صفحه 1288 از 1371 نخستنخست ... 288788118812381278127912801281128212831284128512861287128812891290129112921293129412951296129712981338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,871 تا 12,880 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Hello everyone, I'm working on a project ( cryptography and security) with 2 professors from University of California. They have both had Iranian students in the past and were very satisfied with their academic standing and performance. If you graduated or are graduating from a reputable Iranian university specially Tehran University or Sharif University and are looking to pursue a career in Computer Science PhD. or Computer Engineering PhD., shoot me a message. You'll need to have your diploma, transcripts, TOEFL or IELTS and GRE scores, resume and also a statement on why you want to pursue a career in Doctor of Philosophy in computer science.

Please move my post to the appropriate topic if this is not the one.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

سلام دوستان من به استادها که ایمیل می زنم از این می پرسم که ایا این موضوع رو کار میکنن یا خیر که خیلیها نوشتن نه و دو تا هم ازم پروپوزال خواستند وقتی پروپوزال میخوان یعنی تصمیم دارند بسنجن درسته ؟ حالا تا چندروز صبر کنم ببینم چی میگن ؟ واصولا به پروپوزال ایراد میگیرن و کلا رد میکنن یا میگن امکان اصلاح داره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Starintlaw نمایش پست ها
    سلام دوستان من به استادها که ایمیل می زنم از این می پرسم که ایا این موضوع رو کار میکنن یا خیر که خیلیها نوشتن نه و دو تا هم ازم پروپوزال خواستند وقتی پروپوزال میخوان یعنی تصمیم دارند بسنجن درسته ؟ حالا تا چندروز صبر کنم ببینم چی میگن ؟ واصولا به پروپوزال ایراد میگیرن و کلا رد میکنن یا میگن امکان اصلاح داره ؟
    سلام
    من در مورد یکی از سوالاتون تجربه دارم
    به یه استادی تو دانشگاه ناتینگهام ایمیل زده بودم و ایشون گفت برای بردن اسکالرشیپ باید پروپزال بنویسی. موضوعش رو خودش داد و چن تا مقاله هم معرفی کرد. تقریبا چهار پنج بار هم بینمون ایمیل رد و بدل شد و راجبه پروپزالم پیشنهادایی داد تا نهایتا اوکی داد و سابمیت کردم. رشته م هم مکانیکه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    به یه استادی ایمیل زده م و اون ایمیلم رو برای یه استاد دیگه تو همون دانشگاه ولی یه دپارتمان دیگه فروارد کرده من رو هم سی سی کرده. این دو خط رو هم نوشته
    ‘jokar’ truly caught my eyes, MA, and we wish we have access to but just a little of his foundation for some half-decent research funding. As it is, we have no funding to entertain another (visa) student.

این ینی چی بالاخره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام این ایمیل مثبتی است ولی خوب نتیجه مطلوب شما را هنوز کامل ندارد.

مشخصا استاد از تحصیلات شما تعریف کرده اند و اینکه خیلی مایلند امثال شما را برای دپارتمانشان بگیرند. ولی چون فاند حتی به میزان کم هم ندارند نمیتوانند دانشجوی بین المللی دیگری - علاوه بر آنچه الان دارند - بگیرند (در ادبیات اروپایی دانشجویان اسیایی/افریقایی /آمریکای لاتین بین الملل نامیده میشوند).

خلاصه فحوای پیام اینکه به دوستشان گفته اند اگر آنها پول دارند به شما جدی فکر کنند.

من هم به شما تبریک میگویم تا اینجا که عالی است و امیدوارم که هر چه زودتر تقاضاهای شما به نتیجه برسد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به یه استادی ایمیل زده م و اون ایمیلم رو برای یه استاد دیگه تو همون دانشگاه ولی یه دپارتمان دیگه فروارد کرده من رو هم سی سی کرده. این دو خط رو هم نوشته
    ‘jokar’ truly caught my eyes, MA, and we wish we have access to but just a little of his foundation for some half-decent research funding. As it is, we have no funding to entertain another (visa) student.

این ینی چی بالاخره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام این ایمیل مثبتی است ولی خوب نتیجه مطلوب شما را هنوز کامل ندارد.

مشخصا استاد از تحصیلات شما تعریف کرده اند و اینکه خیلی مایلند امثال شما را برای دپارتمانشان بگیرند. ولی چون فاند حتی به میزان کم هم ندارند نمیتوانند دانشجوی بین المللی دیگری - علاوه بر آنچه الان دارند - بگیرند (در ادبیات اروپایی دانشجویان اسیایی/افریقایی /آمریکای لاتین بین الملل نامیده میشوند).

خلاصه فحوای پیام اینکه به دوستشان گفته اند اگر آنها پول دارند به شما جدی فکر کنند.

من هم به شما تبریک میگویم تا اینجا که عالی است و امیدوارم که هر چه زودتر تقاضاهای شما به نتیجه برسد.

موفق باشید
    به نظر شما به استاد دوم ایمیل بزنم؟ یا چقدر وایسم اگه خبری نشد ایمیل بزنم
    فعلا به استاد اول ایمیل زده م و تشکر کرده م که ایمیلم رو خونده و امیدواری ابراز کرده م که دوباره از خودش و دوستش خبری بشنوم

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم مناسب باشد به استاد دوم ایمیل بزنید - و به استاد اول هم CC - که اگر اطلاعاتی از شما لازم دارند یا مدرکی یا سوالی ...مثلا خوشحال میشوید برایشان بفرستید. به این ترتیب حلقه سه نفره را زنده نگه میدارید و استاد دوم نامه را فراموش نمیکند.

البته باید خیلی صبور هم باشید. ممکن است همه اینها به نتیجه مطلوب برسد و به امید خدا تشریف بیاورید ممکن هم که نشود و باید دوباره از جای دیگر شروع کنید. شروع خوبی تا اینجا داشته اید. به قول اینها momentum را تا نتیجه حفظ کنید.

ارتباط با استاد اول را هم خیلی ملایم با احتیاط زنده نگهدارید به کار بگیرید. در مورد پروپوزالتان یا اینکه اساتید بیشتری را در دانشگاههای دیگر به شما معرفی کنند از این دست کارها. ولی خیلی ملایم و با دوربینی که رابطه آسیب نبیند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    به نظر شما به استاد دوم ایمیل بزنم؟ یا چقدر وایسم اگه خبری نشد ایمیل بزنم
    فعلا به استاد اول ایمیل زده م و تشکر کرده م که ایمیلم رو خونده و امیدواری ابراز کرده م که دوباره از خودش و دوستش خبری بشنوم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    چند تا ایمیل به دانشگاه های کانادا فرستادم . چند تاشون جواب دادن ولی میگن برای سال بعد پوزیشن دکترا ندارن . اینا واقعا ندارن یا از رزومه خوششون نیومده ؟ و اصلا باید برای اساتید کانادا ایمیل بفرستیم یا مستقیم اپلای کنیم؟
    Thank you for your interest, unfortunately I do not have any positions available at this time.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SaberDarband نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا ایمیل به دانشگاه های کانادا فرستادم . چند تاشون جواب دادن ولی میگن برای سال بعد پوزیشن دکترا ندارن . اینا واقعا ندارن یا از رزومه خوششون نیومده ؟ و اصلا باید برای اساتید کانادا ایمیل بفرستیم یا مستقیم اپلای کنیم؟
    Thank you for your interest, unfortunately I do not have any positions available at this time.
    هر دو حالت (پوزیشن نداشتن یا ضعیف بودن رزومه) عموما همین جواب رو میگیره. بیشتر دانشگاههای کانادا استاد محورند در نتیجه مکاتبه با استاد توصیه میشه.

سلام دوستان
    من یه ایمیل به یه استاد دانشگاه تو آمریکا زدم که علاقه مند هستم با شما کار کنم و ...، اونم جواب داد که روزمه ات رو فوروارد کردم برای یکی دیگه از استادها و اون جوابتو میده
    استاد جدیده هم pdf نجوه اپلای دانشجویان international رو فرستاده برای من
    حالا من باید چی کار کنم؟
    بهش ایمیل بزنم که من فاند می خوام و ...
    چون الان اصلا منظورشون رو نمی فهمم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)