صفحه 234 از 337 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244284334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 3368

موضوع: آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام
    من ورودي 89 ارشد بودم. مي خواستم بدونم امكانش هست مدرك كارشناسي رو بخرم و براي مدرك ارشد گواهي اشتغال (دو سال) ارائه بدم!!
    چون مدرك ارشد خيلي گرونتر از كارشناسيه به نظر مي رسه اجازه همچين كاري ندن!
    كسي در اين رابطه اطلاعي داره؟

بسيار ممنون

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_444 نمایش پست ها
    سلام
    من ورودي 89 ارشد بودم. مي خواستم بدونم امكانش هست مدرك كارشناسي رو بخرم و براي مدرك ارشد گواهي اشتغال (دو سال) ارائه بدم!!
    چون مدرك ارشد خيلي گرونتر از كارشناسيه به نظر مي رسه اجازه همچين كاري ندن!
    كسي در اين رابطه اطلاعي داره؟

بسيار ممنون
    سلام،
    نه دوست عزیز، مطابق قانون سابقه کار اول باید برای ادای تعهد خدمت مقطع پایین تر و بعد برای مقطع بالاتر استفاده بشه بنابراین نمی تونید مدرک کارشناسی با پول و مدرک ارشد با سابقه کار آزاد کنید.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام،
    نه دوست عزیز، مطابق قانون سابقه کار اول باید برای ادای تعهد خدمت مقطع پایین تر و بعد برای مقطع بالاتر استفاده بشه بنابراین نمی تونید مدرک کارشناسی با پول و مدرک ارشد با سابقه کار آزاد کنید.
    ممنون از جوابتون.
    يكجا از يه نفر شنيدم كه اگر تاريخ اشتغال از بعد از خريد مدرك كارشناسي باشه،‌ ميشه از اون براي آزاد سازي مدرك ارشد استفاده كرد.
    يعني اگه من الان يك سال سابقه كارم رو به دانشگاه كارشناسيم ارائه كنم و 3 سال باقيماندش رو بخرم، بعد از اون يك سال برم سر كار، اون وقت اين يك سال آخري براي پوشش دادن نصف هزينه ارشدم به كار مياد يا نه؟ منطقا كه بايد امكان پذير باشه.
    البته من از دانشگاهم خواهم پرسيد و نتيجش رو اينجا ميگم...

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_444 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.
    يكجا از يه نفر شنيدم كه اگر تاريخ اشتغال از بعد از خريد مدرك كارشناسي باشه،‌ ميشه از اون براي آزاد سازي مدرك ارشد استفاده كرد.
    يعني اگه من الان يك سال سابقه كارم رو به دانشگاه كارشناسيم ارائه كنم و 3 سال باقيماندش رو بخرم، بعد از اون يك سال برم سر كار، اون وقت اين يك سال آخري براي پوشش دادن نصف هزينه ارشدم به كار مياد يا نه؟ منطقا كه بايد امكان پذير باشه.
    البته من از دانشگاهم خواهم پرسيد و نتيجش رو اينجا ميگم...
    بله، به نظر منم منطقا اگر شروع اشتغال بعد از خرید مدرک باشه باید بشه ازش برای ارشد استفاده کرد. به نظر منم بهتره از خود دانشگاه بپرسید تا مطمئن باشید.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

نقل قول نوشته اصلی توسط QUPHAS نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مدت شش ماهی که منتطر نامه ی عدم کاریابی هستیم اگر برای تحصیل از کشور خارج بشیم مشکلی برای آزاد کردن پیش نمی یاد؟ چون تا جایی که من میدونم صرفاً باید بریم اداره کار و بعد دانشگاه مورد نطر که بعید میدونم استعلامی در این مورد انجام بدن! درسته؟
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    سلام
    خودتون باید شخصن برید اداره کار نامه کاریابی رو بدین دستشون! یکی اونجا نشسته تشخیص بده خودت اومدی کاراتو انجام بدی و ایران هستی یا نه!
    ممنون از جوابتون. خوب بالاخره شاید یکی نتونه خودش بیاد!!!! از نظر قانونی وکیلش باید بتونه کاراش رو انجام بده! درسته؟ در مورد ملیت هم که از روی مدارک باید تشخیص بدن نه قیافه!

سلام
    من یه هفته دیگه پایان خدمت تو دستمه 1 تیر.
    لیسانس که آزاد بودم و ارشدم رو از دانشگاه دولتی بیشتر از یکسال میشه که فارغ شدم.
    با توجه به اینکه ددلاینا بین ژانویه و مارچ هست به نظرتون برم کاریابی؟
    و گر نه نظرتون چیه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط JabbarSing نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس که آزاد بودم و ارشدم رو از دانشگاه دولتی بیشتر از یکسال میشه که فارغ شدم.
    و گر نه نظرتون چیه؟
    ممنون
    سلام
    به کاریابی میرسین سریعتر برین ثبت نام کنین 6 ماه بعدش نامه عدم کاریابی دستته. تازه میتونی صحبت کنی تاریخ ثبت نام کاریابیو تغییر میدن زودترم ممکنه کارت راه بیافته.
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط QUPHAS نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. خوب بالاخره شاید یکی نتونه خودش بیاد!!!! از نظر قانونی وکیلش باید بتونه کاراش رو انجام بده! درسته؟ در مورد ملیت هم که از روی مدارک باید تشخیص بدن نه قیافه!
    دوست عزیز، ایران بودنتون نه ایرانی بودنتون! خب کلن پروسه ازاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی بدلیل همین صفر کردن هزینه ها دردسرهای خاص خودشو داره! شما اونجا با ادمهایی باید سروکله بزنی که حرف حساب و منطق رو خیلی دیر و یا شاید کلن درک نمیکنن! من رفته بودم با دستای خودم مدارکو دادم به اقاهه! دو ساعت داره منو با عکس شناسنامه،عکس گواهی موقت دانشگاه! عکس کارت ملی و در نهایت خودم به تنهایی مطابقت میده و تهشم میگه خب اصن مگه میشه تو با فلان مدرک کار پیدا نکرده باشی تو این یه سال! خوب راهی پیدا کردین واسه ازاد کردن مدرکتون!
    بعد حالا شما وکیل بفرستی واست کاراتو انجام بده؟ خودش اصن سوژست واسه اینا!
    حالا شما امتحان کنین 2 حالت داره یا میدن دستش نامه رو و حل میشه کارتون! یا نمیدن دستش و میگن نمیشه و متوجه میشن شما ایران نیستی و کلن دیگه نمیتونی از طریق کاریابی ازاد کنی!
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط JabbarSing نمایش پست ها
    سلام
    و گر نه نظرتون چیه؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    سلام
    به کاریابی میرسین سریعتر برین ثبت نام کنین 6 ماه بعدش نامه عدم کاریابی دستته. تازه میتونی صحبت کنی تاریخ ثبت نام کاریابیو تغییر میدن زودترم ممکنه کارت راه بیافته.
    سلام
    البته ایشون نمی تونن که با صحبت کردن و زودتر زدن تاریخ ثبت نام در کاریابی کارشون رو زودتر راه بندازن، چون تازه هفته دیگه خدمتشون تموم میشه و اگر حتی کاریابی هم قبول کنه که زودتر از پایان خدمت زمان ثبت نام رو بزنه (که البته تخلف هم کرده) در مراحل بعدی برای شما این امر دردسر میشه و مدارکتون رو آزاد نمیکنن، چون واضحه که تاریخ ثبت نام قبل از پایان خدمت بوده. ضمنا اگر 6 ماه بعد از پایان خدمت در کاریابی ثبت نام کنید بهتره چون در اون صورت زمانی که 6 ماه کاریابی تموم میشه شرط گذشت 1 سال از خدمت هم برآورده شده و بقیه مراحل تا آزادسازی کامل بدون معطلی انجام میشه.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    سلام
    البته ایشون نمی تونن که با صحبت کردن و زودتر زدن تاریخ ثبت نام در کاریابی کارشون رو زودتر راه بندازن، چون تازه هفته دیگه خدمتشون تموم میشه و اگر حتی کاریابی هم قبول کنه که زودتر از پایان خدمت زمان ثبت نام رو بزنه (که البته تخلف هم کرده) در مراحل بعدی برای شما این امر دردسر میشه و مدارکتون رو آزاد نمیکنن، چون واضحه که تاریخ ثبت نام قبل از پایان خدمت بوده. ضمنا اگر 6 ماه بعد از پایان خدمت در کاریابی ثبت نام کنید بهتره چون در اون صورت زمانی که 6 ماه کاریابی تموم میشه شرط گذشت 1 سال از خدمت هم برآورده شده و بقیه مراحل تا آزادسازی کامل بدون معطلی انجام میشه.
    ممنون از هر دو دوست گرامی
    حالا با توجه به این شرایط فکر کنم نظر دوم بهتره چون اینا همین جوری دنبال بهانه ان.
    لطفا بگین اگه پولی بخای آزاد کنی مدرک و هر وقت بخای امکان پذیره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)