صفحه 1305 از 1371 نخستنخست ... 305805120512551295129612971298129913001301130213031304130513061307130813091310131113121313131413151355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,041 تا 13,050 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    شاید هم رزومه شما آنقدر که از نظر خودتان قوی بوده از نظر ایشان نیست یا افرادی با رزومه قوی تر هم اپلای کرده باشند. لازم به توضیح نیست که رزومه فقط در معدل و حتی مقالات خلاصه نمیشود. بسیاری از فاکتورهای مربوط به رزومه اصولا مواردی هستند که دانشجوی اینترنشنال ایرانی نمی تواند داشته باشد یا به ندرت کسب می کند. مثل زبان اولیه انگلیسی یا داشتن اقامت و کمتر شدن بار مالی RA برای فاند تامین شده توسط استاد یا داشتن دانشگاه رنک بالای مقطع قبلی و در بیشتر موارد داشتن ریکامندیشن از اساتید معتبر و شناخته شده در سطح بین المللی.
    دادن یک ریمایندر در اغلب موارد کار صحیحی است اما اینکه پاسخ اولیه مبنی بر دادن اطلاعات بیشتر را بتوان پاسخ نهایی در تصمیم گیری دانست صحیح نیست. در بسیاری موارد تا زمان ددلاین امکان تغییر نظر استاد در صورت دریافت اپلیکیشن قوی تر وجود دارد.
    پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام
    ممنونم بله درست میگین
    دیروز جواب دادن و اوکی دادن و گفتن اپلای کن
    فقط مشکلم اینه که من نمره ام ایلتس ۶ هست که نهایتا تا دوماه دیگه بشه ۶/۵
    در صورتیکه وقتی دقیق‌تر برنامه‌شون رو خوندم ۷ میخوان !!!!(۴ تا اسکیل هم ۷!)

راستش نمی‌دونم شرایط کاندیشنال دارن یا نه ؟
    بنظرتون بهش بگم منو کاندیشنال بگیر؟! واقعیتش اصلا نمی‌دونم چی بهش بگم !

Junior Member

سلام وقت بخیر. من با یکی از اساتید دانشگاه ایتالیا مکاتبه کردم و ایشون گفتند که قطعا با شما در ارتباط خواهم بود. در ادامه گفتند که موضوع این ایمیل را همزمان به سه تا از دانشجویان دکترایم که علاقمند هستند فرستادم. میخواستم بپرسم هدفشان از اینکار چی بوده و چرا ایمیل خود را برای آن ها هم فرستادند. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    این هم متن ایمیل ایشون است.
    Dear Hanan,
    thank you for your comments, sure we can stay in contact, I'll send you some pdf pablications by wetransfer.
    In cc some of my PhD stud interested in the arguments. All the best Stefano

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hannan3992 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. من با یکی از اساتید دانشگاه ایتالیا مکاتبه کردم و ایشون گفتند که قطعا با شما در ارتباط خواهم بود. در ادامه گفتند که موضوع این ایمیل را همزمان به سه تا از دانشجویان دکترایم که علاقمند هستند فرستادم. میخواستم بپرسم هدفشان از اینکار چی بوده و چرا ایمیل خود را برای آن ها هم فرستادند. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    این هم متن ایمیل ایشون است.
    Dear Hanan,
    thank you for your comments, sure we can stay in contact, I'll send you some pdf pablications by wetransfer.
    In cc some of my PhD stud interested in the arguments. All the best Stefano
    شما در ایمیل خودتون چه درخواستی کرده بودید؟ فقط گفته بودید به زمینه کاری ایشون علاقمند هستید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما در ایمیل خودتون چه درخواستی کرده بودید؟ فقط گفته بودید به زمینه کاری ایشون علاقمند هستید؟
    بله من بهشون گفته بودم که مقالات و کتابهای شما را مطالعه کردم و وجه اشتراکمون در زمینه های کاری و پژوهشی زیاد است. اگر موافق هستید با هم همکاری داشته باشیم.
    به نظر شما هدفشون از این کار چی بوده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hannan3992 نمایش پست ها
    بله من بهشون گفته بودم که مقالات و کتابهای شما را مطالعه کردم و وجه اشتراکمون در زمینه های کاری و پژوهشی زیاد است. اگر موافق هستید با هم همکاری داشته باشیم.
    به نظر شما هدفشون از این کار چی بوده؟
    شما تقاضای همکاری پژوهشی کرده اید و ایشون هم دانشجویانشون رو به شما معرفی کرده اند که با شما همکاری کنند. بنظر جواب منطقی و روشنی میرسه. اگر قصدتون ادامه تحصیل یا فاندینگ بوده شاید این موضوع را دقیق در ایمیل تون روشن نکرده اید.

سلام. من با استادی از انگیس مکاتبه کردم. ایشون ازم پرسیده که فاند میخای یا اینکه پول داری خودت. چه جوری پاسخ بدم که مودبانه تر به نظر برسه؟ میشه راهنمایی کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeshirkhan نمایش پست ها
    سلام. من با استادی از انگیس مکاتبه کردم. ایشون ازم پرسیده که فاند میخای یا اینکه پول داری خودت. چه جوری پاسخ بدم که مودبانه تر به نظر برسه؟ میشه راهنمایی کنید؟
    تو این زمینه واضح بهش بگو وضعیتت رو.

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر قصد گرفتن فاند دارید همیشه بهترین این است که بفرمایید پس انداز کمی دارید ولی به هیچ عنوان کفاف هزینه را نمیکند. بنابراین حتما فاند کامل احتیاج دارید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeshirkhan نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام اگر قصد گرفتن فاند دارید همیشه بهترین این است که بفرمایید پس انداز کمی دارید ولی به هیچ عنوان کفاف هزینه را نمیکند. بنابراین حتما فاند کامل احتیاج دارید.

موفق باشید

میشه یه متن نمونه بهم بدین انگلیسی که کسی شرح کامل داده باشه واسه بیان کردن این موضوع؟

Junior Member

سلام وقتتون بخیر ، من با یکی از اساتید دانشگاه مک گیل مکاتبه کردم و ایشون این جواب را به من دادند
    Thank you for your interest in my research! I have received your CV in person as well.

At the moment, I do not have openings for Master students for the Fall 2019, unless external scholarships are available. However, the funding situation of my lab might change over the next few months, and I will keep your interest in mind if opportunities arise in the future.

به نظر شما فقط به خاطر اینکه بودجه کافی ندارند دانشجو نمیگیرند؟ یعنی من اگر بهشون بگم من فاند نمیخوام امکان دارد که من را بپذیرند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)