صفحه 324 از 334 نخستنخست ... 224274314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,231 تا 3,240 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

سوال شما یک زاویه اخلاقی دارد یک زاویه اداری.

به لحاظ اخلاقی نامه موجود استاد نظر ایشان به شمای ۵ سال پیش بوده در حالیکه هم ایشان و هم دانشگاه مقصد حق دارند شرایط امروز شما را بدانند. ممکن است برای شروع دکتری البته خیلی هم شما الان در شرایط بهتری باشید. با اینحال اخلاقا فکر میکنم استاد دست کم حق داشته باشند در حال حاضر تصمیم بگیرند نامه جدید بدهند (یا ندهند) و یا در متن تجدید نظر بکنند (یا نکنند).به نظرم حتی در حد یک تماس تلفنی و کسب اجازه جا داشته باشد.

از زاویه اداری ولی فکر میکنم میتوانید با این نامه ها اقدام کنید. البته خیلی به دانشگاه هدفتان بستگی دارد. اگر دانشگاهی است که توصیه نامه غیر اینترنتی میپذیرد میشود روی همین ها تاریخ گذاشت و فرستاد. البته اگر دانشگاه به هر احتمال کمی-که واقعا خیلی هم احتمال کمی است- بخواهد اطلاعات بیشتری از استاد بگیرند شما در شرایط مشکلی قرار خواهید گرفت.

پیشنهاد میکنم به همکاران فعلی یا کارفرما هم فکر کنید. برای کسانی که چند سالی است از دانشگاه دور بوده اند بهترین جایگزین همکاران و مدیران احتمالی متقاضی میتوانند باشند.

پایدار باشید
    با سپاس از نظر و پیشنهاد شما

منتها مورد اول که تقریباً رد شده است به این دلیل که بنده بهشون مجدداً ایمیل و تماس داشتم اما پاسخگو نبودن (ممکنه ایمیل یا تلفنشون رو عوضض کرده باشن) اما در خصوص اینکه انلاین ارسال بشه که قویاً دسترسی ندارم. و همکاران فعلی هم از اساتید دانشگاهی نیستن و خیلی هم به این قواعد پایبند نیستند که همچین کاری رو برای دانشگاه انجام بدن.

1- با توجه به تغییر تاریخ ممکنه بشه انجامش داد
    2- ایا ممکنه خودم ایمیل دوستانی رو به جای ایمیل استاد ارسال کنم؟ (اگر مورد بصورت انلاین باشه)
    3- عدم اارسال نام واقعی یا ایمیل چه تبعاتی خواهد داشت؟

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با سپاس از نظر و پیشنهاد شما

منتها مورد اول که تقریباً رد شده است به این دلیل که بنده بهشون مجدداً ایمیل و تماس داشتم اما پاسخگو نبودن (ممکنه ایمیل یا تلفنشون رو عوضض کرده باشن) اما در خصوص اینکه انلاین ارسال بشه که قویاً دسترسی ندارم. و همکاران فعلی هم از اساتید دانشگاهی نیستن و خیلی هم به این قواعد پایبند نیستند که همچین کاری رو برای دانشگاه انجام بدن.

1- با توجه به تغییر تاریخ ممکنه بشه انجامش داد
    2- ایا ممکنه خودم ایمیل دوستانی رو به جای ایمیل استاد ارسال کنم؟ (اگر مورد بصورت انلاین باشه)
    3- عدم اارسال نام واقعی یا ایمیل چه تبعاتی خواهد داشت؟
    وقت بخیر و عرض ارادت. صرفا از روی کنجکاوی میپرسم. شما دارید استدلال میکنید چون استاد مورد نظر پاسخگو نبودن پس ارسال کردن همون توصیه نامه موردی نداره و زاویه اخلاقی نداره؟
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط muogen نمایش پست ها
    وقت بخیر و عرض ارادت. صرفا از روی کنجکاوی میپرسم. شما دارید استدلال میکنید چون استاد مورد نظر پاسخگو نبودن پس ارسال کردن همون توصیه نامه موردی نداره و زاویه اخلاقی نداره؟
    من چند بار تلاش کردم که توصیه نامه جدیی و بروز 2019 نگارش کنند اما نه تماس پاسخگو هستن و نه ایمیل.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

مسایل اخلاقی کار به عهده خود شما است که هر طور مایل هستید عمل بفرمایید.

در خصوص زاویه اداری این روزها بسیاری از دانشگاهها

۱- از دانشجو میخواهند هنگام ارسال تقاضا (که اینترنتی هست) اسامی اساتید و ای میل آنها را در فرم ذکر کند. ایمیلهای دانشگاهی هم در دومینشان یا .edu هست یا در ترکیب انها .ac وجود دارد.
    ۲- بعد از تقاضای دانشجو اتوماتیک ایمیلی به ادرس استاد ارسال میشود که در درون ان یک لینک قرار دارد
    ۳-استاد این لینک را میزنند و وارد فضای اپلیکیشن دانشجو میشوند متنشان را تایپ میکنند و برای دانشگاه میفرستند

این روش معمول این روزها ست. البته هنوز بعضی از دانشگاهها متن روی کاغد را به صورت پستی هم قبول میکنند.

با توجه به اینکه متن الان روی کاغد هست بنابراین تنها راه دوم باز است.

پایدار باشید

۱-

من چند بار تلاش کردم که توصیه نامه جدیی و بروز 2019 نگارش کنند اما نه تماس پاسخگو هستن و نه ایمیل.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

من اصلا قصد جسارت ندارم دوست عزیز. شما احتمالا یه دهه ای از من بزرگترید و من مخلص شمام هستم.

در هر حال خیلی منطق عجیب غریب و فضایی دارید راستش. استاد رو شما میتونید بگید ناجوانمرد هستن یا بی درک و این مسائل و یحتمل من هم با شما هم عقیدم ولی به هر روی به شما این حق رو نمیده فکر کنید چون پاسخگو نبودن دیگه مسئله اخلاقی وجود نداره اگر همون نسخه رو ارسال کنید. فرضا استاد دیگه حوصله شما رو ندارن، از شما خوششون نمیاد و هزار تا احتمال دیگه. در هر صورت این قضیه که ایشون جواب نمیدن مسئله اخلاقی نبودنش رو توجیه نمیکنه و به نظرم اظهر من الشمس هست این قضیه.

موفق باشید
    ویرایش توسط muogen : February 6th, 2019 در ساعت 10:16 PM

ApplyAbroad Superstar

من اصلا قصد جسارت ندارم دوست عزیز. شما احتمالا یه دهه ای از من بزرگترید و من مخلص شمام هستم.

در هر حال خیلی منطق عجیب غریب و فضایی دارید راستش. استاد رو شما میتونید بگید ناجوانمرد هستن یا بی درک و این مسائل و یحتمل من هم با شما هم عقیدم ولی به هر روی به شما این حق رو نمیده فکر کنید چون پاسخگو نبودن دیگه مسئله اخلاقی وجود نداره اگر همون نسخه رو ارسال کنید. فرضا استاد دیگه حوصله شما رو ندارن، از شما خوششون نمیاد و هزار تا احتمال دیگه. در هر صورت این قضیه که ایشون جواب نمیدن مسئله اخلاقی نبودنش رو توجیه نمیکنه و به نظرم اظهر من الشمس هست این قضیه.

موفق باشید
    شما هم جای من باشید و شرایط بالا براتون فراهم نباشه مجبور خواهی بود راهی پیدا کنی اخلاقی یا غیر اخلاقی بودنش ایجاب میکنه شرایط رو بپذیری و انجام بدی.

شما هم جای من باشید و شرایط بالا براتون فراهم نباشه مجبور خواهی بود راهی پیدا کنی اخلاقی یا غیر اخلاقی بودنش ایجاب میکنه شرایط رو بپذیری و انجام بدی.
    بله بله. من اصلا در مقام قاضی نخواستم بگم این کار رو بکنید یا نکنید. شما مختارید هر کار دوس دارید بکنید. من فقط گفتم منطق قضیه ایراد داره. اصلا من خودم به رعایت اخلاقیات چندان هم اعتقاد ندارم. فرصتش بشه گیر نیفتم بانک هم میزنم.

یا علی

Junior Member

سلام دوستان.
    یکی از اساتیدی که قرار بود برام توصیه نامه بنویسه وقتی ایمیل دانشگاه رو دریافت کرد بهم گفت که وقت نداره پرش کنه و اون ایمیل رو برای خودم فووروارد کرد تا خودم توصیه نامه رو بنویسم. خواستم ببینم آیا ممکنه دانشگاه متوجه این موضوع بشه؟؟ یکم نگرانم.
    مرسی از کمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یکی از اساتیدی که قرار بود برام توصیه نامه بنویسه وقتی ایمیل دانشگاه رو دریافت کرد بهم گفت که وقت نداره پرش کنه و اون ایمیل رو برای خودم فووروارد کرد تا خودم توصیه نامه رو بنویسم. خواستم ببینم آیا ممکنه دانشگاه متوجه این موضوع بشه؟؟ یکم نگرانم.
    مرسی از کمکتون
    شما مینویسید و دوباره میفرستید برای استاد مورد نظر و ایشون آپلود میکنن تو فرم مورد نظر. چه جوری میخوان بفهمن؟

Junior Member

شما مینویسید و دوباره میفرستید برای استاد مورد نظر و ایشون آپلود میکنن تو فرم مورد نظر. چه جوری میخوان بفهمن؟
    نه من خودم از سیستم خودم فرم رو پر کردم و سابمیت کردم. در اینصورت چی؟ ممکنه بفهمن؟