نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: غذای سلف دانشگاه رو میخورین با خودتون درست می کنین؟!

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سلف دانشگاه

8 61.54%
  • خودم غذا درست می کنم

5 38.46%
صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 116

موضوع: غذای دانشگاه

Junior Member mehdi67 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عذال سلف دانشگاه های آمریکا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    نه بابا دیگه! منم از تو داغون ترم. تو کل دانشگاه ایران که می رفتم اصلا یه بار فقط غذا خوردم که خیلی هم حالم بد شد. ولی خوب فوقش خودت باید زحمتشو بکشی. خصوصا اگه خونه بگیری که اصولا قوانین به حالیه که کمتر می تونی از امکانات غدا دانشگاه استفاده کنی.ا لبته اینو مطمئن نیستم ولی قوانینش ممکنه محدود تر باشه. مثله ایران که اگه ماها اصفهونی ها شب می خواستیم غدا بخوریم نمی دادند بهمون تو دانشگاه صنعتی!!!
    ما هم تو شریف دست کمی از شما نداریم. یه بار دیدم یه گونی برنج روش نوشته بود محصول اروگوئه!!!
    بیشتر دوست دارم خودم غذا درست کنم. ولی نمیدونم وقت میکنم یا نه.
    “It’s not knowing what to do; it’s doing what you know.” Tony Robbins"

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

پیش فرض پاسخ : غذای سلف دانشگاه های آمریکا.

سلام
    من خودم آمریکا نیستم اما دانشگاه ما تو سلفش انواع غذا سرو میشه، یه غرفش ویژه غذای سالمه، یه غرفش غذای سبزیجات(vegetarian) و سایر غرفه ها هم انواع دیگر. از نظر من نگران نباشید، گرچه این مسئله در موقع اپلای جزو حقوق شماست که از اون آگاه بشید.
    به دانشگاه یک ای میل بزنید و قبل از اپلای با شرح مشکل ازشون بپرسید امکانات براتون چی هست؟
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

من الان در المان هستم. شاید دروغ نباشه که بگم سلف دانشگاه ما ( که اینجا بهش میگن mensa ) با شیک ترین رستوران های تهران برابری میکنه. تنوع غذایی بسیار بسیار زیاده و همه نوع غذایی ارائه میشه. بیش از 5 نوع سالاد اماده میدن البته همه چیز رو میتونید به صورت سلف سرویس استفاده کنید. گویا برنامه غذاییشون هم ماهیانه تغییر میکنه و نه مثل ایران که هفتگی هستش! چون در طول این 3 هفته اخیر هر روز غذاهای جدید دیدم.
    ویرایش توسط dexoey : November 11th, 2011 در ساعت 10:48 PM
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

سلام و درود خدمت دوستان

عزیزان منم یه مشکلی مشابه mehdi67 عزیز دارم و معده ی حساسی دارم. اصلا نمیتونستم از سلف دانشگاه مون استفاده کنم. این پست dexoey عزیز رو که خوندم کمی امیدوار شدم. میخواستم ببینم از دوستان کسی در مورد هلند و رستورانهای دانشجوییش خبری داره که چی سرو میشه ؟ (اول نوع غداها بعد کیفیت و در آخر قیمت مد نظرم هست) .. دوستی میگفت اونجا کلا دور غذاهای ایرانی رو خط بکش که گیرت نمیاد حالا ما که به دستپخت مادر عادت کردیم و جز تخم مرغ کار دیگری از دستمون بر نمیاد تطابق پذیریمون با غذاهای جدید به چه صورت خواهد بود ؟
    شاید این قضیه در نگاه اول کمی بی اهمیت به نظر برسه ولی خوب به هرحال تغذیه یه بخش مهمی از زندگی روزمره ما رو تشکلی میده و به قول اتابک جان "این مسئله در موقع اپلای جزو حقوق شماست که از اون آگاه بشید."

* به نظر اسم تاپیک به "غذای سلف دانشگاه ها" تغییر پیدا کنه بهتر است.

با تشکر.
    ویرایش توسط Arash_Mohebi7 : November 11th, 2011 در ساعت 10:49 PM
    I am Back

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان

عزیزان منم یه مشکلی مشابه mehdi67 عزیز دارم و معده ی حساسی دارم. اصلا نمیتونستم از سلف دانشگاه مون استفاده کنم. این پست dexoey عزیز رو که خوندم کمی امیدوار شدم. میخواستم ببینم از دوستان کسی در مورد هلند و رستورانهای دانشجوییش خبری داره که چی سرو میشه ؟ (اول نوع غداها بعد کیفیت و در آخر قیمت مد نظرم هست) .. دوستی میگفت اونجا کلا دور غذاهای ایرانی رو خط بکش که گیرت نمیاد حالا ما که به دستپخت مادر عادت کردیم و جز تخم مرغ کار دیگری از دستمون بر نمیاد تطابق پذیریمون با غذاهای جدید به چه صورت خواهد بود ؟
    شاید این قضیه در نگاه اول کمی بی اهمیت به نظر برسه ولی خوب به هرحال تغذیه یه بخش مهمی از زندگی روزمره ما رو تشکلی میده و به قول اتابک جان "این مسئله در موقع اپلای جزو حقوق شماست که از اون آگاه بشید."

* به نظر اسم تاپیک به "غذای سلف دانشگاه ها" تغییر پیدا کنه بهتر است.

با تشکر.
    در مورد هلند اصلن نگران نباشید از نظز غذا اونقدری لبنیات تو وعده های غذاییشون میخورن که من شک دارم مشکل معده شما بعد از رفتن به هلند اثری ازش بمونه

راستی دوستان حین اپلای یه قسمت داره Disability متاثر در روند تحصیلتون رو ازتون میپرسن، این رو اونجا ذکر کنید حتمن.

عنوان تاپیک تغییر داده شد
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

پیش فرض پاسخ : غذای سلف دانشگاه ها

Mehdi67

Don't worry at all. You can cook at home. This is actually what majority of the student I know do.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

پیش فرض پاسخ : عذال سلف دانشگاه های آمریکا؟

سلام.
    بادوست عزیزم امیرحسین کاملا موافقم.
    کباب هاش کاش فقط سویا داشت.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Member Salahpsycho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Uni of Wisconsin, Psychology

پیش فرض پاسخ : غذای سلف دانشگاه ها

به نظرم بهتره از بچه هایی که اونجا هستند با پ خ دعوت کنیم بیان اینجا یه نظری بدن. به نظر من هم که خیلی مهمه .
    اگر بچه های مختلف از چند تا دانشگاه مختلف بیان نظر بدن ، اونوقت کیفیت غذای دانشگاه های محتلفم متوجه میشیم. اینکه مثلا تاپ تن ها فرق میکنه یا اکثراً با یه کیفیته ؟؟؟

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : غذای دانشگاه

دوستان برای غذای دانشگاه مثل ایران پول هم میگیرند؟ غداهاش خوبه؟‌یا بهتره خونه تخم مرغ سوسیس بپزیم فقط؟ لوووووووووووووووووووووول
    I love you USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : غذای دانشگاه

با سلام
    اینجا اکثر بچه ها خودشون غذا درست میکنن چون هم سالم تره و هم ارزونتر در میاد ولی خوب خود دانشگاه هم سلف داره که غذاهاش تنوع داره والی زیاد ارزون نیست در کل آخر هفته یه وقتی برا آشپزی بزاره آدم هم حال و هواش عوض میشه و هم غذاهای سالمتری میخوره اینجا زیاد غذاهاش برا سلامتی خوب نیست و یه مدتم طول میکشه تا به غذاها عادت کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)