نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 13 از 625 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

Junior Member

Post پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

سلام
    من دانشجوی دکتری اقتصاد سال سوم هستم. 31 سالمه و مجردم. یک سال سابقه کار تمام وقت با بیمه در یک شرکت بازرگانی خصوصی به عنوان کارشناس فروش دارم (از سال 84 تا 85) البته شش ماهش در حین تحصیل در فوق لیسانسم بوده. از مهر پارسال تا تیر امسال در یک دانشگاه دولتی به صورت حق التدریسی برای دانشجویان کارشناسی ارشد اقتصاد درس دادم. (دو ترم تحصیلی) از فروردین امسال هم به عنوان research assistant برای یکی از اساتید دانشگاه محل تحصیلم دارم به صورت تمام وقت کار می کنم و نامه کار هم از استادم گرفتم ولی برای این کارم بیمه ندارم. قبل از شروع دوره دکترام هم تو دانشگاه خودم یک ترم تابستونی یک نرم افزار اقتصادی رو تدریس کردم. یک دوره 40 ساعته برنامه نویسی به زبان c++ گذروندم. زبان انگلیسی در سطح advance و زبان فرانسه intermediate، کتاب cafe1 رو تموم کردم و الان کتاب دومش را دارم می خونم (تا درس 3 رو خوندم). من مدارکم رو تا اواخر مرداد می تونم بفرستم ولی نگرانم که نتونم امتیاز لازم رو بدست بیارم چون فکر می کنم باید از فرانسه امتیاز کامل رو بگیرم تا امتیازم به 55 برسه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

سلام
    ممكنه لطفا امتياز منم بگيد و اينكه چقدر (زماني) وقت نياز دارم تا به حد نصاب برسم ؟
    فوق ليسانس مهندسي عمران سازه
    خواهرم و مادرم مونتريالند.
    4 سال سابقه كار بدون بيمه و 9ماه با بيمه دارم.
    همسر ندارم
    مدرك زبان هم ندارم
    فرانسه هم بلد نيست.
    متشكرم.

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط Zolgharnein نمایش پست ها
    سلام.شرایط من یکم فرق میکنه.فوق دیپلم Avionic دارم 30 سالمه و 4.5 سال سابقه کار مرتبط دارم.همسرم 30 سالشه فوق دیپلم دام پروری (گرایش پرورش اسب) داره.یک بچه 3 ساله داریم.زبان انگلیسی در حد متوسط و فرانسه اصلا نمیدونم.خانومم هم انگلیسی رو در حد مبتدی میدونه.احتمالا میفرمایید که زبان فرانسه رو باید در حد متوسط بدونیم اگر همینی بود که گفتم بفرمایید منظور از متوسط یعنی دقیقا چه سطحی؟ (یه برنامه 8 ماهه براش گذاشتیم،کافیه؟)
    پیشاپیش از راهنمایی شما دوستان عزیز متشکریم
    تحصیلات : 10 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي:16 امتیاز
    تجربه کاری: 8 امتیاز
    همسر
    تحصیلات :2 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصیلي :0 امتیاز
    فرزند: 4 امتیاز

تمکن مالی= 1 امتیاز
    سازگاری : 3 از 6
    امتیاز کل بدون احتساب زبان فرانسه و انگلیسی: 63 امتیاز

راستش در زمینه اینکه شما 16 امتیاز رشته رو میگیرید مطمئن نیستم و دوستان دیگه لطفا نظر بدن.

اگر این امتیاز ها رو بیارید شاید حتی مصاحبه تون حذف بشه. وضعتون خیلی خوبه

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsara نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دکتری اقتصاد سال سوم هستم. 31 سالمه و مجردم. یک سال سابقه کار تمام وقت با بیمه در یک شرکت بازرگانی خصوصی به عنوان کارشناس فروش دارم (از سال 84 تا 85) البته شش ماهش در حین تحصیل در فوق لیسانسم بوده. از مهر پارسال تا تیر امسال در یک دانشگاه دولتی به صورت حق التدریسی برای دانشجویان کارشناسی ارشد اقتصاد درس دادم. (دو ترم تحصیلی) از فروردین امسال هم به عنوان research assistant برای یکی از اساتید دانشگاه محل تحصیلم دارم به صورت تمام وقت کار می کنم و نامه کار هم از استادم گرفتم ولی برای این کارم بیمه ندارم. قبل از شروع دوره دکترام هم تو دانشگاه خودم یک ترم تابستونی یک نرم افزار اقتصادی رو تدریس کردم. یک دوره 40 ساعته برنامه نویسی به زبان c++ گذروندم. زبان انگلیسی در سطح advance و زبان فرانسه intermediate، کتاب cafe1 رو تموم کردم و الان کتاب دومش را دارم می خونم (تا درس 3 رو خوندم). من مدارکم رو تا اواخر مرداد می تونم بفرستم ولی نگرانم که نتونم امتیاز لازم رو بدست بیارم چون فکر می کنم باید از فرانسه امتیاز کامل رو بگیرم تا امتیازم به 55 برسه. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    تحصیلات : 12 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي:0 امتیاز
    تجربه کاری: 6 امتیاز
    تمکن مالی= 1 امتیاز
    انگلیسی : 6 از 6
    امتیاز کل بدون احتساب زبان فرانسه و: 44 امتیاز

باید از فرانسه حدودا B2 بیارید. البته سطح زبانتون خوبه و نگران نباشید. فرانسه بخونید. حتما میرسید.

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabshahab نمایش پست ها
    سلام
    ممكنه لطفا امتياز منم بگيد و اينكه چقدر (زماني) وقت نياز دارم تا به حد نصاب برسم ؟
    فوق ليسانس مهندسي عمران سازه
    خواهرم و مادرم مونتريالند.
    4 سال سابقه كار بدون بيمه و 9ماه با بيمه دارم.
    همسر ندارم
    مدرك زبان هم ندارم
    فرانسه هم بلد نيست.
    متشكرم.
    تحصیلات : 12 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي:6 امتیاز
    تمکن مالی= 1 امتیاز
    خویشاوند: 3 امتیاز
    امتیاز کل بدون احتساب زبان فرانسه و انگلیسی: 49 امتیاز

شما جمعا از فرانسه و انگلیسی باید 6 امتیاز بیارین که خیلی راحته. ویکی رو بخونید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

کاربران محترم
    هدف از ایجاد این تاپیک همانطوریکه از نام آن پیداست فقط مشاوره برای تشکیل پرونده کبک است که با توجه به تغییر قوانین فدرال , تعداد زیادی از کاربران سایت خواهان اطلاعاتی جهت تصمیم گیری برای اقدام از طریق استان کبک بودند که برای تسریع در دادن اطلاعات مربوط ایجاد شد

در یک کلمه "آیا امتیاز کافی برای اقدام را کسب میکنم یا نه؟"

بعضا ارسالهای نامربوط به این تاپیک مطرح میشود که ناشی از مطالعه نکردن پست اول این تاپیک است که صراحتا اشاره شده طبق این الگو سوال مطرح نمایید و اگر پرونده تان را تشکیل دادید در این تاپیک سوال نپرسید
    من پست اول این تاپیک اینجا میذارم لطفا مجدد مطالعه فرمایید

""""این تاپیک جهت مشاوره فقط در مرحله تشکیل پرونده های مهاجرت از طریق نیروهای ماهر استان کبک ایجاد شده است
    اگر پرونده تان را تشکیل داده اید و در حال بررسی است سوالاتتان را در تاپیک مهاجرت به کبک مطرح نمایید.
    کاربران محترمی که مایل هستند سوالاتشان پاسخ داده شوند لطفا اطلاعات کامل طبق الگوی ذیل ارسال نمایند
    -متقاضی اصلی سن-مدارک دانشگاهی-مدارک فنی حرفه ای-تجربه کاری-مدرک یا میزان اشنایی با زبان فرانسه و انگلیسی-اقامت درکبک یا خویشاوند در کبک-پیشنهاد کار معتبر-تعداد و سن فرزندان
    در صورت متاهل بودن مشخصات بالا برای همسر نیز ذکر گردد
    مشاورین این بخش
    آقایان Mamad_r و پاشا
    خواهشمند است فقط سوال و پاسخ های مرتبط را در این تاپیک مطرح فرمایید و موارد نامربوط طبق قوانین فروم تصمیمگیری خواهند شد""""

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام يك سوال درباره كار پاره وقت

يك نقل قول كه مدتي پيش در فروم مهاجرت كبك خوندم اين بود كه 37/5ساعت در هفته تمام وقت محسوب ميشه اما در فايل آقاي آموزگار و در فايل فرانسوي مهاجرت كبك با عنوان
    GUIDES DES PROCEDURES D`IMMIGRATION صفحه 30 ذكر شده كه براي محاسبه پاره وقت از فرمولي استفاده ميشه كه ملاكش عدد 30 است و طبق اين فرمول اگه كسي 10 ماه پاره وقت بصورت هفته اي 30 ساعت كار كرده باشه عملا كل 10 ماه براش محاسبه ميشه!!!!
    اگه اين فرمول و روش درسته ، پس اگه ما تو سابقه كار پاره وقت ، 30 ساعت در هفته بزنيم آفيسر اون رو طبق اين فرمول تمام وقت محاسبه ميكنه؟؟
    فايل پيوست صفحه مورد اشاره است.
    ممنون از توجهتون
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط mammad_r نمایش پست ها
    تحصیلات : 10 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي:16 امتیاز
    همسر
    تحصیلات :2 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصیلي :0 امتیاز
    فرزند: 4 امتیاز

تمکن مالی= 1 امتیاز
    امتیاز کل بدون احتساب زبان فرانسه و انگلیسی: 63 امتیاز

راستش در زمینه اینکه شما 16 امتیاز رشته رو میگیرید مطمئن نیستم و دوستان دیگه لطفا نظر بدن.

اگر این امتیاز ها رو بیارید شاید حتی مصاحبه تون حذف بشه. وضعتون خیلی خوبه
    اقا کلی ذوق زده شدم.دوتا سوال 1-از کجا باید بفهمم که 16 امتیاز رو میگیرم یا نه؟ 2-اگر امتیازم به حد نصاب 63 برسه امکان داره مصاحبه حذف بشه؟ قبلا همچین چیزی سابقه داشته؟
    از اینکه وقت میگذارین و جواب من و سایر دوستان رو میدهید متشکرم

Junior Member

سلام... ممنون میشم اگر شرایط من رو هم بررسی کنید و بگید شانسم چقدره؟
    سن 23 سال
    مجرد
    مدرک : لیسانس عمران-آب
    سابقه کار: 1 سال و 10 ماه که البته 5 ماهش قبل از تاریخ فارغ التحصیلیم بوده
    انگلیسی: متوسط ، ولی Speaking متوسط رو به پایین!!
    فرانسه: تازه ثبت نام کردم فشرده !!!
    نه خویشاوند در کبک دارم و نه پیشنهاد کاری
    اینطور که خودم امتیازم رو از ویکی حساب کردم ، باید فرانسه در حد عالی بدونم حدود 9!!! به نظر شما میشه تو 6 ماه فول تایم !! فرانسه رو به این حد برسونم؟؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

سلام دوستان
    جمع و جور کردن مدارک ار اونی که فکر میکردم سخت تره!
    میشه یکی از دوستان در مورد "گواهی سابقه کار" راهانماییم کنه؟ توی تاپیک مربوطه نظرات متفاوته و فدرال با کبک و حتی سیدنی قاطی شده!
    من 2 سال توی یه شرکتی کار میکردم که من رو بیمه نکرده بود و الان هم مدیر عاملش دفتر شرکت رو تعطیل کرده و مثل ما داره از ایران میره! گفته به من گواهی و روزنامه رسمی و هر چی بخوام میده ولی اولا شرکت دیگه دفتری نداره که بخوان احیانا زنگ بزنن سوال کنن! ثانیا بیمه ندارم!
    لطفا راهنماییم کنید. میترسم این طرف بذاره بره و دیگه دستم به جایی بند نباشه.

1- بیمه لازم نیست؟
    2- زنگ نمیزنن شرکت؟
    3- رزومه انگلیسی بگیرم یا فارسی بگیرم بدم ترجمه فرقی نداره؟ (بعضی دوستان میگن مهر دادگستری باشه بهتره!)
    4- کار کردن دوران لیسانس رو پارت تایم حساب میکنن؟
    5- اگر سابقه کاریم به 48 ماه نرسه میتونم از یه جا یه گواهی جور کنم که همزمان با کار فول تایمم یه جا دیگه پارت تایم بودم؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)