صفحه 1363 از 1371 نخستنخست ... 363863126313131353135413551356135713581359136013611362136313641365136613671368136913701371 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,621 تا 13,630 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوست عزیز

خیلی اطلاعاتی که نوشته اید مختصر است اگر بیشتر توضیح بدهید که چه مراحلی را با استاد طی کرده اید چه کشور و دانشگاه و رشته ای هستند ... میتواند برای همفکری کمک کند.

در همین شکل کلی من فکر میکنم با همین استاد دو موضوع را مطرح کنید. اول اینکه امکان پرداخت هزینه تقاضا را ندارید و سوال کنید استاد راهی به نظرشان میرسد. شرایطتتان را بدون هیچ دغذغه ای توضیح بدهید.

دوم اینکه از استاد بخواهید اساتید دیگر که ممکن است بتوانند بیشتر همراهی کنند یا کمک کنند را در دانشگاه معرفی کنند. در این صورت یا استاد کمک میکنند یا نمیکنند. اگر کردند که خوب عالی و مسیری است که شما میخواستید. اگر هم نکردند شما در تماس با استادهای دیگر در فشار مسایل اخلاقی نیستید و راه برای شما باز است. در مکاتبه با اساتید دیگر همان دانشگاه هم خوب است که یادآوری بفرمایید با استاد اول در تماس بوده اید تا اگر با هم تماس داشتند - که احتمالش در صورت موافقت با شما اصلا کم نیست - شایبه دور زدن و مانور دادن بین اساتید ایجاد نشود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rozidorosti نمایش پست ها
    سلام
    من از یه استاد پیام دریافت کردم که اگه میخوای اپلای کنی دانشگاه روند خودشو داره. حالا به بقیه استادی بخش ایمیل بدم یا کلا بیخیال این دانشگاه بشم؟ چون بران امکان پرداخت اپلیکیشن فی تو دانشگاه وجود نداره.
    ویرایش توسط susighton : December 31st, 2020 در ساعت 04:04 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rozidorosti نمایش پست ها
    سلام
    من از یه استاد پیام دریافت کردم که اگه میخوای اپلای کنی دانشگاه روند خودشو داره. حالا به بقیه استادی بخش ایمیل بدم یا کلا بیخیال این دانشگاه بشم؟ چون بران امکان پرداخت اپلیکیشن فی تو دانشگاه وجود نداره.
    این ها نود درصد فاند ندارند و می خواهند به وسیله کیس شما اپلای کنند برای فاند پس به نظرم بهتر است با سایر استادان ارتباط برقرار کنید.

اولین ایمیلی بود که فرستادم
    رشتم آماره و از کانادا دارم شروع میکنم
    نکته های خوبی گفتین ممنونم

Junior Member

دوستان سلام
    یکی از استادان دانشگاه سطح بالای کانادا چندی پیش رزومه منو خوند و بهم گفت یسری تغییرات اعمال کنم و به همراه ریز نمرات ارشد و کارشناسی و مدارک اونها براش بفرستم
    بعد از چند بار پیگیری الان جواب داده که رزوم خیلی خوب شده و تو بعضی از درس ها نمرت پایین بوده و یسری درس ها هم منطبق با نیازمندی های ما نیست بهت پیشنهاد میکنم بیای ارشد مجدد بخونی تا هم تواناییهات رو اثبات کنی و هم اینکه کورس های مورد نیاز رو بگذرونی.
    بهش گفتم من استقبال میکنم از پیشنهادت ولی من فاند میخام. تازه جواب دادم بهش و نمیدونم چه جوابی بده بهم.
    این ارشد مجدد چطوریه؟ فاند داره؟
    چی بهش بگم ؟

پیشاپیش ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من فکر میکنم یک قدم به جلو هست و امید که منجر به نتیجه شود.

اصلا نمیشود پیش بینی کرد و عمدتا به اصرار و تمایل استاد بر میگردد.

استاد اگر جدی باشند << قاعدتا >> باید بتوانند در شرایط شما هزینه شهریه ارشد را معافیت بگیرند. ولی اینکه بتوانند استایپند هم بگیرند خیلی به شرایط دانشگاه و جایگاه خود استاد بستگی دارد. از دید من اصلا دور از ذهن نیست که بتوانند به قول دوستان اینجا فول فاند بگیرند.

من فکر میکنم شما جواب خوبی داده اید که مساله فاند را مطرح کرده اید. باید صبر کرد و دید استاد چه کاری میتوانند بکنند.

امید که کارها همه به خوبی پیش بروند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mans2 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یکی از استادان دانشگاه سطح بالای کانادا چندی پیش رزومه منو خوند و بهم گفت یسری تغییرات اعمال کنم و به همراه ریز نمرات ارشد و کارشناسی و مدارک اونها براش بفرستم
    بعد از چند بار پیگیری الان جواب داده که رزوم خیلی خوب شده و تو بعضی از درس ها نمرت پایین بوده و یسری درس ها هم منطبق با نیازمندی های ما نیست بهت پیشنهاد میکنم بیای ارشد مجدد بخونی تا هم تواناییهات رو اثبات کنی و هم اینکه کورس های مورد نیاز رو بگذرونی.
    بهش گفتم من استقبال میکنم از پیشنهادت ولی من فاند میخام. تازه جواب دادم بهش و نمیدونم چه جوابی بده بهم.
    چی بهش بگم ؟

پیشاپیش ممنون از کمکتون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mans2 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    چی بهش بگم ؟

پیشاپیش ممنون از کمکتون
    معمولا برای دوره های تز بیس چه ارشد و چه دکترا سطحی از فاند (فول، پارشال) تعریف شده هست و به جز مواردی که فاندهای اکسترنال توسط دانشجو (مثل دانشجویان برخی کشورها که ازسوی کشور متبوع خود بورسیه می شوند) تامین میشود. اگر دوره ارشد را به شما معرفی کرده اند به هرحال فاند آنرا هم در سطح دانشگاه و گروه خود تامین میکنند. در برخی دانشگاهها اصولا ارشد و دکترا در یک سطح دریافتی خالص در شرایط مشابه دارند و در برخی دیگر مثلا تفاوت در دستمزد ساعتی نظیر TAship و نظایر آن متفاوت است. سوال شما به هرحال پاسخ فاند را مشخص میکند
    در مورد ارشد مجدد به همین ترتیب تفاوتی با ارشد اولیه ندارد. اگر در تحت شرایطی ارشد پذیرش بگیرید به هرحال همان شرایط ارشد اولیه را پس از ثبت نام دارید و تفاوتی ندارد. برخی اساتید هم از این روش برای آشنایی اولیه و ارزیابی دقیقتر دانشجو استفاده میکنند و پس از یک ترم یا دو ترم بنا به مورد در صورت وجود فاند و رضایت از عملکرد، امکان سوییچ کردن مستقیم به دکتری بدون اتمام دوره ارشد را هم میدهند.
    اینکه البته بر روی ویزا چنین شرایطی (ارشد مجدد) موثر است مساله دیگری است که در فروم مربوطه اطلاعات بیشتری دریافت میکنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان، یه استادی یک ماه پیش بهم گفتن که از طریق سایت دانشگاه اپلای کن و اینا، ولی امروز این ایمیل رو دادن بهم:
    What is the current status of your research project

PS

Can you reach buyers of scalable IT / Telecom / computer or electronic systems ?

Can your former employer sponsor for you to research and to develop any IT / Telecom / computer or electronic systems ?
    مساله اینجاس که من تو رزومه چیزی نگفتم از اینکه کار تحقیقاتی دارم انجام میدم و کاری هم که انجام دادم به عنوان اینترشیپ بوده.
    به نظر میاد که گزینه هاش تموم شده و حالا من رو تو لیست قرار داده، چجوری جوابش رو بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من فکر میکنم یک قدم به جلو هست و امید که منجر به نتیجه شود.

اصلا نمیشود پیش بینی کرد و عمدتا به اصرار و تمایل استاد بر میگردد.

استاد اگر جدی باشند << قاعدتا >> باید بتوانند در شرایط شما هزینه شهریه ارشد را معافیت بگیرند. ولی اینکه بتوانند استایپند هم بگیرند خیلی به شرایط دانشگاه و جایگاه خود استاد بستگی دارد. از دید من اصلا دور از ذهن نیست که بتوانند به قول دوستان اینجا فول فاند بگیرند.

من فکر میکنم شما جواب خوبی داده اید که مساله فاند را مطرح کرده اید. باید صبر کرد و دید استاد چه کاری میتوانند بکنند.

امید که کارها همه به خوبی پیش بروند.
    معمولا برای دوره های تز بیس چه ارشد و چه دکترا سطحی از فاند (فول، پارشال) تعریف شده هست و به جز مواردی که فاندهای اکسترنال توسط دانشجو (مثل دانشجویان برخی کشورها که ازسوی کشور متبوع خود بورسیه می شوند) تامین میشود. اگر دوره ارشد را به شما معرفی کرده اند به هرحال فاند آنرا هم در سطح دانشگاه و گروه خود تامین میکنند. در برخی دانشگاهها اصولا ارشد و دکترا در یک سطح دریافتی خالص در شرایط مشابه دارند و در برخی دیگر مثلا تفاوت در دستمزد ساعتی نظیر TAship و نظایر آن متفاوت است. سوال شما به هرحال پاسخ فاند را مشخص میکند
    در مورد ارشد مجدد به همین ترتیب تفاوتی با ارشد اولیه ندارد. اگر در تحت شرایطی ارشد پذیرش بگیرید به هرحال همان شرایط ارشد اولیه را پس از ثبت نام دارید و تفاوتی ندارد. برخی اساتید هم از این روش برای آشنایی اولیه و ارزیابی دقیقتر دانشجو استفاده میکنند و پس از یک ترم یا دو ترم بنا به مورد در صورت وجود فاند و رضایت از عملکرد، امکان سوییچ کردن مستقیم به دکتری بدون اتمام دوره ارشد را هم میدهند.
    اینکه البته بر روی ویزا چنین شرایطی (ارشد مجدد) موثر است مساله دیگری است که در فروم مربوطه اطلاعات بیشتری دریافت میکنید.
    موفق باشید
    تشکر از راهنماییتون دوستان عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

سلام

میشه میزان جدیت این ایمیل رو بگید. به نظر خودم شانس دارم ولی به خاطر پرداخت اپلیکیشن فی می خوام مطمئن تر بشم. ممنونم
    بعد از معرفی خودم، این ایمیل رو فرستاده.
    .................................................. .....................
    Your research skills, experience, and interests seem like a great fit for our program. I strongly encourage you to apply. I’ve also listed some of my upcoming projects in case they might align with your research interests and goals.

• معرفی پروژه ی اولش
    • معرفی پروژه ی دومش (که اینجا به نوع فاند هم اشاره کرده)
    • معرفی پروژه ی سومش

Don’t hesitate to reach out if you have any questions, and have a great day.

Sincerely,
    Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
    سلام

میشه میزان جدیت این ایمیل رو بگید. به نظر خودم شانس دارم ولی به خاطر پرداخت اپلیکیشن فی می خوام مطمئن تر بشم. ممنونم
    بعد از معرفی خودم، این ایمیل رو فرستاده.
    .................................................. .....................
    Your research skills, experience, and interests seem like a great fit for our program. I strongly encourage you to apply. I’ve also listed some of my upcoming projects in case they might align with your research interests and goals.

• معرفی پروژه ی اولش
    • معرفی پروژه ی دومش (که اینجا به نوع فاند هم اشاره کرده)
    • معرفی پروژه ی سومش

Don’t hesitate to reach out if you have any questions, and have a great day.

Sincerely,
    Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×
    من خودم همچین ایمیلی که نسبت به ایمیل شما ضعیفتر است، دریافت کردم و اپلای کردم... حالا بقیه دوستان هم نظر بدن ممنون می شوم.

Thank you for your email and interest.
    I encourage you to apply to the PhD program at **. Please note that it is not individual faculty who admit students. There is an admissions committee that does that.
    With best regards
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)