صفحه 1289 از 1371 نخستنخست ... 289789118912391279128012811282128312841285128612871288128912901291129212931294129512961297129812991339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,881 تا 12,890 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه ایمیل به یه استاد دانشگاه تو آمریکا زدم که علاقه مند هستم با شما کار کنم و ...، اونم جواب داد که روزمه ات رو فوروارد کردم برای یکی دیگه از استادها و اون جوابتو میده
    استاد جدیده هم pdf نجوه اپلای دانشجویان international رو فرستاده برای من
    حالا من باید چی کار کنم؟
    بهش ایمیل بزنم که من فاند می خوام و ...
    چون الان اصلا منظورشون رو نمی فهمم

به نظر من ایمیل بزن و بگو چون نمی تونی هزینه های دانشگاه و زندگی رو تامین بکنی، شانس شما رو برای گرفتن فاند چطوری ارزیابی میکنند.

ApplyAbroad Superstar

سلام به نظرم همچنان به دنبال موارد و دانشگاههای دیگر باشید. این مورد را هم البته رها نکنید.

با استاد دوم مکاتبه بفرمایید و شرایط فاندینگ را سوال کنید و به استاد اول هم Cc بدهید و او را لوپ نگه دارید.

موفق باشید

سلام دوستان
    من یه ایمیل به یه استاد دانشگاه تو آمریکا زدم که علاقه مند هستم با شما کار کنم و ...، اونم جواب داد که روزمه ات رو فوروارد کردم برای یکی دیگه از استادها و اون جوابتو میده
    حالا من باید چی کار کنم؟
    ویرایش توسط susighton : August 15th, 2018 در ساعت 11:37 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    حالا من باید چی کار کنم؟
    منظورشون اینه که باید اپلای رسمی کنی
    اینجوری هیچ جوابی بت نمیدن

Junior Member

سلام یک راهنمایی میخواستم
    ایمیل زیر را از یه استاد تو آلمان دریافت کردم (یکی از دوستانم دانشجوی اون استاده و منو معرفی کرده)
    دآآد بررسی کردم در حال حاضر شرایط گرفتنشو ندارم چون فرصتش تا آخره آگوسته و آیلتس 6.5 میخواد که الان ندارم تا بگیرم ددلاینش گذشته
    به نظرتون چیکار میتونم بکنم؟ راه دیگه ای برای فاند جور کردن هست؟

Thank you for your e-mail. I am on my way to the holidays and was not able to complete all tasks I wanted to complete before my holidays, including talking to you. From your CV and given that Ali recommends you, I would very much like to work with you. The problem is, however, that you need to apply for a Visa, which proved to be very complicated recently.

I have no full project position available at the moment that suits your skills perfectly well, so that it is hard to prove that I need to hire you exactly, and no one else.

Could you please try to find out whether you could get a student visa? Alternatively, the DAAD offers programs for foreign phd students to come to Germany:
    https://www.daad.de/en/
    Maybe there are options for people from Iran?

Once we find a way to get you to Germany, we should talk through the exact procedure and what I need to do
    .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

سلام از دانشگاه بریستول و واشنگتن دو تا از استادها نامه ام رو ارجاع دادن به ادمیشن ها اونها هم اولش گفتن که ما بخاطر ارجاع این نامه ازسمت دکتر فلانی داریم بهت میل میزنیم و سیر تا پیاز نحوه اپلای رو فرستادن حالا یعنی چی یعنی اون استاده سوپروایزری رو قبول کرده که اینجوری واسه ادمیشن ارجاع داده ؟ چون توی ایمیل موضوع و خلاصه دوخطی از موضوع رساله رو نوشتم و پرسیدم اگر موضوع مورد علاقت هست بگو تا پروپوزال بنویسم واست که اینجوری یهو از ادمیشن نامه میاد؟! البته دو تا از استادها هم هستن که گفتن پروپوزال بفرست .... اصولا تا حالا استادی ازم رزومه نخواسته فقط پروپوزال میخوان یا ارجاع میدن به ادمیشن و بیشتری ها هم رد کردن و جواب ندادن البته بماند یکی از استادها تا حالا ۵۳ بار ایمیلم رو باز کرده !(ایمیل ترکر دارم ) وهنوز جوابی نداده .... این واکنش ها رو چجوری ارزیابی کنم ؟ کدوم استاد رو میشه بهش بیشتر تکیه کرد؟ اگر پروپوزال رو بپذیرن احتمالش هست بخاطر رزومه ردم کنن؟ معدل ارشد و لیسانسم ۱۶ هست و ۵ مقاله و ۶ سال سابقه کاری دارم فقط امتحان زبان ندادم این مورد باعث میشه رد بشم یا وقت میدن؟؟؟ ببخشید طولانی شد ممنون از کمک و همفکری هم قطاران گرامی

ممنون
    خوب پس یعنی قبلش جوابی بهم نمیدن که من مطمئن شم و اپلای کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    منظورشون اینه که باید اپلای رسمی کنی
    اینجوری هیچ جوابی بت نمیدن
    ممنون
    پس یعنی قبل اپلای نمیتونم مطمئن شم بعد اپلای کنم
    اخه خود اپلیکشن فی ها هم الان ماجراست

دوستان سلام،

یکی از اساتید ازم خواسته که مقالات تحت داوریم رو براش بفرستم برای بررسی بیشتر. به نظرتون این کار رو بکنم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند. فقط باید زود جوابشو بدم.

Junior Member

سلام. من حدود ۶ ماه پیش با استادی تو کانادا اسکایپ داشتم که خیلی ازم تعریف میکرد تو اسکایپ و همون موقع قرار شد که برای ژانویه اپلای کنم. موقع پر کردن اپلیکیشن هم در مورد فاند سوال داشتم که جوابمو داد. بعد از اون هم ۴ بار بهش ایمیل زدم (برای اینکه تو ذهنش بمونم) که گفته بود یه سری فایل در مورد پروژه هاش برام میفرسته بخونم رو بفرسته. یا اینکه مثلا مقاله هاش رو خوندم که جوابمو نداد دیگه.

الان که به ددلاینش نزدیک میشه بهش دوباره ایمیل زدم که یادش بیافته من رو و حواسش باشه و اینطوری جواب منو داد:

Yes thank you. Your application is under review now. Once you get your acceptance I will communicate with you.

به نظرتون یعنی من رو میخواد بگیره یا اینکه داره میپیچونه؟

حدس من اینه که اونایی که ارجاع دادن به ادمیشن به احتمال زیاد پوزیشنی ندارن فقط چون میخوان مودبانه رد کنن و ننویسن که نمیخوایم ارجاع میدن به ادمیشن که یعنی روند ادمیشن رو اونها بهتون بگن.
    اینکه استاد رزومه نخواسته رو متوحه نمیشم مگه شما ایمیل که میزنی روزمه نمیفرستین؟ به نظر من اونی که میگه پروپروزال بفرست از همه محتمل تره که شاید بخواد کار کنه باهاتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Starintlaw نمایش پست ها
    سلام از دانشگاه بریستول و واشنگتن دو تا از استادها نامه ام رو ارجاع دادن به ادمیشن ها اونها هم اولش گفتن که ما بخاطر ارجاع این نامه ازسمت دکتر فلانی داریم بهت میل میزنیم و سیر تا پیاز نحوه اپلای رو فرستادن حالا یعنی چی یعنی اون استاده سوپروایزری رو قبول کرده که اینجوری واسه ادمیشن ارجاع داده ؟ چون توی ایمیل موضوع و خلاصه دوخطی از موضوع رساله رو نوشتم و پرسیدم اگر موضوع مورد علاقت هست بگو تا پروپوزال بنویسم واست که اینجوری یهو از ادمیشن نامه میاد؟! البته دو تا از استادها هم هستن که گفتن پروپوزال بفرست .... اصولا تا حالا استادی ازم رزومه نخواسته فقط پروپوزال میخوان یا ارجاع میدن به ادمیشن و بیشتری ها هم رد کردن و جواب ندادن البته بماند یکی از استادها تا حالا ۵۳ بار ایمیلم رو باز کرده !(ایمیل ترکر دارم ) وهنوز جوابی نداده .... این واکنش ها رو چجوری ارزیابی کنم ؟ کدوم استاد رو میشه بهش بیشتر تکیه کرد؟ اگر پروپوزال رو بپذیرن احتمالش هست بخاطر رزومه ردم کنن؟ معدل ارشد و لیسانسم ۱۶ هست و ۵ مقاله و ۶ سال سابقه کاری دارم فقط امتحان زبان ندادم این مورد باعث میشه رد بشم یا وقت میدن؟؟؟ ببخشید طولانی شد ممنون از کمک و همفکری هم قطاران گرامی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)