نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 588 از 625 نخستنخست ... 88488538578579580581582583584585586587588589590591592593594595596597598 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,871 تا 5,880 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا امریه سربازی بعنوان سابقه کاری محسوب می شود؟ روال اثباتش به چه صورت است؟
    من توی سایت مهاجرت این رو دیدم
    Permanent qualified worker: How many months or years of full-time professional experience, including military service, have you completed during the last five years?
    به نظر میاد سربازی هم جز سابقه به حساب میاد
    از دوستان کسی اطلاع دقیق داره؟

Junior Member

سلام دوستان من مشکل عجیبی با سابقه کارم دارم.

یه کم پیچیده هست.شبیه مسایل ریاضی میشه.

از فروردین 1387 تا کنون برای من بیمه رد شده دقیقا بعد از لیسانسم.

در این مدت که 8 سال میشه، 5 سال اول در شرکت A و 3 سال بعد در شرکت B بیمه رد شده.

حالا شرکتهای C و D هم هستند که برام در بعضی از ماهها همزمان با شرکتهای A و B بیمه رد کردن.

یعنی شده در بعضی ماهها هر چهار شرکت A و B و C و D برام بیمه رد کردن.

الان من به شرکتهای C و D دسترسی ندارم ازشون نامه گواهی کار بگیرم و در سایت مون پروجکت سوابق A و B رو وارد کردم.

از شرکتهای A و B میتونم نامه بگیرم.

الان تکلیف چیه؟ اگر و قطعا از اداره بیمه استعلام بشه برای سفارت همه سوابق بیمه من مشخص میشه و من احتمالا متخلف میشم چرا سوابق شرکتهای C و D رو در سایت وارد نکردم و ار همه مهمتر چه طور با میزان ساعت کارکرد 44 در هفته در هر یک از شرکتهای A و B تونستم همزمان در شرکتهای C و D هم کار کنم و احتمالا اینم تخلف دوم هست.

الان راه حل چیه؟ این نامه ای که از اداره بیمه میگیریم و توش سوابق بیمه هست میشه سوابق شرکتهای C و D رو نیارم چون اصلا بهشون احتیاجی ندارم؟

باید همه سوابق بیمه ای رو برای هر چهار شرکت A و B و C و D در سایت وارد کنم با اینکه نمیتونم از C و D نامه بگیرم؟

یا اینکه اداره مهاجرت با اینها کاری نداره و براش مهمه من 48 ماه کار کرده باشم که این 48 ماه در لیست بیمه من موجود باشه و نامه از اون شرکتها هم ضمیمه شده باشه و کاری به سوابق بیمه ای دیگم نداره؟

متشکرم

Junior Member

در حالتی که خودم عضو هیات مدیره و سهامدار شرکت باشم و در پروژه های شرکت خودم کار کنم باید حتما بگم خودم کارفرما هستم و اگر نگم چی میشه؟ مدیر عامل و رییس شرکت شخص دیگه ای هست و من نیستم. اداره مهاجرت از کجا متوجه میشه خودم کارفرما هستم؟

Junior Member

سابقه کار همزمان با تحصیل در مقطع ارشد و دکترا حساب میشه یا نه؟

آیا باید در سایت اعلام کنم همزمان با تحصیل کار میکردم یا نه؟

Junior Member

برادر من دو امتیاز کم داره....تاریخ امتحان ایلس اش بعد سابمیت است..
    .می تونیم الان نمی ره ایلس رو تخمینی بزنیم تا ماه بعد امتحان بده....مدارک زبان رو اصافه کنیم.....ترجمه مدرک تحصلی رو باید اسکن کنیم و ضمیمه مدارک برای وقتی که می خواهیم سابمیت بکنیم یا نه بعد که سابمیت و پرداخت رو انجام دادیم افسر میگه بفرستیم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinjon نمایش پست ها
    برادر من دو امتیاز کم داره....تاریخ امتحان ایلس اش بعد سابمیت است..
    .می تونیم الان نمی ره ایلس رو تخمینی بزنیم تا ماه بعد امتحان بده....مدارک زبان رو اصافه کنیم.....ترجمه مدرک تحصلی رو باید اسکن کنیم و ضمیمه مدارک برای وقتی که می خواهیم سابمیت بکنیم یا نه بعد که سابمیت و پرداخت رو انجام دادیم افسر میگه بفرستیم؟؟؟
    در این خصوص اطلاعا دقیقی وجود نداره
    بعضی از دوستان میگن میشه و بعضی میگن نمیشه، قبلا این امکان بود و در ثبت نام آنلاین هنوز به صورت شفاف مشخص نیست. من به اداره مهاجرت در این خصوص نامه زدم جواب بدن حتما اعلام می کنم.

باسلام لطفا راهنمایی بفرمایید
    بنده متاهلم و امتیازم بدون مدرک زبان 62 میشه برای اسکیل ورکر کبک.اما متاسفانه با توجه به تعطیلی تابستان دانشگاهمان هنوز مدارک تحصیلی رو آزاد نکردم(سراسری بودم).حالا باتوجه به اینکه مدارکم آزاد و ترجمه نیستند و باتوجه به اینکه آخرمرداد مجدد سایت باز میشه من امکان ساخت اکانت و ایجاد پروفایل دارم یا که خیر و باید حتما مدارک ترجمه باشن؟؟؟؟؟ ممنونم
    کلا ترجمه مدارک در چه مرحله ای الزامیست؟
    1.ابتدای ایجاد اکانت؟
    2.هنگام سابمیت؟
    3.یا؟
    باتشکر و ببخشید سوالم شاید ابتدایی بوده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط kharazian نمایش پست ها
    در این خصوص اطلاعا دقیقی وجود نداره
    بعضی از دوستان میگن میشه و بعضی میگن نمیشه، قبلا این امکان بود و در ثبت نام آنلاین هنوز به صورت شفاف مشخص نیست. من به اداره مهاجرت در این خصوص نامه زدم جواب بدن حتما اعلام می کنم.
    این جواب سایت مهاجرت

Madame,
    Monsieur,

En réponse à votre courriel, nous vous informons que si vous avez déjà créé votre compte dans Mon projet Québec dans le cadre duprogramme régulier des travailleurs qualifiés, vous pouvez mettre à jour votre demande ou y apporter certaines modifications aussi longtemps que vous n'aurez pas soumise celle-ci.
    Vous pourrez soumettre votre demande à compter du 13 juin prochain uniquement. En effet, la nouvelle période de réception des demandes d'immigration se fera entre le 13 et le 20 juin prochain. Le Ministère acceptera alors 5 000 demandes.
    Une fois votre demande soumise, vous ne pourrez plus y apporter de modifications avant de recevoir une invitation de notre part. Pour ce faire, nous déposerons un message dans votre boîte de messagerie de Mon projet Québec qui vous confirmera que vous pouvez apporter des modifications dans votre demande en ligne, le cas échéant.
    Prenez note que seules les modifications suivantes pourront alors être faites dans votre demande en ligne :
    · Ajouter ou retirer une personne à charge;
    · Ajouter de nouveaux renseignements sur les diplômes obtenus avant la date de soumission;
    · Ajouter de nouveaux renseignements sur l'expérience professionnelle que vous aurez acquise avant la date de soumission;
    · Ajouter de nouveaux renseignements sur votre séjour au Québec;
    · Ajouter les résultats obtenus à un ou à des tests de connaissances linguistiques;
    · Modifier l'information sur les membres de votre famille qui résident au Québec.

Pour toute autre question, nous vous vous invitons à consulter la Foire aux questions ainsi que la section Dernière heure de Mon projet Québec qui sont régulièrement mise à jour.
    Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec.

Recevez, Madame, Monsieur, nos salutations distinguées.

N.Yapélé
    Direction des services à la clientèle
    Ministère de l'Immigration, de la Diversité et de l'Inclusion
    Région de Montréal : 514 864-9191
    Ailleurs au Québec (sans frais) : 1 877 864-9191
    De l'extérieur du Québec : + 1 514 864-9191

به نظرم واضح اعلام نکرده در صورتیکه از امتیاز زبان استفاده میکنی میشه مدرک را بعدا اضافه کرد یا نه (نظر من اینه که با توجه به اینکه اطلاعات مدرک زبان را میخواد در صورت استفاده از امتیاز زبان باید مدرک ارائه بشه)
    طبق نظر اداره مهاجرت لیست مدارک مورد نیاز برای فرد متقاضی ارسال میشه و زبان نیز جزء چیزهایی که میشه اضافه کرد (شاید باید امتیاز لازم را داشته باشی و بعد بتونی مدرک زبان هم اضافه کنی)
    فکر کنم همه چیز به نظر اداره مهاجرت بستگی داره، اما با توجه به اینکه با نرم افزار آنلاین چک کردم و امتیاز استخدام پذیری وارد کردم و نتیجه این شد که واجد شرایط نیستم به کسی پیشنهاد نمی کنم با امتیاز استخدام پذیری تشکیل پرونده بده

سلام و خسته نباشید
    من اکانتم را ایجاد کردم و پروفایل رو هم درست کردم. شرایطم و میگم خدمتتون .فقط چندتا سوال دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1- سن 39 سال (8 امتیاز)
    2- مدرک دانشگاهی- کارشناسی 10 امتیاز) - رشته مترجمی زبان (12 امتیاز)
    3- مدارک فنی و حرفه ای - مدارک کامپیوتر (Office) دارم ولی تو پروفایلم ننوشتم
    4- تجربه کاری - سابقه کاری تقریبا 7 سال دارم - سه سال آخر بهطور پیوسته بوده ولی قبلش هر یک یا دو سال مثلا دو یا سه ماه بیمه فاصله افتاده است (8 امتیاز)
    5- زبان انگلیسی الان دارم کلاس های آیلتس رو میرم و بدون آمادگی یه سمپل دادم که 5 شدم ولی مدرک آیلتس ندارم- تا اکتبر میخوام امتحان بدم که فک نکنم کمتر از 6 بشم (فعلا امتیاز زبان رو برای خودم حساب نمیکنم چون مدرک ندارم)
    6- زبان فرانسه هم هنوز شروع نکردم
    تا اینجا طبق محاسبات خودم 38 امتیاز دارم به اضافه یک امتیاز تمکن مالی میشم 39
    سوال من این هست که : شوهرخواهر من الان کبک اقامت داره و از اونجا اقدام کرده برای خواهرم که بره (البته هنوز هیچ خبری ندادن) لازم به توضیح هست که بگم شوهرخواهرم قبل از ازدواج اقدام کرده بود برای مهاجرت و کاراش انجام شده بود، زمانی که با خواهرم نامزد کردبه مدت 4 ماه رفت PR شو گرفت و برگشت و بعد ازدواجشون رو رسما ثبت کردن که بعدا به مشکلی نخوره و الان دوباره رفته و از اونجا اقدام کرده و مدارک ازدواج و خواهرم رو داده چون گفت از اونجا پروسه سریعتر انجام میشه تا بخواد از اینجا اقدام کنه)
    حالا من میخوام بدونم اگر تو پروفایلم بنویسم که خواهرم اونجاست امتیازش رو میگیرم یا نه. با این فرض که بالاخره الان مدارکش اونجا ارسال شده و ممکنه تا اون مهلت 90 روزه ای که برای تکمیل مدارک میدن یه خبری واسه خواهرم بشه
    اگر سه امتیاز خواهرم بهم تعلق بگیره میشم 42 امتیاز
    ممنون میشم راهنمایی کنید که من با این شرایط بنویسم که خواهرم اونجاست یا نباید بنویسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maboodbaghbani نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من اکانتم را ایجاد کردم و پروفایل رو هم درست کردم. شرایطم و میگم خدمتتون .فقط چندتا سوال دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1- سن 39 سال (8 امتیاز)
    2- مدرک دانشگاهی- کارشناسی 10 امتیاز) - رشته مترجمی زبان (12 امتیاز)
    3- مدارک فنی و حرفه ای - مدارک کامپیوتر (Office) دارم ولی تو پروفایلم ننوشتم
    4- تجربه کاری - سابقه کاری تقریبا 7 سال دارم - سه سال آخر بهطور پیوسته بوده ولی قبلش هر یک یا دو سال مثلا دو یا سه ماه بیمه فاصله افتاده است (8 امتیاز)
    5- زبان انگلیسی الان دارم کلاس های آیلتس رو میرم و بدون آمادگی یه سمپل دادم که 5 شدم ولی مدرک آیلتس ندارم- تا اکتبر میخوام امتحان بدم که فک نکنم کمتر از 6 بشم (فعلا امتیاز زبان رو برای خودم حساب نمیکنم چون مدرک ندارم)
    6- زبان فرانسه هم هنوز شروع نکردم
    تا اینجا طبق محاسبات خودم 38 امتیاز دارم به اضافه یک امتیاز تمکن مالی میشم 39
    سوال من این هست که : شوهرخواهر من الان کبک اقامت داره و از اونجا اقدام کرده برای خواهرم که بره (البته هنوز هیچ خبری ندادن) لازم به توضیح هست که بگم شوهرخواهرم قبل از ازدواج اقدام کرده بود برای مهاجرت و کاراش انجام شده بود، زمانی که با خواهرم نامزد کردبه مدت 4 ماه رفت PR شو گرفت و برگشت و بعد ازدواجشون رو رسما ثبت کردن که بعدا به مشکلی نخوره و الان دوباره رفته و از اونجا اقدام کرده و مدارک ازدواج و خواهرم رو داده چون گفت از اونجا پروسه سریعتر انجام میشه تا بخواد از اینجا اقدام کنه)
    حالا من میخوام بدونم اگر تو پروفایلم بنویسم که خواهرم اونجاست امتیازش رو میگیرم یا نه. با این فرض که بالاخره الان مدارکش اونجا ارسال شده و ممکنه تا اون مهلت 90 روزه ای که برای تکمیل مدارک میدن یه خبری واسه خواهرم بشه
    اگر سه امتیاز خواهرم بهم تعلق بگیره میشم 42 امتیاز
    ممنون میشم راهنمایی کنید که من با این شرایط بنویسم که خواهرم اونجاست یا نباید بنویسم؟
    اون 90 روز واسه اینه که مدارکی که قبلا اعلام کردین ارائه بدین اما لازمش اینه که مدارک مربوط به قبل از تاریخ سابمیت باشه (اگه میخواین بابتش بهتون امتیاز بدن، وگرنه که ارسال بعد 90 روز فقط یه حالت اطلاعرسانی داره براشون که دارین تغییراتتون رو بهشون میگین)
    گویا قبلا 1 امتیاز تمکن رو بعد از رسیدن به 42 به متقاضی میدادن و نه اینکه اونرو با 41جمع ببندن و بگن الان شما 42 امتیازه هستید.

در روش جدید و با توجه به حذف امتیاز انطباق پذیری مسئله 42 امتیاز یا داشتن 49 امتیاز راجع بهش وضوح وجود نداره ولی من شخصا جز کساییم که معتقدم روال رو گذاشتن رو 49

به شما توصیه میکنم از اینجا واجد شرایط بودنتون رو بسنجین قبل از هر کار دیگه ای:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...rkers/epi.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)