نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 2 از 625 نخستنخست 12345678910111252102502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

ApplyAbroad Editor

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ordos نمایش پست ها
    با سلام
    امتياز زبان فرانسه رو در فرم براي وقتي مدرك نداريم و تازه شروع كرده ايم چند بايد بزنيم؟
    امتیاز هاتون رو حساب کنید. به انطباق 3 یا 4 بدید. هر چه قدر کم اوردین اون رو بزنید. جدولش در ویکی هست.

Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

ما در لیست AREAS OF TRAINING هم civil engineering داریم که فقط ۶ امتیاز میگیره هم civil engineering technology هست که ۱۲ تا میگیره .دوستانی که لیسانس عمران-عمران هستند یا فوق سازه-زلزله ..... دارند کدوم مورد انتخاب میکنند ؟چون ما اصلا گرایشی در مورد technology نداریم .
    در ضمن دوستان اگه لطف کنند و امتیاز من رو حساب کنند که یک دنیا ممنونشون میشم :
    سن ۲۸
    مجرد
    زبان انگلیسی IELTS(general): SP 7 LI 6.5 RE 7 WR 6
    زبان فرانسه حتی یک کلمه هم بلد نیستم تازه ثبت نام کردم راوندی
    تحصیلات فوق عمران -سازه
    سابقه کار ۲ سال بدون بیمه همراه تحصیل (البته فول تایم بود )+۶ ماه با بیمه بعد از فراغت از تحصیل
    تمکن مالی ؟؟؟؟؟
    سازگاری ؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Editor

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط arashaeri نمایش پست ها
    ما در لیست AREAS OF TRAINING هم civil engineering داریم که فقط ۶ امتیاز میگیره هم civil engineering technology هست که ۱۲ تا میگیره .دوستانی که لیسانس عمران-عمران هستند یا فوق سازه-زلزله ..... دارند کدوم مورد انتخاب میکنند ؟چون ما اصلا گرایشی در مورد technology نداریم .
    در ضمن دوستان اگه لطف کنند و امتیاز من رو حساب کنند که یک دنیا ممنونشون میشم :
    سن ۲۸
    مجرد
    زبان انگلیسی IELTS(general): SP 7 LI 6.5 RE 7 WR 6
    زبان فرانسه حتی یک کلمه هم بلد نیستم تازه ثبت نام کردم راوندی
    تحصیلات فوق عمران -سازه
    سابقه کار ۲ سال بدون بیمه همراه تحصیل (البته فول تایم بود )+۶ ماه با بیمه بعد از فراغت از تحصیل
    تمکن مالی ؟؟؟؟؟
    سازگاری ؟؟؟؟؟
    عمران 6 نمره داره. اونی که شما میگی دیپلم یا فوق دیپلم عمران و COLLEGE LEVEL TECHNICAL TRAINING هست.
    شما:
    سن 16
    زبان انگلیسی 6
    تحصیلات 12
    رشته 6
    سابقه کار(بیشتر از 2 سال) 6
    تمکن مالی 1
    سازگاری (حدودا) 3 یا 4

شما بدون فرانسه 50، 51 امتیاز میارین. یعنی از زبان فرانسه باید حدودا 5 امتیاز از 16 بیارین. وضعیتتون خیلی خوبه و فقط رو زبانتون تمرکز کنید.
    ویکی رو هم مطالعه کنید.

Junior Member

با سلام

احتراما، اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه ترم 3 هستم لطفا بفرمایید آیا زمانی که در حال تحصیل هستم می توانم اقدام کنم؟ و مدرک تحصیلی لیسانس بزنم؟

لازم به ذکر، امتحان IELTS دادم و نمره کل 6 اخذ کردم.2 سال سابقه کار با بیمه، 1 مقاله و امکانات مالی مناسبی هم دارم.

با تشکر از راهنمایی شما.

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط asiatak نمایش پست ها
    با سلام

احتراما، اینجانب دانشجوی کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه ترم 3 هستم لطفا بفرمایید آیا زمانی که در حال تحصیل هستم می توانم اقدام کنم؟ و مدرک تحصیلی لیسانس بزنم؟

لازم به ذکر، امتحان IELTS دادم و نمره کل 6 اخذ کردم.2 سال سابقه کار با بیمه، 1 مقاله و امکانات مالی مناسبی هم دارم.

با تشکر از راهنمایی شما.
    بله میشه. اگر کارشناسی ارشد رو تمام نکنید امتیازش رو نمی گیرید. و لیسانس محسوب میشید. برای کبک مقاله و امکانات مالی مهم نیست. شما با توجه به امتیازتون باید زبان فرانسه بخونید. امتیازتون رو میتونید به کمک ویکی حساب کنید.

Junior Member shahrzad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق دیپلم معماری- لیسانس صنایع دستی -الزهرا

با سلام.
    میخواستم لطف کنید امتیاز منو حساب کنید البته با وکیل مشاوره کردم بعضی قسمتهاش برام نامفهومه.
    سن 32
    فوق دیپلم معماری- (توی لیست مشاغل تکنولوژی معماری هست؟؟؟؟)-لیسانس صنایع دستی
    4 ساله که آموزشگاه هنرهای تجسمی ( مجوز رسمی از ارشاد)دارم. در زمینه معماری هم برای شرکتهای خصوصی به صورت پاره وقت کلی کار کردم (بیمه ندارم) و همینطور تدریس کردم
    عضو انجمن مجسمه سازان ایرانم و بیشتر از 8 نمایشگاه داشتم
    IELTS general 6 میتونم ارتقاء بدم
    RP2 رو دارم میخونم
    همسرم:
    سن 32
    دیپلم ریاضی
    مدیر آموزشگاه کنکور
    شاعر ( 2تا کتاب چاپ شده داره)
    زبان نمیدونه ام داره شروع میکنه
    توان مال بد نیست

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    با سلام.
    میخواستم لطف کنید امتیاز منو حساب کنید البته با وکیل مشاوره کردم بعضی قسمتهاش برام نامفهومه.
    سن 32
    فوق دیپلم معماری- (توی لیست مشاغل تکنولوژی معماری هست؟؟؟؟)-لیسانس صنایع دستی
    4 ساله که آموزشگاه هنرهای تجسمی ( مجوز رسمی از ارشاد)دارم. در زمینه معماری هم برای شرکتهای خصوصی به صورت پاره وقت کلی کار کردم (بیمه ندارم) و همینطور تدریس کردم
    عضو انجمن مجسمه سازان ایرانم و بیشتر از 8 نمایشگاه داشتم
    IELTS general 6 میتونم ارتقاء بدم
    RP2 رو دارم میخونم
    همسرم:
    سن 32
    دیپلم ریاضی
    مدیر آموزشگاه کنکور
    شاعر ( 2تا کتاب چاپ شده داره)
    زبان نمیدونه ام داره شروع میکنه
    توان مال بد نیست
    تحصیلات 10
    رشته 6 ( اگر تکنولوژی معماری حساب بشین)
    سابقه کاری 8
    زبان انگلیسی 4
    تحصیلات همسر 1
    رشته همسر 0
    سن همسر 3
    زبان فرانسه همسر 0
    تمکن مالی 1

شما 46 امتیاز بدون فرانسه و سازگاری میارین. باید 63 بیارین که قبول بشین. اگر از سازگاری 5 هم بگیرید، باز هم باید 12 امتیاز از فرانسه بیارین. یعنی شما حدودا 10 از 16 و همسرتون حدودا 2 از 6. دقت کنید که زبان انگلیسی برای همسر امتیازی نداره. ویکی رو مطالعه کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mammad_r نمایش پست ها
    امتیاز هاتون رو حساب کنید. به انطباق 3 یا 4 بدید. هر چه قدر کم اوردین اون رو بزنید. جدولش در ویکی هست.
    تحصیلات 10
    رشته 6 ( اگر تکنولوژی معماری حساب بشین)
    سابقه کاری 8
    زبان انگلیسی 4
    تحصیلات همسر 1
    رشته همسر 0
    سن همسر 3
    زبان فرانسه همسر 0
    تمکن مالی 1

شما 46 امتیاز بدون فرانسه و سازگاری میارین. باید 63 بیارین که قبول بشین. اگر از سازگاری 5 هم بگیرید، باز هم باید 12 امتیاز از فرانسه بیارین. یعنی شما حدودا 10 از 16 و همسرتون حدودا 2 از 6. دقت کنید که زبان انگلیسی برای همسر امتیازی نداره. ویکی رو مطالعه کنید.
    ممنون اما جمع امتیازهای من بدون زبان و سازگاری بر اساس امتیازاتی که شما دادید 49 میشه!!!!!!!
    و اینکه به نظرتون آیا شانس قبولی دارم ؟

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    ممنون اما جمع امتیازهای من بدون زبان و سازگاری بر اساس امتیازاتی که شما دادید 49 میشه!!!!!!!
    و اینکه به نظرتون آیا شانس قبولی دارم ؟
    اره 49 میشین. اشتباه جمع زدم. 49 رو از 63 کم کنید میشه 14. شما 14 امتیاز کم دارین. 4 تاش رو بگذارید سازگاری. یعنی شما و همسرتون رو هم باید 10 امتیاز از فرانسه بیارین. شما 8 از 16، همسرتون 2 از 6. آره وضعیتتون خوبه ولی باید فرانسه بخونید. هم شما و هم همسرتون. هرچی بیشتر بخونید احتمال قبولیتون بیشتر میشه.

رشته و دانشگاه

اره 49 میشین. اشتباه جمع زدم. 49 رو از 63 کم کنید میشه 14. شما 14 امتیاز کم دارین. 4 تاش رو بگذارید سازگاری. یعنی شما و همسرتون رو هم باید 10 امتیاز از فرانسه بیارین. شما 8 از 16، همسرتون 2 از 6. آره وضعیتتون خوبه ولی باید فرانسه بخونید. هم شما و هم همسرتون. هرچی بیشتر بخونید احتمال قبولیتون بیشتر میشه.
    مرسی.فقط اگه ممکنه بگید چطور میتونم بفهمم که مدرک معماری که دارم با تکنولوژی معماری که توی لیست مشاغل هست تطابق داره؟ ممنون
    ویرایش توسط m0h3n : July 17th, 2010 در ساعت 07:07 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)