نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 12 از 625 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

ApplyAbroad Editor

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    محمدجان واقعا دستت درد نکنه، ویکی خیلی خوب شده، سایت اداره مهاجرت باید از ویکی اینجا یاد بگیره!
    یه سوال:
    توی فرم اصلی جواب سوال Have you been married more than once? رو برای کسی که مجرد هست و تا الان ازدواج نکرده خالی بگذاریم یا no رو بزنیم؟
    در جواب List every place where you have lived in the past 10 years برای من که تمام مدت یه شهر بودم(فقط اسم شهر رو می خواهد آدرس نمی خواهد نه؟) از تاریخ تولد بزنم تا تاریخ روزی که دارم این مدرک رو پر می کنم؟ منظورم to است! کلاً با این to ها اونجایی که تا به امروز هست مثل سابقه کار فعلی و ... مشکل دارم!
    بزن no.
    اره فقط شهر رو بنویس.
    من خودم تاریخ روزی رو زدم که مدرک رو امضا کردم. همش رو همین طوری پر کردم.

ممنون از لطفت.

ApplyAbroad Editor

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_to نمایش پست ها
    سلام و تشكر مجدد
    آقا مي شود توضيح دهيد چرا سن من را 3 امتياز دادي
    در ضمن من در جدول نگه كردم مديريت بازرگاني(Business Management (DCS - 3 years) در داخل جدول B بود يعني دوازده امتياز
    مي شود توضيح دهيد چرا شش امتياز لحاظ شده
    در مورد مدرك خودم هم آيا اونا فقط برايشون مدرك مهمه نه سابقه كار
    و از همون جدول B كه نگاه مي كنم مهندس عمران ( Civil Engineering Technology (DCS - 3 years) سه امتياز داره نه دو تا
    بازم از شما ممنون
    ببخشيد انقدر سوال مي كنم
    سن همسر 3 امتیاز داره. سن مین 16.
    شما در لیست باید ستون سمت چپ رو ببینید که مربوط به Foreign Degrees هست. همچنین باید Civil, Construction and Transportation Engineering (Bach. - 4 years رو ببینید چون Bach مخفف bachelor's degree یا همون لیسانسه.
    بله مدرک مهمه و سابقه کار لازم نیست مرتبط باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mammad_r نمایش پست ها
    سن همسر 3 امتیاز داره. سن مین 16.
    شما در لیست باید ستون سمت چپ رو ببینید که مربوط به Foreign Degrees هست. همچنین باید Civil, Construction and Transportation Engineering (Bach. - 4 years رو ببینید چون Bach مخفف bachelor's degree یا همون لیسانسه.
    بله مدرک مهمه و سابقه کار لازم نیست مرتبط باشه.
    مجددا سلام
    من 40 سالم تمام شده و تو جدول سن را يك امتياز زده مي شود بيشتر توضيح دهيد

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_to نمایش پست ها
    مجددا سلام
    من 40 سالم تمام شده و تو جدول سن را يك امتياز زده مي شود بيشتر توضيح دهيد
    بله من حواسم به سنتون نبود و شما 1 امتیاز میارین. باید با زبان کمبود امتیازتون رو جبران کنید.

سلام خیلی ممنون از کمکاتون.
    ممکنه بگین به نظرتون من واجد شرایط هستم یا نه؟
    سن23
    لیسانس IT
    سابقه کار 5 سال همراه دانشگاه(رسمی با بیمه) مرتبط به رشته
    toefl (IBT90
    فرانسه در حال حاضر A2 ,DELF
    مجرد
    به نظرتون ممکنه افیسر بگه شما زیادی جوونی؟ در حال حاضر دانشجوی فوق sweden هستم به نظرتون این مشکل هست؟

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط shilanasehi نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون از کمکاتون.
    ممکنه بگین به نظرتون من واجد شرایط هستم یا نه؟
    سن23
    لیسانس IT
    سابقه کار 5 سال همراه دانشگاه(رسمی با بیمه) مرتبط به رشته
    toefl (IBT90
    فرانسه در حال حاضر A2 ,DELF
    مجرد
    به نظرتون ممکنه افیسر بگه شما زیادی جوونی؟ در حال حاضر دانشجوی فوق sweden هستم به نظرتون این مشکل هست؟
    تحصیلات : 10 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي:6 امتیاز
    تجربه کاری: 8 امتیاز
    تمکن مالی= 1 امتیاز
    سازگاری : 3 از 6
    انگلیسی: 6 (یه نامه هم از دانشگات بگیر که فوقت به انگلیسیه)
    امتیاز کل بدون احتساب زبان فرانسه: 50 امتیاز

دلف A2 براتون که چون 4 امتیاز داره و شما 5 امتیاز از فرانسه لازم داری. ولی شما تا هنگام مصاحبه وقت دارید و مسلما تا اون زمان میتونید B1 بگیرید. دانشجو بودن هیچ مشکلی نیست و شما هم میتونید از پاریس و هم از دمشق اقدام کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما-دانشکده صنعت هواپیمایی

سلام-من مهندس تعمیر و نگهداری هواپیما هستم .31 سالمه.حدود 6 سال سابقه کار در صنایع هوایی و سازمان هواپیمایی دارم.دارای گواهینامه تعمیر و نگهداری موتور و بدنه هواپیما هستم.همسرم 25 سال داره.کارشناس مدیریت فرهنگی و هنریه.تازه فارغ التحصیل شده.می خواستم شرایطم رو ارزیابی کنید و نمره زبانی که باید بگیرم رو برام محاسبه کنید.

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط aircraft نمایش پست ها
    سلام-من مهندس تعمیر و نگهداری هواپیما هستم .31 سالمه.حدود 6 سال سابقه کار در صنایع هوایی و سازمان هواپیمایی دارم.دارای گواهینامه تعمیر و نگهداری موتور و بدنه هواپیما هستم.همسرم 25 سال داره.کارشناس مدیریت فرهنگی و هنریه.تازه فارغ التحصیل شده.می خواستم شرایطم رو ارزیابی کنید و نمره زبانی که باید بگیرم رو برام محاسبه کنید.
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي:12 امتیاز
    همسر
    تحصیلات :3 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصیلي :0 امتیاز

تمکن مالی= 1 امتیاز
    امتیاز کل بدون احتساب زبان فرانسه و انگلیسی: 56 امتیاز

باید 63 بیارید.
    3 امتیاز انگلیسی. 4 امتیاز فرانسه. خیلی وضعیتتون خوبه.

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط alzak نمایش پست ها
    سلام با تشکر از راهنماییتون من کارنامه سال چهارم و دیپلم رو ندارم البته دیپلم رو باید از دانشگاه بگیرم اما نبود این مدارک مشکل ایجاد می کنه یا نه؟
    واللا تو مدراک نوشته شده باید ببرید. و مال خیلی ها چک شده. اگر میتونید، حتما تهیه کنید. البته خیلی ها هم نبردند و مشکلی پیش نیومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mammad_r نمایش پست ها
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي:12 امتیاز
    همسر
    تحصیلات :3 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصیلي :0 امتیاز

تمکن مالی= 1 امتیاز
    امتیاز کل بدون احتساب زبان فرانسه و انگلیسی: 56 امتیاز

باید 63 بیارید.
    3 امتیاز انگلیسی. 4 امتیاز فرانسه. خیلی وضعیتتون خوبه.

سلام.شرایط من یکم فرق میکنه.فوق دیپلم Avionic دارم 30 سالمه و 4.5 سال سابقه کار مرتبط دارم.همسرم 30 سالشه فوق دیپلم دام پروری (گرایش پرورش اسب) داره.یک بچه 3 ساله داریم.زبان انگلیسی در حد متوسط و فرانسه اصلا نمیدونم.خانومم هم انگلیسی رو در حد مبتدی میدونه.احتمالا میفرمایید که زبان فرانسه رو باید در حد متوسط بدونیم اگر همینی بود که گفتم بفرمایید منظور از متوسط یعنی دقیقا چه سطحی؟ (یه برنامه 8 ماهه براش گذاشتیم،کافیه؟)
    پیشاپیش از راهنمایی شما دوستان عزیز متشکریم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)