صفحه 20 از 109 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام. محاسبه نمرات لیسنینگ و ریدینگ دوستان عددها و روش هایی مختلفی رو پیشنهاد کردن ؟ الان من از کدام روش باید استفاده کنم.
    به این رفرنس نگاه کنید .. نظرتون چیه ؟.
    http://ielts.org/researchers/score_p...reporting.aspx

کمی متفاوت هست نسبت به تناسب گیری.
    اگه دقت کنی، دقیقا نمره هایی که من گذاشتم یک بازه که هست که تقریبا خود آیلتس هم یک میانگین از نمره های بالاست، همین حدود بزنی دقیق همین نمره ها رو میگیری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    سلام

از دوستان عزیز اگر کسی از بخش لیسنینگ سوال یا ابهامی داره..خوشحال میشم بتونم
    کمکی کنم و مفید واقع بشم..لیسنینگ رو 9 شدم.

موفق باشید.
    با سلام
    واقعا دمت گرم،اگه میتوینین لطفا من و دیگر دوستان رو هم از گنجینه پر بهای اطلاعاتتون در مورد لیسنینگ بی بهره نزارین.
    ممنونم
    ویرایش توسط mm_toraby : September 12th, 2011 در ساعت 10:07 AM

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام

موفق باشید.
    سلام
    واقعا دمتون گرم
    من تازه می خوام شروع کنم به خوندن واسه دی ماه
    حالا سطح من متوسط شایدم متوشط به پایینه
    واسه من چه پیشنهاد میکنید؟ روزی چه مقدار و چه کتابایی بخونم جواب میگیرم؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام

موفق باشید.
    یک سوال... روش شما در multiple choice توی listening چطوریه ؟ چون بعضی از سوالات گزینه هاش (A,B,C) طولانی هستن و قبل از پخش مکالمه اون تایمی که میده میگه you have some times to look at questions... فقط وقت میشه سریع خود سوالات رو خوند ، پس در حین پخش نوار باید گزینه ها رو خوند که به این ترتیب هم خود مکالمه رو متوجه نمیشیم چون داریم گزینه ها رو میبینیم !!!چه میشه کرد ؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

سلام به همگی!
    یه سوال دیگه هم من دارم آقا یا خانومchallenger
    شما بعد از زدن تستهای لیسنینگ کمبریج چه راهکارهایی رو در جهت انالیز تستها پیشنهاد میکنید ؟ الان من تستهای 5 رو 30 و 6 رو حدود 25-29 میزنم و 7 میخوام برای این مهارت!
    ولی وقتی بعد از آزمون برمیگردم و دوباره لیسنینگ رو گوش میکنم میبینم حداقل 5 تا تست دیگه هم میتونستم درست بزنم که نزدم! و این داستان تکرار میشه تو امتحان بعدی... علت اصلیش هم فکر میکنم بی دقتی است!
    ممنون.
    I am Back

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام به همگی!
    یه سوال دیگه هم من دارم آقا یا خانومchallenger
    شما بعد از زدن تستهای لیسنینگ کمبریج چه راهکارهایی رو در جهت انالیز تستها پیشنهاد میکنید ؟ الان من تستهای 5 رو 30 و 6 رو حدود 25-29 میزنم و 7 میخوام برای این مهارت!
    ولی وقتی بعد از آزمون برمیگردم و دوباره لیسنینگ رو گوش میکنم میبینم حداقل 5 تا تست دیگه هم میتونستم درست بزنم که نزدم! و این داستان تکرار میشه تو امتحان بعدی... علت اصلیش هم فکر میکنم بی دقتی است!
    ممنون.
    برای شرایط امتحان باید بیشترین تمرکز ممکن رو داشته باشین. وقتی سر امتحان هستین به هیچ چیز دیگه نباید فکر کنین. اگر سوالی رو جا موندین اصلا نگران نشین و برین سراغ قسمت بعدی. فقط تمرکز!
    سطح ازمون ها یکی نیست! در نتیجه شما نمیتونی همه رو یکسان بزنی. ازمونی که خودم شرکت کرده بودم یه قسمت از لیسنینگ در مورد تونل فرانسه و انگلیس بود که خودم قبلا در موردش مطالع ی ازاد داشتم ومیشناختمش اما متن اونقدر سخت و تند و پیچیده بود که ...!
    وقتی برمیگردی و مرور میکنی ببین دقیقا دلیل اینکه تست رو نزدی چی بوده؟ دلیل روانی بوده یا عدم سواد انگلیسی. اگر روانی بوده که گفتم تمرکز کن اگر هم سواد بوده که باید تقویت کنی!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    یک سوال... روش شما در multiple choice توی listening چطوریه ؟ چون بعضی از سوالات گزینه هاش (A,B,C) طولانی هستن و قبل از پخش مکالمه اون تایمی که میده میگه you have some times to look at questions... فقط وقت میشه سریع خود سوالات رو خوند ، پس در حین پخش نوار باید گزینه ها رو خوند که به این ترتیب هم خود مکالمه رو متوجه نمیشیم چون داریم گزینه ها رو میبینیم !!!چه میشه کرد ؟
    حتما لازم نیست همه جملات رو کامل بخونید. سوال رو بخون ببین دنبال چیه. زمان مکان شخص چگونگی یه حادثه یا ... چی رو میخواد؟! اونها رو سریع یه نگاه بنداز تو فرصت داده شده. ولی اگر ریدینگت و دایره لغتت خوب باشه میرسی جوابها رو هم کامل بخونی!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    واقعا دمتون گرم
    من تازه می خوام شروع کنم به خوندن واسه دی ماه
    حالا سطح من متوسط شایدم متوشط به پایینه
    واسه من چه پیشنهاد میکنید؟ روزی چه مقدار و چه کتابایی بخونم جواب میگیرم؟
    اگر میخواین اول به صورت ازاد لیسنینگ کار کنین بهتره چنتا سی دی mp3 بگیری گوش کنی تا عادت کنی. میتونی از سی دی های همین کتابایی که تو اموزشگاها درس میدن مثل اینترچنج و ... استفاده کنی. هد وی پیدا کردی حتما بگیر چون بریتیشه و بهتره. بعد میتونی شروع کنی به خوندن کتابای ایلتس که ناشران مختلف برای اسکیل ها کتابای جداگانه چاپ کردن. هر وقت اماده شدی از فوکس ان ایلتس شروع کردن و بعد اینسایت و ... بعدش کتابای کمبریج.

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    اگر میخواین اول به صورت ازاد لیسنینگ کار کنین بهتره چنتا سی دی mp3 بگیری گوش کنی تا عادت کنی. میتونی از سی دی های همین کتابایی که تو اموزشگاها درس میدن مثل اینترچنج و ... استفاده کنی. هد وی پیدا کردی حتما بگیر چون بریتیشه و بهتره. بعد میتونی شروع کنی به خوندن کتابای ایلتس که ناشران مختلف برای اسکیل ها کتابای جداگانه چاپ کردن. هر وقت اماده شدی از فوکس ان ایلتس شروع کردن و بعد اینسایت و ... بعدش کتابای کمبریج.
    پیشنهاد شخصی من، رادیو بی-بی-سی هست که به صورت آنلاین میتونید گوش بدید. برنامه های جالبی داره. لهجه شون هم British هست و از این نظر عالیه.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    پیشنهاد شخصی من، رادیو بی-بی-سی هست که به صورت آنلاین میتونید گوش بدید. برنامه های جالبی داره. لهجه شون هم British هست و از این نظر عالیه.
    به علاوه NPR هم خیلی خوبه