صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 108 , از مجموع 108

موضوع: کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد شهر قدس - مهندسی نرم افزار ( کارشناسی ارشد )

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هس

سلام ببخشید میتونم ازتون یه چند تا سوال بپرسم ؟
    من الان دارم کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار تو دانشگاه ازاد شهر قدس میخونم و در حال حاضر مشغول پایان نامه و سمینار هستم و قصد دارم برای دکترا تو این دانشگاه رشته Data Mining ثبت نام بکنم و برنامه ریزی 3 یا 4 ساله کردم که بعد از پایان نامه و سربازیم حداکثر 2 تا مقاله ISI داشته باشم . . .
    خواستم بپرسم چطوری میتونم از دانشگاه فاند بگیرم ؟
    ممنون میشم سوال من رو جواب بدید . . .

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هستند

سلام
    من به تازگی نامه پذیرش از دانشگاه unb دریافت کردم. میخواستم بپرسم هزینه زندگی به طور متوسط ماهیانه چقدر میشه تو این شهر؟ البته من فردریکتون قبول شدم.
    تو نامه پذیرش من نوشته که تا دوماهه بعد باید مدارک رسمی نمره آیلتس و جیمت و مدارک دانشگاهیمو براشون بفرستم. میخواستم بپرسم برای ویزا باید اول این مدارک رو به دانشگاه بفرستم و منتظر یه نامه دیگه بشم یا اینکه با همین نامه هم میشه برای ویزا اقدام کرد؟
    از لحاظ کار پاره وقت چطوره؟ میشه بخشی از هزینه ها رو با کار پاره وقت جبران کرد؟

سلام
    هزینه اجاره خونه تکی حدود 600 تا 800 دلاره (با هم خونه ای 300 تا 400). اگر متاهل هستید یه خونه مخصوص هست برای متاهلین هست Maggie house حدود 900 دلاره اجارش.
    بهتره برای ویزا، نامه پذیرشتون بدون شرایط نمره ایلتس و جیمت باشه ولی الان بخاطر ویروس کرونا قبول میکنند دیرتر هم بفرستید.
    نامه پذیرش دوباره نیاز به امضای graduate coordinator و supervisor هم داره که الان دانشگاه بسته هست و همه کارها انلاینه (دانشجوها اجازه ندارند داخل دانشگاه برند بخاطر ویروس کرونا، ولی جواب ایمیل میدند).
    کار پاره وقت تیم هورتون و والمارت و کاستکو هفته ای 20 ساعت (ساعتی 15 تا 24 دلار بستگی به نوع کار).
    موفق و سلامت باشید

Junior Member

درود بر شما، وقت بخیر
    هفته گذشته نامه پذیرش برای دوره دکترا از UNB در رشته برق دریافت کردم (Fredericton). نامه کمک هزینه مالی 21000 دلار و یک نامه دیگه برای پوشش دادن تفاوت هزینه تحصیلی دانشجوهای بین المللی که 1854 دلار است. الان می خوام برای ویزا اقدام کنم فقط یک سوال در مورد ارسال ریز نمرات داشتم. تو نامه پذیرش این را نوشته:

Certificate of Acceptance
    I am pleased to inform you that you have been accepted by the School of Graduate studies.
    PhD, GAU, Type of attendance,…
    Remarks: Program will be activated after official transcripts showing completion of previous studies are received by the school of Graduate Studies.
    در مورد این نکته ایمیل زدم و این جواب را گرفتم:
    “We now require official transcripts for all previous institutions. This must be done before you can register for classes, so you can bring sealed hard copies when you come, or have sealed copies mailed to us now. Alternatively, you can your university’s registrar’s office email me digital copies directly and we can accept that as official as well.”
    برای اطمینان می پرسم آیا الان می تونم برای ویزا اقدام کنم و وقتی آمدم ریز نمراتم را بیارم؟ یا الان بفرستم و بعد درخواست یک نامه جدید بکنم؟
    از راهنماییتون سپاسگزارم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک بسیار و فراوان بابت پذیرش و فاند. امید که در تمام دوره به همین شکل موفق باشید

با توجه به سخت گیریهای احتمالی و به خصوص طولانی و پرهزینه بودن پروسه دریافت ویزا پیشنهاد میکنم این خواسته دانشگاه را برآورده و با دریافت نامه بدون توضیحات و شروط در شرایط شست و رفته تری برای ویزا اقدام بفرمایید.

خیلی از دیدن خبر موفقیتان خوشحال شدم. امیدوارم دوستان بسیاری هم به زودی از این اخبار در انجمن به مشارکت بگذارند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shgh2019 نمایش پست ها
    درود بر شما، وقت بخیر
    هفته گذشته نامه پذیرش برای دوره دکترا از UNB در رشته برق دریافت کردم (Fredericton). نامه کمک هزینه مالی 21000 دلار و یک نامه دیگه برای پوشش دادن تفاوت هزینه تحصیلی دانشجوهای بین المللی که 1854 دلار است. الان می خوام برای ویزا اقدام کنم فقط یک سوال در مورد ارسال ریز نمرات داشتم. تو نامه پذیرش این را نوشته:

Certificate of Acceptance
    I am pleased to inform you that you have been accepted by the School of Graduate studies.
    PhD, GAU, Type of attendance,…
    Remarks: Program will be activated after official transcripts showing completion of previous studies are received by the school of Graduate Studies.
    در مورد این نکته ایمیل زدم و این جواب را گرفتم:
    “We now require official transcripts for all previous institutions. This must be done before you can register for classes, so you can bring sealed hard copies when you come, or have sealed copies mailed to us now. Alternatively, you can your university’s registrar’s office email me digital copies directly and we can accept that as official as well.”
    برای اطمینان می پرسم آیا الان می تونم برای ویزا اقدام کنم و وقتی آمدم ریز نمراتم را بیارم؟ یا الان بفرستم و بعد درخواست یک نامه جدید بکنم؟
    از راهنماییتون سپاسگزارم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تبریک بسیار و فراوان بابت پذیرش و فاند. امید که در تمام دوره به همین شکل موفق باشید

با توجه به سخت گیریهای احتمالی و به خصوص طولانی و پرهزینه بودن پروسه دریافت ویزا پیشنهاد میکنم این خواسته دانشگاه را برآورده و با دریافت نامه بدون توضیحات و شروط در شرایط شست و رفته تری برای ویزا اقدام بفرمایید.

خیلی از دیدن خبر موفقیتان خوشحال شدم. امیدوارم دوستان بسیاری هم به زودی از این اخبار در انجمن به مشارکت بگذارند.

پایدار باشید
    از لطف و راهنماییتون بسیار سپاسگزارم
    بله حتماً همانطور گه گفتید ریز نمرات را اول ارسال می کنم و درخواست نامه جدید از دانشکده تحصیلات تکمیلی می کنم. یک سوال دیگه داشتم در مورد ارسال ریزنمرات و دانشنامه:
    من در حال حاضر هنگ کنگ هستم و به نظرتون بهتره مدارک را بفرستم ایران و از ایران برام بفرستن کانادا یا از همین جا ارسال کنم براشون؟ (تو نامه پذیرش آدرس ایران را نوشته.)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shgh2019 نمایش پست ها
    از لطف و راهنماییتون بسیار سپاسگزارم
    بله حتماً همانطور گه گفتید ریز نمرات را اول ارسال می کنم و درخواست نامه جدید از دانشکده تحصیلات تکمیلی می کنم. یک سوال دیگه داشتم در مورد ارسال ریزنمرات و دانشنامه:
    من در حال حاضر هنگ کنگ هستم و به نظرتون بهتره مدارک را بفرستم ایران و از ایران برام بفرستن کانادا یا از همین جا ارسال کنم براشون؟ (تو نامه پذیرش آدرس ایران را نوشته.)
    سلام مجدد دوست عزیز خواهش میکنم کار مهمی نبود.

از دید من بهترین از همه جهت این است که از دانشگاه هنگ کنگی بخواهید مستقیم ایمیل کنند. خوشبختانه طرف کانادائی این امکان را برای شما بازگذاشته است.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

درود بر شما، وقت بخیر
    از دوستان کسی الان در شهر فردریکتون هست من چند تا سوال در مورد خوابگاه و گرفتن خونه و راهنمایی در مورد شهر داشتم. ویزای دانشجویی دارم و می خوام برای سپتامبر به فردریکتون بیام.
    از لطف تون سپاسگزار هستم.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)