صفحه 1301 از 1371 نخستنخست ... 301801120112511291129212931294129512961297129812991300130113021303130413051306130713081309131013111351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,001 تا 13,010 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezanvd نمایش پست ها
    سلام
    در جواب اینکه استاد بپرسه چرا من رو انتخاب کردی همینکه بگیم فیلد کاریت به علایق من نزدیکه کافیه؟
    با سپاس
    معرفی از سوی استادی که با استاد مورد نظر رابطه کاری داشته و می شناسد یا دانشجوی قبلی در این موارد خیلی موثر می تواند باشد. همچنین خواندن مقالات قبلی و داشتن علاقه با توجه به نزدیکی فیلد و یا استفاده از مقاله استاد یا دانشجویان قبلی ایشان در رفرنسها و نظایر آن می تواند ارتباط بهتری به لحاظ آکادمیک در شروع ایجاد نماید. بحث البته کیس به کیس متفاوت است و باید زمینه مشترک را خودشما پیدا کنید. عموما جوابهای تیپیکال مثل علاقه مندی به فیلد چندان ایجاد علاقه مندی در هر دو طرف نمی کند و باید به دنبال دلایل قوی تر توجیهی بسته به کیس گشت.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

سلام به همه،
    من این ایمیل رو از یکی از استادهای آمریکا دریافت کردم. می خواستم ببینم منظورش از این که می گه اپلای کن و دنبال آپشن های دیگه هم باش، چیه ؟

thanks for your message. Unfortunately I am maxed out currently and am unable to take on any more PhD students at this point. However, your profile looks very strong and I will encourage you to apply and maybe pursue other options.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط REYS نمایش پست ها
    سلام به همه،
    من این ایمیل رو از یکی از استادهای آمریکا دریافت کردم. می خواستم ببینم منظورش از این که می گه اپلای کن و دنبال آپشن های دیگه هم باش، چیه ؟

thanks for your message. Unfortunately I am maxed out currently and am unable to take on any more PhD students at this point. However, your profile looks very strong and I will encourage you to apply and maybe pursue other options.
    سلام
    ایشان فرمودند که امکان پذیرش دانشجوی جدید ندارند و گفتند رزومه شما خوبه و پیشنهاد می کنند برای دانشگاه های دیگر اپلای کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان
    من به یک استادی ایمیل زدم برای اکسپت دکتری
    بعد از دو روز پیغام داد و گفت ک مدارک نمره، CV و research interest رو براش بفرستم
    اینکارو کردم حالا بعد از دو روز این ایمیل رو فرستاده
    thank you for this information. After reading your documents, I have realised
    that your are interested in the topics that I am not an expert: counselling psychology, environmental behavior. I am not sure that I am the best person to guide your research. But any way, you may
    go ahead and submit your admission documents, and the Committee will make a decision.

یعنی امیدی هست یا نه؟
    یعنی منو پذیرفته ک زیر نظر اون کار کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام استاد خیلی محترمانه نوشته اند و توضیح داده اند که علایق کاری شما و ایشان با هم متفاوت است و به همین دلیل ایشان نمیتوانند سوپروایزری کار دکتری شما را به عهده بگیرند.

با اینحال گفته اند که شما تقاضا را بفرستید تا نظر کمیته گزینش چه باشد.

من فکر میکنم حتی اگر کمیته گزینش هم شمارا بپذیرند ایشان خودشان قبول نخواهند کرد.

در پاسخ پیشنهاد من این است که از استاد کمک بخواهید شما را به کسی که کارشان به شما نزدیک است معرفی کنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ruzbeh1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یک استادی ایمیل زدم برای اکسپت دکتری
    بعد از دو روز پیغام داد و گفت ک مدارک نمره، CV و research interest رو براش بفرستم
    اینکارو کردم حالا بعد از دو روز این ایمیل رو فرستاده
    thank you for this information. After reading your documents, I have realised
    that your are interested in the topics that I am not an expert: counselling psychology, environmental behavior. I am not sure that I am the best person to guide your research. But any way, you may
    go ahead and submit your admission documents, and the Committee will make a decision.

یعنی امیدی هست یا نه؟
    یعنی منو پذیرفته ک زیر نظر اون کار کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام عزیزان

ایمیلی اط یکی از اساتید دریافت کردم که فقط در یک جمله جواب داده بود:

"Hello please let me know once you are accepted"

منظورش چیه؟

یعنی از طریق دانشگاه اقدام کنم اکسپت گرفتم براش ایمیل بزنم؟

لطفا راهنمایی کنید؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sunyy نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    ایمیلی اط یکی از اساتید دریافت کردم که فقط در یک جمله جواب داده بود:
    "Hello please let me know once you are accepted"
    منظورش چیه؟
    یعنی از طریق دانشگاه اقدام کنم اکسپت گرفتم براش ایمیل بزنم؟
    لطفا راهنمایی کنید؟
    سلام
    این یعنی استاد بعد از اینکه پذیرش گرفتید مایل هست با شما در تماس باشد
    بنظر من یعنی هیچ حسابی روی من نکنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام،
    من میخوام برای دکترای روانشناسی احتمالا کانادا اپلای کنم، یه سوال که برای پیش اومده اینکه تز دکترای من حتما باید اکسپریمنت داشته باشه؟ مثلا نمیشه به حالت مقاله مروری نوشته بشه؟ سوال دوم اینکه بنظرتون گزینه مناسبیه که بردارم با استادی که انتخاب کردم در مورد انتخاب موضوع تز مشورت کنم یا اینکه همین اول کاری از این کارا نکنم بهتره؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام،
    من میخوام برای دکترای روانشناسی احتمالا کانادا اپلای کنم، یه سوال که برای پیش اومده اینکه تز دکترای من حتما باید اکسپریمنت داشته باشه؟ مثلا نمیشه به حالت مقاله مروری نوشته بشه؟ سوال دوم اینکه بنظرتون گزینه مناسبیه که بردارم با استادی که انتخاب کردم در مورد انتخاب موضوع تز مشورت کنم یا اینکه همین اول کاری از این کارا نکنم بهتره؟
    مرسی
    این رو باید در تاپیکهای روانشناسی سوال کنید، ولی در بیشتر رشته های دیگر روال اینست که تز دکترا باید ایده و کار جدید داشته باشه. مرور مقالات فقط فصل اول تز است و به تنهایی کل تز نمیشه. میتونید تز های دکترای مرتبط در کانادا را نگاه کنید و اطلاعات بیشتر در این مورد پیدا کنید. تمام تزهای دکترا در کانادا در سایت زیر قابل جستجو هستند و بعضی هایشان قابل دانلود هم هستند:
    http://www.bac-lac.gc.ca/eng/service...es-canada.aspx

در مورد سوال دومتون الان میتونید (و خوب است) با استادها در مورد زمینه پژوهشی مورد علاقه تون صحبت کنید.

سلام دوستان

من یک بار دیگه هم در فروم در مورد اساتیدی که خیلی جواب نمی دن پرسیده بودم. موردم این بود که اپلای کرده بودم و در این مدت میخواستم که با استادم ارتباط قطع نشه ولی از اونجایی که استاد جوابهاش در حد دو سه تا کلمه بود این ارتباط قطع شد. الان پذیرش و بورسیه رو گرفتم. ایمیل زدم به استاد و گفتم که باعث افتخار من هست و تشکر کردم از حمایتش از کیس من . در کل جواب داده good luck.
    الان به نظر شما چکار کنم . ایمیل بزنم بهش برای شروع کار تحقیق؟
    اینم بپرسم که من برای این استاد اپلای کرده بودم در نامه offer اسم سه استاد دیگه هم درج شده (که یکیشون مدیر گروه هست) با اونها هم مکاتبه کنم یا نیازی نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)