نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 506 از 625 نخستنخست ... 6406456496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515516556606 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,051 تا 5,060 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

باسلام. دوستان میخواستم ببینم نامه سابقه کاری که از شرکت میگیریم آیا حتمن باید امضای مدیرعامل باشه؟ یا مهر کافیه؟ و دیگر اینکه ایا تاریخ نوشته شدنش هم مهمه یا نه؟ باتشکر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fibo نمایش پست ها
    باسلام. دوستان میخواستم ببینم نامه سابقه کاری که از شرکت میگیریم آیا حتمن باید امضای مدیرعامل باشه؟ یا مهر کافیه؟ و دیگر اینکه ایا تاریخ نوشته شدنش هم مهمه یا نه؟ باتشکر
    طبق گفته کبک نامه سابقه کار باید این شرایط رو داشته باش:
    The exact period of your employment at the company
    – The number of hours worked per week
    – The positions that you have held and the period during which you held each
    position
    – The principal tasks and duties of each position
    – The signature of your immediate supervisor or the company’s personnel
    representative along with his name written in block letters
    – The date of the signature
    تاریخ خود نامه مهم نیست. مهم تاریخ حضور شما در اون شرکت هست که باید حتما وجود داشته باشه. مسلما اگه توی نامه بزنه که "تا کنون در این شرکت بوده اید" خوب کبک هم تا اون تاریخ نامه براتون سابقه رو محاسبه میکنه.
    درمورد شخص امضا کننده هم گفته یا سرپرست مستقیم کار شما (که میتونه مدیر بخش، مدیر پروژه، مدیر عامل و ...)باشه و یا نماینده پرسنل شرکت که میتونه مدیر امور اداری یا کارگزینی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    طبق گفته کبک نامه سابقه کار باید این شرایط رو داشته باش:
    The exact period of your employment at the company
    – The number of hours worked per week
    – The positions that you have held and the period during which you held each
    position
    – The principal tasks and duties of each position
    – The signature of your immediate supervisor or the company’s personnel
    representative along with his name written in block letters
    – The date of the signature
    تاریخ خود نامه مهم نیست. مهم تاریخ حضور شما در اون شرکت هست که باید حتما وجود داشته باشه. مسلما اگه توی نامه بزنه که "تا کنون در این شرکت بوده اید" خوب کبک هم تا اون تاریخ نامه براتون سابقه رو محاسبه میکنه.
    درمورد شخص امضا کننده هم گفته یا سرپرست مستقیم کار شما (که میتونه مدیر بخش، مدیر پروژه، مدیر عامل و ...)باشه و یا نماینده پرسنل شرکت که میتونه مدیر امور اداری یا کارگزینی باشه.
    ممنون جناب متادور از توضیح خوبتون. یک سوال دیگر هم اینکه من علاوه بر مدرک لیسانسم یک مدرک فنی حرفه ای هم دارم. آیا میتونم بر اساس اون هم اقدام کنم؟ و امتیاز اون روهم بگیرم؟ باتشکر.

Junior Member

سلام دوستان، يه سوال كلا ذهنم رو درگير كرده، اينجور كه خوندم براي قبول شدن رشته تحصيلي( كارشناسي كامپيوتر) بايد سابقه كار مرتبط داشته باشي ولي فقط تاييديه بيمه قابل قبوله؟ من 2 سال كار مرتبط داشتم ولي بيمه برام رد نكردن، الان هم كارم مرتبط با رشته ام نيست، لطفا راهنماييم كنيد كه چطور ميتونم از اون 2 سال سابقه كارم استفاده كنم، البته اون شركت قبول كرده كه با يه نامه سابقه كارم رو تاييد كنه ولي اصلا به درد ميخوره؟
    (سال 88 فارغ التحصيل شدم)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fibo نمایش پست ها
    ممنون جناب متادور از توضیح خوبتون. یک سوال دیگر هم اینکه من علاوه بر مدرک لیسانسم یک مدرک فنی حرفه ای هم دارم. آیا میتونم بر اساس اون هم اقدام کنم؟ و امتیاز اون روهم بگیرم؟ باتشکر.
    امتیاز رشته شما رو بر اساس اون رشته ای که درس خوندید و اون کد رشته ای که در فرم اعلام می کنید می دند. یعنی این فرم : http://www.immigration-quebec.gouv.q...t-training.pdf
    بنابراین ببینید که کدوم یک از مدراکتون رو اگر ارائه بدید به نفع شماست و امتیاز بیشتری داره. از این لیست کمک بگیرید: http://www.immigration-quebec.gouv.q...t-training.pdf

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط paria136 نمایش پست ها
    سلام دوستان، يه سوال كلا ذهنم رو درگير كرده، اينجور كه خوندم براي قبول شدن رشته تحصيلي( كارشناسي كامپيوتر) بايد سابقه كار مرتبط داشته باشي ولي فقط تاييديه بيمه قابل قبوله؟ من 2 سال كار مرتبط داشتم ولي بيمه برام رد نكردن، الان هم كارم مرتبط با رشته ام نيست، لطفا راهنماييم كنيد كه چطور ميتونم از اون 2 سال سابقه كارم استفاده كنم، البته اون شركت قبول كرده كه با يه نامه سابقه كارم رو تاييد كنه ولي اصلا به درد ميخوره؟
    (سال 88 فارغ التحصيل شدم)
    شما امتیاز رشته رو چون لیسانس کامپیوتر هستید در صورتی میگیرید که یا مدرکتون رو یا در پنج سال اخیر گرفته باشید ویا در پنج سال اخیر یکسال سابقه کار مرتبط در اون رشته داشته باشید. طبق گفته این لینک: http://www.immigration-quebec.gouv.q...-training.html
    The diploma must have been awarded within the five years preceding the application for a Certificat de sélection du Québec (CSQ – Québec Selection Certificate). If this is not the case, the candidate must have legally practised for at least one year, during the five years preceding the application for a CSQ, a profession directly related to the diploma obtained and for which he or she is being assessed.
    در مورد سابقه کار هم میگه یا باید قانونی باشه و اثبات قانونی بودنش باید نامه بیمه باشه یا مالیات. طبق صفحه 7 مدرک چک لیست. نامه سابقه کار هم که جای خود داره و شرایط خودش که در پست قبل اومده

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید
    من بدون مدرک فرانسه امتیازم به 49 نمیرسه . با خوندن چند تاپیک قبل ، بعضی دوستان گفتند اگر مجرد هستید و امتیاز 42 را میارید میتونید برای تشکیل پرونده اولیه (اکتبر 2015 ) اقدام کنید ولی بعدا با گرفتن b2 امتیازو کامل کنید. میشه بگید ایا واقعا این موضوع امکان پذیر هستش ؟ و یا اینکه این قانون قدیمی است و شامل پرونده های اکتبر 2015 نمیشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seliya نمایش پست ها
    با سلام
    من بدون مدرک فرانسه امتیازم به 49 نمیرسه . با خوندن چند تاپیک قبل ، بعضی دوستان گفتند اگر مجرد هستید و امتیاز 42 را میارید میتونید برای تشکیل پرونده اولیه (اکتبر 2015 ) اقدام کنید ولی بعدا با گرفتن b2 امتیازو کامل کنید. میشه بگید ایا واقعا این موضوع امکان پذیر هستش ؟ و یا اینکه این قانون قدیمی است و شامل پرونده های اکتبر 2015 نمیشه؟
    باتشکر جناب متادور. این موضوع سلیا خانم روهم چند نفر به من گفتند که امکان پذیره اما چند نفر هم گفتند امکان پذیره اما احتمال رجکت شدن زیاده! ایا واقعن همینطوره؟ تشکر.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط seliya نمایش پست ها
    با سلام
    برداشت من از ویکی کبک و جدول امتیازی کبک ( http://immigration-quebec.gouv.qc.ca...e-synthese.pdf ) و این صفحه از سایت کبک ( http://immigration-quebec.gouv.qc.ca...imes-table.php )این هست:
    امتیازی به اسم استخدام پذیری وجود داره که برای افراد مجرد42 و برای متاهلین 50 هستش (بدون محاسبه امتیاز فرزند و تمکن مالی). با این امتیاز میشه تشکیل پرونده داد ولی باید توجه کرد که امتیاز دعوت به مصاحبه برای مجردین 49 و برای متاهلین 57 هستش (با احتساب تمامی فاکتورهای امتیاز آوری). http://immigration-quebec.gouv.qc.ca...ams/index.html
    بنابراین می بایست تا زمان دریافت آپدیت، امتیاز هارو به 49/57 برسونیم و گرنه پرونده رجکت میشه.
    البته همونطور که گفتم این برداشت بنده بوده و پاسخ صحیح تر رو ازدوستان با تجربه تر مثل aidav عزیز میشه گرفت.

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کاردانی IT توی لیست رشته های کبک کدوم میشه؟ کاردانی نرم افزار کامپیوتر چطور؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
    B249 و B415 رو يه نگاهى كنين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)