صفحه 920 از 1371 نخستنخست ... 4208208709109119129139149159169179189199209219229239249259269279289299309701020 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,191 تا 9,200 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام بچه ها نظرتون چیه در مورد این
    Thank you for the informal application. You background and your skills seems to be interesting for us. However, at present there is no funded open PhD-position at my chair. If you are interested to apply for funding at an agency like DAAD or other similar I can image to host you at my chair on the topic of -------------. If you intent to do so, we need a full application including copies of your certificates. .

یعنی براش مدرکمو بفرستم؟
    سلام
    تا جایی که من با دوستانم در آلمان مشورت کردم بورس DAAD خیلی مورد علاقه اساتید آلمانی هست چون اینجوری از جیب خودشون برا شما هیچ هزینه ای نمیکنند و هزینه شما از جیب دولت خواهد بود. به نظر من استاد خوشش اومده و داره به شما میگه من برا DAAD ازت حمایت میکنم و باز تا جایی که من میدونم DAAD یه امکانات بهتری در مورد هزینه بیمه و... نسبت به فاند خود استاد داره.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام بچه ها نظرتون چیه در مورد این
    Thank you for the informal application. You background and your skills seems to be interesting for us. However, at present there is no funded open PhD-position at my chair. If you are interested to apply for funding at an agency like DAAD or other similar I can image to host you at my chair on the topic of -------------. If you intent to do so, we need a full application including copies of your certificates. .

یعنی براش مدرکمو بفرستم؟
    فاندی نداره به شما بده. اگر میتونید خودتون از منبع خاصی تأمین مالی کنید، میتونید به طور رسمی اپلای کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام
    چند ساعت بعد از ایمیل به یک استاد آمریکایی اینطور جواب داد که بک گراند جالبی داری و توصیه می کنم که اپلای کنی و هر سوالی در مورد برنامه و پروسه اپلای داشتی بپرس و ... و آخر هم اشاره به این نکته که ایمیل رو برای graduate officer دانشکده forward کرده. تا الان هم می دونم چند بار ایمیلی که فرستاده بودم رو دوباره باز کرده و خونده. چقدر میشه امیدوار بود که تمپلیت نباشه (با توجه به ارسال ایمیل به graduate officer) و اینکه من در جواب فقط تشکر بزنم کافیه یا ...؟ اگر احیاناً بخوام اینجا رو به عنوان یکی از گزینه هام نگه دارم آیا لازم هست باز هم تا زمان اپلای با استاد در ارتباط باشم یا بعد ارسال مدارک فقط بهش اطلاع بدم که من اپلای کردم؟

مرسی
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    سلام
    چند ساعت بعد از ایمیل به یک استاد آمریکایی اینطور جواب داد که بک گراند جالبی داری و توصیه می کنم که اپلای کنی و هر سوالی در مورد برنامه و پروسه اپلای داشتی بپرس و ... و آخر هم اشاره به این نکته که ایمیل رو برای graduate officer دانشکده forward کرده. تا الان هم می دونم چند بار ایمیلی که فرستاده بودم رو دوباره باز کرده و خونده. چقدر میشه امیدوار بود که تمپلیت نباشه (با توجه به ارسال ایمیل به graduate officer) و اینکه من در جواب فقط تشکر بزنم کافیه یا ...؟ اگر احیاناً بخوام اینجا رو به عنوان یکی از گزینه هام نگه دارم آیا لازم هست باز هم تا زمان اپلای با استاد در ارتباط باشم یا بعد ارسال مدارک فقط بهش اطلاع بدم که من اپلای کردم؟

مرسی
    من بجای شما بودم وارد جزییات میشدم و در مورد پروژه های استاد چندتا سوال میپرسیدم تا هم علاقه و جدیتمو به استاد نشون بدم و هم از این طریق میشه متوجه شد که تمپلیته یا نه !

Junior Member

I am writing in relation to your recent interview for the above post. The calibre of applicants for the position was exceptionally high and on the strength of your CV and interview you are a reserve candidate.
    I will be in contact should the first choice candidate elect not to accept.
    Kind regards,
    یعنی من رد شدم ؟ یا رزو یا چی من نمیفهمم

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saharneg نمایش پست ها
    I am writing in relation to your recent interview for the above post. The calibre of applicants for the position was exceptionally high and on the strength of your CV and interview you are a reserve candidate.
    I will be in contact should the first choice candidate elect not to accept.
    Kind regards,
    یعنی من رد شدم ؟ یا رزو یا چی من نمیفهمم
    سلام. شما توی رزرو هستید و میگه در صورتی که کاندیدای اول ما تصمیم بگیره که آفر رو اکسپت نکنه من باهاتون تماس میگیرم.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

سلام بچه ها
    امروز یه ایمیل به یه استاد زدم و رزومه ام دادم و ازش خواستم ببینه به درد تیمشون میخورم یا نه!! اخه چند تا دانشجو دکتری داشت...
    حالا این جوابمو دادم ..متوجه نمیشم...منظورش اینکه باید راه قانونیشو برم و نمیتونه زودتر تصمیم بگیره؟؟

At ........ university, admissions to graduate degree programs (Computer Science, Electrical Engineering, etc.) are handled by those programs, not by faculty. I suggest you look at their web sites.

مگه بقیه برای پیدا کردن استاد به faculty سر نمیزنند؟؟؟؟ و آیا جوابی بهش بدم که مثلا میدونستم اما میخواستم نظر شما را بدونم! احساس میکنم خیلی ضایعم کرده و مثل بی سواد ها با هام برخورد کرده
    ویرایش توسط mani_64 : July 1st, 2014 در ساعت 07:53 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_64 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    امروز یه ایمیل به یه استاد زدم و رزومه ام دادم و ازش خواستم ببینه به درد تیمشون میخورم یا نه!! اخه چند تا دانشجو دکتری داشت...
    حالا این جوابمو دادم ..متوجه نمیشم...منظورش اینکه باید راه قانونیشو برم و نمیتونه زودتر تصمیم بگیره؟؟

At ........ university, admissions to graduate degree programs (Computer Science, Electrical Engineering, etc.) are handled by those programs, not by faculty. I suggest you look at their web sites.

مگه بقیه برای پیدا کردن استاد به faculty سر نمیزنند؟؟؟؟ و آیا جوابی بهش بدم که مثلا میدونستم اما میخواستم نظر شما را بدونم! احساس میکنم خیلی ضایعم کرده و مثل بی سواد ها با هام برخورد کرده
    دوست عزیز؛

اگر میدونستید که باید به چه فردی ایمیل بزنید، پس چرا همون کار رو انجام ندادید؟! پس نمیدونستید دیگه. ندانستن هم عیب نیست.
    لزومی نداره که از خودتون اعادۀ حیثیت کنید؛ چون اصلاً طرف شما رو ضایع نکرده و به حیثیت شما لطمه ای نزده. متن ایمیل، غیرمحترمانه نیست که بخواید احساس بدی داشته باشید.

Take It Easy
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام دوستان
    استادی که باهاش مکاتبه می کردم پریروز در ایمیل دومش (تمپلیت نبود) خیلی صمیمی جواب سوالاتم رو داده بود و در پاراگراف آخر گفت اگر دوست دارم برای چند 20-15 روز دیگه که ظاهراً وضعیت grant هاشون مشخص میشه یک قرار برای مصاحبه تلفنی یا اسکایپ بگذاریم. ایمیل رو هم به coordinator و یک استاد دیگه از همون گروه فوروارد کرده بود. من هم دیروز صبح (نصفه شب در واقع!) جوابشو دادم و علاوه بر ابراز علاقه برای مصاحبه، اطلاعات لازم برای تماس از طریق اسکایپ رو در اختیارش گذاشتم.
    ولی از موقعی که ایمیل رو فرستادم اصلاً بازش نکرده تا حالا. به نظرتون دوباره همون ایمیل رو براش بفرستم؟ یا باز هم صبر کنم؟ معمولاً زود زود ایمیلشو چک میکرد...
    ویرایش توسط Black_Horses : July 3rd, 2014 در ساعت 10:43 AM
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    سلام دوستان
    استادی که باهاش مکاتبه می کردم پریروز در ایمیل دومش (تمپلیت نبود) خیلی صمیمی جواب سوالاتم رو داده بود و در پاراگراف آخر گفت اگر دوست دارم برای چند 20-15 روز دیگه که ظاهراً وضعیت grant هاشون مشخص میشه یک قرار برای مصاحبه تلفنی یا اسکایپ بگذاریم. ایمیل رو هم به coordinator و یک استاد دیگه از همون گروه فوروارد کرده بود. من هم دیروز صبح (نصفه شب در واقع!) جوابشو دادم و علاوه بر ابراز علاقه برای مصاحبه، اطلاعات لازم برای تماس از طریق اسکایپ رو در اختیارش گذاشتم.
    ولی از موقعی که ایمیل رو فرستادم اصلاً بازش نکرده تا حالا. به نظرتون دوباره همون ایمیل رو براش بفرستم؟ یا باز هم صبر کنم؟ معمولاً زود زود ایمیلشو چک میکرد...
    دوست عزیز اینها طبیعی هستش.
    نگران نباشید. معمولا استاد ها خیلی ایمیل دریافت می کنند و برای خواندن هم وقت کم دارند. زیاد ایمیل نزنید استادها دوست ندارند. یه هفته صبر کنید اگه خبری نشد بعد یه ایمیل بزنید.
    چون الان وقت اپلای دارد نزدیک می شود و همه دارند ایمیل میزنند. شاید یک روز 300 تا ایمیل دریافت کنند و خواندن آنها هم کار آسونی نیست.

Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)