صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 178 , از مجموع 178

موضوع: زندگی در انگلستان، فرهنگ و جامعه

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : زندگی در انگلستان، فرهنگ و جامعه

سلام دوستان
    اینجا بیشتر جاها که میری بخوای اقساطی چیزی بخری ازت 3 سال آدرس میخوان و در واقع باید سه سال اینجا زندگی کرده باشی، آیا جایی یا شرکتی هست که شرایطش آسون تر باشه برای اونایی که تازه میان اینجا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینجا بیشتر جاها که میری بخوای اقساطی چیزی بخری ازت 3 سال آدرس میخوان و در واقع باید سه سال اینجا زندگی کرده باشی، آیا جایی یا شرکتی هست که شرایطش آسون تر باشه برای اونایی که تازه میان اینجا؟
    ممکنه پیدا کنید ولی به همون نسبت نرخ سود بالاتر خواهد رفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    ممکنه پیدا کنید ولی به همون نسبت نرخ سود بالاتر خواهد رفت.
    ممنون، یه سوال در مورد Council Tax داشتم، اخیرا متوجه شدم که صاحبخونه منو اضافه نکرده به کانسیل تکس، ممکنه مشکلی برام به وجود بیاره؟ اصلا این council tax کجا استفاده میشه و آیا تو سوابق ما اینجا تاثیری داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    ممنون، یه سوال در مورد Council Tax داشتم، اخیرا متوجه شدم که صاحبخونه منو اضافه نکرده به کانسیل تکس، ممکنه مشکلی برام به وجود بیاره؟ اصلا این council tax کجا استفاده میشه و آیا تو سوابق ما اینجا تاثیری داره؟
    شما قانونا باید Council tax رو پرداخت کنید. عدم پرداختش (مثل عدم پرداخت هر مالیات دیگری) جرم است. اگر در قراردادتون اومده که صاحبخانه پرداخت میکنه که قضیه متفاوت است.

سلام

کسی تجربه تولد فرزند و مراحل اداری که باید طی بشوند رو داره راهنمایی بکنه؟
    چطور گواهی تولد دریافت کنیم؟ چه چیزهای دیگری باید دریافت کرد؟ برای کارت اقامت فرزند متولد شده در انگلیس هم باید مثل هزینه های جانبی ویزا خودمون، هزینه healthcare surcharge بدهیم؟
    متشکرم.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای تولد یا تولد قریب الوقوع فرزندتان

مراحل بسیاری ساده ای دارد. بعد از تولد بیمارستان کانسیل مربوط به خودش را مطلع میکند و مشخصات و ساعت تولد و فقط اسم مادر را (اگر اشتباه نکنم!) به انها میدهد. شما هم باید از کانسیل وقت بگیرید و این به نظرم حتی به سرعت یکی دو روز بعد از تولد میتواند باشد.

یکی از والدین به قرار کانسیل میروند و انجا گواهی را جلوی خود شما تایپ میکنند و در یک برگه سبز رنگ تحویل میدهند. اسم پدر و مادر و شعل انها را هم درج میکنند. فکر میکنم یک هزینه 10 - 20 پوندی هم دارد. تا سه سال بعد هم فکر کنم میشود اسم بچه را عوض کرد اگر تصمیمتان عوض شد!

خیلی ساده است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام

کسی تجربه تولد فرزند و مراحل اداری که باید طی بشوند رو داره راهنمایی بکنه؟
    چطور گواهی تولد دریافت کنیم؟ چه چیزهای دیگری باید دریافت کرد؟ برای کارت اقامت فرزند متولد شده در انگلیس هم باید مثل هزینه های جانبی ویزا خودمون، هزینه healthcare surcharge بدهیم؟
    متشکرم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تبریک برای تولد یا تولد قریب الوقوع فرزندتان

مراحل بسیاری ساده ای دارد. بعد از تولد بیمارستان کانسیل مربوط به خودش را مطلع میکند و مشخصات و ساعت تولد و فقط اسم مادر را (اگر اشتباه نکنم!) به انها میدهد. شما هم باید از کانسیل وقت بگیرید و این به نظرم حتی به سرعت یکی دو روز بعد از تولد میتواند باشد.

یکی از والدین به قرار کانسیل میروند و انجا گواهی را جلوی خود شما تایپ میکنند و در یک برگه سبز رنگ تحویل میدهند. اسم پدر و مادر و شعل انها را هم درج میکنند. فکر میکنم یک هزینه 10 - 20 پوندی هم دارد. تا سه سال بعد هم فکر کنم میشود اسم بچه را عوض کرد اگر تصمیمتان عوض شد!

خیلی ساده است.

پایدار باشید
    سلام و خیلی ممنون از راهنمایی

اطلاع دارید که ترجمه سند ازدواج رو می خواهند؟
    و آیا امکان دریافت چند نسخه از گواهی تولد است؟ سفارت ایران برای صدور شناسنامه اصل گواهی تولد رو درخواست کرده (چیزی که در سایتشون نوشته)، لذا مایلم یه نسخه دیگه داشته باشم.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

خواهش میکنم کار مهمی نبود

تا انجا که میدانم خیر. یعنی در واقع در سبک زندگی جامعه فعلی انگلیسی چنین سندی دیگر چندان مصرفی ندارد.

و آیا امکان دریافت چند نسخه از گواهی تولد است؟ سفارت ایران برای صدور شناسنامه اصل گواهی تولد رو درخواست کرده (چیزی که در سایتشون نوشته)، لذا مایلم یه نسخه دیگه داشته باشم.

بلی همیشه این امکان وجود دارد. فکر میکنم کمی هزینه داشته باشد ولی همیشه میتوانید نسخه های دیگر بگیرید. سفارت قاعدتا گواهی را به شما برمیگرداند و نگه نمیدارد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    سلام و خیلی ممنون از راهنمایی

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)