صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 108

موضوع: کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هستند

سلااام، من دنبال هم خانه‌ای تو New Brunswick fredericton هستم احتمالا برای Jan 2015. فقط خوروپف نکنه :پی

Junior Member

منم برای فال 2015 میخوام اپلای کنم، ولی هنوز سابمیت نکردم، حداقل شرایط پذیرشو دارم، فقط نمیدونم شانسم چقدره.
    اگر امکانش هست لطف کنید بگید شرایط پذیرشتون چی بوده و در برای چه رشته ای ادمیشن گرفتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Grb_co7 نمایش پست ها
    سلااام، من دنبال هم خانه‌ای تو New Brunswick fredericton هستم احتمالا برای Jan 2015. فقط خوروپف نکنه :پی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan8 نمایش پست ها
    منم برای فال 2015 میخوام اپلای کنم، ولی هنوز سابمیت نکردم، حداقل شرایط پذیرشو دارم، فقط نمیدونم شانسم چقدره.
    اگر امکانش هست لطف کنید بگید شرایط پذیرشتون چی بوده و در برای چه رشته ای ادمیشن گرفتین؟
    سلام، تافل 95 معدل 16.5 و 2 تا مقاله، رشته computer science تو fredericton برای ارشد

Junior Member

سلام من به یکی از اساتید این دانشگاه ایمیل دادم ولی هنوز اپلای نکردم بعد ایمیل اومده که پنج شنبه مصاحبه داشته باشم می خواستم از کسایی که از این دانشگاه پذیرش گرفتن راجع به محتوی و راهنمایی در مورد این مصاحبه بپرسم و اینکه یک مقدار عجیب نیست الان مصاحبه چون من هنوز اپلای نکردم ؟ راستی زمانش رو 9 ADT گفتن به وقت تهران میدونید چه جوری میشه ؟

Hi

Do you think is it possible toapply for computer science departmant with gpa is nearly 2.7
    Some of the head of research group is Iranian in computer department,,are Persiandovyou ha ea experience to email to them and answeris it possible to accept for some programming research in this university

Please share your experience and knowledge about this university

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

سلام. دوستان میشه لطفا راهنمایی بفرمایید:

1- نمیدونم چرا نمی تونم ددلاین اپلای این دانشگاه رو پیدا کنم! میشه بفرمایید ددلاین واسه ترم پاییز کی هستش؟
    2- این Test of Written English (TWE) برای مدرک زبان جریانش چیه؟ در بخش English language proficiency در کنار تافل 80 نوشته که:

Internet Based TOEFL (Minimum score of 80) including the Test of Written English - TWE (minimum score of 25)

سپاس فراوان
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    سلام. دوستان میشه لطفا راهنمایی بفرمایید:

1- نمیدونم چرا نمی تونم ددلاین اپلای این دانشگاه رو پیدا کنم! میشه بفرمایید ددلاین واسه ترم پاییز کی هستش؟
    2- این Test of Written English (TWE) برای مدرک زبان جریانش چیه؟ در بخش English language proficiency در کنار تافل 80 نوشته که:

Internet Based TOEFL (Minimum score of 80) including the Test of Written English - TWE (minimum score of 25)

سپاس فراوان
    سلام

TWE یک ازمون اختصاصی مربوط به مهارت Writing هست که البته معمولا اون رو همزمان با TOEFL درخواست نمی کنند...!

براتون آرزوی موفقیت دارم

ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺗﻮﻱ اﻳﻦ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﻫﺴﺘﻦ ﻳﻪ ﻛﻢ اﺯ ﻣﺤﻴﻄ و ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﺑﮕﻦ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ. ﻣﻦ اﺯ ﻳﻚ اﺳﺘﺎﺩ ﺑﺮاي ﺩﻛﺘﺮا ﺟﻮاﺏ ﻣﺜﺒﺖ ﮔﺮﻓﺘﻢ و اﭘﻼﻱ ﻫﻢ ﻛﺮﺩﻡ. اﻭﻣﺪﻥ ﺑﻪ اﻳﻦ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺑﻘﻴﻪ ﻫﻢ ﺗﻮﺻﻴﻪ ﻣﻴﻜﻨﻴﺪ ﻳﺎ ﺧﻴﺮ?

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

امیدوارم مدیران محترم این پست رو پاک نکنند چون من تاپیک دیگه ای ندیدم که اختصاصی برای این(Test of Written English) TWE باشه. و چون بعد از این همه مدت اینجا تنها دانشگاهیه که دیدم از این TWE نام برده (و خودم هم شخصا از این TWE نشنیده بودم )فکر میکنم اینجا بهترین جا باشه که یه سری توضیحات بدم و نظر دوستان رو بدونم:

من ایمیل زدم به منشی دپارتمان برق و پرسیدم جریان این TWE که همراه تافل خواسته شده چیه. جوابش:

Thank you for your enquiry. I can certainly understand the confusion surrounding the TWE score. However, please be assured, there is no additional testing required. The TOEFL testing already includes the TWE score. It’s not a separate test nor do you have do anything else.

که چون بازم ابهام داشتم بیشتر ازش پرسیدم. که اینو جواب داد:

Please refer to the following website for more information on the English testing (http://www.unb.ca/gradstudies/admiss...rnational.html).

However, the highlighted portion means the TOEFL includes (or including) the TWE testing. It’s not something you have to worry about-it’s part of the testing.

The normal method for demonstrating English competence is through completion of:
    --the ‘paper-based’ Test of English as a Foreign Language — TOEFL (minimum score of 550), including the Test of Written English — TWE (minimum score 4.0).
    --the ‘computer based’ TOEFL (minimum score 213) including the Test of Written English — TWE (minimum score of 4.0)
    --the ‘Internet Based’ TOEFL (Minimum score of 80) including the Test of Written English - TWE (minimum score of 25).

اینجوری که منشی میگه TWE جزئی از خود تافل هستش و نیازی نیست کار خاصی انجام بشه یا آزمونی داده بشه. فقط پس نمیفهمم پس چرا همراه تافل با کلمه including به TWE اشاره کرده!(اگر جزئی از خود تافل هستش و نه یک امتحان جدا پس چرا تاکید کرده روش؟! ) و دیگه اینکه واسش مینیمم هم تعریف کرده! توی ریپوت تافل خود نمره اصلی و نمرات زیربخش ها اعلام میشه، دیگه چیزی به اسم TWE توی نتیجه آزمون دیده نمیشه که،درسته؟ پس این TWE چیه؟
    دوستان نظر یا تجربه ای ندارند؟ من که همچنان ساکن کوچه ی حیرانی ام !

FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    امیدوارم مدیران محترم این پست رو پاک نکنند چون من تاپیک دیگه ای ندیدم که اختصاصی برای این(Test of Written English) TWE باشه. و چون بعد از این همه مدت اینجا تنها دانشگاهیه که دیدم از این TWE نام برده (و خودم هم شخصا از این TWE نشنیده بودم )فکر میکنم اینجا بهترین جا باشه که یه سری توضیحات بدم و نظر دوستان رو بدونم:

من ایمیل زدم به منشی دپارتمان برق و پرسیدم جریان این TWE که همراه تافل خواسته شده چیه. جوابش:

Thank you for your enquiry. I can certainly understand the confusion surrounding the TWE score. However, please be assured, there is no additional testing required. The TOEFL testing already includes the TWE score. It’s not a separate test nor do you have do anything else.

که چون بازم ابهام داشتم بیشتر ازش پرسیدم. که اینو جواب داد:

Please refer to the following website for more information on the English testing (http://www.unb.ca/gradstudies/admiss...rnational.html).

However, the highlighted portion means the TOEFL includes (or including) the TWE testing. It’s not something you have to worry about-it’s part of the testing.

The normal method for demonstrating English competence is through completion of:
    --the ‘paper-based’ Test of English as a Foreign Language — TOEFL (minimum score of 550), including the Test of Written English — TWE (minimum score 4.0).
    --the ‘computer based’ TOEFL (minimum score 213) including the Test of Written English — TWE (minimum score of 4.0)
    --the ‘Internet Based’ TOEFL (Minimum score of 80) including the Test of Written English - TWE (minimum score of 25).

اینجوری که منشی میگه TWE جزئی از خود تافل هستش و نیازی نیست کار خاصی انجام بشه یا آزمونی داده بشه. فقط پس نمیفهمم پس چرا همراه تافل با کلمه including به TWE اشاره کرده!(اگر جزئی از خود تافل هستش و نه یک امتحان جدا پس چرا تاکید کرده روش؟! ) و دیگه اینکه واسش مینیمم هم تعریف کرده! توی ریپوت تافل خود نمره اصلی و نمرات زیربخش ها اعلام میشه، دیگه چیزی به اسم TWE توی نتیجه آزمون دیده نمیشه که،درسته؟ پس این TWE چیه؟
    دوستان نظر یا تجربه ای ندارند؟ من که همچنان ساکن کوچه ی حیرانی ام !

این پست به سختی با این انجمن مرتبط هست با این حال حذفش نمی کنم برای مدتی
    راجع به TWE هم باید توضیح بدهم که این بخش مربوط به شیوه قدیمی تافل هست (paper-based) که نمره اش به صورت جداگانه در کارنامه ثبت می شد (نمره تافل از میانگین سه مهارت دیگر آزمون محاسبه می شد)
    در سیستم فعلی تافل دیگه جداگانه ثبت نمیشه و نمره تافل هم میانگین هر چهار مهارت هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)