صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 255

موضوع: ارسال و حواله پول به انگلستان

پیش فرض پاسخ : ارسال و حواله پول به انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط g_m_sarmad نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که الان به چه شکلی باید شهریه رو انتقال داد؟ من پذیرش گرفتم اما برای حفظ شدن جام باید یه پیش پرداخت داشته باشم. کسی هست که بتونه در این مورد راهنمایی کنه؟
    ممنون
    دوست عزیز اگر هم که کسی را در خارج از کشور ندارید که بتونه واستون پیش پرداخت را واریز کنه می تونید از صرافی ها یا موسساتی که انتقال پول انجام میدند (اسم نمیارم چون تبلیغ میشه و اینجا تبلیغ غیر مجاز هست) اقدام کنید.

Junior Member

الان چطور میشه پول فرستاد همه صرافی ها که بسته اند!؟
    لطفا اگه کسی صرافی مطمئن میشناسه معرفی کنه
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام ایرانیهایی که در انگلستان هستند و پول در ایران میخواهند را هم مد نظر بگیرید. اگر هم از صرافی استفاده کردید حتما و تاکید میکنم حتما بخواهید پول سفید - یعنی پولی که منشا آن معلوم است یعنی از یک حساب خارج و به حساب شما واریز شده - بفرستند. خیلی اوقات صرافیها با کسانی کار میکنند که پول نقد واریز میکنند در حد ۵۰۰ و ۱۰۰۰ و گاهی ۲۰۰۰ پوند هم معمولا ایرادی پیش نمی آید ولی وقتی صحبت از ۱۵۰۰۰ و ۲۰۰۰۰ هست بانکها بی اندازه حساس هستند و برای پولشویی شمار ا ممکن است جدا اذیت کنند. HSBC و Natwest و کلا بانکهای زیر گروه رویال بانک آو اسکاتلند - ربطی لزوما به اسکاتلند ندارد فقط اسم است و دفتر اصلی آنجاست - جدا مزاحم میشوند خیلی ایراینها حسابشان با مشکل روبرو شده حتی بعضی ۳۰ سال حساب داشتند و هیج ارتباطی کاری هم با ایران ندارند.

اگر شهریه است الان بعضی دانشگاهها سرویسی دارند که پول نقد میگیرند بخواهید پول شهریه را مستقیم به دانشگاه بریزند و بانکها را کلا دور بزنید.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط khazan2541 نمایش پست ها
    الان چطور میشه پول فرستاد همه صرافی ها که بسته اند!؟
    لطفا اگه کسی صرافی مطمئن میشناسه معرفی کنه
    ممنون
    ویرایش توسط susighton : April 18th, 2018 در ساعت 10:08 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت صنعتی

دوستان سلام
    حقیقت ما هم تهران و هم لندن و کنت شرکت داریم و حساب بانکی.
    این یک تبلیغ نیست، صرفا دوستانیکه مشکل انتقال پول دارند با توجه به تعطیلی صرافی ها. می تونن رو کمک من حساب کنن.
    البته پول های کم چون دردسر داره نمیشه. بیشتر هم برای انتقال به ایران می تونم کمک کنم.
    هر کی کمکی خواست پیام بزاره.

ApplyAbroad Superstar

سلام لطفا مکانیسم و جزییات انتقال را هم بنویسید. اگر هم با مقررات انجمن اشکال دارد لطفا پیام خصوصی ممکن است بدهید؟ متشکرم
    نقل قول نوشته اصلی توسط taha_mgh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    حقیقت ما هم تهران و هم لندن و کنت شرکت داریم و حساب بانکی.
    این یک تبلیغ نیست، صرفا دوستانیکه مشکل انتقال پول دارند با توجه به تعطیلی صرافی ها. می تونن رو کمک من حساب کنن.
    البته پول های کم چون دردسر داره نمیشه. بیشتر هم برای انتقال به ایران می تونم کمک کنم.
    هر کی کمکی خواست پیام بزاره.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت صنعتی

دوست عزیزم. کار ساده ای هست. ما هم تو ایران هم تو انگلیس حساب بانکی داریم.
    بعضی وقتا اشخاصی پوند یا یورو دارند در خارج از ایران، انتقال میدن به حساب شرکتمون تو انگلیس، ایران ریال دریافت می کنند. و همینطور برعکس.
    و کارهای زیاد دیگه که دیگه تبلیغ حساب میشه.

ApplyAbroad Superstar

سلام متشکرم. من بیشتر سوالم ناظر بر منشا پول شما در انگلستان است. ایا انتقال پول شما به حساب خریدار پوند از طریق حساب مشخص با منشا مشخص پول است - ساده یعنی از یک بانک به بانک دیکر است و به اصطلاح ما اینجا پول سفید است؟ - یا نقد و واریز نقدی و تحویل نقد و از این دست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط taha_mgh نمایش پست ها
    دوست عزیزم. کار ساده ای هست. ما هم تو ایران هم تو انگلیس حساب بانکی داریم.
    بعضی وقتا اشخاصی پوند یا یورو دارند در خارج از ایران، انتقال میدن به حساب شرکتمون تو انگلیس، ایران ریال دریافت می کنند. و همینطور برعکس.
    و کارهای زیاد دیگه که دیگه تبلیغ حساب میشه.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت صنعتی

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام متشکرم. من بیشتر سوالم ناظر بر منشا پول شما در انگلستان است. ایا انتقال پول شما به حساب خریدار پوند از طریق حساب مشخص با منشا مشخص پول است - ساده یعنی از یک بانک به بانک دیکر است و به اصطلاح ما اینجا پول سفید است؟ - یا نقد و واریز نقدی و تحویل نقد و از این دست؟
    بله 100% از بانک ها هست یا همون پول سفید.
    از طریق شرکت انجام می گیره.

با سلام

کسی از دوستان در منچستر صرافی مطمئن سراغ داره ؟
    برای واریز شهریه و هزینه اقامت
    با سپاس

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای دانشگاه تو انگلیس باید 3000 پوند پیش پرداخت کنم تا نامه پذیرش برام صادر بشه. دانشگاه گفته فقط به یکی از این دو روش (1-bank draft یا 2-directly payment) باید پرداخت صورت بگیره... میشه راهنمایی کنید بهترین راه چیه؟
    آیا دوستم که انگلیس زندگی می کنه نمی تونه برام واریز کنه ؟ (اطلاعاتم در مورد مسایل مالی بین المللی خیلی کمه
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)