نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 125 از 625 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer -karaj azad university

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

سلام
    لیسانس گرافیک 32 سال با سطح فرانسه متوسط
    پسر 5 ساله از همسر هیج امتیازی نمیتواند بیارد
    مدرک دیپلم فنی حرفه ای گرافیک
    حداقل امتیاز را می اورد؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد متالورژی دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

با سلام
    کدامیک از رشته های زیر دیمند است؟
    تراشکاری و فرزکاری
    ماشین ابزار
    تراشکاری CNC
    تراشکاری
    تعمیر لوازم خانگی برقی
    تعمیر تلویزیون رنگی
    ماشین های الکتریکی
    لطفا دقیق راهنمایی کنید که کدام دیمند است که در دوره آن شرکت کنم و مدرکش بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد متالورژی دانشگاه شریف

سلام مجدد
    آیا مدرک فنی حرفه ای با کار و دانش فرق دارد ؟ اگر فرق دارد کدامیک برای سفارت کانادا معتبر است؟
    با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك- مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda6862 نمایش پست ها
    با لیسانس بهتره
    چون مدرکم را هنوز آزاد نکردم میگید یا به خاطر احتمال رد شدن سابقه کارم؟

Junior Member

با سلام من لیسانسم مهندسی عمران ولی فوق لیسانسم شهرسازی هستش سابقه کارم تو زمینه عمرانه می خواستم بدونم امتیاز فوق رو می گیرم یا نه مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.sfp نمایش پست ها
    با سلام من لیسانسم مهندسی عمران ولی فوق لیسانسم شهرسازی هستش سابقه کارم تو زمینه عمرانه می خواستم بدونم امتیاز فوق رو می گیرم یا نه مرسی
    شما خیالت راحت از لحاظ امتیاز مدرک 12امتیاز را می گیرید و البته 6امتیاز دیمند عمران هم بشما تعلق می گیرد .
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

سلام دوستان دو تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید:
    1- من نمره زبان انگلیسی رو 9 و 9 زدم و یک تافل 577 هم دارم. آیا این نمره تافل با سطحی که انتخاب کردم برابری میکنه؟
    2- توی نامه سابقه کار و همچنین فرم اصلی، شرح وظایفم رو بر اساس کارهایی که توی شرکتی که کار میکردم نوشتم و از سایت کبک استفاده نکردم و فقط توی یک کاغذ کد noc مربوط به رشتمو نوشتم. به نظرتون این مسئله مشکلی بوجود میاره؟ البته میتونم برای آپدیت سابقه کار روز مصاحبه از شرح وظایف سایت مهاجرت هم استفاده کنم.

Junior Member

سلام دوستان

من یک سوال داشتم که با توجه به اینکه رشته من امتیاز نداره و همسرم مین هست
    میخواستم ببینم اگه تا زمانی که من و همسرم مدارکمون رو جمع آوری کنیم و ارسال کنیم
    لیست رشته ها تغییر کنه و رشته همسرم امتیازش صفر بشه آیا دیگه کلاً امکان مهاجرت از بین میره؟
    و یا فقط نیاز هست که امتیازمون به 63 برسه و رشته اهمیت نداره؟
    و اینکه آیا در زمان تغییر فقط رشته ها عوض میشه و امتیاز رشته ها؟ یا اینکه ممکنه کل شرایط عوض بشه؟

ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط natali نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک سوال داشتم که با توجه به اینکه رشته من امتیاز نداره و همسرم مین هست
    میخواستم ببینم اگه تا زمانی که من و همسرم مدارکمون رو جمع آوری کنیم و ارسال کنیم
    لیست رشته ها تغییر کنه و رشته همسرم امتیازش صفر بشه آیا دیگه کلاً امکان مهاجرت از بین میره؟
    و یا فقط نیاز هست که امتیازمون به 63 برسه و رشته اهمیت نداره؟
    و اینکه آیا در زمان تغییر فقط رشته ها عوض میشه و امتیاز رشته ها؟ یا اینکه ممکنه کل شرایط عوض بشه؟

ممنون از راهنماییتون

سلام دوست عزیز
    1- اینکه هیچ کسی نمی تواند تغییر قوانین و رشته های امتیاز دار را پیش بینی بکند و دلیلی هم ندارد که خودتونو با مشغول کردن به آن نگران کنید.
    2- اصلا اجباری ندارد که رشته شما یا همسرتون امتیاز دار باشه مثل خود من که رشته خودم (مین) و همسرم صفر امتیازی بود، هرچند که اگه رشته متقاضی بخصوص مین، امتیاز دار باشه کار ساده تر میشه
    3- ملاک رسیدن مدارک به دمشق و گرفتن فایل نامبره و اگه بعد از اون قوانین تغییر کنه شامل شما نمیشه ، بنابراین هرچه سریعتر مدارکتونو ارسال کنید و بعد از اون تمام وقتتونو بذارید برای زبان
    موفق باشید
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

سلام دوستان دو تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید:
    1- من نمره زبان انگلیسی رو 9 و 9 زدم و یک تافل 577 هم دارم. آیا این نمره تافل با سطحی که انتخاب کردم برابری میکنه؟
    2- توی نامه سابقه کار و همچنین فرم اصلی، شرح وظایفم رو بر اساس کارهایی که توی شرکتی که کار میکردم نوشتم و از سایت کبک استفاده نکردم و فقط توی یک کاغذ کد noc مربوط به رشتمو نوشتم. به نظرتون این مسئله مشکلی بوجود میاره؟ البته میتونم برای آپدیت سابقه کار روز مصاحبه از شرح وظایف سایت مهاجرت هم استفاده کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)