صفحه 256 از 334 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام

گرفتن LOR با توجه به موقعیت های زیر اعتبار داره و میتونه تاثیر گذار باشه ؟

1-من با یکی از اساتیدی که در یک دانشگاه به جز دانشگاهی که خودم درس میخونم، در یک موسسه زبان آشنا شدم. ایشون در رشته مترجمی و ادبیات انگلیسی تدریس میکنن و مدیریت آموزشگاه زبان رو دارن. رشته خودم هم مترجمی زبان هست. حالا با توجه به شناخت ایشون از من بواسطه موسسه زبان، من میتونم از اون استاد LOR بگیرم. اینم هم بگم که تا به حال استاد من تو دانشگاه نبودن.

2-بعضی از دانشگاه ها توصیه نامه کاری رو به عنوان سابقه کاری در رزومه قبول میکنن که میتونه تاثیر مثبت در امر پذیرش داشته باشه. من حدود 4 سال تو یه موسسه زبان بودم و میتونم از مدیریت اونجا و همچنین یکی از مدرسان اون موسسه توصیه نامه کاری رو بگیرم به این شکل که در توصیه نامه بنویسن من اون مدت 4 سال رو اونجا تدریس کردم و... حالا این میتونه تاثیر داشته باشه ؟

مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من از یکی از استادام ریکام کاغذی گرفتم. البته چون سنش یکم زیاده گفت خودت بنویس بیار امضا کنم. منم این کارو کردمو طبق روال مهر و موم شده با سربرگ فرستادم. ولی الان متوجه شدم که ظاهرا شماره تماس استادو تو ریکامی که نوشتم اشتباه وارد کردم!! (یک شماره زیادی زدم!) می خواستم بدونم اگه بخوان بعدا یک وقت با استاد چک کنن ببینن شماره اشتباهه مشکلی پیش میاد؟؟ البته ایمل استاد و آدرس دانشگاه هم هست که اگه برن توش شماره تماس نوشته ولی محض اطمینان پرسیدم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

دوستان تا موقعی که پول اپلیکیشن را ندیم آیا ایمیل به استادها نمی ره برای رکام ...مهمه لطفا پاسخ بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط meli85 نمایش پست ها
    دوستان تا موقعی که پول اپلیکیشن را ندیم آیا ایمیل به استادها نمی ره برای رکام ...مهمه لطفا پاسخ بدین
    بستگی به دانشگاه داره. برای اکثر دانشگاها قبل از پرداخت پول ایمیل ارسال میشه، اما برای بعضی از دانشگاها تا موقعی که اپلیکیشنتون رو سابمیت نکنید ایمیلی ارسال نمیشه

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط meli85 نمایش پست ها
    سلام. بستگی به سیستم اپلیکیشن داره.توی برخی دانشگاه ها میشه قبل از پرداخت فی رفرنس ها رو وارد کرد تا ریکام ها رو پر کنند. توی برخی دیگه بعد از اینکه فی رو پرداخت کردید می تونید اقدام به فرستادن ایمیل ریکام کنید. البته نوع اول متداول تره.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

سلام دوستان
    من از یکی از استادام ریکام کاغذی گرفتم. البته چون سنش یکم زیاده گفت خودت بنویس بیار امضا کنم. منم این کارو کردمو طبق روال مهر و موم شده با سربرگ فرستادم. ولی الان متوجه شدم که ظاهرا شماره تماس استادو تو ریکامی که نوشتم اشتباه وارد کردم!! (یک شماره زیادی زدم!) می خواستم بدونم اگه بخوان بعدا یک وقت با استاد چک کنن ببینن شماره اشتباهه مشکلی پیش میاد؟؟ البته ایمل استاد و آدرس دانشگاه هم هست که اگه برن توش شماره تماس نوشته ولی محض اطمینان پرسیدم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام

جای نگرانی نیست... در قریب به اتفاق موارد وسیله ارتباطی با اساتید ایمیل هست...
    ان شاالله که به مشکلی بر نخواهید خورد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fdcsgroup نمایش پست ها
    سلام

گرفتن LOR با توجه به موقعیت های زیر اعتبار داره و میتونه تاثیر گذار باشه ؟

1-من با یکی از اساتیدی که در یک دانشگاه به جز دانشگاهی که خودم درس میخونم، در یک موسسه زبان آشنا شدم. ایشون در رشته مترجمی و ادبیات انگلیسی تدریس میکنن و مدیریت آموزشگاه زبان رو دارن. رشته خودم هم مترجمی زبان هست. حالا با توجه به شناخت ایشون از من بواسطه موسسه زبان، من میتونم از اون استاد LOR بگیرم. اینم هم بگم که تا به حال استاد من تو دانشگاه نبودن.

2-بعضی از دانشگاه ها توصیه نامه کاری رو به عنوان سابقه کاری در رزومه قبول میکنن که میتونه تاثیر مثبت در امر پذیرش داشته باشه. من حدود 4 سال تو یه موسسه زبان بودم و میتونم از مدیریت اونجا و همچنین یکی از مدرسان اون موسسه توصیه نامه کاری رو بگیرم به این شکل که در توصیه نامه بنویسن من اون مدت 4 سال رو اونجا تدریس کردم و... حالا این میتونه تاثیر داشته باشه ؟

مرسی
    سلام

1- ترجیحا سعی کنید LOR های آکادمیک رو از اساتید دانشگاه یا اساتیدی که adjunct professor هستند بگیرید... یکی از اهداف بررسی LOR، شناخت نوانایی های تحقیقاتی شماست... طبیعتا یک فرد خارج از حیطه محیط تحقیقاتی و مطالعاتی چندان برای توصیه شما qualified به حساب نمیاد...

2- اگر professional LOR از شما پذیرفته میشه می تونید از این امکان استفاده کنید... فقط باید مطمئن بشید که توانایی های شما در اون منعکس میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    استادم وقتی نام کاربری و رمز ورودی که براش فرستادن رو برای ریکام انلاین وارد میکنه،پیغام خطا دریافت میکنه، که یکی از این دوتا اشتباه است. چیکار باید کرد؟

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط faribazin نمایش پست ها
    سلام
    استادم وقتی نام کاربری و رمز ورودی که براش فرستادن رو برای ریکام انلاین وارد میکنه،پیغام خطا دریافت میکنه، که یکی از این دوتا اشتباه است. چیکار باید کرد؟
    احتمال این اتفاق خیلی کمه به استادتون بگید کپی پیست کنه دستی وارد نکنه شاید رمزو اشتباه میزنه یا caps lock روشنه ! اگر بازم پیش اومد به graduate office بگو میل بزنه یا نزد شما بزن خیلی زود رفع می کنن