صفحه 1307 از 1371 نخستنخست ... 307807120712571297129812991300130113021303130413051306130713081309131013111312131313141315131613171357 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,061 تا 13,070 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام با توضیح شما به نظرم موضوع بیشتر یک سوتفاهم باشد تا ایراد اساسی. من فکر میکنم فرصتها خیلی زیاد و متواتر نیستند که یک استادی را که حداقل در مرحله اول همراهی کرده اند را به خاطر سوتفاهم از این دست درست باشدکه کنار گذاشت.
    بنابراین پیشنهاد میکنم کار را پیگیری کنید و اگر دیدید در همه مراحل چنین مشکلاتی هست آن موقع تصمیم نهایی را بگیرید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsrb7 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک استاد کره ای یا چینی ( نمیدونم دقیق ) به من گفت شما برای رشته من برای دکترا اپلای کن(من لیسانس دارم) بعد دانشگاه میگه مستر میخواد یا نه ، اگر دکتری مستقیم شدی فاند بهت تعلق میگیره . رفتم با grad advisor بعد 2-3 روز صحبت کردم و به ابشون گفتم phd مینونم بزنم یا فقط مستر ؟ ایشون گفت ما doctorate داریم نه phd ولی برو اپلای کن . اکیه .( خود استاد گفته بود داکترت من حواسم نبود) بعد استاد این ایمیل رو خونده بود چون بهش ارسال شده بود . اومد به من به طور خصوصی توپید که باید ایمیل منو مستقیم cite میکردی من کی گفتم phd و حس weird دارم !! که حرفهای من رو گفتی ولی برعکس گفتی و ... !! چون به جای داکترت حواسم نبود نوشتم Phd و مستقیم سایت نکردم ایمیلو مثلا. البته بعدش من گفتم حق با شماس گفت اپلای کردی خبر بده بهم و سوال هم بپرس اگه خواستی ما ایرانی هم زیاد داریم اینجا و اینا . خلاصه که من از اون ایمیل خوشم نیومد اصلا . شنیده بودم قبلا استادای اسیای شرقی معمولا بیشتر کار میکشن تا مثلا امریکایی و اینا ... سوالی که ایجاد شده اینه که براساس تجربه قبلی استادی که همین اول کار اینقدر خشک و خشنه بعدا چیز خوبی ازش در میاد ؟ من اساتید امریکایی هم نامه زدم خوش خلق بودن واقعا. یکیشون که گفت کریسمس کار داشتی هم اینجوری باهام ازتباط برقرار کن.
    ویرایش توسط susighton : December 23rd, 2018 در ساعت 01:05 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

با سلام، وقتی از استاد ایمیل اتوماتیک ریپلای میاد لازمه دوباره ایمیل بزنیم یا نه؟
    من با یکی از استادا مکاتبه کردم و گفت که دیگه روی اون موضوع کار نمیکنه و گفت اگه بخوام ایمیلمو فوروارد میکنه به یه استاد دیگه که تو همین زمینه تحقیق میکنه. دو ساعت بعد حدوداً ایمیل زدم و ازش تشکر کردم و خواستم که ایمیلمو فوروارد کنه. ولی اتوماتیک ریپلای اومد واسم که تو تعطیلاته و دانشگاه هم تعطیله. حالا باید دوباره ایمیل بزنم یا نه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh1985 نمایش پست ها
    با سلام، وقتی از استاد ایمیل اتوماتیک ریپلای میاد لازمه دوباره ایمیل بزنیم یا نه؟
    من با یکی از استادا مکاتبه کردم و گفت که دیگه روی اون موضوع کار نمیکنه و گفت اگه بخوام ایمیلمو فوروارد میکنه به یه استاد دیگه که تو همین زمینه تحقیق میکنه. دو ساعت بعد حدوداً ایمیل زدم و ازش تشکر کردم و خواستم که ایمیلمو فوروارد کنه. ولی اتوماتیک ریپلای اومد واسم که تو تعطیلاته و دانشگاه هم تعطیله. حالا باید دوباره ایمیل بزنم یا نه؟
    ممنون
    باید صبر کنید برگرده بعد دوباره ایمیل بزنید. الان بزنید که دوباره اتوماتیک ریپلای میگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    باید صبر کنید برگرده بعد دوباره ایمیل بزنید. الان بزنید که دوباره اتوماتیک ریپلای میگیرید.
    ممنون، ولی منظورم این بود لازمه که دوباره ایمیل بزنم یا همون ایمیل اول خونده میشه توسط استاد؟

ApplyAbroad Superstar

سلام معمولا در ایمیلهای اتوماتیک گفته میشود تا چه زمانی نیستند. مثلا اول فوریه. اگر تا یک هفته بعد از تاریخ در پیام اتوماتیک جواب ندادند مجدد ایمیل بنویسید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh1985 نمایش پست ها
    ممنون، ولی منظورم این بود لازمه که دوباره ایمیل بزنم یا همون ایمیل اول خونده میشه توسط استاد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    دوستان بعد از ارسال ایمیل به چند استاد برای پذیرش دکتری توی ماه دسامبر به من گفتن که پروپوزال بفرست و در سال جدید در مودر پذیرش با هم صحبت می کنیم. کسی از دوستان اطلاع داره که معمولا تا چه تاریخی اساتید کشورهای استرالیا و انگلیس در تعطیلات هستن؟ آیا زمانبندی مشخصی داره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام تعطیلات رسما تمام شده است و بلافاصله امتحانات شروع شده است. بنابراین اساتید کار زیادی در دانشگاه ندارند تا شروع ترم جدید که بسته به دانشگاه معمولا در هفته اول /دوم فوریه شروع میشود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بعد از ارسال ایمیل به چند استاد برای پذیرش دکتری توی ماه دسامبر به من گفتن که پروپوزال بفرست و در سال جدید در مودر پذیرش با هم صحبت می کنیم. کسی از دوستان اطلاع داره که معمولا تا چه تاریخی اساتید کشورهای استرالیا و انگلیس در تعطیلات هستن؟ آیا زمانبندی مشخصی داره؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

از اینکه راهنمایی کردید بسیار سپاسگزارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام تعطیلات رسما تمام شده است و بلافاصله امتحانات شروع شده است. بنابراین اساتید کار زیادی در دانشگاه ندارند تا شروع ترم جدید که بسته به دانشگاه معمولا در هفته اول /دوم فوریه شروع میشود.

موفق باشید

Junior Member

Question نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام بچه ها. من به یه استاد ایمیل زدم و موضوع پروپوزال دکترام رو مختصر توضیح دادم و در انتها پرسیدم که آیا پوزیشن خالی تو گروهشون دارن یا نه. من دقیقا متوجه نمیشم منظورشون از قسمت دوم خط اول چیه و برای همین نمیدونم دقیقا چه جوابی باید بدم. ممکنه کسی لطف کنه و راهنماییم کنه؟

Thank you for your very interesting and not a little flattering (!) email.
    I am utterly sunk with work and administration at present and so ask you kindly to wait for my reply until the week commencing Monday 11th February.
    I have marked your email as pending until then. I hope that is ok with you.

ApplyAbroad Superstar

سلام

گفته اند سرشان در حال حاضرخیلی شلوغ است و خواسته اند شما تا هفته ای که با دوشنبه ۱۱ فوریه شروع میشود برای جواب ایشان صبر کنید. یعنی تقریبا یک ماه دیگر و نهایت ۱۷ فوریه.

موفق باشید

فکر میکنم خیلی قربان صدقه استاد رفته اید طفلک عادت به این همه تعریف /تمجید به سبک ما ایرانیها نداشته است

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsam89 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من به یه استاد ایمیل زدم و موضوع پروپوزال دکترام رو مختصر توضیح دادم و در انتها پرسیدم که آیا پوزیشن خالی تو گروهشون دارن یا نه. من دقیقا متوجه نمیشم منظورشون از قسمت دوم خط اول چیه و برای همین نمیدونم دقیقا چه جوابی باید بدم. ممکنه کسی لطف کنه و راهنماییم کنه؟

Thank you for your very interesting and not a little flattering (!) email.
    I am utterly sunk with work and administration at present and so ask you kindly to wait for my reply until the week commencing Monday 11th February.
    I have marked your email as pending until then. I hope that is ok with you.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)