نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 10 از 625 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

با سلام
    ببخشيد كه سئوالمو دوباره تكرار مي كنم. چون هر چي توضيحات و راهنماها را مي خونم نمي تونم مشخصان بذلرن امتيازمو حساب كنيد.
    من متولد آگوست 1975 هستم. فوق ليسانس آمار و 10 سال سابقه كار تو فروش
    امتياز سنم چند مي شه و كارم كه به ظاهر نامرتبطه ممكنه باعث برگشت تقاضام بشه

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    با سلام يك سوال داشتم. دوران خدمت سربازي من در زمان كار و همراه با رد شدن سابقه بيمه در شركت بوده و كار من در سربازي نيز به نوعي مرتبط با رشته ام بوده است. اين فاصله زماني سربازي در بين سابقه كار فول تايم حساب ميشه يا پارت تايم؟ البته من از شركت نامه سابقه كار فول تايم براي 4 سال گرفته ام اما مي خواستم بدونم آيا ممكنه افسر به اين موضوع گير بده و سابقه كار رو كسر كنه؟ ممنون ميشم بهم پاسخ بديد.
    ممکنه ازتون سوال کنه و شما باید ایشون رو متقاعد کنید.

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_vet نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. من نمره تافل ibt که مربوط به 2 سال پیش هست و کمتر از یک ماه دیگه expire میشه دارم.. آیا مورد قبول واقع میشه؟ (speaking 22 , listening 26) .
    یه سؤال دیگه، هیچ راهی برای معادل سازی مدرک وجود نداره؟
    به نظر دوستان وضعیت من(16 امتیاز سن+ 12 مدرک ،(رشته 0)+6 سابقه کار+ 1 مالی + 4 سازگاری + ؟ زبان )، وضعیت مناسبی برای اقدام کردن هست؟ (در حال خوندن فرانسه هستم ، فعلا درس 9 connexions )
    اگر نمره تون طوریه که امتیاز کامل رو میارید بفرستید. دقت کنید که آفیسر حتما روز مصاحبه زبان شما رو چک میکنه و فقط به مدرک بسنده نمیکنه.
    اگر عضو انجمن مخصوص رشته تون بشین انگار یه جور معادل سازی انجام دادین ولی به هیچ وجه براتون امتیازی نداره.
    شما باید 5 از انگلیسی و 6 از فرانسه بیارین. نگران نباشید و روی فرانسه تمرکز کنید.

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimola نمایش پست ها
    من 32 ساله ام.لیسانس تعمیر و نگهداری هواپیما هستم.ایلتس 6 جنرال دارم.8سال سابقه کار دارم.همسرم 30 سال داره لیسانس زبان انگلیسی بدون سابقه کار.یه بچه داریم.فرانسه هر دوتامون در حد مبتدی است.امتیازمون چند میشه؟ بهتره برای استرالیا یا کانادا اقدام کنیم؟
    تحصیلات : 10 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي:12 امتیاز
    تجربه کاری: 8 امتیاز
    تحصیلات همسر :3 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصیلي همسر: 0 امتیاز
    سن همسر : 3 امتیاز
    تمکن مالی= 1 امتیاز
    سازگاری : 3 از 6
    انگلیسی شما: 4
    امتیاز کل بدون احتساب زبان فرانسه: 60 امتیاز

شما نیاز به 4 از 16 امتیاز فرانسه و همسرتون 2 از 6. وضعیتتون خوبه و به راحتی میتونید اقدام کنید. در زمینه ی استرالیا به تاپیک مربوطه مراجعه کنید.

ApplyAbroad Editor

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط alzak نمایش پست ها
    سلام دوستان من به تازگی با سایت اشنا شدم و می خوام برای کبک اقدام کنم می خواستم راهنماییم کنید . لیسانس نرم افزار دارم و در شبکه کار کردم ایلتس 6 و 7 سال سابقه کار دارم و فرانسه صفر بیشتر مشکلم روی سابقه کار هست که با چه عنوانی بگیرم؟ متخصص شبکه یا network administrator?
    میشه لطفا راهنماییم کنید؟
    هر کدوم که دوست دارید. برای سابقه کار و شرح وظایف به سایت NOC مراجعه کنید. آدرس در ویکی هست.

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط rosemerry نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشيد كه سئوالمو دوباره تكرار مي كنم. چون هر چي توضيحات و راهنماها را مي خونم نمي تونم مشخصان بذلرن امتيازمو حساب كنيد.
    من متولد آگوست 1975 هستم. فوق ليسانس آمار و 10 سال سابقه كار تو فروش
    امتياز سنم چند مي شه و كارم كه به ظاهر نامرتبطه ممكنه باعث برگشت تقاضام بشه
    سنتون رو خودتون حساب کنید. اگر کمتر از 35 سال تمام دارید 16 امتیاز و اگر 36 سال دارید 14 امتیاز.
    فوق لیسانس 12 امتیاز و رشته ی امار 12 امتیاز داره. سابقه کار 8 امتیاز.
    سابقه ی نامرتبط باعث برگشت تقاضا نمیشه.

Junior Member

سلام... ممنون میشم اگر شرایط من رو هم بررسی کنید و بگید اگر میتونم برای کبک اقدام کنم از کجا شروع کنم و اگر هم نیستم چکار میتونم بکنم
    سن 25 سال
    مجرد
    مدرک : مهندس مکانیک
    سابقه کار: 2.5 سال رسمی با بیمه
    انگلیسی: 7 آیلتس جنرال
    فرانسه: بوق!!!
    نه خویشاوند در کبک دارم و نه پیشنهاد کاری

ممنون.... فقط بعدش بگید از کجا شروع کنم ....خیلی مرسی...

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط am!n نمایش پست ها
    سلام... ممنون میشم اگر شرایط من رو هم بررسی کنید و بگید اگر میتونم برای کبک اقدام کنم از کجا شروع کنم و اگر هم نیستم چکار میتونم بکنم
    سن 25 سال
    مجرد
    مدرک : مهندس مکانیک
    سابقه کار: 2.5 سال رسمی با بیمه
    انگلیسی: 7 آیلتس جنرال
    فرانسه: بوق!!!
    نه خویشاوند در کبک دارم و نه پیشنهاد کاری

ممنون.... فقط بعدش بگید از کجا شروع کنم ....خیلی مرسی...
    تحصیلات : 10 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي:6 امتیاز
    تجربه کاری: 6 امتیاز
    تمکن مالی= 1 امتیاز
    سازگاری : 3 از 6
    انگلیسی شما: 6
    امتیاز کل بدون احتساب زبان فرانسه: 48 امتیاز

شما جمعا باید 55 امتیاز بیارین. یعنی فرانسه باید 8 از 16 بیارین. وضعیتتون خوبه ولی باید فرانسه در حد دلف B1 بخونید. شما ویکی رو بخونید. هر سوالی بعدش داشتین اینجا مطرح کنید.

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

دوستان من موندم که امتیاز زبان انگلیسی و فرانسه را داخل فرم چند بزنم که منطقی باشه و عادی !!!!
    من از مجموع امتیاز این دو تا زبان 11 یا 12 میخوام
    جدولای ویکی رو هم دیدم، چیزی دستگیرم نشد، لطف کنید راهنمایی کنید منا، عجله ایه!
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

مرسی از راهنماییتون .فکر می کنید من از نظر امتیازی وضعیتم خوبه؟ فرانسه تا چه حدی باید بخونم؟داخل فرم 3 یا 4 بزنم خوبه؟
    لیسانس نرم افزار
    سابق کار شبکه 7 سال
    ایلتس 6 البته expire شده
    سن 32
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)