صفحه 50 از 56 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 553

موضوع: شهرسازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرسازی

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    من به یه راهنمایی و مشاوره از دوستانی که تجربه دارن میخوام
    لیسانس شهرسازی و ارشد طراحی شهری دارم
    معدل لیسانس 17 وخورده س و ارشد 19.20
    زبانم تقریبا خوبه دوره ی آیلتس رفتم ولی فعلا در آزمونش شرکت نکردم
    2تا مقاله ی همایشی دارم
    برای دکترا میخوام برم یکی از دانشگاه کشورهای اروپایی، بنظر شما شانس پذیرش میتونم داشته باشم؟ حتی اگه ترکیه بخوام برم؟ و اینکه میتونم بورس بگیرم با این شرایط؟ بورس و اشتغال برام خیلی مهمه

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط BKB نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    من به یه راهنمایی و مشاوره از دوستانی که تجربه دارن میخوام
    لیسانس شهرسازی و ارشد طراحی شهری دارم
    معدل لیسانس 17 وخورده س و ارشد 19.20
    زبانم تقریبا خوبه دوره ی آیلتس رفتم ولی فعلا در آزمونش شرکت نکردم
    2تا مقاله ی همایشی دارم
    برای دکترا میخوام برم یکی از دانشگاه کشورهای اروپایی، بنظر شما شانس پذیرش میتونم داشته باشم؟ حتی اگه ترکیه بخوام برم؟ و اینکه میتونم بورس بگیرم با این شرایط؟ بورس و اشتغال برام خیلی مهمه
    دوست عزیز اگر 150 میلیون برای 4 سال خرج زندگی و احیانا شهریه دانشگاه رو داری و توصیه نامه و پروپزال ات اماده است وقت ات رو برای ایلتس هدر نکن چون نمره دلخواه ات رو احتمالا نگیری .اسپانیا و پرتغال برای رشته ما زبان نمی خواد .پرتغال دانشگاه مینهو و کومبریا و اسپانیا دانشگاه بارسلون رشته ما رو دارن و هم انتخاب خوب برای شما.این تجربه خودم هست که بهتون گفتم . موفق باشی

سلام
    من کارشناسی شهرسازی از دانشگاه روزانه گیلان با معدل 16/50 و ارشد طراحی شهری از دانشگاه علم و صنعت با معدل 17/5 دارم.. آیا برای فاند دکترا در آلمان امیدی هست؟ پذیرش چطور؟ هنوز کار خاصی نکردم و اطلاعاتی ندارم.. میتونم تا اونموقع مقاله علمی پژوهشی و اینا بدم و مدرک 2 3 تا نرم افزار بگیرمو
    و اینکه خوندن این رشته ارزش داره در آلمان؟ و بازار کارش چظوره؟
    وضعیت فاند و کار در کشورهای دبگه ی اروپایی چطوره؟
    ویرایش توسط marzieramin : July 24th, 2018 در ساعت 05:29 PM

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنید
    من لیسانس شهرسازی از دانشگاه کردستان با معدل 15.13 و ارشد برنامه ریزی شهری از دانشگاه شیراز با معدل 17.12 هستم سه تا مقاله کنفرانس داخلی و یه علمی پژوهشی و دو سال سابقه تدریس و آیلتس 6.5 دارم، میخوام برای phd کانادا اقدام کنم، به نظرتون شانسی دارم فاقد بگیرم، صمنا من یه دختر یه ساله دارم و همسرم لیسانس صنایع هستن و شغلشونم ازاده

سلام
    یک سوال از دوستان آگاه در زمینه دکترای شهرسازی در خارج از کشور داشتم. شنیدم که در خارج مدرکی تحت عنوان دکتری شهرسازی نیست... دکترای طراحی محیط و این جور عنوان هاست ... یا دکترای طراحی شهری تنها انگلستان داره...اگر اطلاع بدین ممنون خواهم شد...

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنید
    من لیسانس شهرسازی از دانشگاه کردستان با معدل 15.13 و ارشد برنامه ریزی شهری از دانشگاه شیراز با معدل 17.12 هستم سه تا مقاله کنفرانس داخلی و یه علمی پژوهشی و دو سال سابقه تدریس و آیلتس 6.5 دارم، میخوام برای phd کانادا اقدام کنم، به نظرتون شانسی دارم فاقد بگیرم، صمنا من یه دختر یه ساله دارم و همسرم لیسانس صنایع هستن و شغلشونم ازاده
    دکترای کانادا تحت چه عنوانیه؟
    و آیا کانادا دکترای طراحی شهری داره؟
    سپاسگزار میشم اگه راهنمایی ام کنید...

بچه ها ی سوال دارم واسه گرفتن فاند برای رشته های ما حتما باید مقاله داشته باشیم یا نمونه کارمون خیلی باید قوی باشه؟؟؟ مثل فاند گرفتن از دانشگاه های هلند
    جدا از اینکه باقی معیارهامون مثل ایلتس معدل خیلی خوب هس ایا حتما باید مقاله باشه؟؟ مگه اصل پذیرش دانشگاه ها نمونه کار نیس؟؟؟

سلام دوستان من برای انگلیس میخام اقدام کنم و حتما میخام فاند بگیرم چون از پس هزینه ها بر نمیام یه سوال دارم که شانس گرفتن فاند برای دکتری بالاتره یا ارشد دوم . لیسانش لندسکیپ و ارشد طراحی شهری خواندم ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

ApplyAbroad Superstar

سلام فاند کامل برای ارشد خیلی کم است و آنچه که هست هم واقعا رقابتی است. بعضی از دانشگاهها برنامه تخفیف شهریه فقط دارند که تا 30% شهریه میرسد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa716541 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای انگلیس میخام اقدام کنم و حتما میخام فاند بگیرم چون از پس هزینه ها بر نمیام یه سوال دارم که شانس گرفتن فاند برای دکتری بالاتره یا ارشد دوم . لیسانش لندسکیپ و ارشد طراحی شهری خواندم ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام من 2 سال دیگه لیسانس شهر سازی ام رو میگیرم و فوق یا مستقیم دکترا میخوام برای کانادا و امریکا اقدام بکنم .میخواستم بدونم برای فوق و دکترا دقیقا چه رشته هایی رو میتونم اپلای بکنم؟ (به جز طراحی شهری و برنامه ریزی شهری)
    سایتی هست که بشه مقایسه کرد با لیسانس شهرسازی چی میشه خوند؟
    لیست دانشگاه هایی شهرسازی دارند رو چه سایتی داره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)