نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 4 از 574 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

سلام
    من خودم امتیازم را حساب کردم . ولی نمیدانم درست هست یا نه .
    اگر چند نفر لطف کنند امتیاز من را حساب کنند خیلی ممنونشون میشم .
    سن 26
    مدرک تحصیلی = دیپلم ریاضی فیزیک
    و 1800 ساعت آموزش جوشکاری
    تجربه کاری = من مدرک غواصی و نجات غریقی و مربیگری شنا دارم تو هر کدام از این موارد 4-6 سال سابقه دارم
    تو زمینه جوشکاری که بهش امتیاز میدند بعد مدرک گرفتن تجربه ندارم ولی قبل مدرکم 3 سال تجربه دارم
    ولی نمیدانم این مدرک را جز تجربه کاری حساب میکنند یا نه . کسی میدانه ؟
    زبان فرانسه = هیچی بلد نیستم ولی یاد میگیرم - خودم بهش 7 امتیاز دادم
    زبان انگلیسی = خودم بهش 1 دادم
    - تمکن مالی (1 امتیاز)
    پیشنهاد کار معتبر = من برا خودم 10 امتیاز را حساب کردم چون هرجور باشه پیدا میکنم . (اگر کسی بتوانه برام کار پیدا کنه که 10 امتاز بگیرم هرچی هزینش باشه بهش میدم )
    سازگاری = 3 امتیاز دادم
    بچه ها کمکم کنید
    ممنون

ApplyAbroad Editor

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenlila نمایش پست ها
    سلام
    من خودم امتیازم را حساب کردم . ولی نمیدانم درست هست یا نه .
    اگر چند نفر لطف کنند امتیاز من را حساب کنند خیلی ممنونشون میشم .
    سن 26
    مدرک تحصیلی = دیپلم ریاضی فیزیک
    و 1800 ساعت آموزش جوشکاری
    تجربه کاری = من مدرک غواصی و نجات غریقی و مربیگری شنا دارم تو هر کدام از این موارد 4-6 سال سابقه دارم
    تو زمینه جوشکاری که بهش امتیاز میدند بعد مدرک گرفتن تجربه ندارم ولی قبل مدرکم 3 سال تجربه دارم
    ولی نمیدانم این مدرک را جز تجربه کاری حساب میکنند یا نه . کسی میدانه ؟
    زبان فرانسه = هیچی بلد نیستم ولی یاد میگیرم - خودم بهش 7 امتیاز دادم
    زبان انگلیسی = خودم بهش 1 دادم
    - تمکن مالی (1 امتیاز)
    پیشنهاد کار معتبر = من برا خودم 10 امتیاز را حساب کردم چون هرجور باشه پیدا میکنم . (اگر کسی بتوانه برام کار پیدا کنه که 10 امتاز بگیرم هرچی هزینش باشه بهش میدم )
    سازگاری = 3 امتیاز دادم
    بچه ها کمکم کنید
    ممنون
    تحصیلات : 10 امتیاز
    مورد نياز بودن رشته تحصيلي: 12 امتیاز
    انگلیسی: 1 امتیاز
    تجربه کاری: 8 امتیاز
    فرانسه: 7 امتیاز
    تمکن مالی= 1 امتیاز
    سازگاری : 3 از 6
    امتیاز کل : 58 امتیاز

شما الان امتیاز زیاد هم دارین. به شرطی که اگر مدرکتون رو در 5 سال اخیر نگرفتید باید در 5 سال اخیر حداقل 1 سال سابقه در جوشکاری داشته باشید. اگر ندارید از جایی جور کنید. پیشنهاد کار نمیتونید گیر بیارید و خیلی سخته.

Junior Member

سلام و ممنون از راهنمایی شما دوستان من یک سوالی داشتم در مورد مشاغل و نوع مرتبط بودن انها با رشته دانشگاهی من خودم 26 سالم هستش لیسانس شیمی هستم از ترم هفتم تدریس شیمی درمدرسه انجام میدادم که الان سابقه اش 3 سال می شود بدون بیمه .خاله ام در کبک اقامت دارد کلاس فرانسه هم شروع کردم و میروم به همراه همسرم.ایشان فوق لیسانس انیمیشن هست 3 سال سابقه در دانشگاه تدریس دارد زبان انگلیسیم هم در سطح متوسط می باشد ایا شانسی داریم برای اقدام از طریق کبک .بهتر هست که کدوم یک اقدام کننده باشیم و ایا رشته من با شغلم مرتبط هست؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط nahal نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنمایی شما دوستان من یک سوالی داشتم در مورد مشاغل و نوع مرتبط بودن انها با رشته دانشگاهی من خودم 26 سالم هستش لیسانس شیمی هستم از ترم هفتم تدریس شیمی درمدرسه انجام میدادم که الان سابقه اش 3 سال می شود بدون بیمه .خاله ام در کبک اقامت دارد کلاس فرانسه هم شروع کردم و میروم به همراه همسرم.ایشان فوق لیسانس انیمیشن هست 3 سال سابقه در دانشگاه تدریس دارد زبان انگلیسیم هم در سطح متوسط می باشد ایا شانسی داریم برای اقدام از طریق کبک .بهتر هست که کدوم یک اقدام کننده باشیم و ایا رشته من با شغلم مرتبط هست؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام nahal جان
    من هم مدرکم شیمی هست و سابقه تدریس دارم از وکیل دکتر مختاری(کنپارس) این سوال را پرسیدم ایشان گفتن تدریس شیمی هم جز سابقه کار هست. با توجه به اینکه خاله شما آنجا هست امتیاز خوبی کسب می کنید. از دوستان با تجربه خواهش می کنم در مورد تدریس شیمی نظر بدهند که جز سوابق محسوب می شود یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

با سلام ممنون میشم راهنمایی کنید.من می خوام برای کبک اقدام کنم.سن 30 کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی.زبان فرانسه را تازه شروع کردم انگلیسی در سطح اینترمدیتم.سابقه کار ندارم ونمیدونم از چه راهی میشه جور کردواینکه بدون بیمه سابقه کار رو قبول میکنن یا نه؟ و اینکه مدرکم موقته و دانشنامه ام 6 ماه دیگه حاضر میشه. سن همسر 30 .کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی و5 سال سابقه کار با بیمه دارداماتا 8 ماه دیگه سربازه و گذر نامه ندارد وزبانش هم سطح منه .پیشنهاد کار و خویشاوندم نداریم متاسفانه.متشکرم

Junior Member

سلام دوستان من تازه عضو فروم شدم واطلاعات زياي ندارم ميخوام براي مهاجرت به كبك اقدام كنم ليسانس حسابداري دارم ، 32 سالمه متاهل و يك دختر 2 ساله دارم 4 سال سابقه كاربا بيمه تو يك شركت خصوصي دارم و همسرم هم ديپلمه است مدرك فني وحرفه اي تو رشته خياطي ‌و آرايشگري داره خودم هم مدرك فني و حرفه اي برق صنعتي رو دارم.هم خودم وهمسرم زبان انگليسي رو در حد متوسط بلديم و به فرانسه هيچكدوم آشنايي نداريم و هيچ بستگاني در كبك نداريم ميخواستم بدونم آيا اجد شرايط هستم .وزبان فرانسه و تا چه سطحي بايد ياد بگيرم ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك حرارت و سيالات دانشگاه آزاد شيراز

سلام بر عرض شد
    من 24 سالمه ، مجرد و فارغ التحصیل مهندسی مکانیک حرارت و سیالات هستم از دانشگاه آزاد شیراز.هیج کس رو در کبک ناشته و از اونجا پیشنهاد کار هم ندارم
    در ضمن من فوق دیپلم همین رشته گرایش سیستم های حرارتی و برودتی دارم ودیپلم من هم سازه های فلزی -جوشکاری برق- هست.چند تا مدرک فنی حرفه ای هم دارم.
    انگلیسی رو تا LEVEL 12 رفتم و دوباره هم شروع کردم به خوندن ولی فرانسه رو تازه شروع کردم.
    چند تا سوال دارم اگه زحمتی نیست ...
    1. رشته دیپلم ، فوق دیپلم و لیسانسم فرق می کنه، دو تا تخصص حساب میشه یا نه؟
    2. مدرک لیسانسم موقت است واگر ریز نمرات و مدرک توسط وزارت علوم و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تایید نشده باشه ولی دارالترجمه قبول کرده که روی سربرگ دادگستری با مهر خودش (بدون تاییدیه دادگستری) انجام بده ،مشکلی پیش میاد اگر اینها رو پست کنم و روز مصاحبه مدرک اصلی رو ببرم ؟
    3. در مدرک فوق دیپلم فقط گرایش و شاخه است و اسمی از مکانیک نیامده در حالی که این رشته زیر مجموعه مکانیک هست.نیازی هست توی رزومه یا جای دیگه قید بشه یا خودشون متوجه می شوند ؟
    4. من جایی خوندم قوانین کبک می خواد عوض شه.چقدر این شایعه درسته ؟
    اگر مدارک رو پست کنیم و چند روز بعد (مثلا قبل از اینکه مدرک به سفارت برسه) قوانین تغییر کنه تکلیف چیه؟
    5. سابقه کار چقدر مهمه؟ اگر نتونم جور کنم کارم تمومه؟
    و حداقل چقدر لازمه؟
    6. گواهی عدم سو پیشینه توی شیراز Police +10 صادر نمی کنه و فقط اداره آگاهی این کارو انجام می ده و باید یک معرفی نامه معتبر داشته باشیم. در ضمن نامه عدم سو پیشینه رو هم به همون شرکت یا موسسه ای می زنه که معرفی نامه رو بردیم.
    به نظرتون چکار کنم؟
    7. گواهی عدم سو پیشینه رو با مدارک باید پست کرد یا برای مرحله بعد هست ؟
    و آخرین سوال..
    8. به نظرتون من امتیازات لازم رو کسب می کنم
    ببخشید خیلی سوال پرسیدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك حرارت و سيالات دانشگاه آزاد شيراز

سلام عرض شد
    من 24 سالمه ، مجرد و فارغ التحصیل مهندسی مکانیک حرارت و سیالات هستم از دانشگاه آزاد شیراز.هیچ کس رو در کبک نداشته و از اونجا پیشنهاد کار هم ندارم.
    در ضمن من فوق دیپلم همین رشته گرایش سیستم های حرارتی و برودتی دارم ودیپلم من هم سازه های فلزی -جوشکاری برق- هست.چند تا مدرک فنی حرفه ای هم دارم.
    انگلیسی رو تا LEVEL 12 رفتم و دوباره هم شروع کردم به خوندن ولی فرانسه رو تازه شروع کردم.
    چند تا سوال دارم اگه زحمتی نیست ...
    1. رشته دیپلم ، فوق دیپلم و لیسانسم فرق می کنه، دو تا تخصص حساب میشه یا نه؟
    2. مدرک لیسانسم موقت است واگر ریز نمرات و مدرک توسط وزارت علوم و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تایید نشده باشه ولی دارالترجمه قبول کرده که روی سربرگ دادگستری با مهر خودش (بدون تاییدیه دادگستری) انجام بده ،مشکلی پیش میاد اگر اینها رو پست کنم و روز مصاحبه مدرک اصلی رو ببرم ؟
    3. در مدرک فوق دیپلم فقط گرایش و شاخه است و اسمی از مکانیک نیامده در حالی که این رشته زیر مجموعه مکانیک هست.نیازی هست توی رزومه یا جای دیگه قید بشه یا خودشون متوجه می شوند ؟
    4. من جایی خوندم قوانین کبک می خواد عوض شه.چقدر این شایعه درسته ؟
    اگر مدارک رو پست کنیم و چند روز بعد (مثلا قبل از اینکه مدرک به سفارت برسه) قوانین تغییر کنه تکلیف چیه؟
    5. سابقه کار چقدر مهمه؟ اگر نتونم جور کنم ، رد می شم؟
    اگر حتما لازمه حداقل چقدر؟
    6. گواهی عدم سو پیشینه توی شیراز Police +10 صادر نمی کنه و فقط اداره آگاهی این کارو انجام می ده و باید یک معرفی نامه معتبر داشته باشیم. در ضمن نامه عدم سو پیشینه رو هم به همون شرکت یا موسسه ای می زنه که معرفی نامه رو بردیم.
    به نظرتون چکار کنم؟
    7. گواهی عدم سو پیشینه رو با مدارک باید پست کرد یا برای مرحله بعد هست ؟
    و آخرین سوال..
    8. به نظرتون من امتیازات لازم رو کسب می کنم؟ این اون جوری هست که خودم حساب کردم:
    سن 16
    دیپلم فنی 6
    فوق دیپلم فنی 2 ساله 10
    لیسانس مهندسی مکانیک 6
    تجربه کاری حالا یک کارش می کنم
    انگلیسی اگر مشکلی پیش نیاد 6
    فرانسه ؟

Senior Member

با سلام
    من چند روز قبل مدارکم رو برای فدرال فرستادم. میخواستم بدونم که میتونم هم زمان برای کبک هم اقدام کنم؟ البته رشته تحصیلیم امتیازی نداره. شرح حالم به این صورته:
    تحصیلات: دکتری داروسازی که البته اونجا لیسانس حساب میشه (10 امتیاز)
    سابقه کار: 4 سال (8 امتیاز)
    فرانسه: دو سه سال پیش یه یک سالی خوندم و الان دوباره شروع کردم (برای تکمیل امتیاز 15 تا نیاز دارم؟)
    انگلیسی: 6 امتیاز

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    با سلام
    من چند روز قبل مدارکم رو برای فدرال فرستادم. میخواستم بدونم که میتونم هم زمان برای کبک هم اقدام کنم؟ البته رشته تحصیلیم امتیازی نداره. شرح حالم به این صورته:
    تحصیلات: دکتری داروسازی که البته اونجا لیسانس حساب میشه (10 امتیاز)
    سابقه کار: 4 سال (8 امتیاز)
    فرانسه: دو سه سال پیش یه یک سالی خوندم و الان دوباره شروع کردم (برای تکمیل امتیاز 15 تا نیاز دارم؟)
    انگلیسی: 6 امتیاز

ممنون
    زیاد نمی شه رو اخباری که منابع موثقی ندارند حساب باز کرد
    تغییرات کبک هنوز در حد شایعه است و می گن شاید تا اکتبر خبری بشه!
    برای فدرال از وقتی گفتن تا عملی شدنش من 20 کیلو چاق شدم حالا خودت حساب کن چقدر زمان داری؟
    بازکردن فایل مهاجرتی جدید علی الظاهر مشکلی پیش نمی آره
    فقط یک نفر رو دیدم که گفته بود واسه اینکار پافیسر بهش گیر داده که شاید اونم دلیلشم عدم مطلع کردن کبک از پرونده فدرال بوده والبته
    ممکنه انگیزهات رو واسه سکونت در ایالت فخیمه کبک زیر سووال ببره
    باید اونجا خوب بتونی تو مصاحبه از خودت دفاع کنی!که فرانکوفیل هستی
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)