صفحه 1346 از 1371 نخستنخست ... 34684612461296133613371338133913401341134213431344134513461347134813491350135113521353135413551356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,451 تا 13,460 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesmaeelnia نمایش پست ها
    سلام من چند هفته قبل یه ایمیل از یکی از اساتید کانادا دریافت کردم که گفته بود میتونین باهم کار کنیم و توصیه کرد که برم اپلای کنم اما تایم اپلای گذشته بود و من بهش ایمیل زدم که ددلاین رد شده اونم جواب داد که راجب ددلاین سوال میکنه اما الان چند هفته اس که دیگ هیچ ایمیلی ازش دریافت نکردم و هر چی بهش ایمیل میزنم جواب نمیده ممکنه منصرف شده باشه این استاد یا دو هفته جواب ندادن طبیعیه؟
    ممکن است دانشجوی دیگری گرفته باشد یا منتظر تغییروضعیتی باشد یا هز حالت دیگری حتی عدم چک کردن ایمیل اتفاق افتاده باشد. معمولا یک هفته زمان منطقی برای دریافت پاسخ ایمیلهای اینچنینی است و پس از آن ارسال یک ریمیاندر کافی است. اگر جوابی نمیگیرید می توانید از طریق تلفن در صورت امکان یا از طریق دانشجویانی که با ایشان کار میکنند پیگیری کنید هرچند اگر واقعا به کار با شما علاقه داشته باشند و هنوز به جذب دانشجوی جدید فکر کنند ممکن است امکان اپلای و پذیرش ترم بعدی را درنظر بگیرند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    ممکن است دانشجوی دیگری گرفته باشد یا منتظر تغییروضعیتی باشد یا هز حالت دیگری حتی عدم چک کردن ایمیل اتفاق افتاده باشد. معمولا یک هفته زمان منطقی برای دریافت پاسخ ایمیلهای اینچنینی است و پس از آن ارسال یک ریمیاندر کافی است. اگر جوابی نمیگیرید می توانید از طریق تلفن در صورت امکان یا از طریق دانشجویانی که با ایشان کار میکنند پیگیری کنید هرچند اگر واقعا به کار با شما علاقه داشته باشند و هنوز به جذب دانشجوی جدید فکر کنند ممکن است امکان اپلای و پذیرش ترم بعدی را درنظر بگیرند.
    درود بر شما،
    بعنوان یه نکته کلی میشه بفرمایید جواب ندادن پیام تو مکاتبات اکادمیک با مکاتبات عادی چقدر متفاوت هستش؟ تو حالت معمولی اگه شما به یکی پیام بدی و جواب نده، بعد دوباره بعد یه هفته یه ریمایندر براش بفرستی و بازم جواب نده، حداقل برداشت من یکی اینه که طرف حتما جوابش به درخواست مورد نظر منفیه. تو اکادمیک مخصوصا با اساتید خارجی به نظرتون به این شکل نیستش؟ (منظورم البته شرایطی نیست که طرف مثلا توی تعطیلات هستش و پیام رو ندیده).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود بر شما،
    بعنوان یه نکته کلی میشه بفرمایید جواب ندادن پیام تو مکاتبات اکادمیک با مکاتبات عادی چقدر متفاوت هستش؟ تو حالت معمولی اگه شما به یکی پیام بدی و جواب نده، بعد دوباره بعد یه هفته یه ریمایندر براش بفرستی و بازم جواب نده، حداقل برداشت من یکی اینه که طرف حتما جوابش به درخواست مورد نظر منفیه. تو اکادمیک مخصوصا با اساتید خارجی به نظرتون به این شکل نیستش؟ (منظورم البته شرایطی نیست که طرف مثلا توی تعطیلات هستش و پیام رو ندیده).
    بستگی به فرد دارد و کلی نمی توان گفت همانطور که در مکاتبات عادی هم امکان دیده نشدن پیام برای فردی که در دنیای مجازی فعال نیست/هست یا فردی دارای مشغله شغلی زیاد/کم متفاوت است
    معمولا استادی که در حدی از تمایل به جذب دانشجوی مورد نظر است و چندین مکاتبه اولیه مثبت را داشته اند بدون پاسخ این رشته مکاتبه را قطع نمیکند و حتما پاسخی ولو منفی به صورت حرفه ای ارسال میکند. در مورادی که اولین مکاتبه شکل گرفته یا جز اولین مکاتبات بوده است باید توجه داشت که ممکن است دهها ایمیل مشابه از سوی دانشجویان کشورهای مختلف به استاد داده شود و لزوما همه را در یک رتبه طبقه بندی نمیکند. بنابراین امکان اینکه شانس شما در مکاتبات اولیه به زودی از بین برود بسیار بالاست. در مرحله ای که استاد انتخاب اولیه ای براساس رزومه داشته است تعدادی از این اپلیکنتها را به صورت خاص ممکن است درنظر داشته باشد که هم امکان از دست رفتن رشته مکاتباتی کمتر خواهد شد و هم شانس موفقیت در پذیرش نهایی بالاتر میرود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان بعد از کلی اسکایپ ارسال پروپوزال و .... استاد دو نفر رو انتخاب کرد واسه فاند و متاسفانه رقیب من برنده شد. اما استاد گفت بدون فاند می تونی بیای و من موافقت کردم الن لینک اپلای دانشگاه رو فرستاده و توصیه کرده که واسه ترم بهار اپلای کنم و حتی گفته که من کمکت می کنم واسه scholarship منم الان دارم اپلای میکنم . کسی مورد مشابه داشته ؟ و اینکه با توجه به اینکه همه مینیمم های دانشگاه رو هم دارم پذیرش قطعیه

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    دوستان بعد از کلی اسکایپ ارسال پروپوزال و .... استاد دو نفر رو انتخاب کرد واسه فاند و متاسفانه رقیب من برنده شد. اما استاد گفت بدون فاند می تونی بیای و من موافقت کردم الن لینک اپلای دانشگاه رو فرستاده و توصیه کرده که واسه ترم بهار اپلای کنم و حتی گفته که من کمکت می کنم واسه scholarship منم الان دارم اپلای میکنم . کسی مورد مشابه داشته ؟ و اینکه با توجه به اینکه همه مینیمم های دانشگاه رو هم دارم پذیرش قطعیه
    دوست عزیز به حرف اساتید نمیشود 100 درصد اعتماد کرد و تا وقتی نامه پذیرش را دریافت نکرده اید همه چیز امکان دارد.
    ولی میتوان گفت چون فاندی در کار نیست و استاد هم گفته اپلای کنید، احتمال زیاد پذیرش خواهید شد.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

یک احتمال دیگری هم که هست این است که پاسخ اولیه استاد خیلی کلی بوده است و اینکه تنها از شما خواسته اند اپلای کنید و اسم ایشان را به عنوان استاد احتمالی بیاورید.

این نوع پاسخ خیلی در واقع متداول است. استاد میدانند که پدیرش اصلی توسط کمیته پذیرش انجام میشود برای همین به دانشجو میگویند اپلای کنید و اسم مرا بنویسید و این بیشترین کاریست که میتوانند انجام دهند.

با اینحال جواب ندادن طبیعی نیست. من باشم یک بار هم تلفن میکنم و اگر منجر به نتیجه نشد به اساتید دیگر میپردازم.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesmaeelnia نمایش پست ها
    سلام من چند هفته قبل یه ایمیل از یکی از اساتید کانادا دریافت کردم که گفته بود میتونین باهم کار کنیم و توصیه کرد که برم اپلای کنم اما تایم اپلای گذشته بود و من بهش ایمیل زدم که ددلاین رد شده اونم جواب داد که راجب ددلاین سوال میکنه اما الان چند هفته اس که دیگ هیچ ایمیلی ازش دریافت نکردم و هر چی بهش ایمیل میزنم جواب نمیده ممکنه منصرف شده باشه این استاد یا دو هفته جواب ندادن طبیعیه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من پیشرفت کار تا این مرحله را به شما تبریک میگویم و امیدوارم که بقیه کارها هم به خوبی انجام شوند.

کسی مورد مشابه داشته ؟

بلی دوست عزیز بسیاری از دوستان چنین موردی را تجربه کرده اند و خیلی طبیعی است.

با توجه به اینکه همه مینیمم های دانشگاه رو هم دارم پذیرش قطعیه

هیچکس قطعی بودن را نمیتواند پیش بینی کند حتی خود استاد.

با اینحال اگر استاد قدیمی و صاحب نفوذ در دانشکده هستند و اینکه شما تا این مرحله هم بالا آمده اید و از طرف دیگر سلف فاند هم هستید از دید من احتمال پذیرش کم نیست.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

سلف فاند باید توان پرداخت هزینه های توییشن فی و اقامت را داشته باشید. اسکالرشیپ اکسترنال معمولا بسیار رقابتی است و شانس برنده شدن آن با رزومه عیر اکسپشنال بالا نیست. اسکالر شیپهای اینترنال هم معمولا محدود (زمانی و مقدار) و پارشیال است. منظور اینکه اگر واقعا توان مالی شما محدود است بر روی این گزینه حساب قطعی نکنید و سایر گزینه ها را هم بررسی کنید. معمولا پذیرش موقعیت بدون فاند یا سلف فاند چندان منطقی نیست مگر آنکه رزومه خیلی قوی داشته باشید که پذیرش اسکالرشیپ را تضمین کند (که در ان صورت پیداکردن موقعیت بافاند هم دور از دسترس نیست) یا از نظر مالی تفاوت چندانی این تامین مالی برایتان نداشته باشد و بیشتر استاد و نوع پروژه و حتی محل دانشگاه را در اولویت قرار دهید.

Junior Member

بچه ها، اصولن باید قید اساتیدی که میگن مایل به همکاری هستیم ولی فاند نداریم را زد؟

Junior Member

دوستان ایمیل زیر میگه اگر خودت پولی نداری، از طریق لینک زیر یه فاندی برا خودت جور کن و بیا ؟
    Do you have funding for your studies at Sussex? I regret we currently have no full scholarships available for overseas students. If you have your own funding, or you are aware of suitable source, please let me know. We can help your application for funding if you know of a suitable sponsor. An internet search might help.

Sussex has a link on the website that can help with your search for external funding: https://www.sussex.ac.uk/study/fees-...tional-student.

It is possible that Sussex may have funding available in future. If we do, it will be advertised on our webpages.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)