صفحه 1291 از 1371 نخستنخست ... 291791119112411281128212831284128512861287128812891290129112921293129412951296129712981299130013011341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,901 تا 12,910 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان

من برای اپلای تقریبا 400 تا ایمیل فرستادم،

پنجاه تا جواب دادن که رزومه ت خوبه ولی جا نداریم،

یک دونه گفت :

"I will keep your CV in my active file for consideration if an opening is available.
    However, at this time, I do not have an opening.

Sincerely"

یک دونه از ترکیه گفت بیا ولی self-finance بیا چون من فاند ندارم برای دانشجوی خارجی

امروز دوتا از هند جواب دادن

اولی گفت:
    Dear Mr. ------,

Thank you for your kind email and your interest.

I am copying your email to the Research Coordinator Prof. ------ (------@------.ac.in). If required, you may contact him.

With regards,

Yours sincerely,

دومی گفت:

You may need to be in touch with our Office of International Relations (OIR) for completing a pre-application form first. Please write to ------@-----.ac.in for the needful.

Regards,
    SC

حالا من جواب این دوتا هندی رو چطور بدم؟ چیکار باید بکنم؟

من هدفم رفتن از ایرانه و بیشتر تو کشورهای اروپایی میگردم ولی چندتا ترکیه یا هند یا مالزی رو که رنک زیر 300 دارن رو هم بهشون ایمیل فرستادم که اگر فاند خوب بدن برم بعد برای پست داک برای اروپا اقدام کنم.
    من میخام با فاند برم، الان ازشون بپرسم فاند میدن یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sunyy نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک ...
    ...
    ...

من هدفم رفتن از ایرانه و بیشتر تو کشورهای اروپایی میگردم ولی چندتا ترکیه یا هند یا مالزی رو که رنک زیر 300 دارن رو هم بهشون ایمیل فرستادم که اگر فاند خوب بدن برم بعد برای پست داک برای اروپا اقدام کنم.
    اینها هیچ کدام حواب اک نداده اند که بخواهید راجع به فاندشان از ایشان سوال کنید. اولی که به یک استاد دیگر ارجاع داده که شاید دانشجو بخواهند و باید ببینید فیدبکی اصلا خواهید گرفت یا خیر. ذر صورتی که تمایل هم داشتید با همان استاد هم می توانید پیگیری کنید و بعد چند روز مثلا بپرسید که می خواستید مطمین شوید که مدارک به دستشان رسیده است و ببینید نظری دارند یا خیر.
    دومی هم گفته باید اپلیکیشن اولیه پرکنید از طریق دپارتمان تا احتمالا بعد از بررسی اولیه (مثلا مینیممها) احتمالا فیدبکی بگیرید. به عبارت بهتر هنوز در مورد احتمال پذیرش و حتی بررسی پرونده قطعیتی نیست که بتوانید راجع بع فاند سوال کنید مگر انکه بخواهید چنرال این مساله را برای بعد از پذیرش بپرسید که چندان معمول نیست ولی اگر فکر میکنید پذیرشتان احتمال بسیار زیاد ا هست می توانید سوال کنید.م
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم احتمالکی باشد از دومی چیزی دربیاید. یک کلمه needful هم میبینم جمله کامل نیست ولی ظاهرا شاید اشاره ای به فاند بر اساس نیاز باشد. من باشم پیگیری میکنم.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sunyy نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک دونه گفت :

"I will keep your CV in my active file for consideration if an opening is available.
    However, at this time, I do not have an opening.

Sincerely"

یک دونه از ترکیه گفت بیا ولی self-finance بیا چون من فاند ندارم برای دانشجوی خارجی

امروز دوتا از هند جواب دادن

اولی گفت:
    Dear Mr. ------,

Thank you for your kind email and your interest.

I am copying your email to the Research Coordinator Prof. ------ (------@------.ac.in). If required, you may contact him.

With regards,

Yours sincerely,

دومی گفت:

You may need to be in touch with our Office of International Relations (OIR) for completing a pre-application form first. Please write to ------@-----.ac.in for the needful.

Regards,
    SC

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام من فکر میکنم احتمالکی باشد از دومی چیزی دربیاید. یک کلمه needful هم میبینم جمله کامل نیست ولی ظاهرا شاید اشاره ای به فاند بر اساس نیاز باشد. من باشم پیگیری میکنم.

موفق باشید
    فقط در جهت تکمیل، needful به کار رفته در متن منظور توصیه به مکاتبه با استاد x برای پرسیدن در مورد نیاز به دانشجو (needful) گفته شده و چیز خاصی را در خصوص فاند یا غیر ان اشاره نمیکند.
    البته با توصیه شما موافقم که پیگیری می توانند بکنند به هرحال احتمال نیاز به دانشجو و سپس بررسی پرونده در صورت نیاز وجود دارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان،
    من با یکی از اساتید در استرالیا مکاتبه کردم و در جواب ایمیلی از تحصیلات تکمیلی دانشکده اومده که معرفی تحصیلات تکمیلی و نحوه اپلای هست.ابن معنیش چیه؟بابد ایمیل دیگه ای بدم به استاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من با یکی از اساتید در استرالیا مکاتبه کردم و در جواب ایمیلی از تحصیلات تکمیلی دانشکده اومده که معرفی تحصیلات تکمیلی و نحوه اپلای هست.ابن معنیش چیه؟بابد ایمیل دیگه ای بدم به استاد؟
    سلام..
    نحوه و مراحل اپلای رو طبق چیزی که فرستادن به دقت بخونید. ممکنه با توجه به رشته و دانشکده ای که در ارتباط هستید، نیازی به ارتباط با استاد (حداقل در این مقطع زمانی) نباشه. با توجه به این حرکتی که استاد کرد شانس این قضیه زیاده.
    برا استرالیا مهندسیا اکثرن اوکی استرالیا رو میخوان، بقیه رشته ها و دانشکده ها لزومن نیازی به اوکی استاد نیست و موردی باید دیده بشه..

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم معنی احتمالا یکی از این دو باشد و احتمال اولی بیشتر است.

۱- استاد احساس کرده اند - که البته ممکن است منظور شما این نبوده - که ایمیل بیشتر سوال از روند گرفتن پذیرش دارد تا بحث محتوایی پروژه مثلا دکتری. برای همین نامه را فوروارد کرده اند به بخش ادمیشن که اطلاعات را برای شما بفرستند. حوصله هم نداشته اند که به شما یک خط بنویسند که کار را از آنجا آغاز کنید.

۲- اینکه برابر رویه دانشگاه بررسی برای پیدا کردن سوپروایزر و انتخاب دانشجو با دریافت اپلیکیشن رسمی شروع میشود. دانشگاههایی که روش متمرکز انتخاب دانشجو دارند از همه میخواهند رسما اپلای کنند و کار عمدتا در کمیته انتخاب شروع میشود و پس از بررسی مدارک و .... دانشجوها به اساتید برای سوپرویژن و طی مراحل بعدی ادمیشن معرفی میشوند. برا ی همین هم استاد شمارا به خانه اول معرفی کرده اند و آنها هم اطلاعات بیشتر برای شما فرستاده اند.

موفق باشید
    سلام دوستان،
    نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام..
    نحوه و مراحل اپلای رو طبق چیزی که فرستادن به دقت بخونید. ممکنه با توجه به رشته و دانشکده ای که در ارتباط هستید، نیازی به ارتباط با استاد (حداقل در این مقطع زمانی) نباشه. با توجه به این حرکتی که استاد کرد شانس این قضیه زیاده.
    برا استرالیا مهندسیا اکثرن اوکی استرالیا رو میخوان، بقیه رشته ها و دانشکده ها لزومن نیازی به اوکی استاد نیست و موردی باید دیده بشه..

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنون،فکر میکنم حق با شماست،تو ایمیل اینطور گفته شده:All prospective candidates must first submit a complete Expression of Interest. The expression of interest will then undergo academic review to determine if the applicant should be given an Invitation to Apply and progress to a formal application to the university. Candidates are welcome to contact prospective supervisors prior to submitting their Expression of Interest.

ApplyAbroad Superstar

سلام این دانشگاه حتی یک مرحله جلوتر هم گذاشته است.

یعنی اینکه اول SOP ها را میخواهند و سرند اولیه را آنجا انجام میدهند. بعد تازه منتخبین را دعوت میکنند که رسما اپلای کنند. این روش دقیق تر در نهایت عمل میکند ولی با هزینه اینکه کمی طولانی تر و برای دانشجو - به خصوص آنها که دست آخر پذیرفته نمیشوند - پر ساسپنشن است.

امید که فرد موفق شما باشید

ممنون،فکر میکنم حق با شماست،تو ایمیل اینطور گفته شده:All prospective candidates must first submit a complete Expression of Interest. The expression of interest will then undergo academic review to determine if the applicant should be given an Invitation to Apply and progress to a formal application to the university. Candidates are welcome to contact prospective supervisors prior to submitting their Expression of Interest.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام عزیزان
    روزتون بخیر
    ممنون میشم اگر در این مورد بنده رو راهنمایی کنید

من با یکی از اساتید کانادا مدتیه در اتباطم برای مقطع دکترا
    حدود 20 ایمیل بین ما ردوبدل شده

ایشون خیلی مدارک تا الان از من خواستن
    مثل ریز نمرات کارشناسی، ریز نمرات ارشد، خلاصه پایان نامه کارشناسی، پایان نامه ارشدم، مقاله هام، کارنامه ایلتسم، sop ، سه تا توصیه نامه
    و در نهایت هم skype کردیم که بنظر راضی بودن
    و اخر اسکایپ حتی موضوعی که برم اونور باید روش کار کنم رو هم گفتن و گفتن که مقاله هام در این زمینه رو بخون و سوال داشتی در موردشون ایمیل بزن

منم روز بعدش تشکر کردم ازشون و خواستم مراحل بعدی رو بهم بگن

الان حدود 10 روز بیشتر میشه که هیچ حوابی ندادن

من دوتا سوال دارم:
    1. من باید صبر کنم یا ایمیل بزنم و نظر نهاییشون رو بپرسم و بگم برم اپلای کنم یا نه؟ چون هنوز نگفتن که قطعا من رو میخوان و برم اپلای کنم؟

2. من هنوز در مورد فاند هیچی نپرسیدم. کی بپرسم ؟ و اینکه چجوری بپرسم چون شنیدم گویا بباید خیلی مودبانه باشه فک نکنن هدفمون صرفا پوله

ممنون میشم اگر عزیزی که تجربه داره در این زمینه راهنمایی کنه
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)