نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 101 از 625 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201601 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    با توجه به جدول تطابق مدارک با مدارک معادل کبک فکر می کنم لیسانس علوم آزمایشگاهی هم می تواند 12 امتیازی باشد، چون 4 سال تحصیل در خارج معادل 3 سال کبک می شود.
    در جدول برای کالج (فوق دیپلم) سه سال نوشته ولی در ایران علوم آزمایشگاهی فوق دیپلم دو سال است و لیسانس ناپیوسته هم دو سال.
    لطفا یک نفر راهنمایی کند، چون با دو نفر از دوستان که در این زمینه صاحب نظر هستند صحبت کردم گفتند که آفیسر معمولا این جور مواقع لیسانس را معادل فوق دیپلم در نظر می گیرد. یعنی اگر رشته ای در جدول سه ساله باشد و ما چهار ساله خوانده باشیم را فوق دیپلم حساب می کند. ماهم بر این اساس داریم اقدام می کنیم هیچ جای جدول لیسانس ندارد چون ظاهرا کانادا هم مثل قدیم ایران علوم آزمایشگاهی از کالج به دکترا می رود نه لیسانس
    آفیسر نمی شینه تعداد ترمها رو بشماره و ببینه چقدر درس خوندین بلکه به ترجمه مدارک تائید شده اعتماد می کنه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

Smile در پست 99 سوال کرده بودم ظاهرا از قلم افتادم .لطفا اگه میشه جواب بنده رو هم بدید

سلام دوست عزیز و با تشکر از زحمتی که می کشید
    بنده 34 سالمه
    دیپلم هنرستان نظام قدیم هستم
    رشته مکانیک خودرو
    12 ساله توی یه جای دولتی مشغول به کار هستم (مرتبط با رشته دیپلمم)
    زبان فرانسه طبق جدول شما 8 امتیاز میگیرم(4+4)
    زبان انگلیسی طبق جدول شما 2 امتیاز میگیرم|(1+1)
    همسرم:
    دیپلم فنی و حرفه ای کامپیوتر
    سن 36 سال
    زبان فرانسه طبق جدول شما 2 امتیاز(1+1)
    ---
    تمکن مالی دارم
    دو فرزند زیر 6 سال هم دارم
    --
    سوال اصلی من بر میگرده به مدرک تحصیلی من که دیپلم هنرستان نظام قدیم رشته اتومکانیک (مکانیک خودرو) هستم که آیا برام امتیاز رشته رو داره یا نه؟
    خیلی خیلی ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    آفیسر نمی شینه تعداد ترمها رو بشماره و ببینه چقدر درس خوندین بلکه به ترجمه مدارک تائید شده اعتماد می کنه
    دوست عزیز حرف شما به صورت کلی درست است اما در جدول شماره 1 مشاغل که در ویکی هم لینک آن است، همه رشته ها هست حتی رشته های صفر امتیازی اما حرفی از لیسانس علوم آزمایشگاهی نیست و در ضمن
    علوم آزمایشگاهی از آن موارد استثناء است، چرا که فقط در چند کشور پیشرفته دکترا دارد در بقیه کشورها شکسته می شود به دکترای مختلف هماتولوژی و..... مثلا در آمریکا از لیسانس به دکترا می رود نه از فوق لیسانس، یا در کانادا از فوق دیپلم به دکترا می رود البته این اطلاعات من جدید نیست اما با توجه به اینکه آنجا همه چیز به سرعت نور عوض نمی شود احتمالا الان همان شرایط صادق است. اگر در جدول دقت کنید برای بیوشیمی مدرک لیسانس سه سال است، اما برای علوم آزمایشگاهی فوق دیپلم سه سال بنابراین شاید به خود آفیسر برگردد.

Junior Member shahrzad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق دیپلم معماری- لیسانس صنایع دستی -الزهرا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك - نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك

سلام: 1-چند روز که نمیتونم وارد صفحه آخر تاپیکها بشم مشکل از سیستم منه یا ....؟
    2-میخواستم بدونم آیا جایی وجود داره که کل مدارک و فرمهامو بدم چک کنه .بخصوص cvو شرح وظایفمو ؟
    3-من دارم با مدرک فوق دیپلم معماریم اقدام میکنم حدود 12 سال پیش درسم تموم شده و توی این رشته به صورت پروژه ای با چندین شرکت کار کردم. اول میخواستم از یکی از این شرکتها نامه سابقه کاری بگیرم ولی الان فکر میکنم اگه مثلا از 2 تاشون که بیشتر کار کردم نامه بگیرم که من مثلادر n تعداد پروژه باهاشون همکاری کردم بهتر نیست و8امتیازه سابقه کارو میگیرم یانه البته اینو اضافه کنم که من حدود 4 سال عضو انجمن مجسمه سازان ایرانم و همینطور حدود 2 سال که آموزشگاه هنرهای تجسمی با مجوز از ارشاد دارم. کلی هم نمایشگاه داشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    سلام: 1-چند روز که نمیتونم وارد صفحه آخر تاپیکها بشم مشکل از سیستم منه یا ....؟
    2-میخواستم بدونم آیا جایی وجود داره که کل مدارک و فرمهامو بدم چک کنه .بخصوص cvو شرح وظایفمو ؟
    3-من دارم با مدرک فوق دیپلم معماریم اقدام میکنم حدود 12 سال پیش درسم تموم شده و توی این رشته به صورت پروژه ای با چندین شرکت کار کردم. اول میخواستم از یکی از این شرکتها نامه سابقه کاری بگیرم ولی الان فکر میکنم اگه مثلا از 2 تاشون که بیشتر کار کردم نامه بگیرم که من مثلادر n تعداد پروژه باهاشون همکاری کردم بهتر نیست و8امتیازه سابقه کارو میگیرم یانه البته اینو اضافه کنم که من حدود 4 سال عضو انجمن مجسمه سازان ایرانم و همینطور حدود 2 سال که آموزشگاه هنرهای تجسمی با مجوز از ارشاد دارم. کلی هم نمایشگاه داشتم.
    اشکال از سیستم شماست.
    خودتون ویکی را بخوانید و مطابق با آن مدارک و روزمه را آماده کنید ویکی فدرال هم در زمینه آماده سازی مدارک شغلی نکات در خور توجهی دارد
    جاهی دیگر برای همین کاری که نهایتا 4-5ساعت زمان میبرد طلب پرداختهای ملیونی دارند تازه هیچ گارانتی هم در کار نیست.
    عضویت در انجمنهای تخصصی و برگزاری نمایشگاه امتیازی ندارد ولی به افسر مربوطه دید مثبت میدهد.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

سلام دوستان....
    من متولد 21/03/1976 هستم میخواستم بدونم سنم شامل 16 امتیازیهاست یا 14 امتیازی؟ ممنون میشم اگه جواب بدین..

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك - نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    دایی عمو خاله عمه پدربزرگ و مادربزرگ هم شامل میشود برای اخذ امتیاز فقط باید دراستان کبک زندگی کنند ولی برای پرکردن فرمهای فدرال کل خاک کانادا منظورنظر است.
    برادرم وهمسرش در تورنتو زندگی میکنند.میدونم که امتیازی برای کبک نداره.
    .اما برای فرم های فدرال اگر لازم هست که مدرکی دال بر زندگی اونها در تورنتو ضمیمه پرونده کنم چه مدرکی باید ازشون بخوام که برای من بفرستند.
    آیا همه چیز رو میتونن اسکن کنند و بفرستند؟
    کپی پاسپورت ، برگه مالیات ، فیش حقوقی ...
    لطفاً به من اطلاع بدین تا به موقع به دستم برسه
    ممنون
    File :16 Feb.2011 / MEDICAL : 18 SEP. 2013 / VISA 28 SEP. 2013 /spouse sponsorship file 9 oct / transfer to ankara27 jan

سلام دوستان
    من مدرک دیپلمم رو گم کردم
    المثنی هم نمیدن
    میخواستم بدونم ریزنمراتش رو بفرستم کافیه؟
    البته مدرک پیش دانشگاهیم و مدرک دانشگاهم هست
    در ضمن در فرم A-0520-AA باید خدمت سربازی هم در سابقه کار لحاظ کنیم؟
    چون اگه نباشه 2 سال از وقت 5 ساله فاصله زمانی بین مدرک تا رزومه کاری میپره
    ویرایش توسط persia19191980 : December 26th, 2010 در ساعت 02:14 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط persia19191980 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرک دیپلمم رو گم کردم
    المثنی هم نمیدن
    میخواستم بدونم ریزنمراتش رو بفرستم کافیه؟
    البته مدرک پیش دانشگاهیم و مدرک دانشگاهم هست
    ریز نمرات دیپلم رو تاحلا از کسی نخواستن نه تو مصاحبه و نه برای ارسل مدارک
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط liliya55 نمایش پست ها
    سلام دوستان....
    من متولد 21/03/1976 هستم میخواستم بدونم سنم شامل 16 امتیازیهاست یا 14 امتیازی؟ ممنون میشم اگه جواب بدین..
    شما الان 35 رو رد کردین اگه به کلمه تا 35 سال در ویکی توجه کنیم شما 14 امتیاز هستین ولی پیشنهاد میدم حداکثر 2 ماه مونده به تولدتون پروندتون رو ارسال کنید تا فایل نامبر بگیرین چون ونوقت 12 امتیازی میشین
    ویرایش توسط bitapetite : December 26th, 2010 در ساعت 03:13 PM
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)