صفحه 1290 از 1371 نخستنخست ... 290790119012401280128112821283128412851286128712881289129012911292129312941295129612971298129913001340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,891 تا 12,900 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

))) به نظر میاد که زیاد بهش ایمیل زدین و احتمالا سرش شلوغه ، اما شما که اپلای کردین و قبلا هم باهاش صحبت کردین مطمئنن باشین که یاشد نمیره اگر رزومتون مد نظرش بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط frnmzr نمایش پست ها
    سلام. من حدود ۶ ماه پیش با استادی تو کانادا اسکایپ داشتم که خیلی ازم تعریف میکرد تو اسکایپ و همون موقع قرار شد که برای ژانویه اپلای کنم. موقع پر کردن اپلیکیشن هم در مورد فاند سوال داشتم که جوابمو داد. بعد از اون هم ۴ بار بهش ایمیل زدم (برای اینکه تو ذهنش بمونم) که گفته بود یه سری فایل در مورد پروژه هاش برام میفرسته بخونم رو بفرسته. یا اینکه مثلا مقاله هاش رو خوندم که جوابمو نداد دیگه.

الان که به ددلاینش نزدیک میشه بهش دوباره ایمیل زدم که یادش بیافته من رو و حواسش باشه و اینطوری جواب منو داد:

Yes thank you. Your application is under review now. Once you get your acceptance I will communicate with you.

به نظرتون یعنی من رو میخواد بگیره یا اینکه داره میپیچونه؟

ApplyAbroad Guru

سلام. من حدود ۶ ماه پیش با استادی تو کانادا اسکایپ داشتم که خیلی ازم تعریف میکرد تو اسکایپ و همون موقع قرار شد که برای ژانویه اپلای کنم. موقع پر کردن اپلیکیشن هم در مورد فاند سوال داشتم که جوابمو داد. بعد از اون هم ۴ بار بهش ایمیل زدم (برای اینکه تو ذهنش بمونم) که گفته بود یه سری فایل در مورد پروژه هاش برام میفرسته بخونم رو بفرسته. یا اینکه مثلا مقاله هاش رو خوندم که جوابمو نداد دیگه.

الان که به ددلاینش نزدیک میشه بهش دوباره ایمیل زدم که یادش بیافته من رو و حواسش باشه و اینطوری جواب منو داد:

Yes thank you. Your application is under review now. Once you get your acceptance I will communicate with you.

در کل جواب مثبتی است و به این مفهوم می تواند باشد که پرونده شما در حال بررسی است و اگر پذیرش بگیرید (به لحاظ سایر جنبه های دانشگاه موردی نباشد) احتمالا از طرف ایشان نباید مساله ای وجود داشته باشد و پس از آن ایشان با شما مکاتبه یا تماس خواهند داشت. البته تضمینی در کار نیست و همین بحث هم برداشت شخصی می تواند باشد که کاملا برخلاف منظور نویسنده تفسیر شده باشد اما در مجموع عموما اگر فردی را حداقل به عنوان یک کاندید بالقوه نخواهند به این شکل در حالت جنرال پاسخ داده نمیشود. باید منتظر بمانید ولی اگر موقعیتهای دیگری هم دارید آنها را هم پیگیر باشید.
    ویرایش توسط gbahrein : September 13th, 2018 در ساعت 05:42 PM
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم استاد دقیقا منظورشان همان است که نوشته اند: زمانی که شما مراحل پذیرش همه را طی کنید ایشان با شما برای جزییات وارد صحبت میشوند. از فخوای نوشته شما هم به نظر می آید نسبت شما مثبت فکر میکنند که مثبت است ولی همه کار نیست. شما باید نظر مثبت کمیته انتخاب را هم داشته باشید که کنار نظر مثبت استاد منجر به نامه افر میشود. این فرایند هم تا مدتی بعد از ضرب الاجل اپلیکیشنها طول میکشد.

بنابراین من فکر میکنم یک قدم مثبت به جلو رفته اید و باید تا پایان مراحل صبور باشید. امید که بقیه هم بدون مشکل انجام شود.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان.

بنده بیشتر از دو ماه پیش برای یک پوزیشن دکترا مکاتبه ای داشتم با یکی از اساتید ایرانی در دانشگاه اروپا و رزومه م رو ارسال کردم. ایشون ضمن اینکه ازم خواستن از طریق سایت دانشگاه هم ثبت نام انجام بدم در ادامه گفتن که ریزنمراتم رو واسشون ارسال کنم. بعد از یک ماه از طرف دانشگاه ایمیلی با متن زیر اومده(در زمان ثبت نام در سایت مدارکی که در ایمیل به عنوان نقصی مدارک هست قرار نداده بودم چون نه مدارک دانشگاهیم آزاده و نه هنوز نمره زبانم اکی شده.). میخواستم بدونم در این ایمیل نکته یا پالس مثبت جهت پذیرش وجود داره یا اینکه یک روال معمول برای تکمیل کردن مدارک برای ثبت نام هستش؟ یا هدفشون بررسی بیشتر هست؟! با تشکر.

Dear

Many thanks for your application.

We will require the following items that were not submitted by you:
    ·All degree certificates and transcripts.
    ·Two written references
    ·An Academic CV
    ·A more detailed Research proposal.
    ·Details of any relevant English Language qualifications.

If you could email these documents to me we can continue to process your application.

Kind Regards

Matt

Tîm Derbyn PGR yr Ysgol Beirianneg / The School of Engineering’s PGR Admissions Team

ApplyAbroad Superstar

سلام. اینکه استاد از شما خ استه اند رسما اپلای کنید نشانه این است که حداقلها را دستکم در شما دیده اند. این نامه ولی به نظر تنها درخواست مدارک ناقص را دارد تا پروسه بررس اپلیکشن شما را شروع کنند.

. امیدوارم که بقیه.کارها هم روان انجام شوند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aminm0 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان.

بنده بیشتر از دو ماه پیش برای یک پوزیشن دکترا مکاتبه ای داشتم با یکی از اساتید ایرانی در دانشگاه اروپا و رزومه م رو ارسال کردم. ایشون ضمن اینکه ازم خواستن از طریق سایت دانشگاه هم ثبت نام انجام بدم در ادامه گفتن که ریزنمراتم رو واسشون ارسال کنم. بعد از یک ماه از طرف دانشگاه ایمیلی با متن زیر اومده(در زمان ثبت نام در سایت مدارکی که در ایمیل به عنوان نقصی مدارک هست قرار نداده بودم چون نه مدارک دانشگاهیم آزاده و نه هنوز نمره زبانم اکی شده.). میخواستم بدونم در این ایمیل نکته یا پالس مثبت جهت پذیرش وجود داره یا اینکه یک روال معمول برای تکمیل کردن مدارک برای ثبت نام هستش؟ یا هدفشون بررسی بیشتر هست؟! با تشکر.

Dear

Many thanks for your application.

We will require the following items that were not submitted by you:
    ·All degree certificates and transcripts.
    ·Two written references
    ·An Academic CV
    ·A more detailed Research proposal.
    ·Details of any relevant English Language qualifications.

If you could email these documents to me we can continue to process your application.

Kind Regards

Matt

Tîm Derbyn PGR yr Ysgol Beirianneg / The School of Engineering’s PGR Admissions Team

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام. اینکه استاد از شما خ استه اند رسما اپلای کنید نشانه این است که حداقلها را دستکم در شما دیده اند. این نامه ولی به نظر تنها درخواست مدارک ناقص را دارد تا پروسه بررس اپلیکشن شما را شروع کنند.

. امیدوارم که بقیه.کارها هم روان انجام شوند.

موفق باشید
    نکته مهمی که وجود داره زمان شروع پروژه هستش که اکتبر شروع میشه. من تا اون زمان امکان فراهم کردن این مدارک رو ندارم و متاسفانه 4 ماهی تا پایان خدمتم باقی مونده(در نتیجه امکان آزاد کردن مدارکم نیست). بنظر شما به استاد مجدد ایمیل بزنم و شرایطم رو براش توضیح بدم؟! آیا ممکن هستش پوزیشنی برای ترم های بعد واسم نگه داره؟! و اینکه موردی نداره در مورد مقدار فاندی که میخوان بهم بدن دقیقا بپرسم چون طبق گفته توضیحاتش فقط شهریه با خودشونه و هزینه زندگی با خودمه (Overseas candidates may apply for a fee only award and must be able to confirm that they are able to cover their living costs from other sources. )؟!
    بنظرتون بیخیال این پوزیشن بشم و برای پوزیشن دیگری در زمان آماده شدن مدارکم وقت بذارم؟! ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سپاس از پاسخگویی شما.

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر در مورد یک پوزیشن صحبت میکنیم به نظرم احتمال اینکه آن را نگه دارند خیلی زیاد نباشد برای اینکه فرد منتخب بایستی در قالب پروژه ای که پوزیشن در آن تعربف شده کار را شروع کند.
    با اینحال نباید کلا "
    بیخیال " بشوید. وقتی استاد شما را صاحب صلاحیت تشخیص بدهند ممکن است برای موقعیتها بعدی که ممکن است به دست آید با شما تماس بگیرند یا شما را به همکارانی که فاند دارند معرفق کنند. در انگلستان که من در حال حاضر هستم این موضوع خیلی متداول است و میدانم در خیلی کشورها/دانشگاههای دیگر هم روال همین است.

بنابراین اگر تاثیر خیلی مثبتی بر استاد گذاشته باشید خوب است که ارتباط را به اشکال مختلف - که زیاده روی هم البته نباشد - حفظ کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aminm0 نمایش پست ها
    نکته مهمی که وجود داره زمان شروع پروژه هستش که اکتبر شروع میشه. من تا اون زمان امکان فراهم کردن این مدارک رو ندارم و متاسفانه 4 ماهی تا پایان خدمتم باقی مونده(در نتیجه امکان آزاد کردن مدارکم نیست). بنظر شما به استاد مجدد ایمیل بزنم و شرایطم رو براش توضیح بدم؟! آیا ممکن هستش پوزیشنی برای ترم های بعد واسم نگه داره؟! و اینکه موردی نداره در مورد مقدار فاندی که میخوان بهم بدن دقیقا بپرسم چون طبق گفته توضیحاتش فقط شهریه با خودشونه و هزینه زندگی با خودمه (Overseas candidates may apply for a fee only award and must be able to confirm that they are able to cover their living costs from other sources. )؟!
    بنظرتون بیخیال این پوزیشن بشم و برای پوزیشن دیگری در زمان آماده شدن مدارکم وقت بذارم؟! ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سپاس از پاسخگویی شما.
    ویرایش توسط susighton : September 19th, 2018 در ساعت 04:10 PM

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام بچه ها من این جوابو از یه استادی گرفتم به نظرتون دقیقا یعنی چی؟ شما فک میکنین حالا چیکار کنم؟
    Dear Soubadeh
    Thank you for your interest.
    My work is usually not as molecular as you background is, but even before I start thinking of anything, I would like to inform you that to do a PhD at ... University you would be paid about $ 20 000 a year (Canadian) but there is a tuition fee that is about the same. Hence, you would need independent funding to be able to eat and have a place to live. There are international tuition fee waivers, but not many, and they are competitive, hence one cannot count on them. They are usually only for one year, a PhD would take about four years. If you have really excellent grades, and possibly a few published papers (international journals) there is a possibility for a large award, but counting on that is risky.

But if you are still interested, I might have an interest in molecular research on plant senescence, mostly in roots. No guarantees on the at the moment, as my lab is not molecular, but I would try to figure out a possible collaboration with colleagues.

All the best
    ویرایش توسط ssoudabehh : September 27th, 2018 در ساعت 06:42 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoudabehh نمایش پست ها
    سلام بچه ها من این جوابو از یه استادی گرفتم به نظرتون دقیقا یعنی چی؟ شما فک میکنین حالا چیکار کنم؟
    Dear Soubadeh
    My work is usually not as molecular as you background is, but even before I start thinking of anything, I would like to inform you that to do a PhD at ... University you would be paid about $ 20 000 a year (Canadian) but there is a tuition fee that is about the same. Hence, you would need independent funding to be able to eat and have a place to live. There are international tuition fee waivers, but not many, and they are competitive, hence one cannot count on them. They are usually only for one year, a PhD would take about four years. If you have really excellent grades, and possibly a few published papers (international journals) there is a possibility for a large award, but counting on that is risky.

But if you are still interested, I might have an interest in molecular research on plant senescence, mostly in roots. No guarantees on the at the moment, as my lab is not molecular, but I would try to figure out a possible collaboration with colleagues.

All the best
    گفتند که با وجود اینکه موضوع اصلی کارشان این نیست اما می توانند بدون اینکه قولی فعلا بدهند مدنظر قرار دهند ولی باید این مساله را حل کنید که فاند فقط شهریه را پوشش میدهد و باید بتوانید منبع مالی را برای اقامت و عذا و... خودتان تامین کنید. به عبارت دیگر صرف نظر از اسکالرشیپهای احتمالی بسیار رقابتی که روی آن حساب نباید کرد باید گفت فاندتان معادل شهریه دانشگاه است و اگر توان تامین بقیه هزینه ها را دارید می توانید اعلام تمایل کنید تا در بررسی پرونده ها مدنظر قرار دهند.
    میزان هزینه ای که برای اقامت نیاز است بسته به شهر متفاوت است که به آن اشاره نکرده اید ولی از مقدار شهریه و نوع فاندینگ می توان حدس زد که چیزی معادل 100-1500 دلار ماهانه برای یک زندگی یک نفره دانشحویی متوسط درنظر می توان گرفت. البته ممکن است بتوان با شهرهای کوچکتر و صرفه جوییهایی نظیر محل اشتراکی اقامت و... بخش محدودی از آنرا صرفه جویی کرد ولی در شهری مثل تورنتو و دانشگاه ریرسون اگر مثلا منظور بوده است خیلی ممکن است نه در خصوص هزینه و نه درآمد فلکسیبیلیتی زیادی برای فرد نباشد که در دوره 4ساله دکتری فاکتور قابل تاملی است. نوع پاسخ شما به توان مالی شما و سایر گزینه های احتمالی بستگی دارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoudabehh نمایش پست ها
    Dear Soubadeh

All the best
    دقیقا یعنی اینکه پولی که میتونه بهتون بده معادل شهریه تونه و هزینه زندگی پای خودتونه.
    اگر رزومه تون خوبه بعضی دانشگاههای انتاریو شهریه اضافی برای دانشجویان دکترای بین المللی را حذف کرده اند. اگر بتونید از چنین دانشگاههایی پذیرش دکترا با حذف شهریه بین المللی بگیرید ممکنه همین بیست هزار دلار برای بقیه شهریه و زندگی کافی باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)