نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 600 از 625 نخستنخست ... 100500550590591592593594595596597598599600601602603604605606607608609610 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,991 تا 6,000 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin2884 نمایش پست ها
    سلام من 30 ساله متاهل فوق لیسانس مهندسی عمران و 4 سال سابقه کار دارم در حال حاضر .خودم که حساب کردم امتیازم 55 بود زبانم فرانسه دارم میخونم و بعدش میخوام انگلیسیم بخونم چون انگلیسم کلا بد نیست و سریع مدرک رو میگیرم.تو پست ها که خوندم دیدم نوشته میتونیم با این شرایط ثبت نام کرد و بعدا مدرک زبان رو اپدیت کرد تا امتیاز جبران شه اما تو ویکی نوشته که باید حتما همون اول 57 امتیاز داشته باشیم برای ثبت نام؟؟؟؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟
    مدرک زبان جز مواردی هست که میشه بعدا اضافه کرد و امتیاز رو افزایش داد....جای نگرانی نیست...
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

دوستان من در دوره قبلی سابمیت شدم و امتیازم 47 بود که با ایلتس میشدم 49 . اما با تغییر امتیازبندی باید هم آیلتس و هم فرانسه b2 بگیرم تا برسم به اون امتیاز . چرا حالا که پولو واریز کردیم تغییر دادن و من الان امکان ورود دیگه ندارم و پولمو برنمیگردونن . الان باید چیکار کرد با توجه به اینکه گفتن تو بهار 2017 ممکنه آپدیت ها بیاد ؟
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    دوستان من در دوره قبلی سابمیت شدم و امتیازم 47 بود که با ایلتس میشدم 49 . اما با تغییر امتیازبندی باید هم آیلتس و هم فرانسه b2 بگیرم تا برسم به اون امتیاز . چرا حالا که پولو واریز کردیم تغییر دادن و من الان امکان ورود دیگه ندارم و پولمو برنمیگردونن . الان باید چیکار کرد با توجه به اینکه گفتن تو بهار 2017 ممکنه آپدیت ها بیاد ؟
    تغییر امتیاز ها در کبک همیشه بوده و در ابتدا ک فرم ها رو پر میکردیم قبول کردیم شرایط رو
    شما باید جهت جبران امتیاز مدرک زبان بگیرید ... ایلتس 5 در چهار اسکیل 4 امتیاز و مدرک ب2 فرانسه هم در گفتاری 5 امتیاز و شنیداری 5 امتیاز دارد..
    بفکر جبران امتیاز باشید ارسال مدارک هم ک بیاد حداقل 3 ماه فرصت ارسال دارید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط farahbaksh نمایش پست ها
    تغییر امتیاز ها در کبک همیشه بوده و در ابتدا ک فرم ها رو پر میکردیم قبول کردیم شرایط رو
    شما باید جهت جبران امتیاز مدرک زبان بگیرید ... ایلتس 5 در چهار اسکیل 4 امتیاز و مدرک ب2 فرانسه هم در گفتاری 5 امتیاز و شنیداری 5 امتیاز دارد..
    بفکر جبران امتیاز باشید ارسال مدارک هم ک بیاد حداقل 3 ماه فرصت ارسال دارید
    الان آپدیت ها بازشده واقعا پیش خودشون چی فکر کردن من چجوری تو 90 روز فرانسه مدرک بگیرم . اطلاعی دارید این 90 روز قابل تمدید هستش یا خیر؟ یا تا زمانی که آپدیت رو نزنی 90 روز شروع نشه؟
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member Reza2kn آواتار ها

سلام به همه دوستان عزیز.

2 تا سوال پایه ای دارم:

1. پول (اون مبلغ دو میلیون و خورده ای) رو دقیقا کی باید واریز کرد؟ همون اول کار تو زمان ثبت نام؟ یا ...؟
    2. تو زمان ثبت نام، شماره پاسپورت رو هم میخواد؟ یعنی کسی که موقع ثبت نام اولیه پاسپورت نداره هم میتونه ثبت نام کنه؟

یه سوال Bonus: الان پرونده هایی که تو سال 2015 ثبت شدن، قراره که از بهار امسال تازه بررسی بشن؟ یعنی اونایی که امثال ثبت نام میکنن ممکنه تا حدود 3 سال یا بیشتر تو صف بمونن؟

بسیار ممنونم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2kn نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز.

2 تا سوال پایه ای دارم:

1. پول (اون مبلغ دو میلیون و خورده ای) رو دقیقا کی باید واریز کرد؟ همون اول کار تو زمان ثبت نام؟ یا ...؟
    2. تو زمان ثبت نام، شماره پاسپورت رو هم میخواد؟ یعنی کسی که موقع ثبت نام اولیه پاسپورت نداره هم میتونه ثبت نام کنه؟

یه سوال Bonus: الان پرونده هایی که تو سال 2015 ثبت شدن، قراره که از بهار امسال تازه بررسی بشن؟ یعنی اونایی که امثال ثبت نام میکنن ممکنه تا حدود 3 سال یا بیشتر تو صف بمونن؟

بسیار ممنونم.
    موفق باشید
    1. اگر اشتباه نکنم 30 روز مهلت دادن. من که همون لحظه پرداخت کردم
    2. بله. خیر
    پرونده های نوامبر 2015 در حال بررسی هستند در حال حاضر. بهار پروند های 2016 شروع میشه. امسالیها هم در ادامه. بله ممکنه

Junior Member

سلام دوستان
    زمان آپدیت 30 روزه یا 90 روز برای آپدیت نمره زبان فرانسه؟
    اگر 30 روزه که اصلا امکان نداره امتحان داد و جوابش را فرستاد.
    امکان داره من نمره را وارد کنم و بعد تا قبل از چک لیست مدرک زبانم را بگیرم ؟

ممنونم
    ویرایش توسط shayan8218 : April 7th, 2017 در ساعت 09:16 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانسم مهندسی کامپیوتر نرم افزار و فوق آی تی دارم. آیا اگر با فوق لیسانسم رجیستر کنم رشتم دیگه ( 12 امتیازی) محسوب نمیشه. چون فهرست رشت هاش لیسانس مهندسی کامپیوتر رو زده نه فوق رو ؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT نمایش پست ها
    الان آپدیت ها بازشده واقعا پیش خودشون چی فکر کردن من چجوری تو 90 روز فرانسه مدرک بگیرم . اطلاعی دارید این 90 روز قابل تمدید هستش یا خیر؟ یا تا زمانی که آپدیت رو نزنی 90 روز شروع نشه؟
    میشه هربار بادیت کردن و زدن سابمیت و مجدا ادیت کردن 90 روز را تمدید کرد اما تا چه زمانی این کارو بشه انجام داد معلوم نیست اما پروندتون رو در حالت ادیت نگه دارید فعلا و سابمیت نکنید.نهایت این سه ماه رو که حساب کنیم و بعد شمارش امتایزتون انجام میشه و بعد ایمیل ارسال مدارک و یا کمبود امتیاز هم ک دریافت کنید 90 روز فرصت میدن حداقل.پس 6 ماه فرصت هست و نگران نباشید

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranpf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانسم مهندسی کامپیوتر نرم افزار و فوق آی تی دارم. آیا اگر با فوق لیسانسم رجیستر کنم رشتم دیگه ( 12 امتیازی) محسوب نمیشه. چون فهرست رشت هاش لیسانس مهندسی کامپیوتر رو زده نه فوق رو ؟
    شما فوق رو هم وارد کنید و از مهندسی نرم افزار 12 امتیاز رشته و از فوق لیسانس ک بالاترین مقطع تحصیلیتون هست 12 امتیاز میگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)