صفحه 914 از 1371 نخستنخست ... 4148148649049059069079089099109119129139149159169179189199209219229239249641014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,131 تا 9,140 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از یه دانشگاهی پذیرش گرفتم، و یکی از استادا( اسمش A) خودش بهم ایمیل زد و بهم فول فاند داد، قبلا با یه استاد دیگه ( اسمش B) حرف زده بودم و بهم گفته بود که من تو روبه عنوان دانشجوم قبول می کنم و بهت فاند می دم، اما بعد از یه مدت جواب ایمیل رو نداد، و تو همین فاصله اون استاده (A) بهم ایمیل زد و بهم فول فاند داد و قول داد که فاندم تا پایان دوره دکترام تامین باشه( من به این استاد گفتم که استاد B به من گفته دانشجوم باش و بهت فاند می دم اما دیگه جواب نداد)، منم به استادA قول دادم که برم با اون کار کنم. حالا امروز استادB این ایمیل رو به من زده: First of all, I apologize for my late response. I meant to reply you earlier but delayed by all various pressing deadlines. You should have received an assistantship offer letter a couple of weeks ago - have you made your decision? It seems I haven't heard from you for the decision yet. If you have made a decision and are planning the trip to…….., I'll be happy to assist you in various paperwork including the international workshop arrangement. I very much look forward to working with you together also. Look forward to hearing from you, and Congratulations!! حالا من واقعا دوست دارم با استادA کار کنم، با توجه به اینکه توی دانشکده با این استاد هم ممکنه بعدا درس بردارم، به نظرتون چجوری جوابشو بدم که بد نباشه؟ بعد به نظرتون باید به استاد A بگم که همچین ایمیلی دریافت کردم؟ خیلی ممنونم از راهنماییتون بله من نامه آفر استاد A رو دریافت کردم و قبول کردم. من بعد ازده روز(واقعا نمی دونستم چی باید جوابشو بدم، واسه همین دیر جوابشو دادم) به استاد B ایمیل زدم که من خیلی مشتاق بودم با شما کار کنم، اما وقتی دیگه جواب ندادید فکر کردم ممکنه دیگه نخواید من دانشجوتون باشم، واسه همین با اساتید دیگه مکاتبه داشتم و می خوام با اونا کار کنم( حتی اسم استاد A را هم نگفتم، گرچه حدس می زنم که ممکنه بدونه) اما من شما رو در دانشگاه ملاقات خواهم کرد و از تجربیات ارزشمند شما بهره می برم( چون ممکن بود بخوام باهاش درسی بردارم) بعد اون سریع این جواب رو برام فرستاد: You’re very welcome, and I’m sorry I didn’t respond in a timely manner sometimes. Still, welcome to ……, and it’s a great pleasure to recruit a wonderful student like you. Also, if you like, I’ll be more than happy to explore a jointly mentoring option; I think we have interesting and well-funded projects  Once again, congratulations to you and very much look forward to meeting you on campus. Safe travels to ….. این یعنی استاده می خواد که با استاد A با هم کار کنیم؟ منظورش اینه که من 2 تا استاد داشته باشم؟؟؟!!! به نظرتون باید جوابشو چی بدم؟( من خودم دوست دارم با استاد A کار کنم) خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون
    داشتن دو استاد راهنما، به شرط موافقت استاد راهنمای اول، نکتۀ بدی نیست که شما نخواید.

به نظر من، به این استاد ای میل بزنید و از اعلام تمایلشون به هدایت شما به عنوان استاد راهنمای دوم، تشکر کنید و بگید که در صورت فراهم شدن شرایط، خوشحال میشید که از تجربیات ایشان استفاده کنید.

بهتره چنین استادی رو که مایل هست شما رو همراهی کنه، زود رد نکنید؛ همکاری علمی با استادها میتونه فرصت های قابل توجهی نصیبتون کنه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید.
    من حدود یک ماه پیش به یکی از استادا ای میل زدم و امروز این ایمیلو واسم فرستاده.
    میخواستم بدونم الان من باید بهش چی جواب بدم و اینکه آیا این ای میل امیدوار کننده اس و یا صرفا یه تشویق الکیه؟
    البته واسه من یکم غیر منتظره بود چون رنک دانشگاهش خیلی بالاست و انتظار همچین جوابی نداشتم.
    ممنون
    Dear ....,

I am very interested in your application. Can you start your PhD at the end of August?

If so apply immediately to ----------.
    Keep in touch with me. I am traveling very often, if I don`t send you reply, remind me in a couple days.
    Best,
    .......

Junior Member

سلام دوستان
    من به یکی از استادهای چند روز پیش ایمیل زدم و درخواست فاند کردم واسه مستر،این ایمیل رو بهم جواب داده.... حالا به نظرتون من چی جواب بدم بهش با توجه به اینکه اسم فاند اصلا نیاورده تو ایمیل
    Thank you for your communication and congratulations for your interesting studies.
    It is true that my area is philoosphy of religion, even if I do not teach it very often at ... University. I am more involved in the tradition in philosophy of religion that comes from the work of Ludwig Wittgenstein.

Are you in Tahran right now? Or are you visiting Istanbul for a while? In any case, you are very welcome to communicate with us and cooperate with us in any way you like. If you are in Turkey, I will be away until May 28th, but then I will be here and we can get to know each other. And of course I will be interested in reading any work you may have in English.

Junior Member

سلام......
    من به یکی از استادهای استرالیا دیروز ایمیل زدم واسه مستر،این ایمیل رو بهم جواب داده.... حالا به نظرتون من چی جواب بدم با توجه به این که من نمی دونم از دست استاد تو استرالیا کاری بر میاد یا نه؟ (خصوصا این که رنک این دانشگاه زیر 40 هست و فک می کنم تو دانشگاههای رنک خوب کمیته تصمیم گیری می کنه )

Thanks for your interests. I am very impressed by your outstanding academic track record and will be very happy to accept you as my Phd Student. Your research area is very close to us. Please let me know if you have any questions.

Regards

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kooshap نمایش پست ها
    سلام......
    من به یکی از استادهای استرالیا دیروز ایمیل زدم واسه مستر،این ایمیل رو بهم جواب داده.... حالا به نظرتون من چی جواب بدم با توجه به این که من نمی دونم از دست استاد تو استرالیا کاری بر میاد یا نه؟ (خصوصا این که رنک این دانشگاه زیر 40 هست و فک می کنم تو دانشگاههای رنک خوب کمیته تصمیم گیری می کنه )

Thanks for your interests. I am very impressed by your outstanding academic track record and will be very happy to accept you as my Phd Student. Your research area is very close to us. Please let me know if you have any questions.

Regards
    دوست عزیز
    در استرالیا بورس مستر بندرت می دهند خصوصا بخاطر شرایط اقتصادی خرابی که دارند
    ولی بنظر من پذیرش شما قطعی هست خصوصا که استاد هم شما را خواستند . نقش استاد در گرفتن پذیرش قابل توجه هست ولی بورس نه!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

خیلی ممنون که جواب دادیدحالا من چه جوری ازش راجع به فاند بپرسم که ناراحت نشه این عزیزمون؟!

Junior Member

سلام دوستان، خسته نباشید
    من به یکی از استادا ای میل زدم و امروز شخص دیگه ای به من ای میل زده که من از فلانی شنیدم که به فلان موضوع علاقه داری، و اینکه من از اگوست به عنوان استاد به این دانشگاه ملحق میشم و نیاز به دانشجو دارم. اگه علاقه داری اپلای کن، متن ای میلشم اینه:
    Your background seems to match our needs. I am wondering if you are interested in joining our group for conducting research in Power/Energy area. If so, please complete the online application and send me your transcripts and paper drafts.
    After you finish the online application, let me know so that we can go to the next stage.

Details about my research can be found at the following link:

Best,
    Dr. G....
    من منظورشو از فرستادن transcripts و paper draft نفهمیدم. دقیقا میخواد من چی واسش بفرستم؟
    ممنون از همگی

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط red_skn نمایش پست ها
    سلام دوستان، خسته نباشید
    من به یکی از استادا ای میل زدم و امروز شخص دیگه ای به من ای میل زده که من از فلانی شنیدم که به فلان موضوع علاقه داری، و اینکه من از اگوست به عنوان استاد به این دانشگاه ملحق میشم و نیاز به دانشجو دارم. اگه علاقه داری اپلای کن، متن ای میلشم اینه:
    Your background seems to match our needs. I am wondering if you are interested in joining our group for conducting research in Power/Energy area. If so, please complete the online application and send me your transcripts and paper drafts.
    After you finish the online application, let me know so that we can go to the next stage.

Details about my research can be found at the following link:

Best,
    Dr. G....
    من منظورشو از فرستادن transcripts و paper draft نفهمیدم. دقیقا میخواد من چی واسش بفرستم؟
    ممنون از همگی

سلام
    یعنی از شما می خواد که ریزنمرات و مقاله هاتون رو واسش بفرستید تا
    بررسی شون کنه.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

ممنون دوست عزیز از جوابتون،
    فقط مشکل من اینه که من مقاله مو تازه سابمیت کردم و هنوز جوابش نیومده؟ آیا فرستادن اون کار درستیه؟ یا بهش بگم که مقالم فعلا سابمیته و نمیتونم بفرستم
    ممنون میشم یه چیزی پیشنهاد بدین که طرف بهش بر نخوره
    Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط red_skn نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از جوابتون،
    فقط مشکل من اینه که من مقاله مو تازه سابمیت کردم و هنوز جوابش نیومده؟ آیا فرستادن اون کار درستیه؟ یا بهش بگم که مقالم فعلا سابمیته و نمیتونم بفرستم
    ممنون میشم یه چیزی پیشنهاد بدین که طرف بهش بر نخوره
    حقیقتش من خودم هم با چنین موردی برخورد کردم. من خودم شخصا مقاله هامو واسش فرستادم حتی اونایی رو که سابمیتی بودن. من خودم شخصا اعتماد میکنم.نظر شخصی منو بخوایید اگر کلا هیچ مقاله ای واسش نفرستید خیلی بهتر از اینه که به طرف بگیدبعضی مقاله هام سابمیتی هستش وفعلا نمی تونم بفرستمشون! خودتون رو بزارید جای اون، اگر شما استاد باشید و یه دانشجو به شما اینو بگه چی حسی پیدا میکنید؟ البته این نظر شخصی بنده ست، دیگه شما هرجور خودتون صلاح می دونید و فکر میکنید درست تره عمل کنید.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)