صفحه 1300 از 1371 نخستنخست ... 300800120012501290129112921293129412951296129712981299130013011302130313041305130613071308130913101350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,991 تا 13,000 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان عزیز درباره‌ی این پاسخ نظرتون رو بدین لطفا(چقد امیدوار کننده هست؟) و آیا نیازی هست جواب بدم بهش؟
    Your profile would be a good fit for .... Please lodge your complete application and indicate your desire to work in the ... Lab to make sure I get to review it.
    In the meantime, I recommend taking my online free class to get a better introduction of what we do.
    ضمن اینکه منظورش فقط اینه که تو فرم اپلای بگم میخوام با بخش(آزمایشگاه) مرتبط با خودش کار کنم دیگه؟
    مرسی )

ApplyAbroad Superstar

سلام به نظرم نامه تا حدی مثبت است اینکه میگویند تقاضا یه دستشان یزسد یعنی میخواهند شما را با دیگزان مقایسه کنند .همزمان البته دقت کزده اند که قول محگمی نداده باشند. اگر تقاضا بدون هژینه است پیشنهاد میکنم اقدام کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffhej نمایش پست ها
    دوستان عزیز درباره‌ی این پاسخ نظرتون رو بدین لطفا(چقد امیدوار کننده هست؟) و آیا نیازی هست جواب بدم بهش؟
    Your profile would be a good fit for .... Please lodge your complete application and indicate your desire to work in the ... Lab to make sure I get to review it.
    In the meantime, I recommend taking my online free class to get a better introduction of what we do.
    ضمن اینکه منظورش فقط اینه که تو فرم اپلای بگم میخوام با بخش(آزمایشگاه) مرتبط با خودش کار کنم دیگه؟
    مرسی )

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, IUST

سلام دوستان
    من به یک استاد تو دانشگاه مک گیل که سابقه کار با استاد الانمو داره ایمیل زدم. توی جواب گفته:

since you are a student of *****, you are welcome to apply.
    However, I am not certain if I will take on a new PhD student this year.

I must warn you though, that your relatively weak GPA in you BSc program could be a problem for acceptance in our Department.
    بنظرتون نظرش مثبته؟ من تو جواب چی میتونم بنویسم براش؟
    در ضمن معدل کارشناسیم 16.1 هست نمیدونم چرا گفته کمه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط elessar180 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یک استاد تو دانشگاه مک گیل که سابقه کار با استاد الانمو داره ایمیل زدم. توی جواب گفته:

I must warn you though, that your relatively weak GPA in you BSc program could be a problem for acceptance in our Department.
    سلام
    به نظرم بیشتر از اینکه شما رو بخواد خواسته احترام استادتون رو نگه داره. تو ایمیلشم یه جورایی غیر مستقیم داره میگه امیدی به پذیرش نداشته باشید. من اگر جای شما بودم فقط از اینکه جواب دادن تشکر می کردم و سراغ اساتید دیگه می رفتم. البته می دونم که کانادایی ها جدیدا حتی جواب ایمیل ادم رو هم نمیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط elessar180 نمایش پست ها
    سلام دوستان

حساب نکنین روش
    و خوب در کل مک گیل رقابت شدیده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم كامپيوتر - دانشگاه تهران

سلام
    در جواب اینکه استاد بپرسه چرا من رو انتخاب کردی همینکه بگیم فیلد کاریت به علایق من نزدیکه کافیه؟
    با سپاس
    تنهایی من با تنهایی خدا زمین تا آسمون توفیر داره

ApplyAbroad Superstar

سلام باید دقیق تر بنویسید. توضیح حوب این است که به بعضی کارهای استاد - مقالات/سخنرانی/کتاب/پروژه ها/.... اشاره کنید و نشان دهید پروژه دکتری شما چطور از آنها ملهم شده و استفاده میکند. همچنین از استاد فراتر بروید و به بعضی از مختصات دانشگاه/دانشکده/ لب/ترکیب دانشجویی هم اشاره کنید.

در مجموع هدف این است که نشان دهید انتخاب شما هشیارانه و اگاهانه بوده است. همین حرفها را البته بعدا موقع نوشتن SOP یا انگیزه نامه باید دوباره بنویسید بنابراین اگر الان وقت بگذارید هم استاد را راضی کرده اید هم بعدا مجدد از این متن استفاده میکنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezanvd نمایش پست ها
    سلام
    در جواب اینکه استاد بپرسه چرا من رو انتخاب کردی همینکه بگیم فیلد کاریت به علایق من نزدیکه کافیه؟
    با سپاس

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

سلام‌ دوستان.
    استادی ایمیل من برای پی اچ دی به دانشگاهشون رو اینجور پاسخ داده. هدفش چیه؟ چه چیزی می‌خواد بدونه؟
    ضمن اینکه یک ماه پیش رفتم دیدمش و آزمایشگاهشون رو‌ هم‌ بهم نشون داد و پس از تماس ایشون با اساتید قبلی من و رکامند کردن اونها ایشون اوکی دادن اما به دلایل هزینه زندگی کمی که میتونست بهم بده نرفتم. اما من گفتم نمیتونم بیام. امروز دوباره ایمیلش زدم گفتم نظرم عوض شده و میخوام برم...

How are you?

I'm very busy in these days,
    What is your plan after finishing Ph.D. course ?

Sincerely,

ApplyAbroad Superstar

سلام خیلی مکاتبه روشنی نیست.

شاید بحثی یا صحبتی قبلا بین شما بوده که ایشان این سوال را میکنند. با اینحال به نظر می اید سوال ایشان دقیقا همین باشد که نوشته اند. بعد از درس میخواهید چه کار بکنید. من اگر باشم خیلی کلی عنوان میکنم موضوع دکتریم را ادامه میدهم چه به شکل کار اکادمیک و دانشگاهی چه کار در صنعت هر کجای دنیا که فرصتی برای شما فراهم باشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1365 نمایش پست ها
    سلام‌ دوستان.
    استادی ایمیل من برای پی اچ دی به دانشگاهشون رو اینجور پاسخ داده. هدفش چیه؟ چه چیزی می‌خواد بدونه؟
    ضمن اینکه یک ماه پیش رفتم دیدمش و آزمایشگاهشون رو‌ هم‌ بهم نشون داد و پس از تماس ایشون با اساتید قبلی من و رکامند کردن اونها ایشون اوکی دادن اما به دلایل هزینه زندگی کمی که میتونست بهم بده نرفتم. اما من گفتم نمیتونم بیام. امروز دوباره ایمیلش زدم گفتم نظرم عوض شده و میخوام برم...

How are you?

Sincerely,

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1365 نمایش پست ها
    سلام‌ دوستان.

How are you?

Sincerely,
    بیشتر به نظر میرسد در خصوص انگیزه شما در انتخاب دکتری سوال دارند و این هم می تواند بخشی مربوط به رد کردن و پذیرش مچدد درخواست از سوی شما باشد.
    اینکه په دلیلی باعث شده باشد شما به فکر این اقدام مجدد بیفتید در این مرحلخ مورد تردید به صورت طبیعی قرار میگیرد و استاد می خواهد مطمین شود که این تغییر تصمیم را درست تفسیر کرده باشد. البته این برداشت شخصی است و می تواند با سایر نظرات دوستان و همینطور با نظر استاد مربوطه متفاوت باشد. اینکه در کدام کشور چنین مکاتبه ای انجام شده (دانشگاه کدام کشور) مهم است که اشاره ای به آن نکرده اید. برخی کشورها به احتمال بیشتر این مساله و سوال به طور طبیعی ذهنیت مهاجرت از طریق تحصیلی را به عنوان اولویت در نظر میگیرد و برخی ممکن است مساله امکان کار در پروژه های صنعتی و پراکتیکال مطرح باشد. اگر در همان کشور مورد نظر در حال تحصیل مثلا مقطع قبلی بوده اید، می تواند مساله متفاوت تر بوده و به نوع پروژه و ارتباط آن با پروژه قبلی به ویژه اگر این موارد تغییر یا شیفت اساسی دارند برگردد. کلا همانطور که اشاره کردند نمی توان بدون دانستن این سابقه یک تفسیر کلی ارایه نمود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)