به ذهتنان می اید. اگر هم احتمالا منابع دیگری ممکن است به ذهنتان برسد بنویسید ولی احتمال تحققش را هم بنویسید که مثلا خیلی رقابتی است و غیره.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط belief نمایش پست ها
    سلام و تشکر ویژه از همه دوستان. امروز صبح یک ایمیل از استادی که چند روز پیش باهاشون مکاتبه کردم دریافت کردم:
    Dear

Thanks for your interest in working at the University of .... in my research group.

All available positions I may have in the future will be advertised on the University website and my groups website . So please keep an eye out for such openings.

If you are interested in doing a PhD under my supervision, please send a short (max 4 pages) research proposal as well as ideas how the PhD would be financed.

best regards

یعنی منظورشون اینه که فاند دارم یا نه؟ یا فقط خواسته احتمالش رو بدونه؟ میشه این ایمیل رو مثبت ارزیابی کرد؟
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

Dear

best regards
    ممنون
    کلیت اینکه استاد ایمیلتون رو پاسخ داده مثبت هست، یعنی تمایل داره بیشتر شما رو بسنجه و اگه از سنجشش با موفقیت عبور کردین بهتون پیشنهاد بهتری میده. پس این ایمیل یه جور سنجش حساب میشه.

گفته یه پروپوزال نهایتا ۴ صفحه ای براش بفرستین و ایده هاتون رو درباره ی اینکه چطور برا این پروپوزال میشه فاند گرفت مطرح کنین، پیشنهادم اینه که ذهن واگراتون رو به کار بندازین و ایده پردازی کنین براش:

۱. کمی بگردین ببینین برای موضوع شما و در ضمن در زمینه ی پروپوزالتون/کشور مقصد چه گرنت هایی موجود هست (همین که وقت گذاشتین و تحقیق کردین، یعنی یه پوئن مثبت در سنجش استاد)،
    ۲. براش توضیح بدین که اولین بار هست که دارین دنبال گرنت میگردین و خوبه خودش هم کمکتون کنه (همدلی ش رو برانگیخته میکنین)،
    ۳. برای نوشتن پروپوزالتون وقت کافی بذارین و از منابع نو (تحقیق های اخیر) استفاده کنین و یا حتی از بعضی تحقیق های خود استاد استفاده کنین و بهش نشون بدین در جریان کارهای جدید و کارهای ایشون هستین.

و مثبت باشین و مطمئن که میتونین پوزیشن رو به دست بیارین.
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام. دوستان. به یکی از اساتید ایمیل زدم و در مورد علاقه خودم به زمینه تحقیقاتی و خلاصه رزومه ام توضیح دادم. حالا ایشون این ایمیل رو زده:

?Thank you for your email. Just to clarify, do you mean that you are interested in registering for a PhD

?Have you investigated potential sources of funding for doctoral studies
    منظورش این بوده که فاند نداره؟ چی جواب بدم؟ بخش اول اش که می گم برای دکتری قصد اپلای دارم. اما بخش دوم نمی دونم چی بگم که بهتر باشه.
    ممنون از راهنمایی تون.
    کمی تحقیق کنین و گزینه های موجود برای فاند رو بهش بگین.

خودتون رو بذارین جای یه استاد: کدوم رو ترجیح میدین بپذیرین: دانشجویی که میتونه از پس خودش و مخارجش بربیاد و یا حداقل در این راه تلاش کرده؛ دانشجویی که کاملا منتظره تا شما حمایتش کنین. اولی مطلوب تره ، حتی اگه تلاش موفق نباشه، نشون دهنده میزان استقلال عمل و همین طور تمایل دانشجو به پیوستن به تیم پژوهشی مذکور هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه آزاد

سلام
    دوستان من 20 ژوئن برای یک پوزیشن که ددلاینش 21 ژوئن تمام میشد رزومه فرستادم و 20 دقیقه بعد این متن رو استاد مربوطه ارسال کرد

I first of all want to thank you for your interest in our position on ......... Looking at your CV I can only say that you would be more than suitable for the position. As such I encourage you to send us your application via our online environment.

بعد رفتم اپلیکیشنشونم پر کردم و زدم.. الانم زنگ زدم بابت پیگیری و استاده گفت بله رسیده و داریم روش کار میکنیم...
    به نظرتون این متن ایمیل چه جیزی رو میرسونه؟
    من تا حالا برای 200 تا استاد مختلف ایمیل زدم هیچکدوم به این گرمی استقبال نکرده بود. میشه راهنماییم کنید؟
    صبر.. آغاز یک پرواز است...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidrm نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 20 ژوئن برای یک پوزیشن که ددلاینش 21 ژوئن تمام میشد رزومه فرستادم و 20 دقیقه بعد این متن رو استاد مربوطه ارسال کرد

I first of all want to thank you for your interest in our position on ......... Looking at your CV I can only say that you would be more than suitable for the position. As such I encourage you to send us your application via our online environment.

بعد رفتم اپلیکیشنشونم پر کردم و زدم.. الانم زنگ زدم بابت پیگیری و استاده گفت بله رسیده و داریم روش کار میکنیم...
    من تا حالا برای 200 تا استاد مختلف ایمیل زدم هیچکدوم به این گرمی استقبال نکرده بود. میشه راهنماییم کنید؟
    به نظر من خبر خوبی بهتون داده
    شما در هفته آتی مجدد تماس بگیرید و پیگیری کنین - اینجوری می فهمن که شما مشتاق هستین.

ApplyAbroad Superstar

سلام در عبارت خیلی مؤدب و مشتاق نوشته اند. شبیه انشای بعضی استادهای آلمانی - اسکاندیناوی هست. امید که منجر به نتیجه شود و هرچه زودتر خبر موفقیتتان را اینجا به دوستان بدهید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidrm نمایش پست ها
    سلام

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان من موفق شدم نظر یکی از اساتید رو جلب بکنم در کشور دانمارک و ایشون گفتن که رزومه و پروپزال شما خیلی مرتبط با تحقیقی هست که قراره انجام بدیم و در کنارش از مهارت های نرم افزاری ام تقدیر کرد.ولی گفتش نمی تونیم بهت فاند بدیم و اشره کرد به اینکه در رشته ما 95% دانشجو ها خودشون هزینه هاشون رو تقبل میکنن و بعدش ادامه داده بود که اگر اسکلارشیپ نمیخوای وارد مرحله بعدی بشیم.حالا من میخوام دوستان با تجربه بگن که این الان دقیقا یعنی چی؟یعنی امیدوار باشم به پذیرش گرفتن؟واینکه از اونجایی که دکترا در دانمارک و سایر کشورهای حوزه اسکاندیناوی رایگان هستش پس شهریه نخواهم داد و ایا به من بعنوان دانشجوی دکترا حق کار دانشجویی میدن حتما که بتونم هزینه هام رو پوشش بدم؟ خیلی مهمه این قضیه کار دانشجویی و این شرایط کنونی من لطفا راهنمایی بفرمایین.

با سپاس

ApplyAbroad Superstar

سلام تبریک پیشرفت خوبی حاصل شده و امید که بقیه راه هم با موفقیت باشد.

نکته ام این است که یکبار دبل چک بفرمایید که آیا شهریه مجانی است؟ قاعدتا روی سایت دانشگاه بایدباشد و استاد هم اطلاع دارند. از ایشان سوال کنید زوایای مالی پوزیشن را برایتان توضیح دهند یا راهنمایی کنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوستان من موفق شدم نظر یکی از اساتید رو جلب بکنم در کشور دانمارک و ایشون گفتن که رزومه و پروپزال شما خیلی مرتبط با تحقیقی هست که قراره انجام بدیم و در کنارش از مهارت های نرم افزاری ام تقدیر کرد.ولی گفتش نمی تونیم بهت فاند بدیم و اشره کرد به اینکه در رشته ما 95% دانشجو ها خودشون هزینه هاشون رو تقبل میکنن و بعدش ادامه داده بود که اگر اسکلارشیپ نمیخوای وارد مرحله بعدی بشیم.حالا من میخوام دوستان با تجربه بگن که این الان دقیقا یعنی چی؟یعنی امیدوار باشم به پذیرش گرفتن؟واینکه از اونجایی که دکترا در دانمارک و سایر کشورهای حوزه اسکاندیناوی رایگان هستش پس شهریه نخواهم داد و ایا به من بعنوان دانشجوی دکترا حق کار دانشجویی میدن حتما که بتونم هزینه هام رو پوشش بدم؟ خیلی مهمه این قضیه کار دانشجویی و این شرایط کنونی من لطفا راهنمایی بفرمایین.

با سپاس

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها

با سپاس
    تبریک میگم دوست عزیز. حتما امیدوار باشین به پذیرش گرفتن. در عین حال با استاد وارد گفتگو شین: از کجا میشه فاند یا گرنت گرفت؟ به چه شکلی؟ چه جوری میشه گرنت بهتر گرفت؟ ...؟

برای گرنت گرفتن حتما از خودشون به شکل مستقیم کمک و مشورت بگیرین. بهشون مستقیم بگین که بدون گرنت یا حقوق براتون امکان نداره برین تا از شرایط اگاه باشن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)