صفحه 1306 از 1371 نخستنخست ... 306806120612561296129712981299130013011302130313041305130613071308130913101311131213131314131513161356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,051 تا 13,060 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط azin13 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر ، من با یکی از اساتید دانشگاه مک گیل مکاتبه کردم و ایشون این جواب را به من دادند
    Thank you for your interest in my research! I have received your CV in person as well.

At the moment, I do not have openings for Master students for the Fall 2019, unless external scholarships are available. However, the funding situation of my lab might change over the next few months, and I will keep your interest in mind if opportunities arise in the future.

به نظر شما فقط به خاطر اینکه بودجه کافی ندارند دانشجو نمیگیرند؟ یعنی من اگر بهشون بگم من فاند نمیخوام امکان دارد که من را بپذیرند؟
    دقیقا! بیشتر پاسخش فقط درباره بحث مالیه. بهش ایمیل بزنید بگید شما سلف فاند دارید آیا با این وضعیت میتونه شما رو بپذیره یا نه
    روزی من هم خواهم رسید.......

سلام دوستان. یکی از اساتید دانشگاهی در کانادا بمن اینطوری جواب دادند:

Dear Fatemeh,
    Please apply to XXX University and put my name on the preference form.
    Sincerely,
    آیا این پاسخ تمپلیت هست؟ با توجه به اینکه نه سوالی پرسیدن نه قرار مصاحبه ای گذاشتن تا چه حد میشه امیدی به این داشت؟ ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام دوستان. یکی از اساتید دانشگاهی در کانادا بمن اینطوری جواب دادند:

Dear Fatemeh,
    Please apply to XXX University and put my name on the preference form.
    Sincerely,
    آیا این پاسخ تمپلیت هست؟ با توجه به اینکه نه سوالی پرسیدن نه قرار مصاحبه ای گذاشتن تا چه حد میشه امیدی به این داشت؟ ممنون میشم پاسخ بدید
    سلام
    به نظر من به این جواب نه میشه امید داشت نه میشه ناامید بود. من خودم تو اینجور مواقع به طرف میگم "بدلیل کمبود بودجه برای اپلای میشه نظرتون راجع به خودم قبل اپلای بدونم؟" معمولا اون ها هم جواب صادقانه میدن.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

سلام
    دوستان یک استاد کره ای یا چینی ( نمیدونم دقیق ) به من گفت شما برای رشته من برای دکترا اپلای کن(من لیسانس دارم) بعد دانشگاه میگه مستر میخواد یا نه ، اگر دکتری مستقیم شدی فاند بهت تعلق میگیره . رفتم با grad advisor بعد 2-3 روز صحبت کردم و به ابشون گفتم phd مینونم بزنم یا فقط مستر ؟ ایشون گفت ما doctorate داریم نه phd ولی برو اپلای کن . اکیه .( خود استاد گفته بود داکترت من حواسم نبود) بعد استاد این ایمیل رو خونده بود چون بهش ارسال شده بود . اومد به من به طور خصوصی توپید که باید ایمیل منو مستقیم cite میکردی من کی گفتم phd و حس weird دارم !! که حرفهای من رو گفتی ولی برعکس گفتی و ... !! چون به جای داکترت حواسم نبود نوشتم Phd و مستقیم سایت نکردم ایمیلو مثلا. البته بعدش من گفتم حق با شماس گفت اپلای کردی خبر بده بهم و سوال هم بپرس اگه خواستی ما ایرانی هم زیاد داریم اینجا و اینا . خلاصه که من از اون ایمیل خوشم نیومد اصلا . شنیده بودم قبلا استادای اسیای شرقی معمولا بیشتر کار میکشن تا مثلا امریکایی و اینا ... سوالی که ایجاد شده اینه که براساس تجربه قبلی استادی که همین اول کار اینقدر خشک و خشنه بعدا چیز خوبی ازش در میاد ؟ من اساتید امریکایی هم نامه زدم خوش خلق بودن واقعا. یکیشون که گفت کریسمس کار داشتی هم اینجوری باهام ازتباط برقرار کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsrb7 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک استاد کره ای یا چینی ( نمیدونم دقیق ) به من گفت شما برای رشته من برای دکترا اپلای کن(من لیسانس دارم) بعد دانشگاه میگه مستر میخواد یا نه ، اگر دکتری مستقیم شدی فاند بهت تعلق میگیره . رفتم با grad advisor بعد 2-3 روز صحبت کردم و به ابشون گفتم phd مینونم بزنم یا فقط مستر ؟ ایشون گفت ما doctorate داریم نه phd ولی برو اپلای کن . اکیه .( خود استاد گفته بود داکترت من حواسم نبود) بعد استاد این ایمیل رو خونده بود چون بهش ارسال شده بود . اومد به من به طور خصوصی توپید که باید ایمیل منو مستقیم cite میکردی من کی گفتم phd و حس weird دارم !! که حرفهای من رو گفتی ولی برعکس گفتی و ... !! چون به جای داکترت حواسم نبود نوشتم Phd و مستقیم سایت نکردم ایمیلو مثلا. البته بعدش من گفتم حق با شماس گفت اپلای کردی خبر بده بهم و سوال هم بپرس اگه خواستی ما ایرانی هم زیاد داریم اینجا و اینا . خلاصه که من از اون ایمیل خوشم نیومد اصلا . شنیده بودم قبلا استادای اسیای شرقی معمولا بیشتر کار میکشن تا مثلا امریکایی و اینا ... سوالی که ایجاد شده اینه که براساس تجربه قبلی استادی که همین اول کار اینقدر خشک و خشنه بعدا چیز خوبی ازش در میاد ؟ من اساتید امریکایی هم نامه زدم خوش خلق بودن واقعا. یکیشون که گفت کریسمس کار داشتی هم اینجوری باهام ازتباط برقرار کن.
    حواستون باشه این چینیا معمولا میگن اپلای کن بعد آدم رو نمی گیرن فقط درصورتی که باهاتون اسکایپ کرده اپلای کنید. انگار خوششون میاد بگن ما متقاضی زیاد داریم. کلا من دیگه به استاد چینیا حتی ایمیلم نمیدم.

سلام
    این حرف کاملا درسته و باهاش موافقم. کلا نمیشه به چینی ها اعتماد کرد به خود منم گفت اپلای کن و چه و چه بعد دیگه هیچ کدام از ایمیل های من را جواب نداد. کلا حساب کتاب نداره کاراشون.

ممنونم از دوستان عزیز.
    سوال دیگه این که اساتیدی که دقیقا اشاره میکنن من تو رو تو تیمم تحقیقاتیم میخوام یا میخوام assistant من باشی باز هم باید بهشون بگیم قضیه فاند چه طوره ؟( تو نامه اولیه هم من بهشون گفتم میخوام under your supervision شما باشم و cv رو هم فرستادم .)

سلام دوستان. من به یکی از اساتید در کانادا یک ماه پیش ایمیل زدم برای پذیرش دکترا (برق) ایشون دیروز جواب من رو دادن و گفتن رزومه ات خوبه و چند تا موضوع مطرح کردن و پرسیدن به کدوم بیشتر علاقه داری بعنوان موضوع ریسرچ دکترا؟ و بیا discuss کنیم و اینا.. حالا با توجه به اینکه deadline بسیار نزدیکه من چطور از ایشون بخوام نظرشون رو درمورد من بدن.. واقعا الان وقتی برای رد و بدل کردن ایمیل نیست.. تازه احتمالا الان تعطیلات هم رفتن ایشون. آیا اشاره ای به ددلاین بکنم یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام به نظرم خیلی روشن ددلاین را به ایشان یادآور بشوید و اینکه در هر زمانی آمادگی بحث در مورد علایقتان را برای پروژه دکتری دارید.حتی شاید بدهم نباشد برای صرفه جویی در زمان خودتان پیشنهاد مصاحبه اسکای‍پی بدهید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یکی از اساتید در کانادا یک ماه پیش ایمیل زدم برای پذیرش دکترا (برق) ایشون دیروز جواب من رو دادن و گفتن رزومه ات خوبه و چند تا موضوع مطرح کردن و پرسیدن به کدوم بیشتر علاقه داری بعنوان موضوع ریسرچ دکترا؟ و بیا discuss کنیم و اینا.. حالا با توجه به اینکه deadline بسیار نزدیکه من چطور از ایشون بخوام نظرشون رو درمورد من بدن.. واقعا الان وقتی برای رد و بدل کردن ایمیل نیست.. تازه احتمالا الان تعطیلات هم رفتن ایشون. آیا اشاره ای به ددلاین بکنم یا نه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم مساله فاند دیر یا زود باید کاملا روشن شود. برداشت من از اینکه به دانشجویی پیشنهاد دستیار بودن داده میشود این است که دانشجو مشمول فاند است ولی برای میزان و چگونگی ان باید سوال کرد و فاند کافی را مفروض قطعی نگرفت.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsrb7 نمایش پست ها
    ممنونم از دوستان عزیز.
    سوال دیگه این که اساتیدی که دقیقا اشاره میکنن من تو رو تو تیمم تحقیقاتیم میخوام یا میخوام assistant من باشی باز هم باید بهشون بگیم قضیه فاند چه طوره ؟( تو نامه اولیه هم من بهشون گفتم میخوام under your supervision شما باشم و cv رو هم فرستادم .)
    ویرایش توسط susighton : December 23rd, 2018 در ساعت 12:43 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)