صفحه 1367 از 1371 نخستنخست ... 36786712671317135713581359136013611362136313641365136613671368136913701371 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,661 تا 13,670 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    دوست عزیز در همه جای دنیا این مساله کاملا جا افتاده است که یک دانشجو حق دارد که دانشگاههای دیگر نیز همزمان اپلای کند. هر زمان که نتیجه پذیرش شما اعلام شود، استاد به شما ایمیل میزنه که اگر من تو رو قبول کنم مطمئنا این پوزیشن انتخاب نهایی تو خواهد بود؟ در این زمان هست که شما باید صادقانه و بر اساس اصول اخلاقی جواب بدین. بعلاوه، بعد از اعلام نتایج نهایی شما باید پذیرشتون رو کانفرم کنید از طریق سایت دانشگاه. در این زمان هست که باید انتخاب نهایی رو بکنید که به کدام دانشگاه روید. غیر اخلاقی این هست که شما آفر نهایی دو دانشگاه را همزمان اکسپت کنید!
    این نظر کاملا شخصی و بر اساس تجارب است و دیگر دوستان بهتر میتوانند شما را راهنمایی کنند.
    موفق باشید

آهان درسته بس من هم به ایمیل زدن ادامه میدم . واقعیتش در این زمینه هیچ تجربه ای نداشتم و فقط راجع به گام اول که نحوه تماس با اساتید هست اطلاعات جمع کرده بودم.واقعا ممنونم از زمانی که گذاشتید و توضیحاتی که دادید.

سلام دوستان
    من این ایمیل رو دریافت کردم میخواستم نظرتون رو راجب دانشگاه،شرایط بورسیه و زندگی در اونجا بپرسم و مهمتر اینکه من چون منتظر جواب سایر پوزیشن هام چجوری جواب ایمیل رو بدم که نه قطعی رد بشه نه اکسپت یه جورایی فعلا تو دست داشته باشم

من برای آلمان اقدام کردم ولی استاد پیشنهادش چین هست

Your application looks impressive! I am honored by your interest in joining my group.

Are you also interested to come to my current main affiliation Harbin Institute of Technology, Shenzhen?

Berlin is one of the most beautiful metropoles, but Shenzhen is the future.

Junior Member

دوستان با این پاسخ استاد ارزش داره اپلای بکنم؟

Hi XXX,

If you’re applying to XXX University, you may add my name as your potential supervisor. At this moment I cannot guarantee any position. I hope to have more definitive answer around April 2022.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط msh12 نمایش پست ها
    دوستان با این پاسخ استاد ارزش داره اپلای بکنم؟

Hi XXX,

If you’re applying to XXX University, you may add my name as your potential supervisor. At this moment I cannot guarantee any position. I hope to have more definitive answer around April 2022.

سلام دوست عزیز

نسبتا خوب است.... من باشم دنبال میکنم.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mining-UT

سلام دوستان
    من این جواب رو دریافت کردم ولی ایمیل من بین دوتا از استادها دست به دست شده و در اخر یه استاد دیگه این جواب رو داده که من به اون امیل نزده بودم در ابتدا.
    میخواستم یه جوابی بدم و نمیدونم متنش چطوری باشه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Thank you for your interest and I would encourage you to apply for admission for the PhD in xxx) program. I have copied Ms. Howard on this note, who can assist you with the application process.
    اپلیکیشن فی پایینی هم داره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserolyayi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این جواب رو دریافت کردم ولی ایمیل من بین دوتا از استادها دست به دست شده و در اخر یه استاد دیگه این جواب رو داده که من به اون امیل نزده بودم در ابتدا.
    میخواستم یه جوابی بدم و نمیدونم متنش چطوری باشه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    Thank you for your interest and I would encourage you to apply for admission for the PhD in xxx) program. I have copied Ms. Howard on this note, who can assist you with the application process.
    اپلیکیشن فی پایینی هم داره
    سلام دوست عزیز

این دست به دست شدن کاملا طبیعی است. استادی درخواستی را از دانشجویی میگیرند پتانسیلی را تشخیص میدهند با همکارانشان مشورت میکنند و یک نفر که معمولا جونیور هست موضوع را به لحاظ کارهای اداری دنبال میکند.

این ایمیل جواب خاصی شاید مگر یک تشکر ندارد. البته من پیشنهاد میکنم که کمی بیشتر سوال بفرمایید چون ضرری ندارد تا بتوانید بهتر با اطلاعات بیشتر و چشم بازتر اپلای بفرمایید. مختصات پوزیشن را سوال بفرمایید که چه هست و اطلاعاتی از این دست.

پیشنهاد میکنم که همه ادمهای دخیل را داخل لوپ قرار دهید. اینطور معمولا بهتر جواب میدهند.

امید که موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

سلام دوستان یه استاد کانادایی این جواب رو بمن داده.

Dear ,

Thank you for your interest in my research and applying to the Clinical Psychology program here at UVic. Applications to the program for September 2022 start are typically due December 1st. More information can be found here:
    https://www.uvic.ca/socialsciences/p...logy/index.php
    If interested in my program of research, I welcome you to list me as a potential supervisor in your application. Due to the sheer volume of requests from prospective students that I receive each year, I am unable to meet with students or review individual materials prior to the application deadline.

Best of luck,

نظر شما چیه؟ نیم ساعت بعد از ارسال ایمیلم این جواب رو داد. فکر نمیکنم حتی رزومه م رو نگاه هم کرده باشه. از طرفی 170 دلار پول اپلیکیشن فی هست... نمیدونم اپلای کنم یا نه؟ حس میکنم جواب استاده خیلی سرسری بوده !!! اینقدر سریع جواب دادن تو اساتید کانادایی رایجه؟
    رنک دانشگاه 340 هستش تقریبا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moondiby نمایش پست ها

Dear ,

Thank you for your interest in my research and applying to the Clinical Psychology program here at UVic. Applications to the program for September 2022 start are typically due December 1st. More information can be found here:
    If interested in my program of research, I welcome you to list me as a potential supervisor in your application. Due to the sheer volume of requests from prospective students that I receive each year, I am unable to meet with students or review individual materials prior to the application deadline.

Best of luck,

نظر شما چیه؟ نیم ساعت بعد از ارسال ایمیلم این جواب رو داد. فکر نمیکنم حتی رزومه م رو نگاه هم کرده باشه. از طرفی 170 دلار پول اپلیکیشن فی هست... نمیدونم اپلای کنم یا نه؟ حس میکنم جواب استاده خیلی سرسری بوده !!! اینقدر سریع جواب دادن تو اساتید کانادایی رایجه؟

دانشگاه ویکتوریا خودش توصیه میکنه که اول با استاد به توافق برسید، بعد اپلیکیشن رو سابمیت کنید. بعضی اساتید که گاها در دانشگاه های بزرگی هم هستن، برای راحتی کارشون و درامد زایی واسه دانشگاه میگن اول اپلیکیشن رو سابمیت کن، بعد ما بررسی کنیم. دلیل اینکه سریع جواب میدن، اینه که معمولا از روی موضوع ایمیل میفهمن دانشجو خواستش چیه. منم برای همین دانشگاه اپلای کردم. از حدود 1ماه قبلش ایمیل زدم به استادی که در موضوع مورد علاقه من کار میکرد. استاد مدنظر من جواب داد به صورت اتو ریپلای که نیستم و فلان تاریخ میام آفیس. من چون فرصتم تا ددلاین کم بود و استاده هم بعد ددلاین میومد، سابمیت کردم (با چندتا از دانشجوهای استاده لینک بودم و زمینه کارمم خیلی نزدیک بود و شاید حرف حرفه ایی نباشه اما احتمال زیاد میدادم که منو میگیره). اینو بگم که در موقع سابمیت در سایت، استاد مورد نظرت رو میپرسه. متاسفانه استاد مدنظر من جواب داد که اون ترم دانشجوی دکترا نمیگیره و میره با یه شرکتی برای یه پروژه صنعتی کار کنه. من شروع کردم به مکاتبه با دانشگاه که مشکل از استاده که دیر جواب داده و از این حرفا که پول رو پس بگیرم.
    در همین حین مکاتبه و بحت یه استاد دیگه از همون دانشکده بهم پذیرش داد. ولی چون من فقط میخواستم با همون استاد کار کنم، محترمانه آفر رو قبول نکردم. به جاش اپلبکیشن رو منتقل کردم ترم بعد تا استاد مورد نظرم برگرده.
    میتونی با خود استاده بدون خجالت کشیدن مکالمه رو ادامه بدی و در مورد شرایط دلار و اینا توضیح بدی و بگی روال کاریت چظوره. (خودم خیلی توصیه نمیکنم این کار رو). میتونی به دانشگاه همین هارو بگی و اگه فن بیانت خوب باشه اپلیکیشن فی رو پرداخت نکنی.
    به نظر من یه ارتباط با دانشجوهای ایرانی استادت بگیر و شرایط کلی رو بسنج. گاهی اساتید از قبل دانشجوهاشونو میگیرن. اگه دیدی روال منطقی نداره، بیخیال شو. ضمن اینکه اگه استاد خودت رد کرد، در صورتی که هدفت فقط کانادا و قثط همون دانشگاهه، اگه معدل و رزومت خوب باشه، میتونی با یه استاد دیگه یا یه ادجانکت پروفسور توافق کنی و برای اسکالرشیپ اقدام کنی. اما این فاند برای دو ساله و مقدارش هم کمه تقریبا.

موفق باشی دوست عزیز

Dear ,

Best of luck,

سلام و آرزوی موفقیت.همانطور که خودتونم فرمودید و از کلیت متن برمیاد پاسخ تمپلیته که برای همه ایملیای دریافتی دیگه هم می فرستن و قاعدتا نتیجه خاصی نمیشه گرفت.یک راه بنظرم ارزیابی و مقایسه رزومتون با پارامترهای دانشگاه به عنوان مثال دانشجوهای سالهای قبله که جذب کردن

ApplyAbroad Superstar

Dear ,

Best of luck,

سلام دوست عزیز

استاد معلوم است فرد محترمی هستند که اولا به نامه جواب داده اند و بعد هم صریح و صادق گفته اند فرصت نمیکنند مختصات متقاضیان را به دلیل تعداد بالا بخوانند. از دید من این کل چیزی است که میشود از این نامه برداشت کرد.

یکی دو کار را پیشنهاد میکنم در نظر بگیرید

۱- از دانشگاه بخواهید هزینه ثبت نام را ندهید. بفرمایید از لحاظ مالی برای شما مشکل است.
    - با دانشجوهای فعلی استاد صحبت کنید - بهتر است اول مکاتبه و بعد حتی تلفنی باشد - و شرایط را بیشتر بررسی کنید. کیفیت دانشجوهای قبلی و شرایط پذیرش و ...

با اطلاعات بیشتر تصمیم گیری راحت تر میشود.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)