نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 507 از 625 نخستنخست ... 7407457497498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517557607 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,061 تا 5,070 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush_65 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من می خوام برای کبک اقدام کنم و دو تا مشکل دارم اول اینکه آخرین مدکم کاردانی کامپیوتر دانشگاه آزاد هستش و تا یکسال دیگه کارشناسیم تموم میشم. رشته کارشناسیم مهندسی فناوری اطلاعات علمی کاربردی.
    مشکل بعد اینکه فرانسه رو تازه شروع کردم. حالا از ترس اینکه تا اینا تموم بشه قوانین کبک هم سخت تر بشه می خوام هر چه زودتر مدارکمو ارسال کنم.
    متاهل هستم
    آخرین مدرک : کاردانی کامپیوتر (در حال حاضر دانشجوی کارشناسی)
    مدرک همسر : کاردانی کامپیوتر
    سن همسر : 28
    همسرم هم یک سال و 8 ماه سابقه بیمه داره (غیر مرتبط با رشته)
    5 سال سابقه کار (مرتبط با رشته) با بیمه خودم دارم
    مدرک زبان نداریم (انگلیسی متوسط، فرانسه ابتدایی)
    یک فرزند 4 ساله دارم

امتیازی که حساب کردم 54 هست. ویکی رو هم خوندم اما یکی از شرکتهای مهاجرتی گفته می تونم تشکیل پرونده بدم و تا زمان مصاحبه مدرک زبان رو بگیرم (B2)
    این رو هم شک دارم که امتیاز مدرک و رشته تحصیلیم رو درست حساب کردم یا خیر
    خواهش میکنم راهنمایی کنید که وضعیتم به چه صورته و آیا می تونم برای اکتبر 2015 که ارسال مدارک باز میشه اقدام کنم یا نه.

سپاس از همگی.
    کاربر گرامی
    شرایط بطور کامل در ویکی توضیح داده شده و اگر یه زحمت کوچیک بکشید همین پستهای اخیر رو هم مطالعه بفرمایید جواب سوالتون رو‌میگیرید.
    در ضمن لازم هست قوانین فروم رو هم یکبار دیگه مطالعه بفرمایید و‌توجه کنید که پستهای تکراری، تاکیدی و بدون جستجو نباید مطرح شن و نباید بهشون پاسخ داده شه.
    بارها گفته شده اگر امتیاز استخدام پذیری رو دارید میتونید اپلای کنید و فرصت دارید که قبل از بررسی پرونده که مشخص نیس چقدر زمان میبره، کمبود را تا امتیاز ۵۷ برای متاهلین جبران کنید با مدرک زبان یا هرچیز دیگه.
    تا اینجای که کار قوانین به اینصورت بوده و هست. حال آنکه تغییر کند یا نه هنوز مشخص نیست.
    ویرایش توسط aidav : June 3rd, 2015 در ساعت 05:07 PM
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    کاربر گرامی
    شرایط بطور کامل در ویکی توضیح داده شده و اگر یه زحمت کوچیک بکشید همین پستهای اخیر رو هم مطالعه بفرمایید جواب سوالتون رو‌میگیرید.
    در ضمن لازم هست قوانین فروم رو هم یکبار دیگه مطالعه بفرمایید و‌توجه کنید که پستهای تکراری، تاکیدی و بدون جستجو نباید مطرح شن و نباید بهشون پاسخ داده شه.
    بارها گفته شده اگر امتیاز استخدام پذیری رو دارید میتونید اپلای کنید و فرصت دارید که قبل از بررسی پرونده که مشخص نیس چقدر زمان میبره، کمبود را تا امتیاز ۵۵ برای متاهلین جبران کنید با مدرک زبان یا هرچیز دیگه.
    تا اینجای که کار قوانین به اینصورت بوده و هست. حال آنکه تغییر کند یا نه هنوز مشخص نیست.
    باتشکر. من یک سوالی داشتم. یکی از دوستان میگفت اگر امتیاز استخدام پذیری رو داشته باشیم میشه اقدام کرد اما احتمال اینکه رد بشه بالاست. ایا تایید میکنید شما هم؟ مرسی.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fibo نمایش پست ها
    باتشکر. من یک سوالی داشتم. یکی از دوستان میگفت اگر امتیاز استخدام پذیری رو داشته باشیم میشه اقدام کرد اما احتمال اینکه رد بشه بالاست. ایا تایید میکنید شما هم؟ مرسی.
    دوست گرامی
    من اگر به چیزی شک داشته باشم حتما میگم که مطمئن نیستم.
    در زمان تشکیل پرونده اگر حداقل امتیاز استخدام پذیری رو داشته باشید مدارکتون توسط اداره مهاجرت برگشت نخواهد خورد بلکه فقط درصورتی برگشت میخوره که طبق فرمت مدارکتون رو ارسال نکرده باشید یا پولتون با موفقیت نقد نشه، مثلا در حال حاضر اگر شما قبلا مدارکتون رو ارسال کرده باشید و الان براتون آپدیت بیاد آفیسر بعد از ارسال آپدیت میشینه امتیازات شما رو محاسبه میکنه اگر امتیاز استخدام پذیری رو داشته باشید(۵۰ برای متاهلین) اما امتیاز ورود بمصاحبه رو نداشته باشید(۵۷) رد نمیشید بلکه ازتون مدرک زبان میخوان. قدیم هم که مرحله آپدیت قبل مصاحبه وجود نداشت امتیازات در زمان مصاحبه حساب میشد.
    در حال حاضر روال به این شکل هست، حال اینکه بعدا تغیبر کنه رو نمیدونم.
    البته من از چیزی که درباره پرونده های جدید مطمئن نیستم این هست که نمیدونم دقیقا زمان بین تشکیل پرونده و آپدیت/ دعوت بمصاحبه چقدره.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    دوست گرامی
    من اگر به چیزی شک داشته باشم حتما میگم که مطمئن نیستم.
    در زمان تشکیل پرونده اگر حداقل امتیاز استخدام پذیری رو داشته باشید مدارکتون توسط اداره مهاجرت برگشت نخواهد خورد بلکه فقط درصورتی برگشت میخوره که طبق فرمت مدارکتون رو ارسال نکرده باشید یا پولتون با موفقیت نقد نشه، مثلا در حال حاضر اگر شما قبلا مدارکتون رو ارسال کرده باشید و الان براتون آپدیت بیاد آفیسر بعد از ارسال آپدیت میشینه امتیازات شما رو محاسبه میکنه اگر امتیاز استخدام پذیری رو داشته باشید(۵۰ برای متاهلین) اما امتیاز ورود بمصاحبه رو نداشته باشید(۵۷) رد نمیشید بلکه ازتون مدرک زبان میخوان. قدیم هم که مرحله آپدیت قبل مصاحبه وجود نداشت امتیازات در زمان مصاحبه حساب میشد.
    در حال حاضر روال به این شکل هست، حال اینکه بعدا تغیبر کنه رو نمیدونم.
    البته من از چیزی که درباره پرونده های جدید مطمئن نیستم این هست که نمیدونم دقیقا زمان بین تشکیل پرونده و آپدیت/ دعوت بمصاحبه چقدره.
    ممنون از پاسختون. و یک سوال دیگر اینکه. اگر در زمان ارسال مدارک امتیاز متقاضی 42 باشه و هنگام بررسی پرونده توسط اداره (از اونجا که مدت زیادی طول میکشه) فرضا باکم شدن امتیاز رشته امتیاز استخدام پذیری از دست بره، در اینصورت پرونده براحتی کنار گذاشته و ریجکت میشه؟ درسته؟ مرسی

دوستان من يه سوال داشتم ... از بعضي گفته ها اين طور برداشت كردم كه تغيير قانون در محاسبه امتيازات روي پرونده هايي كه قبل از قانون جديد تشكيل شدن هم تاثير ميذاره براي مثال اگه من ٢٠١٥ رشته ام ١٦ امتياز داره ولي در سال ٢٠١٦ رشته ام ميشه ١٢ امتيازي ولي پرونده ام هنوز به مرحله مصاحبه نرسيده ، در اين صورت ايا امتياز من با سيستم جديد محاسبه ميشه ؟ يعني امتياز رشته ام ١٢ امتيازي در نظر گرفته ميشه؟

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط fibo نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. و یک سوال دیگر اینکه. اگر در زمان ارسال مدارک امتیاز متقاضی 42 باشه و هنگام بررسی پرونده توسط اداره (از اونجا که مدت زیادی طول میکشه) فرضا باکم شدن امتیاز رشته امتیاز استخدام پذیری از دست بره، در اینصورت پرونده براحتی کنار گذاشته و ریجکت میشه؟ درسته؟ مرسی
    تا دوره هاى قبل از زمان رسيدن مدارك به اداره مهاجرت تا صدور فايل نامبر فاصله زمانى زيادى نبوده. در صورت داشتن امتياز استخدام پذيرى فايل نامبر صادر ميشه و ضمناً در يك دوره هيچگاه امتياز رشته تغيير نميكنه. هيچ فاكتور ديگه اى جز سن در هنگام رسيدن مدارك به اداره مهاجرت نبايد تغيير كنه چون فرض بر اينه كه شما امتياز استخدام پذيرى رو داشتين كه مدارك رو رسال كردين. تنها سن دستخوش تغيير قرار ميگيره كه بر اساس روزى مصاحبه ميشه كه مدارك شما برسه كانادا. اما از زمان صدور فايل نامبر تا ارسال آپديت اگر امتياز شما برسه زير امتياز استخدام پذيرى اون موقع حتماً ريجكت ميشين.

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakhosropour نمایش پست ها
    دوستان من يه سوال داشتم ... از بعضي گفته ها اين طور برداشت كردم كه تغيير قانون در محاسبه امتيازات روي پرونده هايي كه قبل از قانون جديد تشكيل شدن هم تاثير ميذاره براي مثال اگه من ٢٠١٥ رشته ام ١٦ امتياز داره ولي در سال ٢٠١٦ رشته ام ميشه ١٢ امتيازي ولي پرونده ام هنوز به مرحله مصاحبه نرسيده ، در اين صورت ايا امتياز من با سيستم جديد محاسبه ميشه ؟ يعني امتياز رشته ام ١٢ امتيازي در نظر گرفته ميشه؟
    تا كنون روال اينجورى بوده كه تا قبل از صدور سى اس كيو هر قانون جديدى بياد شامل پرونده هزيى كه هنوز سى اس كيو نگرفتن هم ميشه مثل تغيير امتياز رشته

Junior Member

سلام دوستان
    من الان متوجه شدم که از ماه از ماه اکتبر امکان ارسال پرونده جدید واسه کبک هست . مگر قرار نبود از اول ماه اپریل باشه؟ چرا تغییر کرده؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nilooerf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان متوجه شدم که از ماه از ماه اکتبر امکان ارسال پرونده جدید واسه کبک هست . مگر قرار نبود از اول ماه اپریل باشه؟ چرا تغییر کرده؟
    طبق اعلام کبک، سیستم آنلاین جدیدی از اول اکتبر قراره اجرا بشه که بر اساس اون متقاضیان میتونند مدارک رو آنلاین بفرستند و نیاز به پست کردن مدارک نیست و همچنین میتونن مراحل رسیدگی به پروندشون رو چک کنن.
    احتمالا این فاصله ای که افتاده رو کبک برای مقدمات کار سیستم جدید ، نیازمندیهای سیستم و عملی کردن اون و همچنین بررسی پرونده هایی که با سیستم قدیم تشکیل شده بود گذاشته.
    این لینک خبر هست: http://www.immigration-quebec.gouv.q.../new-tool.html

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

یه سوال داشتم... کلا به طور نرمال چه قدر زمان طول میکشه تا ویزا دریافت بشه از این راه؟
    یعنی از express entry(federal) بیشتر زمان بره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)