صفحه 1302 از 1371 نخستنخست ... 302802120212521292129312941295129612971298129913001301130213031304130513061307130813091310131113121352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,011 تا 13,020 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام با تبریک موفقیت برای پذیرش و فاند. بسیار عالی.

هر موقع یکی از دوستان خبر موفقیتشان را مینویسند کلی نشاط برای من ایجاد میشود.

با این تفصیل کار دیگری با استاد تا رسیدن شما به دانشگاه نیست. آفر را قبول و بسته به کشور مقصد کارهای ویزا خاص آن کشور را شروع بفرمایید.

موفق باشید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک بار دیگه هم در فروم در مورد اساتیدی که خیلی جواب نمی دن پرسیده بودم. موردم این بود که اپلای کرده بودم و در این مدت میخواستم که با استادم ارتباط قطع نشه ولی از اونجایی که استاد جوابهاش در حد دو سه تا کلمه بود این ارتباط قطع شد. الان پذیرش و بورسیه رو گرفتم. ایمیل زدم به استاد و گفتم که باعث افتخار من هست و تشکر کردم از حمایتش از کیس من . در کل جواب داده good luck.
    الان به نظر شما چکار کنم . ایمیل بزنم بهش برای شروع کار تحقیق؟
    اینم بپرسم که من برای این استاد اپلای کرده بودم در نامه offer اسم سه استاد دیگه هم درج شده (که یکیشون مدیر گروه هست) با اونها هم مکاتبه کنم یا نیازی نیست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان من به یک استاد از دانشگاه یورک کامادا ایمیل زدم و ابراز تمایل کردم باهاش کار کنم، این جوابشه:

Thank you for your interests in coming to work with me at York. Graduate admission is determined by a committee in my department.
    Please see http://mathstats.info.yorku.ca/gradp.../how-to-apply/ for the application process to the Phd program.

شنیدم که تو کانادا میگن که قبل از اپلای با استاد هماهنگ کنید حتما، الن پس این چی میگه یعنی نمیخواد باهام کار کنه یا سیستم دانشگاهشون فرق میکنه یا چی؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

ببخشید دوستان یک سوال داشتم، من به چند استاد توی آمریکا میل دادم و بعضی ها جواب دادن و گفتن رزومه خودی داری تشویقت میکنم اپلای کنی و اسم منو به عنوان پتنشال سوپروایزرت بنویس. می خواستم بدونم این مدل جواب ها رو میشه مثبت دید یا تمپلیته ی که به همه می دن ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kingly نمایش پست ها
    دوستان من به یک استاد از دانشگاه یورک کامادا ایمیل زدم و ابراز تمایل کردم باهاش کار کنم، این جوابشه:

Thank you for your interests in coming to work with me at York. Graduate admission is determined by a committee in my department.
    Please see http://mathstats.info.yorku.ca/gradp.../how-to-apply/ for the application process to the Phd program.

شنیدم که تو کانادا میگن که قبل از اپلای با استاد هماهنگ کنید حتما، الن پس این چی میگه یعنی نمیخواد باهام کار کنه یا سیستم دانشگاهشون فرق میکنه یا چی؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    یعنی این دانشکده کمیته محوره و استاد در پذیرش نقشی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    یعنی این دانشکده کمیته محوره و استاد در پذیرش نقشی نداره.
    ممنونم دوست عزیز، الان من میخوام تا یه حدی مطمعن شم که ادمیشن میگیرم بعد اپلای کنم، به نظرتون اشکال نداره اینو بپرسم ازش.
    نمی دونم چی باید جواب بدم الان

ApplyAbroad Superstar

سلام در مجموع اینها جوابهای جنریک هستند با اینحال یک گوشه مثبت هم دارند و آن اینکه حداقل خود استاد مشکلی با پذیرش شما ندارند و چنانچه از مرحله گزینش بگذرید استاد در جایگاه خودشان مخالفتی با پذیرش شما ندارند.

البته یک واقعیت دیگر هم هست که کمتر گفته میشود و آن اینکه وقتی دانشجویی استادی را به عنوان سوپروایزر بالقوه در فرمهای تقاضا معرفی میکند برای اعتبار استاد هم در دانشکده بین همکاران خوب است به خصوص اگر استادی جوان باشند و کمتر شناخته شده باشند.

پیشنهاد میکنم اگر هزینه ای ندارد تقاضا را رسما بفرستید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط REYS نمایش پست ها
    ببخشید دوستان یک سوال داشتم، من به چند استاد توی آمریکا میل دادم و بعضی ها جواب دادن و گفتن رزومه خودی داری تشویقت میکنم اپلای کنی و اسم منو به عنوان پتنشال سوپروایزرت بنویس. می خواستم بدونم این مدل جواب ها رو میشه مثبت دید یا تمپلیته ی که به همه می دن ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kingly نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز، الان من میخوام تا یه حدی مطمعن شم که ادمیشن میگیرم بعد اپلای کنم، به نظرتون اشکال نداره اینو بپرسم ازش.
    نمی دونم چی باید جواب بدم الان
    می تونید بپرسید ولی وقتی کل قضیه دست کمیته است و پذیرش به کیفیت اپلیکنت های دیگه هم بستگی داره انتظار جواب دقیقی نمیتونید داشته باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام در مجموع اینها جوابهای جنریک هستند با اینحال یک گوشه مثبت هم دارند و آن اینکه حداقل خود استاد مشکلی با پذیرش شما ندارند و چنانچه از مرحله گزینش بگذرید استاد در جایگاه خودشان مخالفتی با پذیرش شما ندارند.

البته یک واقعیت دیگر هم هست که کمتر گفته میشود و آن اینکه وقتی دانشجویی استادی را به عنوان سوپروایزر بالقوه در فرمهای تقاضا معرفی میکند برای اعتبار استاد هم در دانشکده بین همکاران خوب است به خصوص اگر استادی جوان باشند و کمتر شناخته شده باشند.

پیشنهاد میکنم اگر هزینه ای ندارد تقاضا را رسما بفرستید.

موفق باشید

ممنون از پاسخ. هزینه که داره ولی همه استادها اینجوری جواب میدن واسه همین مجبورم واسه همین دانشگاه ها اپلای کنم چون بنظر بهتر از جاهایی هست که کلا جواب نمیدن.

ApplyAbroad Superstar

سلام خواهش میکنم کار مهمی نبود. همزمان که اپلای میکنید از پیدا کردن اساتید دیگر هم مایوس نشوید. دانشگاه های دیگر را دنبال بفرمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط REYS نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ. هزینه که داره ولی همه استادها اینجوری جواب میدن واسه همین مجبورم واسه همین دانشگاه ها اپلای کنم چون بنظر بهتر از جاهایی هست که کلا جواب نمیدن.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان،
    من با یکی از اساتید دانشگاه مونترال مکاتبه کردم و در جوابم گفت که خوشحال مشه درخواستمو بررسی کنه، بهتره اول اپلای کنم و در ضمن باید فرانسه بلد باشم. ازم پرسید واسه ترم زمستون میخوام برم یا پاییز سال بعد. و گفت اگه پروپوزال دارم واسش بفرستم تا بررسی کنه و یه مصاحبه اسکایپ هم داشته باشیم. من هم تو جواب گفتم که پذیرش میمونه واسه سال بعد چون فرانسه بلد نیستم و زمان لازم دارم تا شرایط اپلای رو از نظر زبان فرانسه پیدا کنم. و پروپوزالمو واسش فرستادم و گفتم که واسه مصاحبه هم آماده هستم. جواب داد که خوب پس مصاحبه باشه وقتی اپلای کردی، و پرسید که تو سال جدید میشه دیگه؟ گفتم بله 2019 خواهد بود و بهتون اطلاع میدم بعد از اپلای.
    حالا به نظر شما این جواب و نظر استاد مثبته؟ و با توجه به اینکه زمان و انرژی میبره یادگیری زبان فرانسه و خوب اپلای هم که هزینه های خودشو داره، چقدر ارزش داره که بخوام پیگیرش باشم و امیدوار؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)