صفحه 1368 از 1371 نخستنخست ... 3688681268131813581359136013611362136313641365136613671368136913701371 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,671 تا 13,680 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط moondiby نمایش پست ها
    سلام دوستان یه استاد کانادایی این جواب رو بمن داده.

Dear ,

Thank you for your interest in my research and applying to the Clinical Psychology program here at UVic. Applications to the program for September 2022 start are typically due December 1st. More information can be found here:
    https://www.uvic.ca/socialsciences/p...logy/index.php
    If interested in my program of research, I welcome you to list me as a potential supervisor in your application. Due to the sheer volume of requests from prospective students that I receive each year, I am unable to meet with students or review individual materials prior to the application deadline.

Best of luck,

نظر شما چیه؟ نیم ساعت بعد از ارسال ایمیلم این جواب رو داد. فکر نمیکنم حتی رزومه م رو نگاه هم کرده باشه. از طرفی 170 دلار پول اپلیکیشن فی هست... نمیدونم اپلای کنم یا نه؟ حس میکنم جواب استاده خیلی سرسری بوده !!! اینقدر سریع جواب دادن تو اساتید کانادایی رایجه؟
    رنک دانشگاه 340 هستش تقریبا.
    سلام.
    من سال پیش به یک استاد از دانشگاه UCSD ایمیل زدم. ایشون گفت اپلای کن و اسم من رو در Application ات بیار. 140 دلار هم پول اپلیکیشن فی بود. موقع بررسی اپلیکنت ها که شد، هر چی ایمیل زدم دیگه جواب نداد، آخر هم ریجکت شد Application ام. این هم تجربه ناخوشایند بنده.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

Junior Member

سلام بر همگی
    تقریبا یکسال پیش ی مقاله ای واسه ی استاد ایتالیایی فرستادم و ازش خواستم واسه چاپش کمکم کنه که ایشون ی خورده راهنمایی کرد و تموم شد رفت. حالا چند ماه پیش بهم پیشنهاد داد که ی مقاله جدید با داده های کشور شما کار کنیم و منم اکی دادم و ی تیم شدیم و داریم روی مقاله کار می کنیم. توی این وضعیت خودش ی پیشنهاد داد که مخام توی MDPI سردبیر یه Special Issue بشم و شما هم داورش باش و منم اکی دادم و بهم گفت مشخصات و رزمه ات و ... بفرست. چیزهایی ک مخاست براش فرستادم بعدش متاسفانه مجله به مدرک تحصیلی ما گیر داده و گفته که باید دکترا داشته باشید و ... . حالا توی این گیر و واگیر که این مجله اینو گفته، به این استاد گفتم که مخام دکتری بخونم و ... .
    ایمیل هایی که برای هم فرستادیم خدمت شما دوستان فرستادم تا اگه تجربه یا نظری دارید بفرمائید. بنظرتون این استاد برای ما کاری مکنه یا وقت الکی براش صرف نکنم؟
    Dear XXX,
    Excuse me, do you have the PhD program at your university?
    Do you have international student?
    What is PhD program at your university?
    Mohammad

Dear Mohammad,
    if you think to study for the PhD program you have to move to Italy for 3 years.
    If you cannot movie you could consider a good PhD course, in which I teach, at Travnik University (Bosnie Herzegovina) or I can inform me if there are in the other parts.
    Let me know
    Best
    ------------------------
    Dear XXX,
    What do you think about study in your country and university?
    Do you have international students?
    Please help me if possible.
    Wishes,
    Mohammad

Dear Mohammad,
    in Italy, you can enter the PhD course after a selection that recognises you a scholarship. So, I have to evaluate what course is in line with your skills and scientific ambition.
    Wishes,
    -------------------------
    DearXXX,
    So many thanks for your kindness.
    Do you think I can study in your country?
    Is there any chance for me to accept?
    What is the most important for apply?
    All the best,
    Mohammad

Dear Mohammad,
    the PhD course are just started.
    So, we have to wait for an year for the next year.
    In this year I have to individuate the better course/solution for you (quality, scholarship, team, etc).
    Regarding you, you have to arrive at the selections with a good cv.
    Regards

Junior Member

سلام بر همگی
    دوستان عزیز اگر کسی نظری یا پیشنهادی دارد لطفا اعلام کند.
    تقریبا اوایل امسال ی مقاله ای داشتم و برای یکی از اساتید دانشگاه ایتالیا فرستادم و ازش خواستم کمکم کنه تا بتونم چاپش کنم ایشون هم ی خورده راهنمایی کرد و این ماجرا تموم شده رفت.
    چند ماه پیش این استاد ی ایمیلی زد و بهم گفت اگ دوست داشته باشید باهم ی مقاله ای کار کنیم منم اکی دادم و ی تیم سه نفره تشکلیل شد و داریم با هم دیگه این مقاله رو انجام می دهیم.
    چند وقت پیش در حین انجام این مقاله این استاد گفت که قصد دارم سر دبیر ی Special issue مجله MDPI بشوم و اگر شما هم مایلید با ما همکاری کن(داورش بشو) ما هم اکی دادیم.
    بعدش مکاتبات با مجله MDPI شروع شد و ی سری اطلاعات ازم خواستند و بهشوم دادم و ... . بعدش متاسفانه گیر دادن به مدرکم و گفتند که باید دکترا داشته باشید و منم نداشتم. از قبل هم به این استاد گفته بودم که مدرکم ارشد هست و ایشون گفت ک مشکلی ندارد.
    توی این گیر و واگیر ما هم گفتیم که مخام دکتری توی ایتالیا بخونم. حالا اخرین ایمیلی که براش فرستادم تقریبا یک هفته هست که جوابی نداده است.
    ایمیل هایی که برای همدیگه فرستادیم براتون ارسال کردم تا اگه امکانش هست راهنمایی کنید ک چیکار کنم.
    بنظرتون سرکارم یا نه؟
    بنظرتون هدف این استاد چیه؟

Dear xxx,
    Mohammad
    ----------------------
    Dear Mohammad,
    if you think to study for the PhD program you have to move to Italy for 3 years.
    If you cannot movie you could consider a good PhD course, in which I teach, at Travnik University (Bosnie Herzegovina) or I can inform me if there are in the other parts.
    Let me know
    Best
    ----------
    Dear xxx,
    Please help and guide me if possible.
    Wishes,
    Mohammad
    ----------
    Dear Mohammad,
    in Italy, you can enter the PhD course after a selection that recognises you a scholarship. So, I have to evaluate what course is in line with your skills and scientific ambition.
    Wishes,
    ----
    All the best,
    Mohammad
    ----------
    Dear Mohammad,
    In this year I have to individuate the better course/solution for you (quality, scholarship, team, etc).
    Regards
    --------
    Dear Professor xxx,
    Hope you are well
    I am eager to apply to your group. It would be a great honor for me to continue my research and studies under your supervision for the next year. I would like to know if there is any chance for me to pursue my PhD degree under your supervision.
    I am looking forward to hearing from you.
    Kind regards,

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط jozeph نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    دوستان عزیز اگر کسی نظری یا پیشنهادی دارد لطفا اعلام کند.
    تقریبا اوایل امسال ی مقاله ای داشتم و برای یکی از اساتید دانشگاه ایتالیا فرستادم و ازش خواستم کمکم کنه تا بتونم چاپش کنم ایشون هم ی خورده راهنمایی کرد و این ماجرا تموم شده رفت.
    چند ماه پیش این استاد ی ایمیلی زد و بهم گفت اگ دوست داشته باشید باهم ی مقاله ای کار کنیم منم اکی دادم و ی تیم سه نفره تشکلیل شد و داریم با هم دیگه این مقاله رو انجام می دهیم.
    چند وقت پیش در حین انجام این مقاله این استاد گفت که قصد دارم سر دبیر ی Special issue مجله MDPI بشوم و اگر شما هم مایلید با ما همکاری کن(داورش بشو) ما هم اکی دادیم.
    بعدش مکاتبات با مجله MDPI شروع شد و ی سری اطلاعات ازم خواستند و بهشوم دادم و ... . بعدش متاسفانه گیر دادن به مدرکم و گفتند که باید دکترا داشته باشید و منم نداشتم. از قبل هم به این استاد گفته بودم که مدرکم ارشد هست و ایشون گفت ک مشکلی ندارد.
    توی این گیر و واگیر ما هم گفتیم که مخام دکتری توی ایتالیا بخونم. حالا اخرین ایمیلی که براش فرستادم تقریبا یک هفته هست که جوابی نداده است.
    ایمیل هایی که برای همدیگه فرستادیم براتون ارسال کردم تا اگه امکانش هست راهنمایی کنید ک چیکار کنم.
    بنظرتون سرکارم یا نه؟
    بنظرتون هدف این استاد چیه؟

Dear xxx,
    Mohammad
    ----------------------
    Dear Mohammad,
    Let me know
    Best
    ----------
    Dear xxx,
    Please help and guide me if possible.
    Wishes,
    Mohammad
    ----------
    Dear Mohammad,
    Wishes,
    ----
    All the best,
    Mohammad
    ----------
    Dear Mohammad,
    Regards
    --------
    Dear Professor xxx,
    Hope you are well
    I am eager to apply to your group. It would be a great honor for me to continue my research and studies under your supervision for the next year. I would like to know if there is any chance for me to pursue my PhD degree under your supervision.
    I am looking forward to hearing from you.
    Kind regards,
    سلام دوست عزیز

از دید من حتما این مسیر را جدی بگیرید و دنبال بفرمایید. استاد همراهی میکنند و فرصتها از دل همین ارتباطها ایجاد میشود که واقعا زیاد هم نیست. بعضی دوستان ماهها مکاتبه میکنند و چنین فرصتی را پیدا نمیکنند.

البته به لحاظ دانشگاههایی که این استاد در ان فعال هستند پیشنهاد من این است که شما حتما اساتید و دانشگاههای دیگر را هم در برنامه کاریتان بگذارید و مسیرهای دیگر را هم بررسی بفرمایید.

امید که به زودی به نتیجه مطلوب برسید و پذیرش و فاند و همه خبرهای خوب دیگر.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ا سلام با یه استاد در دانشگاه ناپل ایتالیا تماس گرفتم و رزومه و پروپوزال فرستادم برای دکترای زنجيره تامین و لجستیک ، بنظرتون چقدر شانس دارم. ۵ تا مقاله دارم و پروپوزال مرتبط
    ایشان جواب دادن:

congratulations for your CV and research interests.

I am part of a PhD programme ........ and if you are interested you should ceck on the site when the call for next PHD cycle will be issued (last year June and deadline in August) to apply.
    We receive many applications from abroad, thus the exams to be admitted are quite selective.
    If you need further information, do not hesitate to contact me.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    ا سلام با یه استاد در دانشگاه ناپل ایتالیا تماس گرفتم و رزومه و پروپوزال فرستادم برای دکترای زنجيره تامین و لجستیک ، بنظرتون چقدر شانس دارم. ۵ تا مقاله دارم و پروپوزال مرتبط
    ایشان جواب دادن:

congratulations for your CV and research interests.

I am part of a PhD programme ........ and if you are interested you should ceck on the site when the call for next PHD cycle will be issued (last year June and deadline in August) to apply.
    We receive many applications from abroad, thus the exams to be admitted are quite selective.
    If you need further information, do not hesitate to contact me.
    سلام دوست عزیز

از پاسخ استاد واقعا تعبیری نمیشود کرد. پاسخ خیلی مودبانه است ولی خنثی هست و هیچ نشانه ای از اینکه استاد امکان مقایسه شما را بقیه داشته اند وجود ندارد.

از استاد گذشته تعداد مقاله های شما خوب است اگر دیگر شرایط را هم داشته باشید - معدل خوب پروپوزال خوب ... - از دید من احتمال پذیرش واقعا کم نیست. همانطور که گفتم از پاسخ استاد ولی نمیشود چیزی را استنباط کرد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - دانشگاه تهران

سلام دوستان، من ایمیل به یه استادی زدم، گفت رزومت خوبه و ترنسکریپت لیسانس و ارشدتو برام بفرست، من هم فرستادم، ولی دیگه خبری ازش نشد، الان یعنی من دانشجوی مدنظرش نبودم؟ نبابد یه خبری میداد که مثلا نمیتونم قبولت کنم؟ 😔

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bestlife861 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ایمیل به یه استادی زدم، گفت رزومت خوبه و ترنسکریپت لیسانس و ارشدتو برام بفرست، من هم فرستادم، ولی دیگه خبری ازش نشد، الان یعنی من دانشجوی مدنظرش نبودم؟ نبابد یه خبری میداد که مثلا نمیتونم قبولت کنم؟ ������
    اگه بیشتر از دو هفته گذشته روی ایمیل قبلی ریپلای کنید و ایمیل فالو آپ بفرستید.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

با سلام
    من از دانشگاه Zaragoza , و گروه تحقیقاتی Logistics center که با دانشگاه MIT آمریکا هم ارتباطات علمی دارند برای مقطع دکترا Shortlist شدم- البته پوزیشن نبود و پذیرش سالیانه داشتن - من دو تا پروپوزال دادم و احتمالا یکی از آنها مورد قبول واقع شده این ایمیل اخیرا بدستم رسید:
    Thank you for sending your application.
    We are happy to announce you that you have been shortlisted.
    We hope that with this email it helps you to progress through your enquiry.
    Regarding further steps, we will update you with the resulting information as soon as possible.

دوستان از فرآیند بعدی اطلاعی دارند - من مدارک زبانم رو ارائه نکردم چون منقضی شده بود و می بایست مجدد اقدام کنم - لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه Zaragoza , و گروه تحقیقاتی Logistics center که با دانشگاه MIT آمریکا هم ارتباطات علمی دارند برای مقطع دکترا Shortlist شدم- البته پوزیشن نبود و پذیرش سالیانه داشتن - من دو تا پروپوزال دادم و احتمالا یکی از آنها مورد قبول واقع شده این ایمیل اخیرا بدستم رسید:
    Thank you for sending your application.
    We are happy to announce you that you have been shortlisted.
    We hope that with this email it helps you to progress through your enquiry.
    Regarding further steps, we will update you with the resulting information as soon as possible.

دوستان از فرآیند بعدی اطلاعی دارند - من مدارک زبانم رو ارائه نکردم چون منقضی شده بود و می بایست مجدد اقدام کنم - لطفا راهنمایی کنید

خوب اگر نهایتا قبول شدید، که گفتن به زودی اعلام می کنند. برین مدرک زبان بگیرین. ازشون بپرسین آیا لازم هست. شاید منقضی شده را قبول کنند و یا خودشون امتحان زبان ازتون بگیرن.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)