صفحه 120 از 121 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1202

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Waterloo

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Waterloo

سلام.
    دوستان میخواستم بدونم با نامه پذیرش کاندیشنال دانشگاه واترلو میشه می شه رفت سفارت؟؟ چون من هنوز مدارکم رو نخریدم و منتظر آفر لتر رسمی از دانشگاه هستم تا بعدش اقدام کنم.از طرفی می ترسم بعد از دریافت آفر لتر برم سراغ خرید مدارکم خیلی دیر بشه چون فکر میکنم یک ماهی طول بکشه.
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام. کسی اخیرا از دانشگاه واترلو پذیرش گرفته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

من امسال برای این دانشگاه اقدام کردم، منتها تقریبا هیچ استادی بهم جواب ایمیل نداده. (فقط کسایی که امسال دانشجو نمیگرفتن بهم جواب دادن!) دوستان میشه بهم بگین چطور با استادای اینجا مکاتبه کردین؟ من دانشگاه‌های دیگه چنین مشکلی نداشتم، ولی اینجا انتخاب اولم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim1994 نمایش پست ها
    من امسال برای این دانشگاه اقدام کردم، منتها تقریبا هیچ استادی بهم جواب ایمیل نداده. (فقط کسایی که امسال دانشجو نمیگرفتن بهم جواب دادن!) دوستان میشه بهم بگین چطور با استادای اینجا مکاتبه کردین؟ من دانشگاه‌های دیگه چنین مشکلی نداشتم، ولی اینجا انتخاب اولم هست.
    منم دقیقا همین شرایط رو داشتم. جالبه که کلا انگار نسبت به گذشته خیلی کمتر به ایمیلها جواب میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

خوب من ریجکت گرفتم، از دپارتمان System Design Engineering.
    معدلم خوب نبود، ولی ریسرچ با استاد خارجی داشتم (و توصیه نامه قوی)، سابقه رتبه تو مسابقات رباتیک هم داشتم و نمره تافلم خصوصا اسپیکینگ بالا بود. با دانشجوهاش که مکاتبه می‌کردم می‌گفتم رزومه‌ت خیلی خوبه ولی استادا بهم جواب نمی‌دادن. فقط صد دلار پول حیف شد.

Junior Member

سلام دوستان
    ددلاین اپلای واسه واترلو پس فرداست
    دو تا دپارتمان این دانشگاه اساتید زبادی در فیلد من دارن
    من با سه تاشون مکاتبه کردم ولی جوابی نگرفتم
    از طرفی مینیمم تافل این دانشگاه 80 و برای رایتینگ 22 هستش
    من تافل 93 دارم ولی رایتینگم 20 هست
    ب نظرتون با توجه به نداشتن حداقل رایتینگ و سوپروایزر بالقوه، ریجکتم میکنن و اپلای نکنم الکی؟ و یا توتال اسکور تافلم میتونه 2 نمره رایتینگم رو جبران کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    دپارتمان‌های دانشگاه واترلو معمولا قبولی‌ها را در یک روز اعلام می‌کنند؟ یا ممکن است وقتی الان به بعضی‌ها ایمیل فرستادند، بعضی‌ها چند روز بعد ایمیل ادمیشن دریافت کنند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دپارتمان‌های دانشگاه واترلو معمولا قبولی‌ها را در یک روز اعلام می‌کنند؟ یا ممکن است وقتی الان به بعضی‌ها ایمیل فرستادند، بعضی‌ها چند روز بعد ایمیل ادمیشن دریافت کنند؟
    سلام دوست عزیز

معمولا نتایج در یک بازه زمانی انجام میشود. وقتی تصمیمات کمیته نهایی شد بخش اداری برای بار آخر مدارک و رویه و پروسه را برای هر دانشجو بررسی میکند و پس از اتمام کار هر دانشجو به او اطلاع میدهند.
    دپارتمانها هم که هر کدام در چهارچوبه کلی دانشکده و دانشگاه برنامه زمانی خودشان را دارند که گاهی میتواند تا ۱۰ روز با دپارتمان دیگر در همان دانشکده متفاوت باشد.

امید که به زودی نتیجه مطلوب برایتان ایمیل کنند.

HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان من برای دکتری بیولوژی واتر لو برای سمپتامبر ۲۰۲۰ اقدام کردم استاد قبول کرده ولی متاسفانه نمره ۷ میخواد که من ۶.۵ گرفتم ولی استاد خودش هفته پیش ایمیل داده و در خواست کرده که آزمون جدید آیلتس رو کی میدین؟ و همچنین اینترستاش رو بار دیگه ایمیل کرد . من بشون ایمییل دادم وگفتم may آزمون میدم دوباره و اینترستاش رو کانفیرم کردم . تو ایمیل بعدی ازم درخواست ناریخ دقیق آزمون کردن و گفتن خوشحالن که آزمون رو میدم و اینترستامم مشابهشون هستن . من دوباره تاریخ دقیق رو دادم و ایشون آرزوی موفقیت کردن
    الان نمیدونم یعنی من رو اکسپت کردن یا کاندیشنال آفر دادن ؟ من الان باید چی کار کنم ممنون می شم جوابمو بدین..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim1994 نمایش پست ها
    خوب من ریجکت گرفتم، از دپارتمان System Design Engineering.
    معدلم خوب نبود، ولی ریسرچ با استاد خارجی داشتم (و توصیه نامه قوی)، سابقه رتبه تو مسابقات رباتیک هم داشتم و نمره تافلم خصوصا اسپیکینگ بالا بود. با دانشجوهاش که مکاتبه می‌کردم می‌گفتم رزومه‌ت خیلی خوبه ولی استادا بهم جواب نمی‌دادن. فقط صد دلار پول حیف شد.
    سلام دوست عزیز
    منم میخوام برای همین دپارتمان اپلای کنم. ولی میترسم ریجکت شم. شما در نهایت کجا پذیرش گرفتید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)