صفحه 1356 از 1371 نخستنخست ... 35685612561306134613471348134913501351135213531354135513561357135813591360136113621363136413651366 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,551 تا 13,560 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوست عزیز

پیشرفت کارهایتان را تبریک میگویم. با شرایطی که از استاد میفرمایید به نظرم گام مهمی برداشته شده و امید که هرچه زودتر منجربه نتیجه شود.

به نظرتون به گفته استاد عمل کنم ؟ با توجه اپلیکیشن فی (دانشگاه در ایالات متحده است) و اینکه نمره GRE ندارم هنوز به نظرتون ارزش داره یا اینکه صبر کنم و بعدا اپلای کنم؟

در شرایط عادی در محدوده ضرب الاجل ارسال اپلیکیشن هر موقع اقدام کنید - یعنی اول دوره یا پایان آن - تفاوتی نمیکند چون همه اپلیکیشنها بعد از پایان دوره بررسی میشوند. اگر فرصت باقی است به استاد بفرمایید شروع به گرفتن توصیه نامه ها کرده اید و هر موقع مدارک کامل شد در دوره زمانی مناسب اقدام میکنید. از انچه شما میفرمایید من دلیلی برای عجله نمیبینم مگر اینکه استاد منبعی دارند که باید مصرف انرا زودتر اعلام کنند و برای همین عجله میکنند. من باشم سوال میکنم.

همون رو ببرم بدم دارالترجمه یا اینکه خودم ترجمه کنم؟

اگر غیر رسمی را میپذیرند خودتان ترجمه کنید و البته یک کپی فارسی را هم ضمیمه کنید. باید کفایت کند و نیازی به دارالترجمه در این مقطع نباشد.

امید که موفق باشید و به زودی خبرهای بهتر پست کنید.

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MamadFear نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من چند هفته پیش توسط یک استاد دعوت به مصاحبه شدم و بعد از صحبت ها ازم درخواست یک سری فایل کردند که من هم فرستادم. امروز ایمیل دادند که اپلای کن، من هم در جواب گفتم که GRE هنوز ندارم و حدود یک ماه دیگه آزمون دارم. ایشون هم در جواب گفتند که الان اپلای کنم و هروقت GRE آماده شد اون رو هم برای دانشکده بفرستم.

سوال من اینه که اولا استاد چرا میگن که همین الان اپلای کن؟ چون من پرسیدم اول GRE بدم و با کارنامه اون اپلای کنم ولی ایشون گفتند که نه اول اپلای کن الان.
    بعدش هم نظر شما چیه؟ به نظرتون به گفته استاد عمل کنم ؟ با توجه اپلیکیشن فی (دانشگاه در ایالات متحده است) و اینکه نمره GRE ندارم هنوز به نظرتون ارزش داره یا اینکه صبر کنم و بعدا اپلای کنم؟ هنوز اصلا من ریکام ها رو نگرفتم از اساتید و فقط نمره آیلتس رو دارم.
    ضمنا اینکه در فایل های لازم نوشته شده که ریزنمرات غیر رسمی لازمه. آیا همون ریزنمراتی که من از کارتابلم توی دانشگاه دریافت میکنم کافیه ؟ همون رو ببرم بدم دارالترجمه یا اینکه خودم ترجمه کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    این متن جوابیه که استاد به میل بنده داده به نظرتون کلا بیخیال بشم یا ادامه بدم؟
    Thanks for your email. Usually, I do not directly accept students to
    work with me. My suggestion would be to apply to our graduate
    school through the usual process. Once here, there is a wide range of
    areas of math and applied math where you could do research, including
    combinatorics and representation theory, but also many other areas. I
    usually start working with graduate students after they have
    successfully completed their qualifying exams (at the end of the first
    or second year).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط salahshoori نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این متن جوابیه که استاد به میل بنده داده به نظرتون کلا بیخیال بشم یا ادامه بدم؟
    Thanks for your email. Usually, I do not directly accept students to
    work with me. My suggestion would be to apply to our graduate
    school through the usual process. Once here, there is a wide range of
    areas of math and applied math where you could do research, including
    combinatorics and representation theory, but also many other areas. I
    usually start working with graduate students after they have
    successfully completed their qualifying exams (at the end of the first
    or second year).
    راهنمایی صرفا در خصوص نحوه اقدام برای اپلیکیشن و نحوه پذیرش دانشجو است. مورد خاصی ندارد که بر اساس آن بخواهید تصمیم بگیرید یا نگیرید.
    اگر هدفتان شروع دوره با یک استاد و دریافت فاند است بهتر است موارد دیگری را در نظر بگیرید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ممنون می شوم در این مورد هم راهنمایی بفرمایین.

من ایمیل دریافت کردم با این محتوای کوتاه:

"Yes, We always have PhD openings .

we look forward to your application!

حالا این جواب خیلی کلی است... من نمی تونم برای آن ریکام و اپلیکشن فی مهیا کنم چون چند تا دانشگاه دیگه هم می خوام اپلای کنم. بهترین جواب برای این جزئی تر جواب بده چیست؟ مرسی

Junior Member

سلام دوستان من این ایمیل رو دریافت کردم بنظرتون واقعا شانسم کمه یا بخاطر شرایط الان استاد ها اینطور جواب میدن؟ اپلای کنم بنظرتون؟ و اینکه United Nations fund چیه دقیقا؟ منظورش چیه؟؟؟؟؟

Thank you very much for your inquiry and interest in our graduate program. Your academic background looks great and should fit with our research. However, you should be aware that due to the limited quota for international student tuition bursaries our department can only take 1-2 international graduate students each year. Therefore, the competition is VERY high for international students. In addition, the current pandemic makes it very challenging for international students abroad to come to Canada. Your chance of acceptance may be very slim, depending on how many international applicants we will get and how strong they are.

If you still want to give a try, as a first step, you must complete the School of Graduate Studies online application form. You will be ranked by our graduate admissions committee and it will be up to them to determine whether you will be made an offer. I would encourage you to apply to your government and international agencies (e.g., United Nations agencies) for funding as this will improve your chances for admission especially should you succeed in securing external funding.

Please contact ................if you have any questions regarding the detailed application process.

نقل قول نوشته اصلی توسط celine24 نمایش پست ها
    سلام دوستان من این ایمیل رو دریافت کردم بنظرتون واقعا شانسم کمه یا بخاطر شرایط الان استاد ها اینطور جواب میدن؟ اپلای کنم بنظرتون؟ و اینکه United Nations fund چیه دقیقا؟ منظورش چیه؟؟؟؟؟

Thank you very much for your inquiry and interest in our graduate program. Your academic background looks great and should fit with our research. However, you should be aware that due to the limited quota for international student tuition bursaries our department can only take 1-2 international graduate students each year. Therefore, the competition is VERY high for international students. In addition, the current pandemic makes it very challenging for international students abroad to come to Canada. Your chance of acceptance may be very slim, depending on how many international applicants we will get and how strong they are.

If you still want to give a try, as a first step, you must complete the School of Graduate Studies online application form. You will be ranked by our graduate admissions committee and it will be up to them to determine whether you will be made an offer. I would encourage you to apply to your government and international agencies (e.g., United Nations agencies) for funding as this will improve your chances for admission especially should you succeed in securing external funding.

Please contact ................if you have any questions regarding the detailed application process.

سلام دوست عزیز.بنظر میرسه متنش تمپلیتیه برای متقاضی های بین المللی.اصولا از رو این ایمیل ها نمیشه برآوردی کرد در مورد شانستون و صرفا یسری توضیحات کلی است.در مورد کرونا بله بنظرم شرایط رو خیلی سختتر کرده و علاوه بر دغدغه گرفتن پذیرش باید دغدغه ورود به کشور مقصد رو هم داشت.

سلام دوستان.من به یه استاد میل زدم و گفتم رزومه‌ی من اینه و این قسمت ریسرچ تو رو علاقه دارم میشه بیام توی گروهت؟

جواب داد که:
    There isn't enough information for me to know what your chances
    might be at xxxx , but the content of your brief email could be
    made into a compelling statement of purpose. I encourage you
    to apply.

بعد من فکر کردم CV رو اشتباهی نفرستادم براش دوباره فرستادم و عذرخواهی کردم.

حالا جواب داده که:
    Your brief CV was attached last time. Even so it is much less
    information than a full application, and hence less than would
    be needed to guess your chances.

بعدش میخواستم خیلی مستقیم ازش بپرسم که حالا شما خوشت اومده یا نه. ولی خانمم گفت نپرس. نظر شما چیه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به نظرم استاد مودب و صبوری باشند و از این جهت شما در شرایط خوبی هستید.

استاد به طور مشخص میخواهند شما اطلاعات بیشتری از خودتان در شکل نه تنها رزومه که SOP تهیه کنید و بفرستید.

از اینرو پیشنهاد میکنم خیلی با دقت به مکاتباتشان توجه بفرمایید و راهنماییهایشان عمل کنید.

اساتید خوب کم نیستند ولی خیلی هم هستند که بردباری کمی دارند و وقتی ببینند مکاتبات به نتیجه نمیرسد دانشجو را کنار میگذارند.

به نظرم شروع خوبی است و امیدوارم که زحمات شما به نتیجه مطلوب برسد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط salahshoori نمایش پست ها
    سلام دوستان.من به یه استاد میل زدم و گفتم رزومه‌ی من اینه و این قسمت ریسرچ تو رو علاقه دارم میشه بیام توی گروهت؟

جواب داد که:
    There isn't enough information for me to know what your chances
    might be at xxxx , but the content of your brief email could be
    made into a compelling statement of purpose. I encourage you
    to apply.

بعد من فکر کردم CV رو اشتباهی نفرستادم براش دوباره فرستادم و عذرخواهی کردم.

حالا جواب داده که:
    Your brief CV was attached last time. Even so it is much less
    information than a full application, and hence less than would
    be needed to guess your chances.

بعدش میخواستم خیلی مستقیم ازش بپرسم که حالا شما خوشت اومده یا نه. ولی خانمم گفت نپرس. نظر شما چیه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از اساتیدی که باهاشون در ارتباط بودم پیشنهاد مستر مجدد آنلاین رو داده، به نظر شما تو این شرایط تحصیل مجازی به صلاح هست یا صبر بکنم برای یک پوزیشن دکترای حضوری؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    ممنون می شوم در این مورد هم راهنمایی بفرمایین.

من ایمیل دریافت کردم با این محتوای کوتاه:

"Yes, We always have PhD openings .

we look forward to your application!

حالا این جواب خیلی کلی است... من نمی تونم برای آن ریکام و اپلیکشن فی مهیا کنم چون چند تا دانشگاه دیگه هم می خوام اپلای کنم. بهترین جواب برای این جزئی تر جواب بده چیست؟ مرسی
    دوستان، با این جواب به استاد دیگه از دپارتمان تماس بگیرم؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)