صفحه 207 از 334 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217257307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin2012 نمایش پست ها
    سلام من هنوز نمره GRE نیومده در نتیجه اپلای نکردم و ریکام نگرفتم به نظرتون میشه اول ریکام بگیرم بعد application رو بفرستم؟منظورم recom های انلاین هست.
    دوست گرامی بسته به سیستم دانشگاههای مقصدتون داره. به طور مثال دانشگاهی که من اپلای کردم، طوری بود که بعد از ساختن اکانت و دادن اطلاعات و وارد شدن صفحه ای داشت که لیست مدارک مورد نیاز برای اپلای و قرار داده بودن و شما یک مدت زمانی مثلا 2 ماه فرصت داشتی که تمام اون مدارک و آپلود کنی و اصلا تقدم تاخرشون مهم نبود. یعنی می شد اول از همه رفت سراغ ریکام ها. ایمیل های اساتید و وارد می کردی و ریکام ها براشون فرستاده می شد. بعد فرصت داشتی که سایر مدارم و تهیه و آپلود کنی.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

دوستان، من تمام دانشگاههام recomهاشون انلاینه،به نظرتون چقدر جلوتر باید اپلای کنم که مطمین باشم استادام ریکامامو پر میکنن و میفرستن؟یعنی واسه پرکردن ریکاما توسط استادام چه مدت باید دز نظر بگیرم حدودا؟

پیش فرض پاسخ : مشکلات خاص در تهیه Recommendation Letter

من ۴ سال درسم تموم شده فقط با دو تا از استادم در ارتباطم حالا اگه برای نفر سوم از مدیر شرکتی که اونجا کار می کردم بخوام برایم ریکامندیشن بنویسه خیلی بد؟؟ چون اگه از یک استاد دیگه بخوام برام بنویس اگه حتی هم قبول کنه ریکامندیشن خوب نمی نویسه... اگه حتما باید استاد باشه می شه از اطرافیانم که دکتری می خوننن و دانشگاه هم درس می دنن بخوام برام ریکا... بنویسن؟؟
    ممنون از راهنماییتون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط n_k نمایش پست ها
    من ۴ سال درسم تموم شده فقط با دو تا از استادم در ارتباطم حالا اگه برای نفر سوم از مدیر شرکتی که اونجا کار می کردم بخوام برایم ریکامندیشن بنویسه خیلی بد؟؟ چون اگه از یک استاد دیگه بخوام برام بنویس اگه حتی هم قبول کنه ریکامندیشن خوب نمی نویسه... اگه حتما باید استاد باشه می شه از اطرافیانم که دکتری می خوننن و دانشگاه هم درس می دنن بخوام برام ریکا... بنویسن؟؟
    ممنون از راهنماییتون
    خير مشكلي نداره. يكي از توصيه ها ميتونه از محل كار شما باشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehghgh نمایش پست ها
    دوستان، من تمام دانشگاههام recomهاشون انلاینه،به نظرتون چقدر جلوتر باید اپلای کنم که مطمین باشم استادام ریکامامو پر میکنن و میفرستن؟یعنی واسه پرکردن ریکاما توسط استادام چه مدت باید دز نظر بگیرم حدودا؟
    من فكر ميكنم يك ماه بازه ي مطمئنيه . ديگه اونطوري نگران نقص مدرك خوردن نيستيد. ولي اگر الان اين زمان رو نداريد هر چه زودترم اقدام كنيد خوبه.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    اگه دانشگاه بگه باید recom ها ایمیل کنی و فرم خاصی هم نداشته باشن باید فایل pdf توصیه نامه را از استاد بگیریم و بفرسیم؟

ممنون
    ویرایش توسط fatimagh : December 10th, 2013 در ساعت 11:56 AM

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

سلام دوستان من یکی از رفریی ها میگه خسته شدم! چقدر اپلای میکنی! فایلی که میفرستادرو برام میل کرده میگه هرچی می خواهی اپلای کن من ایمل رو واست فرواد میکنم خودت پر کن. حالا مشکل اینه که تو نامه نوشته "Please
    do not hesitate to contact me if you have any further" و جمله رو تموم نکرده! همین هم فرستاده واسه بیشتر از 10 جا لینک ها هم اکثرا دیگه کار نمیکنن! بنظرتون مشکلی ممکنه پیش بیاد واسه همین یه جمله آخر که ناقص نوشته؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط choogi نمایش پست ها
    سلام دوستان من یکی از رفریی ها میگه خسته شدم! چقدر اپلای میکنی! فایلی که میفرستادرو برام میل کرده میگه هرچی می خواهی اپلای کن من ایمل رو واست فرواد میکنم خودت پر کن. حالا مشکل اینه که تو نامه نوشته "Please
    do not hesitate to contact me if you have any further" و جمله رو تموم نکرده! همین هم فرستاده واسه بیشتر از 10 جا لینک ها هم اکثرا دیگه کار نمیکنن! بنظرتون مشکلی ممکنه پیش بیاد واسه همین یه جمله آخر که ناقص نوشته؟
    نه دوست عزیز دیگه اینقدر سخت نگیرین. این همه وسواس فقط اذیتتون م یکنه. طرفی که داره اینها رو چک می کنه آدم آهنی که نیست. ضریب خطای انسانی رو هم در نظر می گیره. نمی یاد کل ریکام و ول کنه به جمله توضیحی آخرش گیر بده.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط choogi نمایش پست ها
    سلام دوستان من یکی از رفریی ها میگه خسته شدم! چقدر اپلای میکنی! فایلی که میفرستادرو برام میل کرده میگه هرچی می خواهی اپلای کن من ایمل رو واست فرواد میکنم خودت پر کن.
    دوستان یعنی میشه خودمون هم ریکام همون رو پرکنیم؟ یعنی اگه استاد رفرنس واسمون ایمیل رو فوروارد کنه میتونیم خودمون از طریق لینک توی ایمیل ریکام ها رو پر کنیم؟
    بعد به نظرتون اگه به یه استادی بگم که ایمیل ریکام رو واسه خودم فوروارد کنه وجه بدی نداره؟
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir university of Technology

با سلام
    من به یک مشکل بدی برخوردم
    اینکه استادای من نمی تونن لینک دیکامندیشن دانشگاه UC Davis را باز کنن
    چند بار resend کردم حتی استادا با VPN رفتن نتونستن
    به خود دانشگاه میل زدم میگه به قسمت سرویس اطلاع داده
    به Technical support هم میل زدم جواب ندادن هنوز
    نمی دونم باید چی کار کرد
    ممنون می شم اگه کسی چیزی می دونه راهنماییم کنه